Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#36201 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

smartXL wrote:Pa u Ugovoru ti i pise da je obaveza Čelika, odnosno NFSBiH da ga održavaju (NFS kad je repka u pitanju) a održavanje ti je upravo čišćenje. Sve veće zahvate, tipa zamjena terena, nadogradnja... je na Gradu jer je on njihov ali je ipak ustupljan dalje na korištenje.
Ocekivati od Celika neke obaveze sa ovakvim investitorom je pomalo smijesno. Stadion je gradsko vlasnistvo i najveca sramota ako se ponovo bude provlacila prica po medijima i drustvenim mrezama o neurednosti i prljavom zapustenom stadionu je na NSBIH I Gradu Zenica. A sigurno ce i mediji vec obratiti paznju je li se ista promjenilo vec na treningu prije zvanicnih utakmica.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83379
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#36202 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Koristi se svaki povod da se reprezentacija konacno vrati u Sarajevo, to ti je valjda jasno.
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#36203 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

_BataZiv_0809 wrote:Koristi se svaki povod da se reprezentacija konacno vrati u Sarajevo, to ti je valjda jasno.
To nije istina, jer je Zenica izabrana ispred Sarajeva za zadnje tri utakmice u kvalifikacijama.
Koliko je ta prica izvikana zna svako ko prati duze i Čelik i reprezentaciju jer ta prica traje pa evo ja je slusam sigurno 10 godina.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83379
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#36204 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Prica ce trajati dok se to ne desi.
tap3ah75
Posts: 7593
Joined: 07/09/2009 14:14

#36205 Re: Zeničani

Post by tap3ah75 »

clio_dci120 wrote:Aaa, ti su najbolji za zime, ono u hodnik kad spustas cipele dok se ne osuse i sl. :lol: :lol:

Suti, mozda citaju ovi iz Binga, pa ih ukinu. Onda bi morao do FIS-a ici. :D :lol:

Fakat, papira ponesi, nazalost stolice su uvijek prljave i neuredne, bez toga ne mozes sjediti. Odmah nasuprot stadiona imas ulicicu u koju skreces prema pumpi Tioil (bivsa Biss Tours) i tu odmah ispred pumpe imas dzabni parking, tako da ne placas bezveze onaj ispred stadiona.

Hvala

Parkirao pred Džananovićima, lagano šetnja, zizi sladoled, bingo po kataloge :lol: i pozdrav sa B.Polja.
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#36206 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Uzivaj :wink:
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#36207 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

_BataZiv_0809 wrote:Prica ce trajati dok se to ne desi.
dok se ne desi,nek' operu stolice
vece su sanse da ostanu ovde
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83379
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#36208 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Stolice svakako treba oprati, ali onda ce "objektivni" mediji naci drugi problem, parking, smjestajni kapaciteti, udaljenost aerodroma :mrgreen:
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#36209 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

po objektivnim medijima utakmice se nikad ne bi ni igrale u Zenici a trening centar bi bio na Poljinama
no neki su imali i drugaciju matematiku
hebem mu materesinu,jel nauka oprati stolice pa im ne dati materijala za piskaranja
veliki_ah
Posts: 1125
Joined: 28/09/2008 23:42

#36210 Re: Zeničani

Post by veliki_ah »

Stolice treba oprati i odrzavati svakako zbog nas, ne zbog njih. Jebo njih.
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#36212 Re: Zeničani

Post by Throttle »

Tuga.. Vidim neki dan Corovica, direktora MCC kako hoda ponosno kroz grad, kontam u sebi, kakva bagra u tri lepe
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65943
Joined: 03/08/2010 19:04

#36213 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Throttle wrote:Tuga.. Vidim neki dan Corovica, direktora MCC kako hoda ponosno kroz grad, kontam u sebi, kakva bagra u tri lepe

ko je taj?


ne kontam roditelje djece koja idu u ovu školu,zar se ne znaju organizovati,traziti suspenziju ovog kretena
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#36214 Re: Zeničani

Post by Throttle »

Ma Esad Corovic, direktor skole, stiti cijelo vrijeme ovog manijaka
Na fotki u clanku desno, bijela majica i trenerka, nastavnik tjelesnog
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65943
Joined: 03/08/2010 19:04

#36215 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

ok


sad kad sam vidio sliku,skontam da ovog kretena znam
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#36216 Re: Zeničani

Post by Throttle »

Meni je Eso predavao, nikad mi nije bio drag a pogotovo sad kad je stao u zastitu ovog manijaka
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#36217 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Pa dragi Throttle, zar ne kontas da Sandzaklija stiti Sandzakliju, pa makar i pedofil taj bio. Obadvojica su sa Sandzaka, u tom ti je kvaka sto direktor stiti nastavnika.
Mozda se nisi susretao sa njima, pa ne znas njihovo ponasanje.
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#36218 Re: Zeničani

Post by Throttle »

Nisam znao da je i ovaj Hodzic Sandzaklija
Mada je besmisleno da stitis nekog ko ucini takvo nesto, a kako su mediji pisali, nije to prvi put da se desava. Nebitno ko je i odakle je
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#36219 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Jest, taj Hodzic je Sandzos ili Sandzaklija...Nema veze to ovom Corovicu, njihovo je u krvi da jedni druge stite, pa i pedofil taj bio. To je u njihovom genetskom kodu.
sale07
Posts: 1378
Joined: 18/05/2018 12:28

#36220 Re: Zeničani

Post by sale07 »

Ovaj portal 072info, ima vise reklama nego u bingo katalogu :roll:
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#36222 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

Bez ZEPS-a nakon 25 godina.. :oops:
User avatar
Casual's
Posts: 6722
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#36223 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Sajamski grad - prekrizeno
Zmajevo gnijezdo - uskoro prekrizeno

sta nam jos ostaje, povelja?
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#36224 Re: Zeničani

Post by Throttle »

A realno, koliko dugo niste bili na ZEPSu? Ja nisam preko 10 godina
Mislim, na neki nacin mi je zao al sve ono sto se odradi na poslovnom planu za vrijeme trajanja ZEPSa se danas odradi privatnim susretima ili telefonom-internetom tako da baš i ne vidim neku pretjeranu svrhu održavanja istog
Možda griješim al mi na prvu izgleda tako
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#36225 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

Ustani Huso izginusmo.
Post Reply