Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
Fordas
Posts: 1430
Joined: 30/01/2008 13:17
Location: imal' gdje tog snimka tuzlanski lopovi?

#3626 Re: FK Sarajevo

Post by Fordas »

Tad kad ste vi igrali sa njim on je bio u rangu akranesa, rendzersa i ekipa iz San Marina ili Lihtenstajna, da se ne lazemo ;-) Visla :lol: :lol: :lol: strasna ekipa, definitivno, a pogotovo sto ste vi igrali protiv njih, priznajem :D
vbm
Posts: 7
Joined: 27/02/2010 12:43

#3627 Re: FK Sarajevo

Post by vbm »

BetAdria.com

Travnik - Čelik: 1,40 3,50 5,30
Sloboda - Borac B. Luka: 1,55 3,30 4,70
Leotar - Široki Brijeg: 1,75 3,10 3,80
Velež Mostar - Željezničar: 1,70 3,20 4,00
Sarajevo - Zrinjski: 1,40 3,50 5,30
Laktaši - Zvijezda Gradačac: 1,13 3,90 7,50
Shish Mish
Posts: 6
Joined: 05/05/2009 19:23

#3628 Re: FK Sarajevo

Post by Shish Mish »

Trenutno 2:0 na AFH. Strijelci Avdic i Dudo.

Edit:
3:0.
User avatar
Omar500
Posts: 475
Joined: 26/04/2010 23:33
Location: Sarajevo

#3629 Re: FK Sarajevo

Post by Omar500 »

Pa momci odlično igraju, a pitari na njih i drvlje i kamenje. Pa ako želite promjene, smijenite upravu, ostavite igrače na miru, jer su odlični i biće teško Želji u nadolazećem gradskom derbiju...Joj da hoće ukinuti suspenziju
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3630 Re: FK Sarajevo

Post by todd_smith »

Omar500 wrote:Pa momci odlično igraju, a pitari na njih i drvlje i kamenje. Pa ako želite promjene, smijenite upravu, ostavite igrače na miru, jer su odlični i biće teško Želji u nadolazećem gradskom derbiju...Joj da hoće ukinuti suspenziju
jednu kako treba odigrali cijelu sezonu i sad odmah najjaci :-)

gdje su bili cijeli drugi dio sezone? Naravno da nisu igraci jedini krivci ali su medju glavnim
User avatar
Topla voda
Posts: 8148
Joined: 06/11/2006 23:59
Location: Auberge

#3631 Re: FK Sarajevo

Post by Topla voda »

evo snimak na vogosci :-D

kod nas kad je suspenzija,bas je suspenzija...nema ziva roba... :D

kad je ono nekad bilo borcu i velezu suspenzija...bilo 300 ljudi ,fol novinari i prava raja :D

samo se zakon na nama primjenjuje :-D
User avatar
Omar500
Posts: 475
Joined: 26/04/2010 23:33
Location: Sarajevo

#3632 Re: FK Sarajevo

Post by Omar500 »

todd_smith wrote:
Omar500 wrote:Pa momci odlično igraju, a pitari na njih i drvlje i kamenje. Pa ako želite promjene, smijenite upravu, ostavite igrače na miru, jer su odlični i biće teško Želji u nadolazećem gradskom derbiju...Joj da hoće ukinuti suspenziju
jednu kako treba odigrali cijelu sezonu i sad odmah najjaci :-)

gdje su bili cijeli drugi dio sezone? Naravno da nisu igraci jedini krivci ali su medju glavnim
Stanje na tabeli govori drugačije, Sarajevo je prilično dobro pozicionirano, a vi poludili. Pustite ljude, uhvatila ih je rezultatska kriza, budite na upravu ljuti
User avatar
bogoljub
Posts: 2930
Joined: 14/03/2008 19:20
Location: Do you have a room tonight?

#3633 Re: FK Sarajevo

Post by bogoljub »

Naprijed SaaaaaaaRaJeeeeVo!
User avatar
van Basten
Posts: 7967
Joined: 21/09/2006 02:59

#3634 Re: FK Sarajevo

Post by van Basten »

izgleda da fakat bolje igraju kad nas nema, baš kako neki kloc izjavi :-)
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#3635 Re: FK Sarajevo

Post by strong69 »

van Basten wrote:izgleda da fakat bolje igraju kad nas nema, baš kako neki kloc izjavi :-)
I to se da lako rijesiti. Ako vole igrati pred praznim tribinama (to samo pokazuje kakvi su to misevi) treba kompletan seniorski pogon prebaciti u Olimpik a u Sarajevo dovesti momke iz Olimpika i rijesen problem.
Fordas
Posts: 1430
Joined: 30/01/2008 13:17
Location: imal' gdje tog snimka tuzlanski lopovi?

#3636 Re: FK Sarajevo

Post by Fordas »

Taj zrinjski je kako god okrenes nasa musterija, tako da ova utakmica nije mjerilo
User avatar
Eweleen
Posts: 649
Joined: 08/04/2009 23:51
Location: Spol: Muški

#3637 Re: FK Sarajevo

Post by Eweleen »

strong69 wrote:
van Basten wrote:izgleda da fakat bolje igraju kad nas nema, baš kako neki kloc izjavi :-)
I to se da lako rijesiti. Ako vole igrati pred praznim tribinama (to samo pokazuje kakvi su to misevi) treba kompletan seniorski pogon prebaciti u Olimpik a u Sarajevo dovesti momke iz Olimpika i rijesen problem.
ovo se zove čovjek sa idejom vodiljom :zoka:
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24699
Joined: 26/08/2007 17:10

#3638 Re: FK Sarajevo

Post by Charuga »

Varesanovic rece da ce odmarati neke igrace u susretu protiv Slavije da bi ih imao spremne za derbi.
salle_eh1986
Posts: 4212
Joined: 20/08/2009 23:08

#3639 Re: FK Sarajevo

Post by salle_eh1986 »

ćiro wrote:Gledao sam snimak na Vogošća TV i mogu reći da su odigrali u skladu sa ovogodišnjim prosjekom na Koševu. Druga je stvar što im se sinoć poklopilo da uđu prve dvije lopte, a da pri tome Zrinjski odigra jako loše, ali i ne iskoristi svoje prilike. Po rezultatu bi se moglo reći da su nadigrali Zrinjski, ali to je daleko od istine i ne zavaravajmo se s ovakvom ekipom Evropa je daleko čak i sa tri boda iz Tuzle. Uprkos svemu, volio bih da pogriješim u procjeni.
Neznam zašto neki pričaju da nema europe za komšije (Sarajevo), jer sa ovom pobjedom protiv Zrinjskog europa je pa gotovo osigurana (ako računamo +3 boda iz Tuzle koja će najvjerovatnije leći na konto, +još 3 do kraja tako da će imati isto bodova kao Zrinjski)...
Da se podsjetimo, iz naše lige ide 1 u LŠ i 3 u LE
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#3640 Re: FK Sarajevo

Post by strong69 »

ćiro wrote:Gledao sam snimak na Vogošća TV i mogu reći da su odigrali u skladu sa ovogodišnjim prosjekom na Koševu.
Slazem se s tobom. Slusajuci Varesanovica i druge medije covjek bi pomislio da smo ih zgazili. Gledajuci tekmu vidio sam da se radi o istoj igri koju su i do sada prikazivali. Iluzorno je ocekivati da ce oni nesto popraviti u igri za samo jednu utakmicu i to pod vodstvom Mirze Varesanovica.

I dalje mislim da kompletan seniorski tim treba da dobije otkaz ili makar vecina. Ovo je bruka, jad i tuga,

I pored toga, ocekujem da ce casno da odigraju protiv Zeljeznicara i Borca i da ce da dobiju obje tekme. I zaboravite mahalske price o namjestanju. I Zeljeznicar i Borac mogu nas uzeti cisto, bez ikakvih problema jer su spremniji i bolje pripremljeni od nasih manekena koji mogu trcati 30 minuta (osim ako ih se ne zaganja).

Disciplina mora da postoji. Ne mogu ocekivati rezlutate kada vidim nase igrace u kafani u 1 ujutro, kada vidim da cesce borave na fejsbuku nego s loptom... Zato svaka cast Osimu, koji " nagradi" svoje igrace nakon poraza od Slobode treningom u 23.00. Kod nas im za poraz jos daju pivo, mezu i kafanu.
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#3641 Re: FK Sarajevo

Post by burek_in_space »

@0038733, povedi rachuna o svom rjechniku...
El_comadante
Posts: 9046
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#3642 Re: FK Sarajevo

Post by El_comadante »

što se ovaj široki popravi. dakle nakon ovog kola situacija slijedeča: Velež je ispo iz svih kalkulacija a Široki je siguran 3. Željo sigurno prvi Borac drugi. sada je borba između nas i Zrinskog sa 4 poziciju. a što se tiče utakmice sa Slavijom vidio sam da su dobili dva crvena i vjerovatno če biti oslabljeni i eto prilike da se uzme barem bod.
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#3643 Re: FK Sarajevo

Post by bordo gandalf »

Ima li neki info o odluci??
User avatar
Gusztav
Posts: 523
Joined: 10/12/2009 09:04

#3644 Re: FK Sarajevo

Post by Gusztav »

don_emir wrote:Ima li neki info o odluci??
Sjednica ponovo prekinuta. :x
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#3645 Re: FK Sarajevo

Post by bordo gandalf »

Gusztav wrote:
don_emir wrote:Ima li neki info o odluci??
Sjednica ponovo prekinuta. :x
evo upravo procitah :x


edit:
sjednica ponovo nastavljenja o nemogu da vjerujem sta rade
User avatar
Gusztav
Posts: 523
Joined: 10/12/2009 09:04

#3646 Re: FK Sarajevo

Post by Gusztav »

don_emir wrote:
Gusztav wrote:
don_emir wrote:Ima li neki info o odluci??
Sjednica ponovo prekinuta. :x
evo upravo procitah :x
Dobićemo ova tri boda makar nakon završetka prvenstva, jer se prvenstvo ne može verifikovati bez toga.
Zna se kakve su sankcije UEFE.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59310
Joined: 15/12/2008 16:53

#3647 Re: FK Sarajevo

Post by ultima_palabra »

A sad je zaoprave prekinuta :zzzz:
Teško će biti nastavljena i sutra jer članovi imaju neodloživih obaveza (čitaj: moraju se javiti u tvorza) :D
User avatar
tazmaniaBAN4
Posts: 705
Joined: 27/04/2010 11:07

#3648 Re: FK Sarajevo

Post by tazmaniaBAN4 »

jedno pitanje, rekli ste da ce te bojkotovati sve utakmice svoga tima dok se uprava ne smijeni ako sam dobro cuo? Kakav je stav HZ ako vas tim izbori plasman u Evropu, da li prekidate bojkot ?
Hvala
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#3649 Re: FK Sarajevo

Post by bordo gandalf »

Nastavak sutra u 11 sati

Sjednica Izvršnog odbora N/FSBiH prekinuta je danas i bit će nastavljena sutra u 11 sati, tako da nije donijeta nikakva odluka o spornoj utakmici Sloboda – Sarajevo.

„Kada je došlo da se raspravlja o slučaju Gavarić izgubili smo kvorum. Miroslav Ćorić iz Mostara napustio je sjednicu. Ona će biti nastavljena sutra u 11 sati”, rekao je Sulejman Čolaković”, predsjednik N/FSBiH.

SportCentar
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#3650 Re: FK Sarajevo

Post by Baltazar_khan »

Miroslav Ćorić, ultras u duši :oops:

Koliko će puta još ovako prekidati sjednicu?

Dok ne krepaju izgleda :skoljka:
Locked