Zahiragić opet jaše

Post Reply
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#3626 Re: Zahiragić opet jaše

Post by insomnia78 »

Sve bi to bilo super da si tako principjelan kada su u pitanju slicne stvari u Hr
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79539
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3627 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Velkoski »

insomnia78 wrote:Ovako nesto ni Le Penovi ne bi napisali na svom FB profilu. Kakva politicka mudrost.
Naravno da ne bi, ovo je na "zapadu" žestoki hate speech. Boris Johnson nedavno reče da žene u burkama izgledaju kao poštansko sanduče, za dva sata je bio "priveden" na razgovor i umalo završio na sudu. Tereze Mej ga molila da se izvine što prije :mrgreen:
User avatar
vatrogasac
Posts: 10074
Joined: 24/04/2006 21:33

#3628 Re: Zahiragić opet jaše

Post by vatrogasac »

Velkoski wrote:
insomnia78 wrote:Ovako nesto ni Le Penovi ne bi napisali na svom FB profilu. Kakva politicka mudrost.
Naravno da ne bi, ovo je na "zapadu" žestoki hate speech. Boris Johnson nedavno reče da žene u burkama izgledaju kao poštansko sanduče, za dva sata je bio "priveden" na razgovor i umalo završio na sudu. Tereze Mej ga molila da se izvine što prije :mrgreen:
Johnsonovi komentari o burkama imaju za cilj ojačati njegovu poziciju među desničarskim članovima stranke, a dok ista priča naših ljevičara ima za cilj....ne kontam.
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#3629 Re: Zahiragić opet jaše

Post by seln »

dječak sa šibicama wrote:I da se dopunim, svim "komunjarama, crvenoj bandi, izdajicama hrvatstva" kojima treba "zvalje razvaliti".
Ovo gore bi glat mogla biti tvoja izjava.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#3630 Re: Zahiragić opet jaše

Post by insomnia78 »

E to je drugo
User avatar
vatrogasac
Posts: 10074
Joined: 24/04/2006 21:33

#3631 Re: Zahiragić opet jaše

Post by vatrogasac »

addy_sa
Posts: 759
Joined: 06/09/2002 00:00

#3632 Re: Zahiragić opet jaše

Post by addy_sa »

Haris i Rijana za Skupštinu Kantona :D
User avatar
vatrogasac
Posts: 10074
Joined: 24/04/2006 21:33

#3633 Re: Zahiragić opet jaše

Post by vatrogasac »

Ovo mu nije trebalo i vratit će mu se kao bumerang.
Za povratak prof. Gavrankapetanovića glasali su Ramadanović, prof.dr. Jasminka Gradaščević-Sijerčić, prof. dr. Abidin Deljanin, prof. dr. Kasim Bajrović, acc. prof. dr. Dejan Milošević, dr. Mersiha Slipičević.

Protiv su glasali Sifet Kukuruz, Sandra Začinović i Haris Zahiragić, predstavnik studenata.
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#3634 Re: Zahiragić opet jaše

Post by JThomas »

poltronstvo na nivou umjetnosti.

a kad mu je već kodeks odijevanja najveći domet, mogao je vala košulju obući na upravni odbor. kad se već time lupa u prsa...
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 7994
Joined: 20/02/2013 14:14
Location: Saturn

#3635 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Cherry-Cherry »

Režimski čovjek. Sutra bi petokraku od fesa pravio, da bude potrebno.
User avatar
Boemica
Posts: 8617
Joined: 03/09/2018 21:55
Location: Žena bez koje se može.

#3636 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Boemica »

Reče l' ono da je dao ostavku?
User avatar
vatrogasac
Posts: 10074
Joined: 24/04/2006 21:33

#3637 Re: Zahiragić opet jaše

Post by vatrogasac »

Boemica wrote:Reče l' ono da je dao ostavku?

Aha. U kamere.

User avatar
Better Man
Posts: 18728
Joined: 01/10/2006 20:10

#3638 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Better Man »

vatrogasac wrote:
Boemica wrote:Reče l' ono da je dao ostavku?

Aha. U kamere.

Koji je ovo nepismeni krmak i retardirani papak. i ovakvi poput Zahiragića treba da se nešto pitaju. Takve treba dobro izdegenečiti.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#3639 Re: Zahiragić opet jaše

Post by insomnia78 »

Pa degeneci. Znas dje je
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#3640 Re: Zahiragić opet jaše

Post by cyprus »

Šta ka'e - cenzurišu ga? :lol: :lol:
emric
Posts: 1211
Joined: 21/03/2018 18:03

#3641 Re: Zahiragić opet jaše

Post by emric »

Ubio se za SNSD-a.
User avatar
Alternativac1
Posts: 1412
Joined: 23/07/2016 04:43

#3642 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Alternativac1 »

emric wrote:Ubio se za SNSD-a.
jest, ko da mu je dodo nešto u rodu :D
emric
Posts: 1211
Joined: 21/03/2018 18:03

#3643 Re: Zahiragić opet jaše

Post by emric »

Alternativac1 wrote:
emric wrote:Ubio se za SNSD-a.
jest, ko da mu je dodo nešto u rodu :D
Seljačina Milorad precizno bira tipove bez obraza i kontrole. Dušanka Majkić, Rajko Vasić, Milica Marković, Staša Košarac, Dragan Lukač, Nikola Špirić... što je veći nečovjek to bolje kotira.

Gle'aj monstruma u državnom parlamentu:

Image
User avatar
¤ jelena ¤
Posts: 5157
Joined: 18/05/2010 20:04
Location: BD

#3644 Re: Zahiragić opet jaše

Post by ¤ jelena ¤ »

Better Man wrote:
vatrogasac wrote:
Boemica wrote:Reče l' ono da je dao ostavku?

Aha. U kamere.

Koji je ovo nepismeni krmak i retardirani papak. i ovakvi poput Zahiragića treba da se nešto pitaju. Takve treba dobro izdegenečiti.
Nađite barem jednog njegovog neistomišljenika, oponenta istih godina kao on,

koji je ovako uporan u namjeri da se njegov glas i njegov stav u bh javnosti čuje...

Ima li ih...
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#3645 Re: Zahiragić opet jaše

Post by JThomas »

nema tu mišljenja. on je megafon, telal drugih, a koji se ne bore za vlast nego je već imaju. neko ko to nije neće ni biti u UO ispred studenata. i neće seka doći da se koči pred kamerama i da kaže da je skandal što mora vratiti gavrankapetanovića. ali zato je tu pijun da to kaže, a ako nastavi slušati čeka ga fina budućnost.
User avatar
Boemica
Posts: 8617
Joined: 03/09/2018 21:55
Location: Žena bez koje se može.

#3646 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Boemica »

JThomas wrote:nema tu mišljenja. on je megafon, telal drugih, a koji se ne bore za vlast nego je već imaju. neko ko to nije neće ni biti u UO ispred studenata. i neće seka doći da se koči pred kamerama i da kaže da je skandal što mora vratiti gavrankapetanovića. ali zato je tu pijun da to kaže, a ako nastavi slušati čeka ga fina budućnost.

Gospodin je na vrlo dobro putu da osigura sebi lijepu budućnost.
Svaka mu časti iskreno, snašao se jako dobro :thumbup:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#3647 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Banksy »

JEDAN OD megafona...
breuer
Posts: 7877
Joined: 06/07/2009 15:44

#3648 Re: Zahiragić opet jaše

Post by breuer »

učača
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#3649 Re: Zahiragić opet jaše

Post by insomnia78 »

JThomas wrote:nema tu mišljenja. on je megafon, telal drugih, a koji se ne bore za vlast nego je već imaju. neko ko to nije neće ni biti u UO ispred studenata. i neće seka doći da se koči pred kamerama i da kaže da je skandal što mora vratiti gavrankapetanovića. ali zato je tu pijun da to kaže, a ako nastavi slušati čeka ga fina budućnost.
Kako to. Bolje isto to raditi za sendvic po forumima
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 7994
Joined: 20/02/2013 14:14
Location: Saturn

#3650 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Cherry-Cherry »

Da je tema, ne znam ti šta, ti bi bio kontra.
Post Reply