FK Željezničar

Sve o FK Željezničar...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
Fordas
Posts: 1430
Joined: 30/01/2008 13:17
Location: imal' gdje tog snimka tuzlanski lopovi?

#3626 Re: FK Zeljeznicar

Post by Fordas »

Zanimljivo je kako je vama sve RELEVANTNO sto govori protiv nas, pa makar neko i budalastine pisao - tipa ovog clanka :roll:
User avatar
metar_drva
Posts: 1202
Joined: 26/08/2009 18:51

#3627 Re: FK Zeljeznicar

Post by metar_drva »

Fordas wrote:Zanimljivo je kako je vama sve RELEVANTNO sto govori protiv nas, pa makar neko i budalastine pisao - tipa ovog clanka :roll:
ne znam ko govori protiv vas? cak vas niko i ne spominje...
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59302
Joined: 15/12/2008 16:53

#3628 Re: FK Zeljeznicar

Post by ultima_palabra »

metar_drva wrote:
Fordas wrote:Zanimljivo je kako je vama sve RELEVANTNO sto govori protiv nas, pa makar neko i budalastine pisao - tipa ovog clanka :roll:
ne znam ko govori protiv vas? cak vas niko i ne spominje...
:lol: :thumbup:
User avatar
Joey Tribbiani
Posts: 1248
Joined: 01/08/2008 16:28
Location: Stadion Grbavica

#3629 Re: FK Zeljeznicar

Post by Joey Tribbiani »

cak se i ovdje pitari nadju prozvani...svasta. cuo sam da ce 5 najboljih instituta praviti reportazu samo o vama.

nesto cu ceste liste i reportaze o uspjesima na kojima ste standardno iza nas...daleko, cak vas ni nema. zanimljivo, svaki put vi posvetite svoje vrijeme dokazivanju da to nije "relevantno". pametnjakovici sa hadisona...
elSaik
Posts: 11916
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#3630 Re: FK Zeljeznicar

Post by elSaik »

Fordas wrote:Zanimljivo je kako je vama sve RELEVANTNO sto govori protiv nas, pa makar neko i budalastine pisao - tipa ovog clanka :roll:
Zapravo, sve što je relevantno vas i ne spominje. :mrgreen:
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#3631 Re: FK Zeljeznicar

Post by simonese »

Dzeeeeeesteeeeeeee Pitariiiiiiiiiii (eto,nek vas je neko spomenuo)
Adi_vp
Posts: 477
Joined: 31/07/2009 18:11
Location: Hrasno

#3632 Re: FK Zeljeznicar

Post by Adi_vp »

metar_drva wrote:
Fordas wrote:Zanimljivo je kako je vama sve RELEVANTNO sto govori protiv nas, pa makar neko i budalastine pisao - tipa ovog clanka :roll:
ne znam ko govori protiv vas? cak vas niko i ne spominje...
Sustina :D
nikad_izvini
Posts: 1828
Joined: 16/01/2008 02:44
Location: ma nije ni narod glup...vidi narod sve to

#3633 Re: FK Zeljeznicar

Post by nikad_izvini »

metar_drva wrote:
Fordas wrote:Zanimljivo je kako je vama sve RELEVANTNO sto govori protiv nas, pa makar neko i budalastine pisao - tipa ovog clanka :roll:
ne znam ko govori protiv vas? cak vas niko i ne spominje...
:skoljka: :lol: :lol: :skoljka:

Oplako sam :D
Fordas
Posts: 1430
Joined: 30/01/2008 13:17
Location: imal' gdje tog snimka tuzlanski lopovi?

#3634 Re: FK Zeljeznicar

Post by Fordas »

Joey Tribbiani wrote:cak se i ovdje pitari nadju prozvani...svasta. cuo sam da ce 5 najboljih instituta praviti reportazu samo o vama.

nesto cu ceste liste i reportaze o uspjesima na kojima ste standardno iza nas...daleko, cak vas ni nema. zanimljivo, svaki put vi posvetite svoje vrijeme dokazivanju da to nije "relevantno". pametnjakovici sa hadisona...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

A da pogledas ko je ustvari koga prozvao?? ha, :lol: :lol: :lol: :lol: :P :lol:

Inace, ovo je relevantno kao i onih 27.000 ste se nekoc skrasise na vasem cumezu. Pa bas takve se price mogu prodavati samo vama i nikom vise na svijetu.
User avatar
odvijac
Posts: 226
Joined: 27/09/2008 15:32

#3635 Re: FK Zeljeznicar

Post by odvijac »

jos ste vi zelen klub,u mnogo pogleda,zato psssssssssssst,jel jasno moj ford stari,nikad se ne kvari :D
User avatar
Petit_Beurre
Posts: 916
Joined: 12/08/2009 18:55
Location: Fioka

#3636 Re: FK Zeljeznicar

Post by Petit_Beurre »

Fordas wrote:
Joey Tribbiani wrote:cak se i ovdje pitari nadju prozvani...svasta. cuo sam da ce 5 najboljih instituta praviti reportazu samo o vama.

nesto cu ceste liste i reportaze o uspjesima na kojima ste standardno iza nas...daleko, cak vas ni nema. zanimljivo, svaki put vi posvetite svoje vrijeme dokazivanju da to nije "relevantno". pametnjakovici sa hadisona...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

A da pogledas ko je ustvari koga prozvao?? ha, :lol: :lol: :lol: :lol: :P :lol:

Inace, ovo je relevantno kao i onih 27.000 ste se nekoc skrasise na vasem cumezu. Pa bas takve se price mogu prodavati samo vama i nikom vise na svijetu.
Iz dana u dan sve više i više se ofiraš. Naravno, u Koelnskom institutu radi rodica od Žujine žene koja je sve ovo inscenirala, naravno, protiv vas jadnih pitara, kojima je cijeli svijet kriv.
Počinjete istu politiku ko Jugoslavija '96. Cijeli svijet jednu priču, samo vi drugu. Naravno, vi ste upravu.

Je*eš Koelnski institut, ko kaka institucija :mrgreen:
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#3637 Re: FK Zeljeznicar

Post by JThomas »

hajde, k'o da je to sad toliko bitno...jarčevi iz kelna tako rekli, i šta'š sad :D

sutra NEMA izgovora, ni sudije, ni teren, ni išlo nam sunce u oči, ni nismo imali sreće - NIŠTA. sve osim tri boda protiv slabog domaćina je jednostavno neuspjeh.

plava nacijo - sutra lagano na lijep izlet u vezirski grad, plava voda, lutvina kahva, šarena džamija i sve to, ima se šta vidjeti, nije rizično gostovanje, nije ni predaleko - NEMA IZGOVORA! svi u travnik!
Adi_vp
Posts: 477
Joined: 31/07/2009 18:11
Location: Hrasno

#3638 Re: FK Zeljeznicar

Post by Adi_vp »

JThomas wrote:hajde, k'o da je to sad toliko bitno...jarčevi iz kelna tako rekli, i šta'š sad :D

sutra NEMA izgovora, ni sudije, ni teren, ni išlo nam sunce u oči, ni nismo imali sreće - NIŠTA. sve osim tri boda protiv slabog domaćina je jednostavno neuspjeh.

plava nacijo - sutra lagano na lijep izlet u vezirski grad, plava voda, lutvina kahva, šarena džamija i sve to, ima se šta vidjeti, nije rizično gostovanje, nije ni predaleko - NEMA IZGOVORA! svi u travnik!
:thumbup:
Jos da dodam,vikend je-nema se bog zna kakvih obaveza,Zeljo nas sutra treba...Tri boda i nista vise...Domacini su svjesni ko im stize,svi su na nogama i s nestrpljenjem nas ocekuju,pa eto nas...
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#3639 Re: FK Zeljeznicar

Post by Šibicar »

Sutra stvarno očekujem pobjedu,kvalitetnija smo ekipa i to moramo i dokazati i vratiti se sa 3 bobe,koje bi nam puno značile u svakom slučaju.

Volim Te Željo!
nikad_izvini
Posts: 1828
Joined: 16/01/2008 02:44
Location: ma nije ni narod glup...vidi narod sve to

#3640 Re: FK Zeljeznicar

Post by nikad_izvini »

Tri boda očekujem a ni sa bodom ne bih bio nezadovoljan.

Samo hrabro i ponosno.

Travnik, here we come :D
nikad_izvini
Posts: 1828
Joined: 16/01/2008 02:44
Location: ma nije ni narod glup...vidi narod sve to

#3641 Re: FK Zeljeznicar

Post by nikad_izvini »

Ćiro, stičem dojam da si ti kako vrijeme prolazi sve tupaviji i balaviji. Jel imaš kakav poremećaj da te ne zajebavam bezveze :?:
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#3642 Re: FK Zeljeznicar

Post by Charuga »

Bod u Travniku ko zgrada a tri ko avazov toranj!
User avatar
odvijac
Posts: 226
Joined: 27/09/2008 15:32

#3643 Re: FK Zeljeznicar

Post by odvijac »

a brate ako ne mozemo pobjediti u travniku,neka se rane onda.i da nam razbiju iluzije o europi,dokazali smo da smo postali mudonje na strani,pa travnik je haman najnekvalitetnija ekipa lige,na stranu sto igraju na noz.ali tu moramo pokazati kvalitet koji je na nasoj strani,i da prekinemo losu tradiciju..
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#3644 Re: FK Zeljeznicar

Post by Charuga »

odvijac wrote:a brate ako ne mozemo pobjediti u travniku,neka se rane onda.i da nam razbiju iluzije o europi,dokazali smo da smo postali mudonje na strani,pa travnik je haman najnekvalitetnija ekipa lige,na stranu sto igraju na noz.ali tu moramo pokazati kvalitet koji je na nasoj strani,i da prekinemo losu tradiciju..
Travnik-Zrinjski 3:3
Travnik-Slavija 3:0

Nije bas da su najnekvalitetniji .. ! Bitno je ne gubiti na strani pa ako se negdje cvaknu tri boda to je EXTRA a vec imamo jednu tricu i jedan bod sa strane. Na strani bod, kuci tri i ni Evropa nije daleko .. :thumbup:
nikad_izvini
Posts: 1828
Joined: 16/01/2008 02:44
Location: ma nije ni narod glup...vidi narod sve to

#3645 Re: FK Zeljeznicar

Post by nikad_izvini »

ćiro wrote:
nikad_izvini wrote:Ćiro, stičem dojam da si ti kako vrijeme prolazi sve tupaviji i balaviji. Jel imaš kakav poremećaj da te ne zajebavam bezveze :?:
Vi ste naša blijeda kopija :lol: :lol:
Hajd zajebavaj, samo pazi da te i s ovog nika ne banuju ;-)
Poremećaj je ipak :D Ako je tebi ovo ko zna koji nick pa misliš da smo svi takvi, to je tvoj problem. Također, ovje nije lako zaraditi trajni ban(za ove privremene su ponekad laki na obaraču :D ).Moraš biti baš magarac, kao što si ti i biti banovan ko zna koliko puta jer si junfer u pokušaju pa svoje frustracije liječiš na Želji i naravno to ćeš i ostati:D Dalje, postoji IP adresa, to je lako provjeriti ako imaš kakvih indicija ;-)
Poučak: ne sudi ljude prema sebi. Ipak, ti si jedinstven. Dobro, lažem sad, ima vas par "jedinstvenih" :D
elSaik
Posts: 11916
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#3646 Re: FK Zeljeznicar

Post by elSaik »

Plavih_11 wrote:
odvijac wrote:a brate ako ne mozemo pobjediti u travniku,neka se rane onda.i da nam razbiju iluzije o europi,dokazali smo da smo postali mudonje na strani,pa travnik je haman najnekvalitetnija ekipa lige,na stranu sto igraju na noz.ali tu moramo pokazati kvalitet koji je na nasoj strani,i da prekinemo losu tradiciju..
Travnik-Zrinjski 3:3
Travnik-Slavija 3:0

Nije bas da su najnekvalitetniji .. ! Bitno je ne gubiti na strani pa ako se negdje cvaknu tri boda to je EXTRA a vec imamo jednu tricu i jedan bod sa strane. Na strani bod, kuci tri i ni Evropa nije daleko .. :thumbup:
Eno ga sad. Ko jeste, ako oni nisu?
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#3647 Re: FK Zeljeznicar

Post by simonese »

kada je termin za tekmu?
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#3648 Re: FK Zeljeznicar

Post by JThomas »

u pola 5.
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#3649 Re: FK Zeljeznicar

Post by simonese »

danke
DZONPI
Posts: 1146
Joined: 03/05/2009 14:19

#3650 Re: FK Zeljeznicar

Post by DZONPI »

1-1 i dosta.Od iduceg kola krece nasa serija.O proljecu nesmijem ni pricat.U prvom timu ce biti Selimovic i Visca,uz to da cemo imat jos jedno pojacanje u napadu.
Post Reply