FK Željezničar
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Fordas
- Posts: 1430
- Joined: 30/01/2008 13:17
- Location: imal' gdje tog snimka tuzlanski lopovi?
#3626 Re: FK Zeljeznicar
Zanimljivo je kako je vama sve RELEVANTNO sto govori protiv nas, pa makar neko i budalastine pisao - tipa ovog clanka 
- metar_drva
- Posts: 1202
- Joined: 26/08/2009 18:51
#3627 Re: FK Zeljeznicar
ne znam ko govori protiv vas? cak vas niko i ne spominje...Fordas wrote:Zanimljivo je kako je vama sve RELEVANTNO sto govori protiv nas, pa makar neko i budalastine pisao - tipa ovog clanka
- ultima_palabra
- Posts: 59302
- Joined: 15/12/2008 16:53
#3628 Re: FK Zeljeznicar
metar_drva wrote:ne znam ko govori protiv vas? cak vas niko i ne spominje...Fordas wrote:Zanimljivo je kako je vama sve RELEVANTNO sto govori protiv nas, pa makar neko i budalastine pisao - tipa ovog clanka
- Joey Tribbiani
- Posts: 1248
- Joined: 01/08/2008 16:28
- Location: Stadion Grbavica
#3629 Re: FK Zeljeznicar
cak se i ovdje pitari nadju prozvani...svasta. cuo sam da ce 5 najboljih instituta praviti reportazu samo o vama.
nesto cu ceste liste i reportaze o uspjesima na kojima ste standardno iza nas...daleko, cak vas ni nema. zanimljivo, svaki put vi posvetite svoje vrijeme dokazivanju da to nije "relevantno". pametnjakovici sa hadisona...
nesto cu ceste liste i reportaze o uspjesima na kojima ste standardno iza nas...daleko, cak vas ni nema. zanimljivo, svaki put vi posvetite svoje vrijeme dokazivanju da to nije "relevantno". pametnjakovici sa hadisona...
-
elSaik
- Posts: 11916
- Joined: 27/03/2007 16:49
- Location: 8. krug pakla
#3630 Re: FK Zeljeznicar
Zapravo, sve što je relevantno vas i ne spominje.Fordas wrote:Zanimljivo je kako je vama sve RELEVANTNO sto govori protiv nas, pa makar neko i budalastine pisao - tipa ovog clanka
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#3631 Re: FK Zeljeznicar
Dzeeeeeesteeeeeeee Pitariiiiiiiiiii (eto,nek vas je neko spomenuo)
-
Adi_vp
- Posts: 477
- Joined: 31/07/2009 18:11
- Location: Hrasno
#3632 Re: FK Zeljeznicar
Sustinametar_drva wrote:ne znam ko govori protiv vas? cak vas niko i ne spominje...Fordas wrote:Zanimljivo je kako je vama sve RELEVANTNO sto govori protiv nas, pa makar neko i budalastine pisao - tipa ovog clanka
-
nikad_izvini
- Posts: 1828
- Joined: 16/01/2008 02:44
- Location: ma nije ni narod glup...vidi narod sve to
#3633 Re: FK Zeljeznicar
metar_drva wrote:ne znam ko govori protiv vas? cak vas niko i ne spominje...Fordas wrote:Zanimljivo je kako je vama sve RELEVANTNO sto govori protiv nas, pa makar neko i budalastine pisao - tipa ovog clanka
Oplako sam
-
Fordas
- Posts: 1430
- Joined: 30/01/2008 13:17
- Location: imal' gdje tog snimka tuzlanski lopovi?
#3634 Re: FK Zeljeznicar
Joey Tribbiani wrote:cak se i ovdje pitari nadju prozvani...svasta. cuo sam da ce 5 najboljih instituta praviti reportazu samo o vama.
nesto cu ceste liste i reportaze o uspjesima na kojima ste standardno iza nas...daleko, cak vas ni nema. zanimljivo, svaki put vi posvetite svoje vrijeme dokazivanju da to nije "relevantno". pametnjakovici sa hadisona...
A da pogledas ko je ustvari koga prozvao?? ha,
Inace, ovo je relevantno kao i onih 27.000 ste se nekoc skrasise na vasem cumezu. Pa bas takve se price mogu prodavati samo vama i nikom vise na svijetu.
- odvijac
- Posts: 226
- Joined: 27/09/2008 15:32
#3635 Re: FK Zeljeznicar
jos ste vi zelen klub,u mnogo pogleda,zato psssssssssssst,jel jasno moj ford stari,nikad se ne kvari 
- Petit_Beurre
- Posts: 916
- Joined: 12/08/2009 18:55
- Location: Fioka
#3636 Re: FK Zeljeznicar
Iz dana u dan sve više i više se ofiraš. Naravno, u Koelnskom institutu radi rodica od Žujine žene koja je sve ovo inscenirala, naravno, protiv vas jadnih pitara, kojima je cijeli svijet kriv.Fordas wrote:Joey Tribbiani wrote:cak se i ovdje pitari nadju prozvani...svasta. cuo sam da ce 5 najboljih instituta praviti reportazu samo o vama.
nesto cu ceste liste i reportaze o uspjesima na kojima ste standardno iza nas...daleko, cak vas ni nema. zanimljivo, svaki put vi posvetite svoje vrijeme dokazivanju da to nije "relevantno". pametnjakovici sa hadisona...![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
A da pogledas ko je ustvari koga prozvao?? ha,![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Inace, ovo je relevantno kao i onih 27.000 ste se nekoc skrasise na vasem cumezu. Pa bas takve se price mogu prodavati samo vama i nikom vise na svijetu.
Počinjete istu politiku ko Jugoslavija '96. Cijeli svijet jednu priču, samo vi drugu. Naravno, vi ste upravu.
Je*eš Koelnski institut, ko kaka institucija
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#3637 Re: FK Zeljeznicar
hajde, k'o da je to sad toliko bitno...jarčevi iz kelna tako rekli, i šta'š sad
sutra NEMA izgovora, ni sudije, ni teren, ni išlo nam sunce u oči, ni nismo imali sreće - NIŠTA. sve osim tri boda protiv slabog domaćina je jednostavno neuspjeh.
plava nacijo - sutra lagano na lijep izlet u vezirski grad, plava voda, lutvina kahva, šarena džamija i sve to, ima se šta vidjeti, nije rizično gostovanje, nije ni predaleko - NEMA IZGOVORA! svi u travnik!
sutra NEMA izgovora, ni sudije, ni teren, ni išlo nam sunce u oči, ni nismo imali sreće - NIŠTA. sve osim tri boda protiv slabog domaćina je jednostavno neuspjeh.
plava nacijo - sutra lagano na lijep izlet u vezirski grad, plava voda, lutvina kahva, šarena džamija i sve to, ima se šta vidjeti, nije rizično gostovanje, nije ni predaleko - NEMA IZGOVORA! svi u travnik!
-
Adi_vp
- Posts: 477
- Joined: 31/07/2009 18:11
- Location: Hrasno
#3638 Re: FK Zeljeznicar
JThomas wrote:hajde, k'o da je to sad toliko bitno...jarčevi iz kelna tako rekli, i šta'š sad![]()
sutra NEMA izgovora, ni sudije, ni teren, ni išlo nam sunce u oči, ni nismo imali sreće - NIŠTA. sve osim tri boda protiv slabog domaćina je jednostavno neuspjeh.
plava nacijo - sutra lagano na lijep izlet u vezirski grad, plava voda, lutvina kahva, šarena džamija i sve to, ima se šta vidjeti, nije rizično gostovanje, nije ni predaleko - NEMA IZGOVORA! svi u travnik!
Jos da dodam,vikend je-nema se bog zna kakvih obaveza,Zeljo nas sutra treba...Tri boda i nista vise...Domacini su svjesni ko im stize,svi su na nogama i s nestrpljenjem nas ocekuju,pa eto nas...
- Šibicar
- Posts: 7117
- Joined: 15/10/2007 22:57
- Location: Motel Černobil
#3639 Re: FK Zeljeznicar
Sutra stvarno očekujem pobjedu,kvalitetnija smo ekipa i to moramo i dokazati i vratiti se sa 3 bobe,koje bi nam puno značile u svakom slučaju.
Volim Te Željo!
Volim Te Željo!
-
nikad_izvini
- Posts: 1828
- Joined: 16/01/2008 02:44
- Location: ma nije ni narod glup...vidi narod sve to
#3640 Re: FK Zeljeznicar
Tri boda očekujem a ni sa bodom ne bih bio nezadovoljan.
Samo hrabro i ponosno.
Travnik, here we come
Samo hrabro i ponosno.
Travnik, here we come
-
nikad_izvini
- Posts: 1828
- Joined: 16/01/2008 02:44
- Location: ma nije ni narod glup...vidi narod sve to
#3641 Re: FK Zeljeznicar
Ćiro, stičem dojam da si ti kako vrijeme prolazi sve tupaviji i balaviji. Jel imaš kakav poremećaj da te ne zajebavam bezveze 
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#3642 Re: FK Zeljeznicar
Bod u Travniku ko zgrada a tri ko avazov toranj!
- odvijac
- Posts: 226
- Joined: 27/09/2008 15:32
#3643 Re: FK Zeljeznicar
a brate ako ne mozemo pobjediti u travniku,neka se rane onda.i da nam razbiju iluzije o europi,dokazali smo da smo postali mudonje na strani,pa travnik je haman najnekvalitetnija ekipa lige,na stranu sto igraju na noz.ali tu moramo pokazati kvalitet koji je na nasoj strani,i da prekinemo losu tradiciju..
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#3644 Re: FK Zeljeznicar
Travnik-Zrinjski 3:3odvijac wrote:a brate ako ne mozemo pobjediti u travniku,neka se rane onda.i da nam razbiju iluzije o europi,dokazali smo da smo postali mudonje na strani,pa travnik je haman najnekvalitetnija ekipa lige,na stranu sto igraju na noz.ali tu moramo pokazati kvalitet koji je na nasoj strani,i da prekinemo losu tradiciju..
Travnik-Slavija 3:0
Nije bas da su najnekvalitetniji .. ! Bitno je ne gubiti na strani pa ako se negdje cvaknu tri boda to je EXTRA a vec imamo jednu tricu i jedan bod sa strane. Na strani bod, kuci tri i ni Evropa nije daleko ..
-
nikad_izvini
- Posts: 1828
- Joined: 16/01/2008 02:44
- Location: ma nije ni narod glup...vidi narod sve to
#3645 Re: FK Zeljeznicar
Poremećaj je ipakćiro wrote:Vi ste naša blijeda kopijanikad_izvini wrote:Ćiro, stičem dojam da si ti kako vrijeme prolazi sve tupaviji i balaviji. Jel imaš kakav poremećaj da te ne zajebavam bezveze![]()
![]()
Hajd zajebavaj, samo pazi da te i s ovog nika ne banuju
Poučak: ne sudi ljude prema sebi. Ipak, ti si jedinstven. Dobro, lažem sad, ima vas par "jedinstvenih"
-
elSaik
- Posts: 11916
- Joined: 27/03/2007 16:49
- Location: 8. krug pakla
#3646 Re: FK Zeljeznicar
Eno ga sad. Ko jeste, ako oni nisu?Plavih_11 wrote:Travnik-Zrinjski 3:3odvijac wrote:a brate ako ne mozemo pobjediti u travniku,neka se rane onda.i da nam razbiju iluzije o europi,dokazali smo da smo postali mudonje na strani,pa travnik je haman najnekvalitetnija ekipa lige,na stranu sto igraju na noz.ali tu moramo pokazati kvalitet koji je na nasoj strani,i da prekinemo losu tradiciju..
Travnik-Slavija 3:0
Nije bas da su najnekvalitetniji .. ! Bitno je ne gubiti na strani pa ako se negdje cvaknu tri boda to je EXTRA a vec imamo jednu tricu i jedan bod sa strane. Na strani bod, kuci tri i ni Evropa nije daleko ..
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#3647 Re: FK Zeljeznicar
kada je termin za tekmu?
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#3648 Re: FK Zeljeznicar
u pola 5.
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#3649 Re: FK Zeljeznicar
danke
-
DZONPI
- Posts: 1146
- Joined: 03/05/2009 14:19
#3650 Re: FK Zeljeznicar
1-1 i dosta.Od iduceg kola krece nasa serija.O proljecu nesmijem ni pricat.U prvom timu ce biti Selimovic i Visca,uz to da cemo imat jos jedno pojacanje u napadu.
