UEFA Champions League
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#3627 Re: Champions league 15/16
Ova finala uvjek se moze igrati na X
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3628 Re: Champions league 15/16
Pa eto nadaj se, ali bezveze prica koju cijelo vrijeme neki pricaju. Eto Atletico sve baletani, niko grubu igru ne igra. Daj ba.skafiskafsnjak wrote:Ma ne moze sugavce oprati nijedna voda... Al ocigledno da im se silji da osvoje...Tomahawk11 wrote:Fergie dislikes this.skafiskafsnjak wrote:Kako neko moze navijati za ovaj usrani Real... Koji su to sugavci, nevjerovatno....
Al evo, nadam se da ce se Atletico pobrinuti da ne bude tako
Sve neka kosmicka (ne)pravda. Kako da ne.
- Point.
- Posts: 33518
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#3629 Re: Champions league 15/16
Nebi. I pederi su ljudi.Tomahawk11 wrote:Bi li se ti popalio da kazem da za Lazio navijaju pederi?Point. wrote:Jao vidi ih al su se popalili ko djevojcice na Justin Bieber koncertu.
- shake69
- Posts: 7601
- Joined: 18/06/2011 01:21
- Location: Soukbunar
#3630 Re: Champions league 15/16
Milojko, pretjeruje se s Lukicom! Brat Rvat je klasa, lahkoca igre, sve stoji,ali da kao sam drzi igru i to je preuvelicavanje jer je 2-3 puta tako lahko izgubio loptu u pokusaju iznosenja pa u napadu...mali_milojica wrote:Dva balkanca najbolji igraci finala. Oblak i Modric. Ne vjerovatno s kakvom lakocom Luka igra,trci i dodaje.
- Point.
- Posts: 33518
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#3631 Re: Champions league 15/16
Ejs, djevojko? Pa i za Barcu navijaju separatisti i azijati, pa sta?omar little wrote:za lazio navijaju fasisti, ne pederiTomahawk11 wrote:Bi li se ti popalio da kazem da za Lazio navijaju pederi?Point. wrote:Jao vidi ih al su se popalili ko djevojcice na Justin Bieber koncertu.
-
nikimostar
- Posts: 653
- Joined: 09/05/2010 15:42
#3632 Re: Champions league 15/16
Ja sto ne mogu ovoga steli im se kako da ne
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3633 Re: Champions league 15/16
Jebi se vise, Danilo. Kakvo smetalo na terenu. Avdija je za njega Roberto Carlos.
- mist
- Posts: 2188
- Joined: 22/08/2011 19:02
- Location: tu iza coska
#3634 Re: Champions league 15/16
Koliko rekoste da je Real platio ovog padobranca Danila

Last edited by mist on 28/05/2016 22:51, edited 1 time in total.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3635 Re: Champions league 15/16
30 milionamist wrote:Koliko rekoste da Real platio ovog padobranca Danila![]()
![]()
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#3636 Re: Champions league 15/16
POINT smiri živce , tvoje nebuloze ne želi niko da čita
Da se vratimo temi golmani će da odluče utakmicu
Da se vratimo temi golmani će da odluče utakmicu
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#3637 Re: Champions league 15/16
Fudbal je timska igra,naravno da ne drzi sam,samo jedan od kotacica u Realu,ali mene imponuje lakoca trcanja,hladnokrvno dodavanje i razigravanje. Svjetska klasa. Naravno ne mora se neko slagati sa mnom,ali ja to tako vidim.shake69 wrote:Milojko, pretjeruje se s Lukicom! Brat Rvat je klasa, lahkoca igre, sve stoji,ali da kao sam drzi igru i to je preuvelicavanje jer je 2-3 puta tako lahko izgubio loptu u pokusaju iznosenja pa u napadu...mali_milojica wrote:Dva balkanca najbolji igraci finala. Oblak i Modric. Ne vjerovatno s kakvom lakocom Luka igra,trci i dodaje.
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#3638 Re: Champions league 15/16
Vugda igrao dvicu garant
Ako ne uzmu,propada i punac,i on.
Ako ne uzmu,propada i punac,i on.
- mist
- Posts: 2188
- Joined: 22/08/2011 19:02
- Location: tu iza coska
#3639 Re: Champions league 15/16
Uh jbt evo ja cu igrati i za milion 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#3640 Re: Champions league 15/16
Ne zna se ko ima manje sreće.
Koke očajan večeras, Karasko ubi Danila.
Koke očajan večeras, Karasko ubi Danila.
- jeza u ledja
- Posts: 50735
- Joined: 29/12/2005 01:20
#3641 Re: Champions league 15/16
Rece ovaj Belgijanac, nitam dnao, pa gledam, Carrascu trenutno stoji na Wikipediji: Place of birth bethlehem, the promised land 
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#3642 Re: Champions league 15/16
Bravo za Savića 
- Logovan
- Posts: 102861
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3643 Re: Champions league 15/16
70% sam siguran da će Atletico osvojiti, iako simpatišem Real. 
-
Teufik
- Posts: 4890
- Joined: 25/01/2010 18:51
- Location: TZ
#3644 Re: Champions league 15/16
Igracina. Milina ga gledati.mali_milojica wrote: Fudbal je timska igra,naravno da ne drzi sam,samo jedan od kotacica u Realu,ali mene imponuje lakoca trcanja,hladnokrvno dodavanje i razigravanje. Svjetska klasa. Naravno ne mora se neko slagati sa mnom,ali ja to tako vidim.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#3645 Re: Champions league 15/16
Što Ronaldo ne igra večeras?
-
nikimostar
- Posts: 653
- Joined: 09/05/2010 15:42
#3646 Re: Champions league 15/16
Tomahawk11 wrote: Jebi se vise, Danilo. Kakvo smetalo na terenu. Avdija je za njega Roberto Carlos.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3647 Re: Champions league 15/16
Ocito da igra pod povredom. Slabo se krece, gubi sve duele, cak i kad je bio u onoj prilici, slabo je osutao.AmiĐa_Idriz wrote:Što Ronaldo ne igra večeras?
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#3648 Re: Champions league 15/16
Da, vidi se iz aviona. Nego ovaj Vaskez je strašan, vidi se da fali iskustva ali biće igračina nema šta.Tomahawk11 wrote:Ocito da igra pod povredom. Slabo se krece, gubi sve duele, cak i kad je bio u onoj prilici, slabo je osutao.AmiĐa_Idriz wrote:Što Ronaldo ne igra večeras?
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#3649 Re: Champions league 15/16
Zidane uzeo sve tri izmjene , to će mu biti greška
-
golman
- Posts: 2684
- Joined: 23/01/2014 22:33
- Location: na golu
#3650 Re: Champions league 15/16
Ja ne bi volio da budu penali.To je onda ipak lutrija.Bolje je da neko dadne go u produžetku i pošteno osvoji..pa ko bude bolji. Mada......u kakvoj je formi Oblak,čisto sumnjam da bi Real to dobio.
