Better Man wrote:Bye, Bye Chelsea! Manchester konacno usamljen na vrhu i sigurno tu poziciju tesko da ce prepustit nekom drugom.
Hmmmmm,loša ti je to utjeha.
Buraz,tek je 15 kolo u pitanju tako da svašta ce se desiti još do kraja sezone.Vjerovatno ce se sve tri ekipe(čelzi,mančaster i arsenal)smjenjivati na celu,e sad je samo pitanje ko je od sve tri ekipe najspremniji...
Čelzi je dosta jak kad igra u citavom sastavu,ali klupa,hmm...klupa im je tanka,pretanka i cim imaju 2 ili 3 povrijeđena prvotimca odmah problema nastaju,u šta smo se i uvjerili unazad 2 ili 3 kola.
Mančaster-kao i uvijek dosta su se puta provukli ove sezone...protiv vulsa kuci,vile u gostima itd,u gostima su uzasni,cini mi se da samo jednu imate pobjedu u gotima i to protiv stoke.
Jedno utakmica kojom me je mančaster ove godine oduševio bila je protiv blekburna uz briljantnu igru cjele ekipe,a ovo ostalo bogami daosad je bilo što bi se reklo"povuci-potegni".Uz sve to i klupa vam nije toliko jaka,kao predhodnih godina.
Arsenal-cudna ekipa totalno.Po mom objektivnom mišljenju ove godine su najaci kad im je citav sastav na raspolaganju.Klupa im je beton.Uporedi samo celzijevu klupu sa arsenalovom.
Jedan van persi,volkot,rosicki itd sjede na klupi,a prije dvije ili 3 godine svi ovi igraci su igrali u prvom sastavu.
Samo što im se nije smjelo da desi da izgube na domacem terenu od VBA i njukastla,ali i od pjetlova.I tu je mančaster imao dosta srece.Pa zamisli sad koliko bi vam bodova ljudi bježali da su pobjedili u te tri utakmice,citavih 7 bodova,mada su i svim tim utakmicama bili dominantni,tako da...bice još svašta do kraja