Aktuelnosti: FK Sarajevo
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Fordas
- Posts: 1430
- Joined: 30/01/2008 13:17
- Location: imal' gdje tog snimka tuzlanski lopovi?
#3626 Re: FK Sarajevo
Tad kad ste vi igrali sa njim on je bio u rangu akranesa, rendzersa i ekipa iz San Marina ili Lihtenstajna, da se ne lazemo
Visla
strasna ekipa, definitivno, a pogotovo sto ste vi igrali protiv njih, priznajem 
-
vbm
- Posts: 7
- Joined: 27/02/2010 12:43
#3627 Re: FK Sarajevo
BetAdria.com
Travnik - Čelik: 1,40 3,50 5,30
Sloboda - Borac B. Luka: 1,55 3,30 4,70
Leotar - Široki Brijeg: 1,75 3,10 3,80
Velež Mostar - Željezničar: 1,70 3,20 4,00
Sarajevo - Zrinjski: 1,40 3,50 5,30
Laktaši - Zvijezda Gradačac: 1,13 3,90 7,50
Travnik - Čelik: 1,40 3,50 5,30
Sloboda - Borac B. Luka: 1,55 3,30 4,70
Leotar - Široki Brijeg: 1,75 3,10 3,80
Velež Mostar - Željezničar: 1,70 3,20 4,00
Sarajevo - Zrinjski: 1,40 3,50 5,30
Laktaši - Zvijezda Gradačac: 1,13 3,90 7,50
-
Shish Mish
- Posts: 6
- Joined: 05/05/2009 19:23
#3628 Re: FK Sarajevo
Trenutno 2:0 na AFH. Strijelci Avdic i Dudo.
Edit:
3:0.
Edit:
3:0.
- Omar500
- Posts: 475
- Joined: 26/04/2010 23:33
- Location: Sarajevo
#3629 Re: FK Sarajevo
Pa momci odlično igraju, a pitari na njih i drvlje i kamenje. Pa ako želite promjene, smijenite upravu, ostavite igrače na miru, jer su odlični i biće teško Želji u nadolazećem gradskom derbiju...Joj da hoće ukinuti suspenziju
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#3630 Re: FK Sarajevo
jednu kako treba odigrali cijelu sezonu i sad odmah najjaciOmar500 wrote:Pa momci odlično igraju, a pitari na njih i drvlje i kamenje. Pa ako želite promjene, smijenite upravu, ostavite igrače na miru, jer su odlični i biće teško Želji u nadolazećem gradskom derbiju...Joj da hoće ukinuti suspenziju
gdje su bili cijeli drugi dio sezone? Naravno da nisu igraci jedini krivci ali su medju glavnim
- Topla voda
- Posts: 8148
- Joined: 06/11/2006 23:59
- Location: Auberge
#3631 Re: FK Sarajevo
evo snimak na vogosci
kod nas kad je suspenzija,bas je suspenzija...nema ziva roba...
kad je ono nekad bilo borcu i velezu suspenzija...bilo 300 ljudi ,fol novinari i prava raja
samo se zakon na nama primjenjuje
kod nas kad je suspenzija,bas je suspenzija...nema ziva roba...
kad je ono nekad bilo borcu i velezu suspenzija...bilo 300 ljudi ,fol novinari i prava raja
samo se zakon na nama primjenjuje
- Omar500
- Posts: 475
- Joined: 26/04/2010 23:33
- Location: Sarajevo
#3632 Re: FK Sarajevo
Stanje na tabeli govori drugačije, Sarajevo je prilično dobro pozicionirano, a vi poludili. Pustite ljude, uhvatila ih je rezultatska kriza, budite na upravu ljutitodd_smith wrote:jednu kako treba odigrali cijelu sezonu i sad odmah najjaciOmar500 wrote:Pa momci odlično igraju, a pitari na njih i drvlje i kamenje. Pa ako želite promjene, smijenite upravu, ostavite igrače na miru, jer su odlični i biće teško Želji u nadolazećem gradskom derbiju...Joj da hoće ukinuti suspenziju![]()
gdje su bili cijeli drugi dio sezone? Naravno da nisu igraci jedini krivci ali su medju glavnim
- bogoljub
- Posts: 2930
- Joined: 14/03/2008 19:20
- Location: Do you have a room tonight?
#3633 Re: FK Sarajevo
Naprijed SaaaaaaaRaJeeeeVo!
- van Basten
- Posts: 7967
- Joined: 21/09/2006 02:59
#3634 Re: FK Sarajevo
izgleda da fakat bolje igraju kad nas nema, baš kako neki kloc izjavi 
- strong69
- Posts: 6972
- Joined: 11/03/2005 20:02
- Location: Beneath the Remains
#3635 Re: FK Sarajevo
I to se da lako rijesiti. Ako vole igrati pred praznim tribinama (to samo pokazuje kakvi su to misevi) treba kompletan seniorski pogon prebaciti u Olimpik a u Sarajevo dovesti momke iz Olimpika i rijesen problem.van Basten wrote:izgleda da fakat bolje igraju kad nas nema, baš kako neki kloc izjavi
-
Fordas
- Posts: 1430
- Joined: 30/01/2008 13:17
- Location: imal' gdje tog snimka tuzlanski lopovi?
#3636 Re: FK Sarajevo
Taj zrinjski je kako god okrenes nasa musterija, tako da ova utakmica nije mjerilo
- Eweleen
- Posts: 649
- Joined: 08/04/2009 23:51
- Location: Spol: Muški
#3637 Re: FK Sarajevo
ovo se zove čovjek sa idejom vodiljomstrong69 wrote:I to se da lako rijesiti. Ako vole igrati pred praznim tribinama (to samo pokazuje kakvi su to misevi) treba kompletan seniorski pogon prebaciti u Olimpik a u Sarajevo dovesti momke iz Olimpika i rijesen problem.van Basten wrote:izgleda da fakat bolje igraju kad nas nema, baš kako neki kloc izjavi
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24699
- Joined: 26/08/2007 17:10
#3638 Re: FK Sarajevo
Varesanovic rece da ce odmarati neke igrace u susretu protiv Slavije da bi ih imao spremne za derbi.
-
salle_eh1986
- Posts: 4212
- Joined: 20/08/2009 23:08
#3639 Re: FK Sarajevo
Neznam zašto neki pričaju da nema europe za komšije (Sarajevo), jer sa ovom pobjedom protiv Zrinjskog europa je pa gotovo osigurana (ako računamo +3 boda iz Tuzle koja će najvjerovatnije leći na konto, +još 3 do kraja tako da će imati isto bodova kao Zrinjski)...ćiro wrote:Gledao sam snimak na Vogošća TV i mogu reći da su odigrali u skladu sa ovogodišnjim prosjekom na Koševu. Druga je stvar što im se sinoć poklopilo da uđu prve dvije lopte, a da pri tome Zrinjski odigra jako loše, ali i ne iskoristi svoje prilike. Po rezultatu bi se moglo reći da su nadigrali Zrinjski, ali to je daleko od istine i ne zavaravajmo se s ovakvom ekipom Evropa je daleko čak i sa tri boda iz Tuzle. Uprkos svemu, volio bih da pogriješim u procjeni.
Da se podsjetimo, iz naše lige ide 1 u LŠ i 3 u LE
- strong69
- Posts: 6972
- Joined: 11/03/2005 20:02
- Location: Beneath the Remains
#3640 Re: FK Sarajevo
Slazem se s tobom. Slusajuci Varesanovica i druge medije covjek bi pomislio da smo ih zgazili. Gledajuci tekmu vidio sam da se radi o istoj igri koju su i do sada prikazivali. Iluzorno je ocekivati da ce oni nesto popraviti u igri za samo jednu utakmicu i to pod vodstvom Mirze Varesanovica.ćiro wrote:Gledao sam snimak na Vogošća TV i mogu reći da su odigrali u skladu sa ovogodišnjim prosjekom na Koševu.
I dalje mislim da kompletan seniorski tim treba da dobije otkaz ili makar vecina. Ovo je bruka, jad i tuga,
I pored toga, ocekujem da ce casno da odigraju protiv Zeljeznicara i Borca i da ce da dobiju obje tekme. I zaboravite mahalske price o namjestanju. I Zeljeznicar i Borac mogu nas uzeti cisto, bez ikakvih problema jer su spremniji i bolje pripremljeni od nasih manekena koji mogu trcati 30 minuta (osim ako ih se ne zaganja).
Disciplina mora da postoji. Ne mogu ocekivati rezlutate kada vidim nase igrace u kafani u 1 ujutro, kada vidim da cesce borave na fejsbuku nego s loptom... Zato svaka cast Osimu, koji " nagradi" svoje igrace nakon poraza od Slobode treningom u 23.00. Kod nas im za poraz jos daju pivo, mezu i kafanu.
- burek_in_space
- Posts: 17290
- Joined: 04/12/2007 16:32
#3641 Re: FK Sarajevo
@0038733, povedi rachuna o svom rjechniku...
-
El_comadante
- Posts: 9046
- Joined: 10/05/2007 13:38
- Location: Sarajevo
#3642 Re: FK Sarajevo
što se ovaj široki popravi. dakle nakon ovog kola situacija slijedeča: Velež je ispo iz svih kalkulacija a Široki je siguran 3. Željo sigurno prvi Borac drugi. sada je borba između nas i Zrinskog sa 4 poziciju. a što se tiče utakmice sa Slavijom vidio sam da su dobili dva crvena i vjerovatno če biti oslabljeni i eto prilike da se uzme barem bod.
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#3643 Re: FK Sarajevo
Ima li neki info o odluci??
- Gusztav
- Posts: 523
- Joined: 10/12/2009 09:04
#3644 Re: FK Sarajevo
Sjednica ponovo prekinuta.don_emir wrote:Ima li neki info o odluci??
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#3645 Re: FK Sarajevo
evo upravo procitahGusztav wrote:Sjednica ponovo prekinuta.don_emir wrote:Ima li neki info o odluci??
edit:
sjednica ponovo nastavljenja o nemogu da vjerujem sta rade
- Gusztav
- Posts: 523
- Joined: 10/12/2009 09:04
#3646 Re: FK Sarajevo
Dobićemo ova tri boda makar nakon završetka prvenstva, jer se prvenstvo ne može verifikovati bez toga.don_emir wrote:evo upravo procitahGusztav wrote:Sjednica ponovo prekinuta.don_emir wrote:Ima li neki info o odluci??
Zna se kakve su sankcije UEFE.
- ultima_palabra
- Posts: 59310
- Joined: 15/12/2008 16:53
#3647 Re: FK Sarajevo
A sad je zaoprave prekinuta
Teško će biti nastavljena i sutra jer članovi imaju neodloživih obaveza (čitaj: moraju se javiti u tvorza)
Teško će biti nastavljena i sutra jer članovi imaju neodloživih obaveza (čitaj: moraju se javiti u tvorza)
- tazmaniaBAN4
- Posts: 705
- Joined: 27/04/2010 11:07
#3648 Re: FK Sarajevo
jedno pitanje, rekli ste da ce te bojkotovati sve utakmice svoga tima dok se uprava ne smijeni ako sam dobro cuo? Kakav je stav HZ ako vas tim izbori plasman u Evropu, da li prekidate bojkot ?
Hvala
Hvala
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#3649 Re: FK Sarajevo
Nastavak sutra u 11 sati
Sjednica Izvršnog odbora N/FSBiH prekinuta je danas i bit će nastavljena sutra u 11 sati, tako da nije donijeta nikakva odluka o spornoj utakmici Sloboda – Sarajevo.
„Kada je došlo da se raspravlja o slučaju Gavarić izgubili smo kvorum. Miroslav Ćorić iz Mostara napustio je sjednicu. Ona će biti nastavljena sutra u 11 sati”, rekao je Sulejman Čolaković”, predsjednik N/FSBiH.
SportCentar
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
#3650 Re: FK Sarajevo
Miroslav Ćorić, ultras u duši
Koliko će puta još ovako prekidati sjednicu?
Dok ne krepaju izgleda
Koliko će puta još ovako prekidati sjednicu?
Dok ne krepaju izgleda
