Zahiragić opet jaše
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#3626 Re: Zahiragić opet jaše
Sve bi to bilo super da si tako principjelan kada su u pitanju slicne stvari u Hr
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79539
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#3627 Re: Zahiragić opet jaše
Naravno da ne bi, ovo je na "zapadu" žestoki hate speech. Boris Johnson nedavno reče da žene u burkama izgledaju kao poštansko sanduče, za dva sata je bio "priveden" na razgovor i umalo završio na sudu. Tereze Mej ga molila da se izvine što prijeinsomnia78 wrote:Ovako nesto ni Le Penovi ne bi napisali na svom FB profilu. Kakva politicka mudrost.
- vatrogasac
- Posts: 10074
- Joined: 24/04/2006 21:33
#3628 Re: Zahiragić opet jaše
Johnsonovi komentari o burkama imaju za cilj ojačati njegovu poziciju među desničarskim članovima stranke, a dok ista priča naših ljevičara ima za cilj....ne kontam.Velkoski wrote:Naravno da ne bi, ovo je na "zapadu" žestoki hate speech. Boris Johnson nedavno reče da žene u burkama izgledaju kao poštansko sanduče, za dva sata je bio "priveden" na razgovor i umalo završio na sudu. Tereze Mej ga molila da se izvine što prijeinsomnia78 wrote:Ovako nesto ni Le Penovi ne bi napisali na svom FB profilu. Kakva politicka mudrost.
- seln
- Posts: 23262
- Joined: 06/02/2007 13:57
- Location: FORGET? HELL!
#3629 Re: Zahiragić opet jaše
Ovo gore bi glat mogla biti tvoja izjava.dječak sa šibicama wrote:I da se dopunim, svim "komunjarama, crvenoj bandi, izdajicama hrvatstva" kojima treba "zvalje razvaliti".
-
addy_sa
- Posts: 759
- Joined: 06/09/2002 00:00
#3632 Re: Zahiragić opet jaše
Haris i Rijana za Skupštinu Kantona 
- vatrogasac
- Posts: 10074
- Joined: 24/04/2006 21:33
#3633 Re: Zahiragić opet jaše
Ovo mu nije trebalo i vratit će mu se kao bumerang.
Za povratak prof. Gavrankapetanovića glasali su Ramadanović, prof.dr. Jasminka Gradaščević-Sijerčić, prof. dr. Abidin Deljanin, prof. dr. Kasim Bajrović, acc. prof. dr. Dejan Milošević, dr. Mersiha Slipičević.
Protiv su glasali Sifet Kukuruz, Sandra Začinović i Haris Zahiragić, predstavnik studenata.
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#3634 Re: Zahiragić opet jaše
poltronstvo na nivou umjetnosti.
a kad mu je već kodeks odijevanja najveći domet, mogao je vala košulju obući na upravni odbor. kad se već time lupa u prsa...
a kad mu je već kodeks odijevanja najveći domet, mogao je vala košulju obući na upravni odbor. kad se već time lupa u prsa...
- Cherry-Cherry
- Posts: 7994
- Joined: 20/02/2013 14:14
- Location: Saturn
#3635 Re: Zahiragić opet jaše
Režimski čovjek. Sutra bi petokraku od fesa pravio, da bude potrebno.
- Boemica
- Posts: 8617
- Joined: 03/09/2018 21:55
- Location: Žena bez koje se može.
#3636 Re: Zahiragić opet jaše
Reče l' ono da je dao ostavku?
- vatrogasac
- Posts: 10074
- Joined: 24/04/2006 21:33
#3637 Re: Zahiragić opet jaše
Boemica wrote:Reče l' ono da je dao ostavku?
Aha. U kamere.
- Better Man
- Posts: 18728
- Joined: 01/10/2006 20:10
#3638 Re: Zahiragić opet jaše
Koji je ovo nepismeni krmak i retardirani papak. i ovakvi poput Zahiragića treba da se nešto pitaju. Takve treba dobro izdegenečiti.vatrogasac wrote:Boemica wrote:Reče l' ono da je dao ostavku?
Aha. U kamere.
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#3639 Re: Zahiragić opet jaše
Pa degeneci. Znas dje je
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#3640 Re: Zahiragić opet jaše
Šta ka'e - cenzurišu ga?

- Alternativac1
- Posts: 1412
- Joined: 23/07/2016 04:43
#3642 Re: Zahiragić opet jaše
jest, ko da mu je dodo nešto u roduemric wrote:Ubio se za SNSD-a.
-
emric
- Posts: 1211
- Joined: 21/03/2018 18:03
#3643 Re: Zahiragić opet jaše
Seljačina Milorad precizno bira tipove bez obraza i kontrole. Dušanka Majkić, Rajko Vasić, Milica Marković, Staša Košarac, Dragan Lukač, Nikola Špirić... što je veći nečovjek to bolje kotira.Alternativac1 wrote:jest, ko da mu je dodo nešto u roduemric wrote:Ubio se za SNSD-a.
Gle'aj monstruma u državnom parlamentu:

- ¤ jelena ¤
- Posts: 5157
- Joined: 18/05/2010 20:04
- Location: BD
#3644 Re: Zahiragić opet jaše
Nađite barem jednog njegovog neistomišljenika, oponenta istih godina kao on,Better Man wrote:Koji je ovo nepismeni krmak i retardirani papak. i ovakvi poput Zahiragića treba da se nešto pitaju. Takve treba dobro izdegenečiti.vatrogasac wrote:Boemica wrote:Reče l' ono da je dao ostavku?
Aha. U kamere.
koji je ovako uporan u namjeri da se njegov glas i njegov stav u bh javnosti čuje...
Ima li ih...
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#3645 Re: Zahiragić opet jaše
nema tu mišljenja. on je megafon, telal drugih, a koji se ne bore za vlast nego je već imaju. neko ko to nije neće ni biti u UO ispred studenata. i neće seka doći da se koči pred kamerama i da kaže da je skandal što mora vratiti gavrankapetanovića. ali zato je tu pijun da to kaže, a ako nastavi slušati čeka ga fina budućnost.
- Boemica
- Posts: 8617
- Joined: 03/09/2018 21:55
- Location: Žena bez koje se može.
#3646 Re: Zahiragić opet jaše
JThomas wrote:nema tu mišljenja. on je megafon, telal drugih, a koji se ne bore za vlast nego je već imaju. neko ko to nije neće ni biti u UO ispred studenata. i neće seka doći da se koči pred kamerama i da kaže da je skandal što mora vratiti gavrankapetanovića. ali zato je tu pijun da to kaže, a ako nastavi slušati čeka ga fina budućnost.
Gospodin je na vrlo dobro putu da osigura sebi lijepu budućnost.
Svaka mu časti iskreno, snašao se jako dobro
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#3649 Re: Zahiragić opet jaše
Kako to. Bolje isto to raditi za sendvic po forumimaJThomas wrote:nema tu mišljenja. on je megafon, telal drugih, a koji se ne bore za vlast nego je već imaju. neko ko to nije neće ni biti u UO ispred studenata. i neće seka doći da se koči pred kamerama i da kaže da je skandal što mora vratiti gavrankapetanovića. ali zato je tu pijun da to kaže, a ako nastavi slušati čeka ga fina budućnost.
- Cherry-Cherry
- Posts: 7994
- Joined: 20/02/2013 14:14
- Location: Saturn
#3650 Re: Zahiragić opet jaše
Da je tema, ne znam ti šta, ti bi bio kontra.
