UEFA Champions League

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
LSD
Posts: 29911
Joined: 24/07/2007 08:26

#3626 Re: Champions league 15/16

Post by LSD »

Ide ovo do penala.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#3627 Re: Champions league 15/16

Post by mO k3 »

Ova finala uvjek se moze igrati na X
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3628 Re: Champions league 15/16

Post by Tomahawk11 »

skafiskafsnjak wrote:
Tomahawk11 wrote:
skafiskafsnjak wrote:Kako neko moze navijati za ovaj usrani Real... Koji su to sugavci, nevjerovatno....
Fergie dislikes this.
Ma ne moze sugavce oprati nijedna voda... Al ocigledno da im se silji da osvoje...

Al evo, nadam se da ce se Atletico pobrinuti da ne bude tako
Pa eto nadaj se, ali bezveze prica koju cijelo vrijeme neki pricaju. Eto Atletico sve baletani, niko grubu igru ne igra. Daj ba.
Sve neka kosmicka (ne)pravda. Kako da ne.
User avatar
Point.
Posts: 33518
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#3629 Re: Champions league 15/16

Post by Point. »

Tomahawk11 wrote:
Point. wrote:Jao vidi ih al su se popalili ko djevojcice na Justin Bieber koncertu.

:)
Bi li se ti popalio da kazem da za Lazio navijaju pederi?
Nebi. I pederi su ljudi.
User avatar
shake69
Posts: 7601
Joined: 18/06/2011 01:21
Location: Soukbunar

#3630 Re: Champions league 15/16

Post by shake69 »

mali_milojica wrote:Dva balkanca najbolji igraci finala. Oblak i Modric. Ne vjerovatno s kakvom lakocom Luka igra,trci i dodaje.
Milojko, pretjeruje se s Lukicom! Brat Rvat je klasa, lahkoca igre, sve stoji,ali da kao sam drzi igru i to je preuvelicavanje jer je 2-3 puta tako lahko izgubio loptu u pokusaju iznosenja pa u napadu...
User avatar
Point.
Posts: 33518
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#3631 Re: Champions league 15/16

Post by Point. »

omar little wrote:
Tomahawk11 wrote:
Point. wrote:Jao vidi ih al su se popalili ko djevojcice na Justin Bieber koncertu.

:)
Bi li se ti popalio da kazem da za Lazio navijaju pederi?
za lazio navijaju fasisti, ne pederi
Ejs, djevojko? Pa i za Barcu navijaju separatisti i azijati, pa sta?
nikimostar
Posts: 653
Joined: 09/05/2010 15:42

#3632 Re: Champions league 15/16

Post by nikimostar »

Ja sto ne mogu ovoga steli im se kako da ne
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3633 Re: Champions league 15/16

Post by Tomahawk11 »

Jebi se vise, Danilo. Kakvo smetalo na terenu. Avdija je za njega Roberto Carlos.
User avatar
mist
Posts: 2188
Joined: 22/08/2011 19:02
Location: tu iza coska

#3634 Re: Champions league 15/16

Post by mist »

Koliko rekoste da je Real platio ovog padobranca Danila :lol: :lol: :lol:
Last edited by mist on 28/05/2016 22:51, edited 1 time in total.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3635 Re: Champions league 15/16

Post by Tomahawk11 »

mist wrote:Koliko rekoste da Real platio ovog padobranca Danila :lol: :lol: :lol:
30 miliona :roll:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#3636 Re: Champions league 15/16

Post by mO k3 »

POINT smiri živce , tvoje nebuloze ne želi niko da čita



Da se vratimo temi golmani će da odluče utakmicu
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#3637 Re: Champions league 15/16

Post by mali_milojica »

shake69 wrote:
mali_milojica wrote:Dva balkanca najbolji igraci finala. Oblak i Modric. Ne vjerovatno s kakvom lakocom Luka igra,trci i dodaje.
Milojko, pretjeruje se s Lukicom! Brat Rvat je klasa, lahkoca igre, sve stoji,ali da kao sam drzi igru i to je preuvelicavanje jer je 2-3 puta tako lahko izgubio loptu u pokusaju iznosenja pa u napadu...
Fudbal je timska igra,naravno da ne drzi sam,samo jedan od kotacica u Realu,ali mene imponuje lakoca trcanja,hladnokrvno dodavanje i razigravanje. Svjetska klasa. Naravno ne mora se neko slagati sa mnom,ali ja to tako vidim.
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#3638 Re: Champions league 15/16

Post by MOSALJOZE »

Vugda igrao dvicu garant
Ako ne uzmu,propada i punac,i on. :skoljka:
User avatar
mist
Posts: 2188
Joined: 22/08/2011 19:02
Location: tu iza coska

#3639 Re: Champions league 15/16

Post by mist »

Uh jbt evo ja cu igrati i za milion :D
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#3640 Re: Champions league 15/16

Post by AmiĐa_Idriz »

Ne zna se ko ima manje sreće.

Koke očajan večeras, Karasko ubi Danila.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50735
Joined: 29/12/2005 01:20

#3641 Re: Champions league 15/16

Post by jeza u ledja »

Rece ovaj Belgijanac, nitam dnao, pa gledam, Carrascu trenutno stoji na Wikipediji: Place of birth bethlehem, the promised land :lol:
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#3642 Re: Champions league 15/16

Post by MOSALJOZE »

Bravo za Savića :thumbup:
User avatar
Logovan
Posts: 102861
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3643 Re: Champions league 15/16

Post by Logovan »

70% sam siguran da će Atletico osvojiti, iako simpatišem Real. :D
Teufik
Posts: 4890
Joined: 25/01/2010 18:51
Location: TZ

#3644 Re: Champions league 15/16

Post by Teufik »

mali_milojica wrote: Fudbal je timska igra,naravno da ne drzi sam,samo jedan od kotacica u Realu,ali mene imponuje lakoca trcanja,hladnokrvno dodavanje i razigravanje. Svjetska klasa. Naravno ne mora se neko slagati sa mnom,ali ja to tako vidim.
Igracina. Milina ga gledati.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#3645 Re: Champions league 15/16

Post by AmiĐa_Idriz »

Što Ronaldo ne igra večeras?
nikimostar
Posts: 653
Joined: 09/05/2010 15:42

#3646 Re: Champions league 15/16

Post by nikimostar »

Tomahawk11 wrote: Jebi se vise, Danilo. Kakvo smetalo na terenu. Avdija je za njega Roberto Carlos.
:lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3647 Re: Champions league 15/16

Post by Tomahawk11 »

AmiĐa_Idriz wrote:Što Ronaldo ne igra večeras?
Ocito da igra pod povredom. Slabo se krece, gubi sve duele, cak i kad je bio u onoj prilici, slabo je osutao.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#3648 Re: Champions league 15/16

Post by AmiĐa_Idriz »

Tomahawk11 wrote:
AmiĐa_Idriz wrote:Što Ronaldo ne igra večeras?
Ocito da igra pod povredom. Slabo se krece, gubi sve duele, cak i kad je bio u onoj prilici, slabo je osutao.
Da, vidi se iz aviona. Nego ovaj Vaskez je strašan, vidi se da fali iskustva ali biće igračina nema šta.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#3649 Re: Champions league 15/16

Post by mO k3 »

Zidane uzeo sve tri izmjene , to će mu biti greška
golman
Posts: 2684
Joined: 23/01/2014 22:33
Location: na golu

#3650 Re: Champions league 15/16

Post by golman »

Ja ne bi volio da budu penali.To je onda ipak lutrija.Bolje je da neko dadne go u produžetku i pošteno osvoji..pa ko bude bolji. Mada......u kakvoj je formi Oblak,čisto sumnjam da bi Real to dobio.
Post Reply