Danasnji "feminizam"
- hadzinicasa
- Posts: 13620
- Joined: 08/11/2005 16:08
- Location: u tranziciji
#3626 Re: Danasnji "feminizam"
dete zene sje'te da vam opricam, sa'ce Arzo kahvu... de Arzo poteci, caskom.
- arzuhal
- Posts: 20825
- Joined: 03/06/2008 11:26
- Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"
#3627 Re: Danasnji "feminizam"
Moram nešta vam pa ne mogu pratiti diskusiju, ali Bloo, ako ti ne bude mrsko, da mi kasnije rezime baciš na 7-8 kartica teksta, najbitnije samo, da sam u toku...
- Connaisseur Karlin
- Posts: 20577
- Joined: 31/01/2016 16:16
#3628 Re: Danasnji "feminizam"
arzonja, ako me ne poljubis , nisi muskoarzuhal wrote:Balkanski feminizam krene za zastavama, povicima, stisnutim pesnicama...i završi uz veliku tablju s dvije velike džezve kahve, heklanje i prigodne pošalice
@Bloo , sto znaci mušepke/mušebke
- arzuhal
- Posts: 20825
- Joined: 03/06/2008 11:26
- Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"
#3629 Re: Danasnji "feminizam"
Eo kahve, afedorsun! dera, opleti!

hadzinicasa wrote:dete zene sje'te da vam opricam, sa'ce Arzo kahvu... de Arzo poteci, caskom.

- Mis mekinjas
- Posts: 42278
- Joined: 01/07/2009 22:33
- Location: U svemiru ili u Krležinim romanima
#3630 Re: Danasnji "feminizam"
Arzo kuha i pere veš, samo taj pos'o se "mora nešta vam".arzuhal wrote:Moram nešta vam pa ne mogu pratiti diskusiju, ali Bloo, ako ti ne bude mrsko, da mi kasnije rezime baciš na 7-8 kartica teksta, najbitnije samo, da sam u toku...
- Connaisseur Karlin
- Posts: 20577
- Joined: 31/01/2016 16:16
#3631 Re: Danasnji "feminizam"
ako nas ne pocasti sa bosanskim lokumom , nije nikakv domacinhadzinicasa wrote:dete zene sje'te da vam opricam, sa'ce Arzo kahvu... de Arzo poteci, caskom.
- arzuhal
- Posts: 20825
- Joined: 03/06/2008 11:26
- Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"
#3632 Re: Danasnji "feminizam"
Postim, bona...Pokaži malo empatije...Connaisseur Karlin wrote:arzonja, ako me ne poljubis , nisi muskoarzuhal wrote:Balkanski feminizam krene za zastavama, povicima, stisnutim pesnicama...i završi uz veliku tablju s dvije velike džezve kahve, heklanje i prigodne pošalice![]()
@Bloo , sto znaci mušepke/mušebke
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
#3633 Re: Danasnji "feminizam"
Mušepci omogućavaju čovjeku da vidi bez da bude viđen. Nije li to na paradigmu božanskog odnosa s nama!?Connaisseur Karlin wrote:arzonja, ako me ne poljubis , nisi muskoarzuhal wrote:Balkanski feminizam krene za zastavama, povicima, stisnutim pesnicama...i završi uz veliku tablju s dvije velike džezve kahve, heklanje i prigodne pošalice![]()
@Bloo , sto znaci mušepke/mušebke
Barijera koja i nije barijera.
Omogućava ašikovanje i zaljubljivanje, a da ne nastradaš od mahale.
Volim i želim da imam na prozorima.

- Connaisseur Karlin
- Posts: 20577
- Joined: 31/01/2016 16:16
#3634 Re: Danasnji "feminizam"
poljubac mi dugujes za Bajramarzuhal wrote:Postim, bona...Pokaži malo empatije...Connaisseur Karlin wrote:
arzonja, ako me ne poljubis , nisi musko![]()
@Bloo , sto znaci mušepke/mušebke
- Connaisseur Karlin
- Posts: 20577
- Joined: 31/01/2016 16:16
#3635 Re: Danasnji "feminizam"
Bloo, ovo je interesantnoBloo wrote:Mušepci omogućavaju čovjeku da vidi bez da bude viđen. Nije li to na paradigmu božanskog odnosa s nama!?Connaisseur Karlin wrote:
@Bloo , sto znaci mušepke/mušebke
Barijera koja i nije barijera.
Omogućava ašikovanje i zaljubljivanje, a da ne nastradaš od mahale.
Volim i želim da imam na prozorima.
- hadzinicasa
- Posts: 13620
- Joined: 08/11/2005 16:08
- Location: u tranziciji
#3636 Re: Danasnji "feminizam"
on prevali tri sela da dodje pod pendzer da te vidi, ti zraknes malo, ovlas rukicom pomjeris ih da ni on nikad ni kad bi ga zakloinjali, ne moze biti siguran jesi li to stvarno bila ti ili mu se od zara ceznje ucinilo.... bacis mu seen.Bloo wrote:Mušepci omogućavaju čovjeku da vidi bez da bude viđen. Nije li to na paradigmu božanskog odnosa s nama!?Connaisseur Karlin wrote:arzonja, ako me ne poljubis , nisi muskoarzuhal wrote:Balkanski feminizam krene za zastavama, povicima, stisnutim pesnicama...i završi uz veliku tablju s dvije velike džezve kahve, heklanje i prigodne pošalice![]()
@Bloo , sto znaci mušepke/mušebke
Barijera koja i nije barijera.
Omogućava ašikovanje i zaljubljivanje, a da ne nastradaš od mahale.
Volim i želim da imam na prozorima.
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
#3637 Re: Danasnji "feminizam"
Arzo gospodski zatrolla temu i utiša svu halabuku...
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
#3638 Re: Danasnji "feminizam"
hadzinicasa wrote:
on prevali tri sela da dodje pod pendzer da te vidi, ti zraknes malo, ovlas rukicom pomjeris ih da ni on nikad ni kad bi ga zakloinjali, ne moze biti siguran jesi li to stvarno bila ti ili mu se od zara ceznje ucinilo.... bacis mu seen.

Njene kose raspuštene, grudi iz jelečeta kipteće, oči plamene sjevnuše iz osjenčane sobe koja miriše na dunje...
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
#3639 Re: Danasnji "feminizam"
MarlboroGold wrote:Arzo gospodski zatrolla temu i utiša svu halabuku...
Vid' fakat...
- dale cooper
- Posts: 31384
- Joined: 03/04/2007 09:55
- Location: Twin Peaks/Red Room
#3640 Re: Danasnji "feminizam"

Yeah, I wonder why?
- MaD_ProfessoR
- Posts: 801
- Joined: 16/11/2012 12:00
#3641 Re: Danasnji "feminizam"
Njene? Njene?? Njene???Bloo wrote:
Njene kose raspuštene, grudi iz jelečeta kipteće, oči plamene sjevnuše iz osjenčane sobe koja miriše na dunje...
ovo smrdi na propagandu, govor mržnje, rodnu neravnopravnost
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
#3642 Re: Danasnji "feminizam"
Šapnula mi je kroz mušepke da se zove Almasa i da želi da je smatram ženomMaD_ProfessoR wrote:Njene? Njene?? Njene???Bloo wrote:
Njene kose raspuštene, grudi iz jelečeta kipteće, oči plamene sjevnuše iz osjenčane sobe koja miriše na dunje...
ovo smrdi na propagandu, govor mržnje, rodnu neravnopravnost![]()
![]()
- MaD_ProfessoR
- Posts: 801
- Joined: 16/11/2012 12:00
#3643 Re: Danasnji "feminizam"
Kurva, meni je rekla da se zove Munevera.Bloo wrote:Šapnula mi je kroz mušepke da se zove Almasa i da želi da je smatram ženomMaD_ProfessoR wrote:Njene? Njene?? Njene???Bloo wrote:
Njene kose raspuštene, grudi iz jelečeta kipteće, oči plamene sjevnuše iz osjenčane sobe koja miriše na dunje...
ovo smrdi na propagandu, govor mržnje, rodnu neravnopravnost![]()
![]()
- annoy
- Posts: 4645
- Joined: 09/01/2014 02:52
#3644 Re: Danasnji "feminizam"
Da, samo sto to nisu videi Jordana Petersona, nego youtube korisnika Voltaira koji je njegove izjave izvukao izvan konteksta i u naslove stavio ono sto je on htio, odnosno ono sto on misli. Peterson u njima nije rekao nista lose.dale cooper wrote:
Yeah, I wonder why?
S tim da ne vidim u cemu je problem s trecim. Postoje zene koje lazu u vezi takvih stvari.
- MaD_ProfessoR
- Posts: 801
- Joined: 16/11/2012 12:00
#3645 Re: Danasnji "feminizam"
annoy wrote:Da, samo sto to nisu videi Jordana Petersona, nego youtube korisnika Voltaira koji je njegove izjave izvukao izvan konteksta i u naslove stavio ono sto je on htio, odnosno ono sto on misli. Peterson u njima nije rekao nista lose.dale cooper wrote:
Yeah, I wonder why?
S tim da ne vidim u cemu je problem s trecim. Postoje zene koje lazu u vezi takvih stvari.
Da.
Ovo je nalik onom intervjuu koji je dao za bbc gdje voditeljica uporno, iako je lik vrlo jasan i precizan u izražavanju, na svaku njegovu završenu rečenicu dodaje: "so, what you saying is...", onda čovjek opet, polako "ne, to uopšte nisam rekao"...
- wewa
- Posts: 14767
- Joined: 27/05/2010 15:20
- Location: djah na brdu, djah u ravnici
#3646 Re: Danasnji "feminizam"
a bilo bi onda za ocekivati, od nekoga korektnog, da tu svoju vojsku obozavatelja koriguje ili usmjeri, ako mu je bas toliko stalo do ovog dijela populacije koja ga izbjegava ili ne dozivljava. ovako on vrlo mudro i sutke pusta da dominira odredjeni dio publike i da oni ustvari kreiraju njegovu reputaciju, jer od njihove paznje i zivi.
- dale cooper
- Posts: 31384
- Joined: 03/04/2007 09:55
- Location: Twin Peaks/Red Room
#3647 Re: Danasnji "feminizam"
Ustvari je Voltair bio i blag:MaD_ProfessoR wrote:annoy wrote:Da, samo sto to nisu videi Jordana Petersona, nego youtube korisnika Voltaira koji je njegove izjave izvukao izvan konteksta i u naslove stavio ono sto je on htio, odnosno ono sto on misli. Peterson u njima nije rekao nista lose.dale cooper wrote:
Yeah, I wonder why?
S tim da ne vidim u cemu je problem s trecim. Postoje zene koje lazu u vezi takvih stvari.
Da.
Ovo je nalik onom intervjuu koji je dao za bbc gdje voditeljica uporno, iako je lik vrlo jasan i precizan u izražavanju, na svaku njegovu završenu rečenicu dodaje: "so, what you saying is...", onda čovjek opet, polako "ne, to uopšte nisam rekao"...
Bottom line. Žene su previše emocionalne (lude) i sa njima se ne može voditi normalan razgovor. Nismo li to već čuli milion
puta, i ovdje na forumu.
- dale cooper
- Posts: 31384
- Joined: 03/04/2007 09:55
- Location: Twin Peaks/Red Room
#3648 Re: Danasnji "feminizam"
https://twitter.com/PrettyBadLefty/stat ... 8%3Fs%3D21
Mislim da lik ima ozbiljnih problema sa depresijom, ovaj gore video mi liči na osobu koja boluje od bipolarnog poremećaja.
Čovjek čita odlomak o individualizmu iz svoje knjige i plače ko' godina.
Mislim da lik ima ozbiljnih problema sa depresijom, ovaj gore video mi liči na osobu koja boluje od bipolarnog poremećaja.
Čovjek čita odlomak o individualizmu iz svoje knjige i plače ko' godina.
- S4mpion
- Posts: 19317
- Joined: 24/11/2011 21:16
#3649 Re: Danasnji "feminizam"
Šta još kaže ovaj Voltaire? De nam još njegovih subjektivnih doživljaja.dale cooper wrote:
Yeah, I wonder why?
- MaD_ProfessoR
- Posts: 801
- Joined: 16/11/2012 12:00
#3650 Re: Danasnji "feminizam"
Ako pažljivo i nespristrasno pogledaš vidjet ćeš da više govora mržnje, uzimanja njegovih izjava iz konteksta, malicioznih interpretacija i otvorene mržnje, dolazi od jednog broja ljudi koji se ne slažu sa njegovim viđenjem spomenutog kanadskog zakona, nego od onih koje ti nazivaš njegovom vojskom obožavatelja.wewa wrote:a bilo bi onda za ocekivati, od nekoga korektnog, da tu svoju vojsku obozavatelja koriguje ili usmjeri, ako mu je bas toliko stalo do ovog dijela populacije koja ga izbjegava ili ne dozivljava. ovako on vrlo mudro i sutke pusta da dominira odredjeni dio publike i da oni ustvari kreiraju njegovu reputaciju, jer od njihove paznje i zivi.
Meni je lik zanimljiv napose kao istraživač arhetipova u mitologiji i književnosti i kao klinički psiholog, te vrsni erudita. Ne slažem se nužno sa svime što izgovori, ali me zaprepastila količina neargumentovanih optužbi koje mu se neprestano serviraju.
