Mostarski sajam je svake godine jaci i brojniji, sajmovi u Zagrebu i Beogradu isto. Govorim o ovim regionalnim, da ne spominjem vani. Sajmovi su potrebniji nego ikada ranije.Throttle wrote:A realno, koliko dugo niste bili na ZEPSu? Ja nisam preko 10 godina
Mislim, na neki nacin mi je zao al sve ono sto se odradi na poslovnom planu za vrijeme trajanja ZEPSa se danas odradi privatnim susretima ili telefonom-internetom tako da baš i ne vidim neku pretjeranu svrhu održavanja istog
Možda griješim al mi na prvu izgleda tako
Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Casual's
- Posts: 6722
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#36226 Re: Zeničani
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#36227 Re: Zeničani
Prepisa nas kasaba Tesanj i u sajmovima.
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#36228 Re: Zeničani
bice zabavnije ako ova kardiologija ili sta vec blokira uvazeni "nikad nije bio u sda" ode za Tesanj
a Zeps je nazalost zadnjih 10 god bacanje para
a Zeps je nazalost zadnjih 10 god bacanje para
Last edited by kamen spoticanja on 16/09/2019 10:59, edited 1 time in total.
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#36229 Re: Zeničani
Sa onakvim organizatorima, šatorima i klimom iz doba Sulejmana Veličanstvenog, podom iz doba Kralja Tvrtka...i bolje da ga nema...
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#36230 Re: Zeničani
Od punih Kamberovica svelo se na par hala i slikavanje prilikom otvaranja
- Casual's
- Posts: 6722
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#36231 Re: Zeničani
Dva dobro posjecena sajma sveli su na jedan. Sada su i taj jedan ugasili.
-
smartXL
- Posts: 2082
- Joined: 06/07/2013 23:05
#36232 Re: Zeničani
Uništili fabrike a da ne unište sajam...
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#36233 Re: Zeničani
Ma Zeps je davno propao.
A druga stvar kako je to Fudo kriv, sto organizatori nisu sposobni da sami iznadju sredstva? Samo daj Fudo...neka im i nije dao.
A druga stvar kako je to Fudo kriv, sto organizatori nisu sposobni da sami iznadju sredstva? Samo daj Fudo...neka im i nije dao.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#36234 Re: Zeničani
Ma kakav Fudo, problemi su 15 godina, samo sto je eto Fudo skonto da ne treba musti mrtvu kravu vise pa ce ispast kriv
Isto sto ce ispast i heroj jer je zavrsio neke projekte sto je Huso zapoceo, tako ga zapalo
Isto sto ce ispast i heroj jer je zavrsio neke projekte sto je Huso zapoceo, tako ga zapalo
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#36235 Re: Zeničani
Svugdje drugo sajmovi brutalno rastu I dobijavaju na znacaju gdje dolazi na hiljade gostiju i poslovnih ljudi samo u Zenici se GASI pazi sad NAJVECI PRVI BH SAJAM.smartXL wrote:Uništili fabrike a da ne unište sajam...
Nakaradni smo i naopaki.
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#36236 Re: Zeničani
http://zenicainfo.ba/2019/09/16/holands ... RXuJAnX8-E
drug BatO nek'pogleda slike
a inace mene je stid
drug BatO nek'pogleda slike
a inace mene je stid
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#36238 Re: Zeničani
U zemlji gdje niko ništa ne radi, dođu tako holanđani i oboje školu u P. Hanu.kamen spoticanja wrote:http://zenicainfo.ba/2019/09/16/holands ... RXuJAnX8-E
drug BatO nek'pogleda slike![]()
a inace mene je stid
Samo nek se donira...ko ga *ebe
-
veliki_ah
- Posts: 1125
- Joined: 28/09/2008 23:42
#36239 Re: Zeničani
Zeps je firma i kao takva organizuje sajam. Očito su se preračunali i pali. U Mostaru je sajam na krilima covica i hdz politike sve preuzeo, a padom SDA u zenici i padom SDA generalno, pao je i ovaj sajam. Šteta, jer zenica je od toga imala dosta koristi..
-
tap3ah75
- Posts: 7593
- Joined: 07/09/2009 14:14
#36240 Re: Zeničani
Gdje u ZE ima kupiti OMRON tlakomjer?
Nov a ne s pika.
Nov a ne s pika.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#36241 Re: Zeničani
http://www.cemedic.ba/tlakomjeri.htmltap3ah75 wrote:Gdje u ZE ima kupiti OMRON tlakomjer?
Nov a ne s pika.
Možda još oni bauerfeind il kako se vec zove prekoputa ugostiteljske skole sto prodaju ortopedska pomagala i slicno
-
Tempo
- ZeModerator
- Posts: 5186
- Joined: 07/12/2003 00:00
#36242 Re: Zeničani
veliki_ah wrote:Zeps je firma i kao takva organizuje sajam. Očito su se preračunali i pali. U Mostaru je sajam na krilima covica i hdz politike sve preuzeo, a padom SDA u zenici i padom SDA generalno, pao je i ovaj sajam. Šteta, jer zenica je od toga imala dosta koristi..
kakve koristi?
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83379
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#36243 Re: Zeničani
Nisu privukli dovoljan broj izlagaca, evo sami kazu.
-
giannibelif
- Posts: 2524
- Joined: 28/01/2017 22:11
#36244 Re: Zeničani
- Bilo posla za prostitutke.
- Casual's
- Posts: 6722
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#36245 Re: Zeničani
Boze sacuvajgiannibelif wrote:- Bilo posla za prostitutke.
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#36246 Re: Zeničani
Cimburijada next?
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 37999
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#36247 Re: Zeničani
Bato slike prethodna stranica..zakrzljo si nesto_BataZiv_0809 wrote:Nisu privukli dovoljan broj izlagaca, evo sami kazu.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83379
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#36248 Re: Zeničani
Ma vidio sam, ništa posebno. Mada ako to u adolescentskim godinama hoda po nekim Bosnama da montira laminat, ne nedostaje im avanturističkog duha i vjerujem želje za istraživanjem sopstvene seksualnosti
E da, ZEPS, nek neko napiše direktnu korist za grad, osim za hoteldžije i poznate gradske fukse.
E da, ZEPS, nek neko napiše direktnu korist za grad, osim za hoteldžije i poznate gradske fukse.
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#36249 Re: Zeničani
Znas ti to Bato bolje od svih..
Sto je SFF Sarajevu to je bio ZEPS Zenici prije 10 godina. Neko je to digao do visina danas a neko godinama gasio dok nije ugasio.
Sto je SFF Sarajevu to je bio ZEPS Zenici prije 10 godina. Neko je to digao do visina danas a neko godinama gasio dok nije ugasio.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83379
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#36250 Re: Zeničani
Samo argumente daj i povjerovat cu ti. Ima li bransa u kojoj si ti povecan priliv tokom Zepsa?
