Jel ima onaj smajli što zeva?wannabe_ultra wrote:izvoliteThe Guardian’s Europe editor, Ian Traynor, raises the prospect of Vladimir Putin being “the new [Slobodan] Milosevic” in an article examining what will happen now in Ukraine.
Ukrajina
-
Hlapoje
- Posts: 674
- Joined: 11/01/2014 08:07
#3626 Re: Ukrajina
-
sokkia
- Posts: 2777
- Joined: 23/08/2010 15:19
#3627 Re: Ukrajina
, tresla se gora rodio se tvor.pici wrote:a Cranja u Ukrajini...udario SrBin na srBina
- korisnik.1
- Posts: 615
- Joined: 13/03/2012 18:57
#3628 Re: Ukrajina
Čudi me kako vojska Ukrajine nije već reagovala i poslala vojnike ka Krimu, tj ka granici sa Krimom. Kakav god da sporazum imaju sa Rusijom o AP Krim, i tom iznajmljivanju vojne baze, ovo nije gomilanje vojske u bazi ako su im već zauzeli njihovu Ukrajinsku vb. 
-
Aspekt
- Posts: 1084
- Joined: 28/10/2013 14:40
#3629 Re: Ukrajina
Rokosovski
ma sta ces ti kukavico . Samo dijete da zakoljes i zenu da silujes eto sta mozes
sjecam se i prozivio . Do zuba naouruzana vojska , cokule , redenici ,snajperi , mitraljezi , transport , artiljerija , oklopi , transei , sanitet , kuhinja , avijacija na pocetku rata , veza , mucije u izobilju , bageri , logistika do jaja , gorivo od bobanovih hrvata , dobrovoljci iz rusije grcke , specijalci i vikend koljaci ...i sve to protiv golorukog naroda . Ja junaka majko mila i tim se ponose i kazeVi biste da vas opet pamprčimo?
Čudnih ljudi, čudnih običaja
]Vi biste da vas opet pamprčimo?
-
richa
- Posts: 152
- Joined: 22/03/2010 21:51
#3630 Re: AW: Ukrajina
Druze gdje ti zivis....matere ti tvoje znas li gdje zivis. Koje tesko naoruzanje kakve trice i kucine. Jedino ako krenemo jedni na druge motikama i lopatama.kopijas34 wrote:Sa cim? U vojno tehnickom smislu smo jaci. Svo tesko naoruzanje je u Tuzli. Samo zeleni signal od Uncle Sama iz Washingtona se ceka vec godinama. Ako se ovo dobro zakuha sa Rusima taj signal ce i doci. Turci su vec usli na balkan u politickom smislu. Imate 4 muslimanske drzave oko sebe, MKD, Kosovo i Albaniju te BiH koja je vecinski Islamska.Rokosovski wrote:Vi biste da vas opet pamprčimo?kopijas34 wrote:
Čudnih ljudi, čudnih običaja
Amerika zeli da BiH UGURNE U nato. Srbi ne zele u NATO nego zele sa Rusijom. Ovo je super prilika da se sve sredi jednim potezom.
Ne prdi vise svega ti...I ti i takvi koji kao ti misle da ovdje neko nekog moze vojno poraziti.
Mi smo jebeni supak svijeta i sve ih ladno boli kurac za nama i sta se ovdje desava. To sto tvoj mozgic misli da ce tebi lamer pomoci je do tebe i tog tvog plitkog mozga.
Ne zaboravi da ti je taj lamer utjerao kur*cinu zvanu RS i jos ga nije izvadio, a po svoj sili prilika nece ga ni izvaditi za tvog zivota i jos mnogo vise....
Lp
Gesendet von meinem GT-I9100
- Sezam
- Posts: 3412
- Joined: 03/08/2006 20:30
#3631 Re: Ukrajina
Lijepo je vidjeti da jedan og najuglednijih svjetskih dnevnika dijeli misljenje sa nas nekoliko laika sa foruma.wannabe_ultra wrote:izvoliteThe Guardian’s Europe editor, Ian Traynor, raises the prospect of Vladimir Putin being “the new [Slobodan] Milosevic” in an article examining what will happen now in Ukraine.
-
kopijas34
- Posts: 208
- Joined: 02/03/2014 16:24
#3632 Re: AW: Ukrajina
Ziv bio pa vidio.richa wrote:
Druze gdje ti zivis....matere ti tvoje znas li gdje zivis. Koje tesko naoruzanje kakve trice i kucine. Jedino ako krenemo jedni na druge motikama i lopatama.
Ne prdi vise svega ti...I ti i takvi koji kao ti misle da ovdje neko nekog moze vojno poraziti.
Mi smo jebeni supak svijeta i sve ih ladno boli kurac za nama i sta se ovdje desava. To sto tvoj mozgic misli da ce tebi lamer pomoci je do tebe i tog tvog plitkog mozga.
Ne zaboravi da ti je taj lamer utjerao kur*cinu zvanu RS i jos ga nije izvadio, a po svoj sili prilika nece ga ni izvaditi za tvog zivota i jos mnogo vise....
Lp
Gesendet von meinem GT-I9100
-
Bodkin
- Posts: 22543
- Joined: 03/09/2008 00:48
- Location: Overseas
#3633 Re: Ukrajina
joj chmoljo kljucaj ovu temu vise...
-
Hlapoje
- Posts: 674
- Joined: 11/01/2014 08:07
#3634 Re: Ukrajina
Mogu ove pudlice iz EU da izvrše pritisak da se raspusti nacistička vlada u Kijevu.area51 wrote:Potpuno si u pravu ali ne pitaju se više ukrajinci koliko i mi ovdje na klix-uHlapoje wrote:Ukrajinci još mogu spasiti svoju državu.
Dovoljno je da se raspusti nelegalna i nelegitmna vlada u Kijevu i raspišu se izbori ovog meseca, kao što je sporazumom i dogovoreno pre oružanog upada u parlament.
Oni su im i dali legitimitet.
Ali to su američke pudlice i neće ništa preduzeti u tom smeru.
Oni se ništa ne pitaju. Nisu uspeli čak ni Klička ubaciti u vladu, iako je pozdano nemački čovek.
Sve su režirali Amerikanci. Njima ovakva situacija savršeno odgovara.
-
Hlapoje
- Posts: 674
- Joined: 11/01/2014 08:07
#3635 Re: Ukrajina
Sve što su poslali ka Krimu...to se već predalo.korisnik.1 wrote:Čudi me kako vojska Ukrajine nije već reagovala i poslala vojnike ka Krimu, tj ka granici sa Krimom. Kakav god da sporazum imaju sa Rusijom o AP Krim, i tom iznajmljivanju vojne baze, ovo nije gomilanje vojske u bazi ako su im već zauzeli njihovu Ukrajinsku vb.
Pa nisu ljudi blentavi da idu ratovati sa Rusima po nalogu neonacista iz Kijeva.
Last edited by Hlapoje on 02/03/2014 17:19, edited 1 time in total.
-
prstenizlatnilanac
- Posts: 15
- Joined: 22/12/2013 20:53
#3636 Re: Ukrajina
Gospodo Keri--- TI NEMAS PRAVO DA OSUDIVATI, BILO KOGA,POZIVAJUCI SE NA LAZNE PREMISE.valensija wrote:LIVE: Amerika zaprijetila sankcijama Rusiji!
Sekretar SAD Džon Keri upozorio je Rusiju o mogućnosti ozbiljnih sankcija od strane Zapada, koje bi Rusiju izolovale ekonomski, javlja Rojters.
Sekretar SAD Džon Keri upozorio je Rusiju o mogućnosti ozbiljnih sankcija od strane Zapada, koje bi Rusiju izolovale ekonomski, javlja Rojters.
"Ne možete se u 21. vijeku ponašati kao u 19. i izvršiti vojnu invaziju na neku zemlju na osnovu izmišljenih premisa. Rusija i dalje ima izbora i načina da izbjegne eskalaciju krize", istakao je Keri.
- corolla02
- Posts: 11347
- Joined: 18/02/2009 22:12
- Location: Light travels faster than sound; that is why some people appear bright, until you hear them speak!
- Horoskop: Gemini
#3637 Re: Ukrajina
Urajinci opkoljeni na Krimu al nece poloziti naoruzanje...
https://www.youtube.com/watch?v=7jwWeOZ ... PZ0hSlEmEw
https://www.youtube.com/watch?v=7jwWeOZ ... PZ0hSlEmEw
-
kopijas34
- Posts: 208
- Joined: 02/03/2014 16:24
#3638 Re: Ukrajina
http://www.globalfirepower.com
Evo ovdje imate usporedbu top 10 najjacih vojnih sila svijeta.
SAD izdvaja godisnje 612 miljardi za vojsku. Rusija izdvaja godisnje 76 miljardi za vojsku. Dakle u konvencionalnom ratu Amerika je mocnija hajmo reci nekih 10 puta. Njemacka izdvaja tek nesto manje od Rusije. Dakle; kako god se okrene pravoslavni su donji.
I Rusija je jedina zemlja koja stoji na braniku pravoslavlja. Bugarska i Rumunija te Grcka su u sjeni Turske a Etijopija nije vrijedna spomena.
Evo ovdje imate usporedbu top 10 najjacih vojnih sila svijeta.
SAD izdvaja godisnje 612 miljardi za vojsku. Rusija izdvaja godisnje 76 miljardi za vojsku. Dakle u konvencionalnom ratu Amerika je mocnija hajmo reci nekih 10 puta. Njemacka izdvaja tek nesto manje od Rusije. Dakle; kako god se okrene pravoslavni su donji.
I Rusija je jedina zemlja koja stoji na braniku pravoslavlja. Bugarska i Rumunija te Grcka su u sjeni Turske a Etijopija nije vrijedna spomena.
- korisnik.1
- Posts: 615
- Joined: 13/03/2012 18:57
#3639 Re: Ukrajina
Čekaj jel to jučer-danas, ili su dali ostavke kad je Janukovič pobjegao ? Nisam baš upratio.Rokosovski wrote:Potpuno rasulo.korisnik.1 wrote:Čudi me kako vojska Ukrajine nije već reagovala i poslala vojnike ka Krimu, tj ka granici sa Krimom. Kakav god da sporazum imaju sa Rusijom o AP Krim, i tom iznajmljivanju vojne baze, ovo nije gomilanje vojske u bazi ako su im već zauzeli njihovu Ukrajinsku vb.
Komandni kadar daje, ne pojedinačne, nego kolektivne ostavke.
Onako kontam, ako nema predsjednika, ima taj neki ministar odbrane koji je trebao pokrenuti akciju, ili je i on smijenjen/dao ostavku?
Zar to nije bila vojska koja je tamo stacionirana ?Hlapoje wrote:Sve što su poslali ka Krimu...to se već predalo.
Pa nisu ljudi blentavi da idu ratovati sa Rusima po nalogu neonacista iz Kijeva.
Pa dobro jbg, neće se upustiti u razmjenu vatre, a Bgm ovako slabo nekih vijesti o Ukrajinskoj vojsci, mogli bi im se ovi ušetati do pola države a ne samo na Krimu.
-
Hlapoje
- Posts: 674
- Joined: 11/01/2014 08:07
#3640 Re: Ukrajina
Pravoslavni imaju nuklearke da skenjaju svet u sekundu.kopijas34 wrote:http://www.globalfirepower.com
Evo ovdje imate usporedbu top 10 najjacih vojnih sila svijeta.
SAD izdvaja godisnje 612 miljardi za vojsku. Rusija izdvaja godisnje 76 miljardi za vojsku. Dakle u konvencionalnom ratu Amerika je mocnija hajmo reci nekih 10 puta. Njemacka izdvaja tek nesto manje od Rusije. Dakle; kako god se okrene pravoslavni su donji.
I Rusija je jedina zemlja koja stoji na braniku pravoslavlja. Bugarska i Rumunija te Grcka su u sjeni Turske a Etijopija nije vrijedna spomena.
-
hajducka travica
- Posts: 761
- Joined: 28/01/2011 18:11
#3641 Re: Ukrajina
Tita-aga se uspjesno borio protiv ovijeh babuka.Kuca im doleko bila od moje.Begajte babukenosara wrote:Samo majmuni i krpe ulaze u eu...
Na drugoj strani imaju sve, koji im je kurac...
Rijesit ce to babuka...
- Tesla10
- Posts: 1894
- Joined: 14/05/2013 14:44
-
kopijas34
- Posts: 208
- Joined: 02/03/2014 16:24
#3643 Re: Ukrajina
Pa ima ih i Indija i Pakistan pa su zemlje treceg svijeta. Bitno je ko je jaci u konvencionalnom ratu. Jer ako potegnes za nuklearkama onda si i sam nestao.Hlapoje wrote:Pravoslavni imaju nuklearke da skenjaju svet u sekundu.kopijas34 wrote:http://www.globalfirepower.com
Evo ovdje imate usporedbu top 10 najjacih vojnih sila svijeta.
SAD izdvaja godisnje 612 miljardi za vojsku. Rusija izdvaja godisnje 76 miljardi za vojsku. Dakle u konvencionalnom ratu Amerika je mocnija hajmo reci nekih 10 puta. Njemacka izdvaja tek nesto manje od Rusije. Dakle; kako god se okrene pravoslavni su donji.
I Rusija je jedina zemlja koja stoji na braniku pravoslavlja. Bugarska i Rumunija te Grcka su u sjeni Turske a Etijopija nije vrijedna spomena.
Vidis kako su Ameri sjebali pravoslavlje konvencionalnom nadmoci. Nuklearke ne pomazu protiv NATO-a. Sada ce ili Ukrajina pasti pod NATO sape ili BiH I Srbija. I onda ce proci jos decenija dvije pa ce Bjela Rusija... sve dok se ne stigne do moskve. Onda ce se demoktarija poceti uvoditi u Moskvi.
-
hajducka travica
- Posts: 761
- Joined: 28/01/2011 18:11
#3644 Re: Ukrajina
E,nek' si nam bas kazao sta imaju pravoslavni,tako da znamo.Hlapoje wrote:Pravoslavni imaju nuklearke da skenjaju svet u sekundu.kopijas34 wrote:http://www.globalfirepower.com
Evo ovdje imate usporedbu top 10 najjacih vojnih sila svijeta.
SAD izdvaja godisnje 612 miljardi za vojsku. Rusija izdvaja godisnje 76 miljardi za vojsku. Dakle u konvencionalnom ratu Amerika je mocnija hajmo reci nekih 10 puta. Njemacka izdvaja tek nesto manje od Rusije. Dakle; kako god se okrene pravoslavni su donji.
I Rusija je jedina zemlja koja stoji na braniku pravoslavlja. Bugarska i Rumunija te Grcka su u sjeni Turske a Etijopija nije vrijedna spomena.
-
Hlapoje
- Posts: 674
- Joined: 11/01/2014 08:07
#3645 Re: Ukrajina
Ima...Ima sekretar saveta bezbednosti i nacionalne odbrane koji kontroliše ministarstvo odbrane i oružane snage.korisnik.1 wrote:
Čekaj jel to jučer-danas, ili su dali ostavke kad je Janukovič pobjegao ? Nisam baš upratio.
Onako kontam, ako nema predsjednika, ima taj neki ministar odbrane koji je trebao pokrenuti akciju, ili je i on smijenjen/dao ostavku?
Na to mesto su postavili dvojicu neonacista...Andreja Parubija iz Svobode i Dmitrija Jaroša iz Desnog Sektora kao njegovog zamenika.
[img]
http://www.kyivpost.com/media/images/20 ... 84/big.jpg[/img]
Ne postoji normalan Ukrajinac koji će po nardbi ove dvojice ići u rat sa Rusima.
Last edited by Hlapoje on 02/03/2014 17:34, edited 3 times in total.
- vivaldi
- Posts: 7308
- Joined: 16/08/2008 15:56
#3646 Re: Ukrajina
cini mi se da je u slucaju ukrajine putin svoj macoizam stavio ispred interesa drzave..
-
Hlapoje
- Posts: 674
- Joined: 11/01/2014 08:07
#3647 Re: Ukrajina
Pa da ne bude da su pravoslavni donji...ko što ovaj kaže.hajducka travica wrote:E,nek' si nam bas kazao sta imaju pravoslavni,tako da znamo.Hlapoje wrote:Pravoslavni imaju nuklearke da skenjaju svet u sekundu.kopijas34 wrote:http://www.globalfirepower.com
Evo ovdje imate usporedbu top 10 najjacih vojnih sila svijeta.
SAD izdvaja godisnje 612 miljardi za vojsku. Rusija izdvaja godisnje 76 miljardi za vojsku. Dakle u konvencionalnom ratu Amerika je mocnija hajmo reci nekih 10 puta. Njemacka izdvaja tek nesto manje od Rusije. Dakle; kako god se okrene pravoslavni su donji.
I Rusija je jedina zemlja koja stoji na braniku pravoslavlja. Bugarska i Rumunija te Grcka su u sjeni Turske a Etijopija nije vrijedna spomena.
-
Bodkin
- Posts: 22543
- Joined: 03/09/2008 00:48
- Location: Overseas
#3648 Re: Ukrajina
samo zesca budala moze misliti da amerika ratuje protiv religije pa bilo to pravoslavlje ili islamkopijas34 wrote:Pa ima ih i Indija i Pakistan pa su zemlje treceg svijeta. Bitno je ko je jaci u konvencionalnom ratu. Jer ako potegnes za nuklearkama onda si i sam nestao.Hlapoje wrote:Pravoslavni imaju nuklearke da skenjaju svet u sekundu.kopijas34 wrote:http://www.globalfirepower.com
Evo ovdje imate usporedbu top 10 najjacih vojnih sila svijeta.
SAD izdvaja godisnje 612 miljardi za vojsku. Rusija izdvaja godisnje 76 miljardi za vojsku. Dakle u konvencionalnom ratu Amerika je mocnija hajmo reci nekih 10 puta. Njemacka izdvaja tek nesto manje od Rusije. Dakle; kako god se okrene pravoslavni su donji.
I Rusija je jedina zemlja koja stoji na braniku pravoslavlja. Bugarska i Rumunija te Grcka su u sjeni Turske a Etijopija nije vrijedna spomena.
Vidis kako su Ameri sjebali pravoslavlje konvencionalnom nadmoci. Nuklearke ne pomazu protiv NATO-a. Sada ce ili Ukrajina pasti pod NATO sape ili BiH I Srbija. I onda ce proci jos decenija dvije pa ce Bjela Rusija... sve dok se ne stigne do moskve. Onda ce se demoktarija poceti uvoditi u Moskvi.
- Sezam
- Posts: 3412
- Joined: 03/08/2006 20:30
#3649 Re: Ukrajina
Opet svetska zavera bre.Hlapoje wrote:Mogu ove pudlice iz EU da izvrše pritisak da se raspusti nacistička vlada u Kijevu.area51 wrote:Potpuno si u pravu ali ne pitaju se više ukrajinci koliko i mi ovdje na klix-uHlapoje wrote:Ukrajinci još mogu spasiti svoju državu.
Dovoljno je da se raspusti nelegalna i nelegitmna vlada u Kijevu i raspišu se izbori ovog meseca, kao što je sporazumom i dogovoreno pre oružanog upada u parlament.
Oni su im i dali legitimitet.
Ali to su američke pudlice i neće ništa preduzeti u tom smeru.
Oni se ništa ne pitaju. Nisu uspeli čak ni Klička ubaciti u vladu, iako je pozdano nemački čovek.
Sve su režirali Amerikanci. Njima ovakva situacija savršeno odgovara.
-
Hlapoje
- Posts: 674
- Joined: 11/01/2014 08:07
#3650 Re: Ukrajina
Ne...nego je spontani ustanak napaćenih ukrajinskih nacistaSezam wrote: Opet svetska zavera bre.


