Premijer liga BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
User avatar
emigrazione
Posts: 7800
Joined: 01/09/2010 13:40

#3626 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by emigrazione »

Jedva cekam okrsaj Duljevica i Livaje :meza:
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#3627 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Baltazar_khan »

emigrazione wrote:Jedva cekam okrsaj Duljevica i Livaje :meza:
neće biti lako. ipak su oni najveći favorit za titulu :-D

Code: Select all

http://sportsport.ba/bh_fudbal/zeljo-najveci-favorit-za-titulu-10-ekipa-u-borbi-za-ostanak/167777
User avatar
emigrazione
Posts: 7800
Joined: 01/09/2010 13:40

#3628 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by emigrazione »

Titulu prvaka Bosne i Hercegovine brani Sarajevo, no u sezonu kao najveći favorit za osvanje naslova ulazi Željezničar. Plavi već dvije sezone nisu osvojili niti jedan trofej, a za klub kakav je u našim okvirima Željezničar, treće uzastopna sezona bez trofeja bila bi veliki neuspjeh. Svjesni su toga i u taboru ekipe iz Doline ćupova, pa su u prelaznom roku odradili sasvim solidan posao. Dovedena su dva provjerena igrača, Jovan Blagojević i Joco Stokić, te nekoliko njih koji će zaoštriti konkurenciju, a susreti u Evropi su pokazali da je transfer politika urodila plodom. Istina, ostali su Plavi i bez nekoliko provjerenih igrača, no njihov izostanak se ne bi trebao značajnije osjetiti.
:lol: :izet:
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#3629 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by omega369 »

Al fakat je simpaticno da niko nista ne pise o gredicu i ostavci. par recenica i to je to. Niko ne pita za stvarne razloge, ne istrazuje da li postoji nesto "iza brda", ne prave se analize...nista. Klub de facto puca po svim savovima, nema predsjednika niti predsjednika skupstine, ne zna se stvarni dug, ne govori se ni koliko je duga vraceno, koliko je ostalo, nema cak ni spekulacija, jesu li stigle pare ili nisu, ma nista... sa druge strane po forumima se raspravlja u sesnaest, tu sve frca od informacija, tako da nije bas da se ne moze napisati nista pa ni "nezvanicno saznajemo" kao sto se godinama u tom stilu pisalo o FKS :wink:

Jasno je da mediji koje drze strumfovi vode tu politiku "ne talasanja" i zataskavanja i jasno je koliko su dominantni u medijskom prostoru - ko to nije skontao do sada, evo sad ima priliku.

Ono sto oni ne kontaju da tako cine medvjedju uslugu jer dok se stvar totalno ne poravna i stvari potpuno jasno i transparentno ne iznesu na cistac, nema ni napretka :wink:
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24702
Joined: 26/08/2007 17:10

#3630 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Charuga »

Velkoski wrote:Meni lično nema smisla da neko tko navija za Sarajevo piše o Želji, i obrnuto. Zato ovaj put od nas vjerovatno nema ništa, plavi kolega je zauzet.

Iz ovog razloga recimo ss.ba ne uzimam ozbiljno sa tekstovima o Sarajevu, kod njih u redakciji niko ne živi Bordo. :mrgreen:
Tako ti je to kad imate samo jednog plave boje. Niste puno "šareniji" od ss.ba ... :mrgreen:
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#3631 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by -LIBERO- »

Velkoski wrote:Meni lično nema smisla da neko tko navija za Sarajevo piše o Želji, i obrnuto. Zato ovaj put od nas vjerovatno nema ništa, plavi kolega je zauzet.

Iz ovog razloga recimo ss.ba ne uzimam ozbiljno sa tekstovima o Sarajevu, kod njih u redakciji niko ne živi Bordo. :mrgreen:

:zzzz:
BoK kolega :mrgreen:
Velkoski wrote:Može biti najobjektivniji na svijetu, al' će mu se jebat' majka makar pa i sve tačno bilo, a kome to treba u životu? :mrgreen:
A to je onda autocenzura, koja je osam puta gora i opasnija od neke zvanicne/drzavne/sistemske :skoljka:


Zivilo slobodno novinarstvo :D :D
internazionale
Posts: 2562
Joined: 30/12/2009 15:52

#3632 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by internazionale »

Gredic neki dan navede podatak o 8 miliona duga Zeljeznicara
Nisam upratio da se ta cifra ikad ranije spominjala. Ko zna kakvi su to dugovi pored kojih su redovno dobivali licencu, "poslovali" itd...
Ima li ista u istoriji tog kluba da je transparentno i posteno uradjeno
Leglo kriminala i lopovluka
User avatar
Capajebo
Posts: 22034
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#3633 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Capajebo »

Ne daj Boze je suis Velkoski :lol:
Ras Al Ghul
Posts: 2296
Joined: 25/09/2012 22:14
Location: Sarajevo

#3634 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Ras Al Ghul »

internazionale wrote:Gredic neki dan navede podatak o 8 miliona duga Zeljeznicara
Nisam upratio da se ta cifra ikad ranije spominjala. Ko zna kakvi su to dugovi pored kojih su redovno dobivali licencu, "poslovali" itd...
Ima li ista u istoriji tog kluba da je transparentno i posteno uradjeno
Leglo kriminala i lopovluka
Dugovi su od dugovanja, a nemoj Boga ti o kriminalu i historiji!
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#3635 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Baltazar_khan »

što to nijaz ne smije dati otkaz zalizanom? jel ga to hastra sto hiljada navijača koje mirza ima iza sebe?
User avatar
luckylaka
Posts: 26234
Joined: 15/01/2010 06:28

#3636 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by luckylaka »

Sto ovaj Olimpic igra na A.F. ?
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#3637 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Ned071 »

Otoka ne ispunjava uslove za PL... Odnosno uvjete sto bi neki rekli :mrgreen:
User avatar
ZonFon
Posts: 2276
Joined: 17/11/2013 01:58

#3638 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by ZonFon »

Ovo je vec drugi putove sezone da 9/16 timova u jednom kolu ne zabije gol :skoljka:

Najefikasniji smo mi sa 2 gola po tekmi. :-)
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#3639 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by mirza_15 »

ZonFon wrote:Ovo je vec drugi putove sezone da 9/16 timova u jednom kolu ne zabije gol :skoljka:

Najefikasniji smo mi sa 2 gola po tekmi. :-)
Dobro je da smo u plusu sa gol razlikom. Neki su cak i u minusu :mrgreen:
User avatar
nKrkan
Posts: 4984
Joined: 28/06/2013 23:11
Location: Tuzinje

#3640 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by nKrkan »

.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50735
Joined: 29/12/2005 01:20

#3641 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by jeza u ledja »

Ras Al Ghul wrote: Dugovi su od dugovanja
Ko bi reko. :hm:
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50735
Joined: 29/12/2005 01:20

#3642 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by jeza u ledja »

Ja na pocetku sezone napisah da su Drina i Slavija glavni konkurenti za ispadanje. Da ce Radnik biti iznenadjenje, da ce Zrinjski i Sarajevo biti prvi konkurenti za titulu, a Sloboda, SB i Olimpic odmah iza, i da ce jedan od trojca Celik/Borac/Velez ispasti, zajedno sa 3 od 4 ekipe iz grupe Rudar, Mladost, Vitez i Travnik.

Tako nekako :D. Garant sam slago pola :D, al ne mogu naci svoj post a satra se trazeci, ali zivotam sjecam se bas ovako nesto napisah.
Jedino za sad fulam za Slaviju, mada i dalje mislim da ce oni debelo grohnuti, i za Olimpic. Moguce da sam komsinice stavio u ovu grupu za Evropu, al ne sjecam se. :D

Uglavnom, Slavija po meni najvece do sad iznenadjenje. A Radnik me uopste ne iznenadjuje, kao ni Sloboda, kao ni pozicija Zeljeznicara. Olimpic mozda i ne bi trebao biti iznenadjenje s obzirom da oni izgleda funkcionisu na poptuno drugim principima. :D

PS: I mora se priznati da liga sa Zrinjskim, Sarajevom, Sirokim, ovakvim Radnikom, ovakvom Slobodom, Celikom, Zeljeznicarom, Borcem i Olimpicom i eto jos 3 ekipe izgleda mnogo bolje nego sa Slavijama, Drinama, Rudarima i ostalim ekipama ciji stadioni lice na farmu. Kad uopste Savez misli objaviti kakav ce biti sistem takmicenja sljedece sezone? Koliko kola i to?
User avatar
decko_sa_kovaca
Posts: 2962
Joined: 09/11/2014 18:28

#3643 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by decko_sa_kovaca »

To se i ja pitam, po meni najbolje dvokruzno pa nakon toga se bodovi prepolove i da se igra liga za prvaka\evropu i za opstanak i to ti dodju 32 tekme ako mi je dobra racunica
Cuj trokruzno :-) :-)
Last edited by decko_sa_kovaca on 28/09/2015 19:18, edited 1 time in total.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50735
Joined: 29/12/2005 01:20

#3644 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by jeza u ledja »

Pa slaze nas se ja mislim vecina. Nadam se da ce tako i biti.

U svakom slucaju bice vise utakmica u sezoni. :)
User avatar
Logovan
Posts: 102861
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3645 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Logovan »

jeza u ledja wrote:al ne mogu naci svoj post a satra se trazeci, ali zivotam sjecam se bas ovako nesto napisah.
Vjerovatno ne možeš naći jer je ovo nova tema o Premijer ligi. Stara je slučajno izbrisana. :D
Ras Al Ghul
Posts: 2296
Joined: 25/09/2012 22:14
Location: Sarajevo

#3646 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Ras Al Ghul »

jeza u ledja wrote:
Ras Al Ghul wrote: Dugovi su od dugovanja
Ko bi reko. :hm:
Ne shvataš sarkazam, žao mi je!
User avatar
maraccana
Posts: 1140
Joined: 10/08/2015 05:17

#3647 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by maraccana »

.
Last edited by maraccana on 26/07/2016 01:31, edited 1 time in total.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79563
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3648 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Velkoski »

User avatar
Logovan
Posts: 102861
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3649 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Logovan »

Ras Al Ghul
Posts: 2296
Joined: 25/09/2012 22:14
Location: Sarajevo

#3650 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Ras Al Ghul »

Logovan wrote:
Smiješan klub.
Smiješan ti je život :wink:
Locked