Joj zanimljivo kad se blati BH telekom sve paše i zastupljenost i ovo i ono.TvrtkoTreci wrote:pošto je očigledno da s tom inteligencijom nisi sposoban skontat
probat ću nacrtat, mada sumnajm da ćeš opet išta skontat
ako je 90% korisnika na jednoj mreži, a u manjem bh entitetu je to vjerovatno i 95% jer bht, haloo, eronet su minorni
onda njih 95% nikad vjerovatno neće ni zvati van mreže, pa u tom kontekstu (a što ti nikad ne bi bi sam sposoban skontat) im ništa i ne znači što se van mreže naplaćuje, jer nikad neće ni zvat
dabogda da ukapiraš
Ne zanima me čovječe u ovom slučaju činjenica kolko gdje ko, činjenica je da m-tel daje uračunate minute isključivo u svojoj mreži a sve ostale pozive naplaćuje extra po cjenovniku i to niukom slučaju nije povoljnija opcija .
Jel ti sad kapiraš. Ti si pokrenuo raspravu ne čitajući do kraja i vidjevši samo cijenu i sad po svaku cijenu pokušavaš nekog predstaviti da je ovakav ili onakav tipično trolski bježeći od svoje tvrdnje.....I još jednom što se tiče inteligencije....
Pogledaj se u ogledalo i reci mi šta vidiš !!!

