Premijer liga BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- emigrazione
- Posts: 7800
- Joined: 01/09/2010 13:40
#3626 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Jedva cekam okrsaj Duljevica i Livaje 
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
#3627 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
neće biti lako. ipak su oni najveći favorit za tituluemigrazione wrote:Jedva cekam okrsaj Duljevica i Livaje
Code: Select all
http://sportsport.ba/bh_fudbal/zeljo-najveci-favorit-za-titulu-10-ekipa-u-borbi-za-ostanak/167777- emigrazione
- Posts: 7800
- Joined: 01/09/2010 13:40
#3628 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Titulu prvaka Bosne i Hercegovine brani Sarajevo, no u sezonu kao najveći favorit za osvanje naslova ulazi Željezničar. Plavi već dvije sezone nisu osvojili niti jedan trofej, a za klub kakav je u našim okvirima Željezničar, treće uzastopna sezona bez trofeja bila bi veliki neuspjeh. Svjesni su toga i u taboru ekipe iz Doline ćupova, pa su u prelaznom roku odradili sasvim solidan posao. Dovedena su dva provjerena igrača, Jovan Blagojević i Joco Stokić, te nekoliko njih koji će zaoštriti konkurenciju, a susreti u Evropi su pokazali da je transfer politika urodila plodom. Istina, ostali su Plavi i bez nekoliko provjerenih igrača, no njihov izostanak se ne bi trebao značajnije osjetiti.
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#3629 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Al fakat je simpaticno da niko nista ne pise o gredicu i ostavci. par recenica i to je to. Niko ne pita za stvarne razloge, ne istrazuje da li postoji nesto "iza brda", ne prave se analize...nista. Klub de facto puca po svim savovima, nema predsjednika niti predsjednika skupstine, ne zna se stvarni dug, ne govori se ni koliko je duga vraceno, koliko je ostalo, nema cak ni spekulacija, jesu li stigle pare ili nisu, ma nista... sa druge strane po forumima se raspravlja u sesnaest, tu sve frca od informacija, tako da nije bas da se ne moze napisati nista pa ni "nezvanicno saznajemo" kao sto se godinama u tom stilu pisalo o FKS
Jasno je da mediji koje drze strumfovi vode tu politiku "ne talasanja" i zataskavanja i jasno je koliko su dominantni u medijskom prostoru - ko to nije skontao do sada, evo sad ima priliku.
Ono sto oni ne kontaju da tako cine medvjedju uslugu jer dok se stvar totalno ne poravna i stvari potpuno jasno i transparentno ne iznesu na cistac, nema ni napretka
Jasno je da mediji koje drze strumfovi vode tu politiku "ne talasanja" i zataskavanja i jasno je koliko su dominantni u medijskom prostoru - ko to nije skontao do sada, evo sad ima priliku.
Ono sto oni ne kontaju da tako cine medvjedju uslugu jer dok se stvar totalno ne poravna i stvari potpuno jasno i transparentno ne iznesu na cistac, nema ni napretka
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24702
- Joined: 26/08/2007 17:10
#3630 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Tako ti je to kad imate samo jednog plave boje. Niste puno "šareniji" od ss.ba ...Velkoski wrote:Meni lično nema smisla da neko tko navija za Sarajevo piše o Želji, i obrnuto. Zato ovaj put od nas vjerovatno nema ništa, plavi kolega je zauzet.
Iz ovog razloga recimo ss.ba ne uzimam ozbiljno sa tekstovima o Sarajevu, kod njih u redakciji niko ne živi Bordo.
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#3631 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Velkoski wrote:Meni lično nema smisla da neko tko navija za Sarajevo piše o Želji, i obrnuto. Zato ovaj put od nas vjerovatno nema ništa, plavi kolega je zauzet.
Iz ovog razloga recimo ss.ba ne uzimam ozbiljno sa tekstovima o Sarajevu, kod njih u redakciji niko ne živi Bordo.
BoK kolega
A to je onda autocenzura, koja je osam puta gora i opasnija od neke zvanicne/drzavne/sistemskeVelkoski wrote:Može biti najobjektivniji na svijetu, al' će mu se jebat' majka makar pa i sve tačno bilo, a kome to treba u životu?
Zivilo slobodno novinarstvo
-
internazionale
- Posts: 2562
- Joined: 30/12/2009 15:52
#3632 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Gredic neki dan navede podatak o 8 miliona duga Zeljeznicara
Nisam upratio da se ta cifra ikad ranije spominjala. Ko zna kakvi su to dugovi pored kojih su redovno dobivali licencu, "poslovali" itd...
Ima li ista u istoriji tog kluba da je transparentno i posteno uradjeno
Leglo kriminala i lopovluka
Nisam upratio da se ta cifra ikad ranije spominjala. Ko zna kakvi su to dugovi pored kojih su redovno dobivali licencu, "poslovali" itd...
Ima li ista u istoriji tog kluba da je transparentno i posteno uradjeno
Leglo kriminala i lopovluka
- Capajebo
- Posts: 22034
- Joined: 15/03/2012 02:47
- Location: Berzakh bb
#3633 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Ne daj Boze je suis Velkoski 
-
Ras Al Ghul
- Posts: 2296
- Joined: 25/09/2012 22:14
- Location: Sarajevo
#3634 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Dugovi su od dugovanja, a nemoj Boga ti o kriminalu i historiji!internazionale wrote:Gredic neki dan navede podatak o 8 miliona duga Zeljeznicara
Nisam upratio da se ta cifra ikad ranije spominjala. Ko zna kakvi su to dugovi pored kojih su redovno dobivali licencu, "poslovali" itd...
Ima li ista u istoriji tog kluba da je transparentno i posteno uradjeno
Leglo kriminala i lopovluka
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
#3635 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
što to nijaz ne smije dati otkaz zalizanom? jel ga to hastra sto hiljada navijača koje mirza ima iza sebe?
- luckylaka
- Posts: 26234
- Joined: 15/01/2010 06:28
#3636 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Sto ovaj Olimpic igra na A.F. ?
- Ned071
- Posts: 6435
- Joined: 27/01/2014 15:32
#3637 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Otoka ne ispunjava uslove za PL... Odnosno uvjete sto bi neki rekli 
- ZonFon
- Posts: 2276
- Joined: 17/11/2013 01:58
#3638 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Ovo je vec drugi putove sezone da 9/16 timova u jednom kolu ne zabije gol
Najefikasniji smo mi sa 2 gola po tekmi.
Najefikasniji smo mi sa 2 gola po tekmi.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#3639 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Dobro je da smo u plusu sa gol razlikom. Neki su cak i u minusuZonFon wrote:Ovo je vec drugi putove sezone da 9/16 timova u jednom kolu ne zabije gol![]()
Najefikasniji smo mi sa 2 gola po tekmi.
- nKrkan
- Posts: 4984
- Joined: 28/06/2013 23:11
- Location: Tuzinje
- jeza u ledja
- Posts: 50735
- Joined: 29/12/2005 01:20
#3641 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Ko bi reko.Ras Al Ghul wrote: Dugovi su od dugovanja
- jeza u ledja
- Posts: 50735
- Joined: 29/12/2005 01:20
#3642 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Ja na pocetku sezone napisah da su Drina i Slavija glavni konkurenti za ispadanje. Da ce Radnik biti iznenadjenje, da ce Zrinjski i Sarajevo biti prvi konkurenti za titulu, a Sloboda, SB i Olimpic odmah iza, i da ce jedan od trojca Celik/Borac/Velez ispasti, zajedno sa 3 od 4 ekipe iz grupe Rudar, Mladost, Vitez i Travnik.
Tako nekako
. Garant sam slago pola
, al ne mogu naci svoj post a satra se trazeci, ali zivotam sjecam se bas ovako nesto napisah.
Jedino za sad fulam za Slaviju, mada i dalje mislim da ce oni debelo grohnuti, i za Olimpic. Moguce da sam komsinice stavio u ovu grupu za Evropu, al ne sjecam se.
Uglavnom, Slavija po meni najvece do sad iznenadjenje. A Radnik me uopste ne iznenadjuje, kao ni Sloboda, kao ni pozicija Zeljeznicara. Olimpic mozda i ne bi trebao biti iznenadjenje s obzirom da oni izgleda funkcionisu na poptuno drugim principima.
PS: I mora se priznati da liga sa Zrinjskim, Sarajevom, Sirokim, ovakvim Radnikom, ovakvom Slobodom, Celikom, Zeljeznicarom, Borcem i Olimpicom i eto jos 3 ekipe izgleda mnogo bolje nego sa Slavijama, Drinama, Rudarima i ostalim ekipama ciji stadioni lice na farmu. Kad uopste Savez misli objaviti kakav ce biti sistem takmicenja sljedece sezone? Koliko kola i to?
Tako nekako
Jedino za sad fulam za Slaviju, mada i dalje mislim da ce oni debelo grohnuti, i za Olimpic. Moguce da sam komsinice stavio u ovu grupu za Evropu, al ne sjecam se.
Uglavnom, Slavija po meni najvece do sad iznenadjenje. A Radnik me uopste ne iznenadjuje, kao ni Sloboda, kao ni pozicija Zeljeznicara. Olimpic mozda i ne bi trebao biti iznenadjenje s obzirom da oni izgleda funkcionisu na poptuno drugim principima.
PS: I mora se priznati da liga sa Zrinjskim, Sarajevom, Sirokim, ovakvim Radnikom, ovakvom Slobodom, Celikom, Zeljeznicarom, Borcem i Olimpicom i eto jos 3 ekipe izgleda mnogo bolje nego sa Slavijama, Drinama, Rudarima i ostalim ekipama ciji stadioni lice na farmu. Kad uopste Savez misli objaviti kakav ce biti sistem takmicenja sljedece sezone? Koliko kola i to?
- decko_sa_kovaca
- Posts: 2962
- Joined: 09/11/2014 18:28
#3643 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
To se i ja pitam, po meni najbolje dvokruzno pa nakon toga se bodovi prepolove i da se igra liga za prvaka\evropu i za opstanak i to ti dodju 32 tekme ako mi je dobra racunica
Cuj trokruzno

Cuj trokruzno
Last edited by decko_sa_kovaca on 28/09/2015 19:18, edited 1 time in total.
- jeza u ledja
- Posts: 50735
- Joined: 29/12/2005 01:20
#3644 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Pa slaze nas se ja mislim vecina. Nadam se da ce tako i biti.
U svakom slucaju bice vise utakmica u sezoni.
U svakom slucaju bice vise utakmica u sezoni.
- Logovan
- Posts: 102861
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3645 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Vjerovatno ne možeš naći jer je ovo nova tema o Premijer ligi. Stara je slučajno izbrisana.jeza u ledja wrote:al ne mogu naci svoj post a satra se trazeci, ali zivotam sjecam se bas ovako nesto napisah.
-
Ras Al Ghul
- Posts: 2296
- Joined: 25/09/2012 22:14
- Location: Sarajevo
#3646 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Ne shvataš sarkazam, žao mi je!jeza u ledja wrote:Ko bi reko.Ras Al Ghul wrote: Dugovi su od dugovanja
- maraccana
- Posts: 1140
- Joined: 10/08/2015 05:17
#3647 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
.
Last edited by maraccana on 26/07/2016 01:31, edited 1 time in total.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79563
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
- Logovan
- Posts: 102861
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3649 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Smiješan klub.
-
Ras Al Ghul
- Posts: 2296
- Joined: 25/09/2012 22:14
- Location: Sarajevo
#3650 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Smiješan ti je životLogovan wrote:Smiješan klub.
