Horde Zla
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Logovan
- Posts: 102822
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3626 Re: Horde Zla
Naletih na ove slike.
http://www.12zawodnik.pl/galeria/lech-p ... 119ae32986
http://www.12zawodnik.pl/galeria/lech-p ... 119ae32986
-
mosa rajvosa
- Posts: 650
- Joined: 30/08/2013 12:58
#3627 Re: Horde Zla
Ako se ne varam buntovnik sa infa sto brani strumfove na 34 slici

- Butmiran
- Posts: 9171
- Joined: 28/01/2013 22:06
#3629 Re: Horde Zla
http://www.fotokolejorz.pl/galeria/inde ... gory%2F121Logovan wrote:Naletih na ove slike.
http://www.12zawodnik.pl/galeria/lech-p ... 119ae32986
Prejake slike.
-
Nadzorna_ploca
- Posts: 11043
- Joined: 05/12/2013 16:06
#3630 Re: Horde Zla
Jebo mater, kontam ovi Lechovi fakat neka jaka ekipa udaraju se rade i sute a oni nama posvetili koreografiju plus vidim i nas logo na njihovoj tribini. Hvala im u svakoj slucaju, moglo bi se reci da je to jedna jako dobra reklama za nas. Horde pokazuju da su sasvim respektabilna ekipa cak i u euro okvirima. Steta sto nije bio bolji rezultat iz prve utakmice, vjerujem da bi brojka bila veca za bar jos jedan bus.old_spice wrote:Styl Poznanski Mocno Chuliganski/Stil Poznanski Mocno huliganskiveliki_ah wrote:a jel neko moze prevesti onu parolu domacih koja je isla uze koreo, jer koliko sam vido bio je i logo HZ na njoj..
Tako nešto
Jos jednom, hvala Lechovim sto su nam digli rejting. Nadam se da ce se i u sljedecim utakmicama sjetiti Hordi. Pozz.
- SmokingMan
- Posts: 22588
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#3631 Re: Horde Zla
Mlada ekipa,vrijedna spomena...
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#3632 Re: Horde Zla
Samim tim da su provocirali znaci da im se pružio dosta dobar otpor bar u prvih pola sata..
Inace hoteli u Poljskoj odbijeni tako da nije bilo druge solucije nego da se noci u Pragu.
Mogli su i oni napast u Pragu, ko Slaskovi Varvare 500, 600 km od Poljske.
Svaka cast njihovim na ovim slikama gore baš dobre.
Inace hoteli u Poljskoj odbijeni tako da nije bilo druge solucije nego da se noci u Pragu.
Mogli su i oni napast u Pragu, ko Slaskovi Varvare 500, 600 km od Poljske.
Svaka cast njihovim na ovim slikama gore baš dobre.
- BordoSarajevo
- Posts: 130
- Joined: 20/04/2014 09:30
-
made_in_sarajevo
- Posts: 6963
- Joined: 06/05/2013 23:05
#3634 Re: Horde Zla
Otkud prica kako su HZ unistile buseve u kojima su isli do poljske? Danas me pola familine pegla kako smo unistili sve buseve,sve slomili,iscupali... Ja se satra trazexi,a novinari bi jedva docekali to i nigdje nista. Moze na pp ako necete ovako 
- ZonFon
- Posts: 2276
- Joined: 17/11/2013 01:58
#3635 Re: Horde Zla
Valjda u Vogosci, noc prije tekme kada su poceli neredi isped hotela stradao i bus.
-
made_in_sarajevo
- Posts: 6963
- Joined: 06/05/2013 23:05
#3636 Re: Horde Zla
Za taj bus poljaka znam, ali mene satrase danas kako su unistilu buseve sa kojim su isli u poljsku i nazad. Znam,pretpostavljam da nisu ludi da to urade bez obzira koliko.pjani ili napuseni bilo ali aj reko da provjerim ko ovdje koga zajebava i supljir 
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
- Butmiran
- Posts: 9171
- Joined: 28/01/2013 22:06
#3638 Re: Horde Zla
BRAT MOJ
- SmokingMan
- Posts: 22588
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#3639 Re: Horde Zla
Šhta je ova batre,neka eskort mala...?
-
Fauja Singh
- Posts: 2474
- Joined: 07/12/2011 12:40
#3640 Re: Horde Zla
Dobra mala pravo
bio bi joj zvekete bez obzira sto se druzi s ovim svinjskim glavama
- Logovan
- Posts: 102822
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3641 Re: Horde Zla
Mala je beton.
- SmokingMan
- Posts: 22588
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#3642 Re: Horde Zla
Vala nisha bolja od moje koleginice,sa posla,fakat...
-
old_spice
- Posts: 339
- Joined: 06/09/2013 19:15
#3643 Re: Horde Zla
Imal kakav snimak navijanja sad protiv Travnika? Posebno mi se svidjela nova pjesma, i dok te gledam sa visina, u meni gori želja svaaa... 
-
reha1x2
- Posts: 41
- Joined: 02/12/2013 19:12
#3644 Re: Horde Zla
dok te gledam sa tribinaold_spice wrote:Imal kakav snimak navijanja sad protiv Travnika? Posebno mi se svidjela nova pjesma, i dok te gledam sa visina, u meni gori želja svaaa...
-
old_spice
- Posts: 339
- Joined: 06/09/2013 19:15
#3645 Re: Horde Zla
uvijek brate ovo mješam, i dok smo pjevalireha1x2 wrote:dok te gledam sa tribinaold_spice wrote:Imal kakav snimak navijanja sad protiv Travnika? Posebno mi se svidjela nova pjesma, i dok te gledam sa visina, u meni gori želja svaaa...
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#3646 Re: Horde Zla
(VIDEO) Horde zla na utakmici Čelik - Sarajevo
http://sport1.ba/video-horde-zla-na-uta ... -sarajevo/
http://sport1.ba/video-horde-zla-na-uta ... -sarajevo/
-
gold'n'brown
- Posts: 1960
- Joined: 20/02/2007 16:20
#3647 Re: Horde Zla
Horde zla su bile uzas i katastrofa. Osim sto su napravili prrkid utakmice kada je Sarajevo u naletu, osigurali su i kaznu od 5 - 6 hiljada.
-
internazionale
- Posts: 2562
- Joined: 30/12/2009 15:52
#3648 Re: Horde Zla
Navijaci su postali sami sebi svrha, a to nikako nije dobrogold'n'brown wrote:Horde zla su bile uzas i katastrofa. Osim sto su napravili prrkid utakmice kada je Sarajevo u naletu, osigurali su i kaznu od 5 - 6 hiljada.
Ako ima nekih problema ili saznanja da "svi ustanemo" da rjesavamo, i sa sjevera i sa zapada i sa istoka
Ovako ne ide
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
#3649 Re: Horde Zla
Upravo. Debilizam samo takav.gold'n'brown wrote:Horde zla su bile uzas i katastrofa. Osim sto su napravili prrkid utakmice kada je Sarajevo u naletu, osigurali su i kaznu od 5 - 6 hiljada.
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#3650 Re: Horde Zla
Menscini tri navijaca sarajeva privedena
