Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
Casual's
Posts: 6722
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#36226 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Throttle wrote:A realno, koliko dugo niste bili na ZEPSu? Ja nisam preko 10 godina
Mislim, na neki nacin mi je zao al sve ono sto se odradi na poslovnom planu za vrijeme trajanja ZEPSa se danas odradi privatnim susretima ili telefonom-internetom tako da baš i ne vidim neku pretjeranu svrhu održavanja istog
Možda griješim al mi na prvu izgleda tako
Mostarski sajam je svake godine jaci i brojniji, sajmovi u Zagrebu i Beogradu isto. Govorim o ovim regionalnim, da ne spominjem vani. Sajmovi su potrebniji nego ikada ranije.
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#36227 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

Prepisa nas kasaba Tesanj i u sajmovima.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#36228 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

bice zabavnije ako ova kardiologija ili sta vec blokira uvazeni "nikad nije bio u sda" ode za Tesanj
a Zeps je nazalost zadnjih 10 god bacanje para
Last edited by kamen spoticanja on 16/09/2019 10:59, edited 1 time in total.
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#36229 Re: Zeničani

Post by Kralj Tvrtko I. »

Sa onakvim organizatorima, šatorima i klimom iz doba Sulejmana Veličanstvenog, podom iz doba Kralja Tvrtka...i bolje da ga nema...
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#36230 Re: Zeničani

Post by Throttle »

Od punih Kamberovica svelo se na par hala i slikavanje prilikom otvaranja
User avatar
Casual's
Posts: 6722
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#36231 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Dva dobro posjecena sajma sveli su na jedan. Sada su i taj jedan ugasili.
smartXL
Posts: 2082
Joined: 06/07/2013 23:05

#36232 Re: Zeničani

Post by smartXL »

Uništili fabrike a da ne unište sajam...
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#36233 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Ma Zeps je davno propao.
A druga stvar kako je to Fudo kriv, sto organizatori nisu sposobni da sami iznadju sredstva? Samo daj Fudo...neka im i nije dao.
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#36234 Re: Zeničani

Post by Throttle »

Ma kakav Fudo, problemi su 15 godina, samo sto je eto Fudo skonto da ne treba musti mrtvu kravu vise pa ce ispast kriv
Isto sto ce ispast i heroj jer je zavrsio neke projekte sto je Huso zapoceo, tako ga zapalo
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#36235 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

smartXL wrote:Uništili fabrike a da ne unište sajam...
Svugdje drugo sajmovi brutalno rastu I dobijavaju na znacaju gdje dolazi na hiljade gostiju i poslovnih ljudi samo u Zenici se GASI pazi sad NAJVECI PRVI BH SAJAM.

Nakaradni smo i naopaki.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#36236 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

http://zenicainfo.ba/2019/09/16/holands ... RXuJAnX8-E

drug BatO nek'pogleda slike :mrgreen:
a inace mene je stid
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#36237 Re: Zeničani

Post by Throttle »

E jesmo šupak svijeta...
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#36238 Re: Zeničani

Post by Kralj Tvrtko I. »

kamen spoticanja wrote:http://zenicainfo.ba/2019/09/16/holands ... RXuJAnX8-E

drug BatO nek'pogleda slike :mrgreen:
a inace mene je stid
U zemlji gdje niko ništa ne radi, dođu tako holanđani i oboje školu u P. Hanu.

Samo nek se donira...ko ga *ebe
veliki_ah
Posts: 1125
Joined: 28/09/2008 23:42

#36239 Re: Zeničani

Post by veliki_ah »

Zeps je firma i kao takva organizuje sajam. Očito su se preračunali i pali. U Mostaru je sajam na krilima covica i hdz politike sve preuzeo, a padom SDA u zenici i padom SDA generalno, pao je i ovaj sajam. Šteta, jer zenica je od toga imala dosta koristi..
tap3ah75
Posts: 7593
Joined: 07/09/2009 14:14

#36240 Re: Zeničani

Post by tap3ah75 »

Gdje u ZE ima kupiti OMRON tlakomjer?
Nov a ne s pika.
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#36241 Re: Zeničani

Post by Throttle »

tap3ah75 wrote:Gdje u ZE ima kupiti OMRON tlakomjer?
Nov a ne s pika.
http://www.cemedic.ba/tlakomjeri.html
Možda još oni bauerfeind il kako se vec zove prekoputa ugostiteljske skole sto prodaju ortopedska pomagala i slicno
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#36242 Re: Zeničani

Post by Tempo »

veliki_ah wrote:Zeps je firma i kao takva organizuje sajam. Očito su se preračunali i pali. U Mostaru je sajam na krilima covica i hdz politike sve preuzeo, a padom SDA u zenici i padom SDA generalno, pao je i ovaj sajam. Šteta, jer zenica je od toga imala dosta koristi..

kakve koristi?
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83379
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#36243 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Nisu privukli dovoljan broj izlagaca, evo sami kazu.
giannibelif
Posts: 2524
Joined: 28/01/2017 22:11

#36244 Re: Zeničani

Post by giannibelif »

- Bilo posla za prostitutke.
User avatar
Casual's
Posts: 6722
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#36245 Re: Zeničani

Post by Casual's »

giannibelif wrote:- Bilo posla za prostitutke.
Boze sacuvaj
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#36246 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

Cimburijada next?
Bobi
Forum administrator
Posts: 37999
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#36247 Re: Zeničani

Post by Bobi »

_BataZiv_0809 wrote:Nisu privukli dovoljan broj izlagaca, evo sami kazu.
Bato slike prethodna stranica..zakrzljo si nesto :mrgreen:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83379
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#36248 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Ma vidio sam, ništa posebno. Mada ako to u adolescentskim godinama hoda po nekim Bosnama da montira laminat, ne nedostaje im avanturističkog duha i vjerujem želje za istraživanjem sopstvene seksualnosti :P

E da, ZEPS, nek neko napiše direktnu korist za grad, osim za hoteldžije i poznate gradske fukse.
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#36249 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

Znas ti to Bato bolje od svih.. :wink:

Sto je SFF Sarajevu to je bio ZEPS Zenici prije 10 godina. Neko je to digao do visina danas a neko godinama gasio dok nije ugasio.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83379
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#36250 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Samo argumente daj i povjerovat cu ti. Ima li bransa u kojoj si ti povecan priliv tokom Zepsa?
Post Reply