Pretežno kad pogledaš ko je proizvođač tih proizvoda obično su pravi uvozni ili domaći od poznatih proizvođača.probook wrote:
Ne vjerujem ni u Bingo ni u Kplus marke i nisam nikada kupio ni jedan ni drugi proizvod.
Sto se tice kecapa kojega bas volim i probao sam ih mnogo najbolji je Heinz
Evo jedan domaći,da nasekiram ove miševe od prije par stranica, koji se razumiju u bar kodove,i misle ako je 387 da je 100% domaće,mada ima more proizvoda na tržištu koji "govore suprotno".
Dakle,domaći eurokrem,dakle meni solidan za ponekad namazat ili na palačinke,sa 385 kodom:


I jedna tzv. domaća sardina sa 387 kodom,inače sa Tajlanda,opet da nasekiram miševe sa prethodnih stranica u njihovom pokušaju da budu pametni:

I sve pohvale za Orlando omekšivač,iako sam bila skeptična,odlučila sam da probam,jer nemam šta izgubiti jer razvikane marke nisu bile kao što su nekad,(uzela sam ovaj žuti)
http://orlando.com.ba/





