moonca wrote:prakticno, kod mene je vecinom crna odjeca ljeti /zimiDeNiro wrote:naravno moonca .. najlakse bi bilo sve crno obucimoonca wrote:Mislim da su ok..jos ako ima na sebi plavu kosulju/majicu
Kakve tenisice nose forumasi :)
Moderator: anex
- DeNiro
- Posts: 10907
- Joined: 12/03/2007 10:31
#3626 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
- gentoo
- Posts: 4592
- Joined: 05/01/2008 12:10
- Location: Ze
- Grijem se na: MSZ-LN25 / MSZ-BT25
- TAFKAP
- Posts: 11975
- Joined: 30/09/2011 07:49
#3628 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
u
kakvo je ovo heklanje???
kakvo je ovo heklanje???
-
infiny
- Posts: 325
- Joined: 06/04/2018 16:18
#3629 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Ok su dokle god se ne nose na nacin prezentovan na slicimoonca wrote:Mislim da su ok..jos ako ima na sebi plavu kosulju/majicu
- gentoo
- Posts: 4592
- Joined: 05/01/2008 12:10
- Location: Ze
- Grijem se na: MSZ-LN25 / MSZ-BT25
#3630 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
TAFKAP wrote:u![]()
kakvo je ovo heklanje???
knit.. to ti je sad in.. Kanye i ostali..
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#3631 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Ne kupujte knit jer je u njima vruće. Prošle godine sam jedne uzeo i obukao ih 2-3 puta. Eno stoje nove i nemam zelje da ih obucem
. A inače nemam problema sa znojenjem nogu niti damfaju
.
- rumenige_brajtner
- Posts: 2088
- Joined: 17/07/2008 10:03
#3632 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Ne hlade te carape nego znoj, sto mu je i funkcijamoonca wrote:Kada naviknes nositi carape na visokim temperaturama, one te u stari hlade. ugodnije je za stopala nego kada si bos.cendlerbing wrote:Meni nije jasno što su mu na ovoj vrućini duge i ovako debele čarape
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
#3633 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
vrh su da ih ima kod nas odmah bi ih upecochannel10 wrote: E ove su fine. Ne volim ovakve modele, ali ove mogu proci.
- N.N.
- Posts: 3552
- Joined: 04/04/2012 19:27
- Location: 072
#3634 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Samo buzz moze imati te modele 
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#3635 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
ako čita neko iz buzza, boli nas kurac za jebeni air max, ne morate prodavati 72 različite vrste, hvala
dodajte recimo vapor x 
- N.N.
- Posts: 3552
- Joined: 04/04/2012 19:27
- Location: 072
#3636 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
U BL je najraznovrsniji buzz, pa trazite 
- konektovan
- Posts: 51443
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#3637 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Preko BL ide uvoz, gotovo 99% sportske obuce za BiH. Ovo mimo BL, Dodik malo na kapaljku propusti.N.N. wrote:U BL je najraznovrsniji buzz, pa trazite
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#3638 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Danas sam ove probavao i odustao.pirmin wrote:Ubile se za dajdzu na proljece:
Nije to to. Nekad je bas zestoka razlika onlajn i uzivo.
P.S.
Prvi put sebe citiram
Najs filing.
-
Zoya
- Posts: 23399
- Joined: 09/06/2008 14:54
#3639 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Zbog čega se zovu tenisice?
- rumenige_brajtner
- Posts: 2088
- Joined: 17/07/2008 10:03
#3640 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Zbog rukometaZoya wrote:Zbog čega se zovu tenisice?
-
Zoya
- Posts: 23399
- Joined: 09/06/2008 14:54
#3641 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
rumenige_brajtner wrote:Zbog rukometaZoya wrote:Zbog čega se zovu tenisice?
Ozbiljno pitam
- pizarro
- Posts: 4194
- Joined: 11/01/2018 21:33
- Location: Ruhrgebiet
#3642 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
treba izmisliti kakav naziv za ovo kad ljudi sami sebe citiraju! 
-
shandrprcSA
- Posts: 10219
- Joined: 23/02/2013 08:16
#3643 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
da su dobre, jesu al' 400channel10 wrote:E ove su fineBaltazar_khan wrote:ima li gdje kod nas u sarajevu adidas prost? to je onaj model sa prošlogodišnjeg oktoberfesta.
. Ne volim ovakve modele, ali ove mogu proci.
- konektovan
- Posts: 51443
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#3644 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Zbog tenisa.Zoya wrote:rumenige_brajtner wrote:Zbog rukometaZoya wrote:Zbog čega se zovu tenisice?![]()
Ozbiljno pitam
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#3645 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
https://m.facebook.com/trebastranica/?r ... ent_filterpizarro wrote:treba izmisliti kakav naziv za ovo kad ljudi sami sebe citiraju!
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#3646 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Al da objedini i one što lajkaju svoje objave.pizarro wrote:treba izmisliti kakav naziv za ovo kad ljudi sami sebe citiraju!
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
#3647 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Trenutno za šetnju najčešće, a nekad i druge prilike... žao mi je koristiti za trčanje.
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#3648 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
meni se nekako najvise svidjaju Adidas...
- KB9
- Posts: 8449
- Joined: 26/10/2014 08:20
#3649 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

zelje i pozdravi
- konektovan
- Posts: 51443
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#3650 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Cek cek, nije valjda ovo za svaki dan????KB9 wrote:
zelje i pozdravi
Ili basketaš cesto?!




