Ocekivati od Celika neke obaveze sa ovakvim investitorom je pomalo smijesno. Stadion je gradsko vlasnistvo i najveca sramota ako se ponovo bude provlacila prica po medijima i drustvenim mrezama o neurednosti i prljavom zapustenom stadionu je na NSBIH I Gradu Zenica. A sigurno ce i mediji vec obratiti paznju je li se ista promjenilo vec na treningu prije zvanicnih utakmica.smartXL wrote:Pa u Ugovoru ti i pise da je obaveza Čelika, odnosno NFSBiH da ga održavaju (NFS kad je repka u pitanju) a održavanje ti je upravo čišćenje. Sve veće zahvate, tipa zamjena terena, nadogradnja... je na Gradu jer je on njihov ali je ipak ustupljan dalje na korištenje.
Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#36201 Re: Zeničani
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83379
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#36202 Re: Zeničani
Koristi se svaki povod da se reprezentacija konacno vrati u Sarajevo, to ti je valjda jasno.
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#36203 Re: Zeničani
To nije istina, jer je Zenica izabrana ispred Sarajeva za zadnje tri utakmice u kvalifikacijama._BataZiv_0809 wrote:Koristi se svaki povod da se reprezentacija konacno vrati u Sarajevo, to ti je valjda jasno.
Koliko je ta prica izvikana zna svako ko prati duze i Čelik i reprezentaciju jer ta prica traje pa evo ja je slusam sigurno 10 godina.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83379
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#36204 Re: Zeničani
Prica ce trajati dok se to ne desi.
-
tap3ah75
- Posts: 7593
- Joined: 07/09/2009 14:14
#36205 Re: Zeničani
clio_dci120 wrote:Aaa, ti su najbolji za zime, ono u hodnik kad spustas cipele dok se ne osuse i sl.![]()
![]()
Suti, mozda citaju ovi iz Binga, pa ih ukinu. Onda bi morao do FIS-a ici.![]()
![]()
Fakat, papira ponesi, nazalost stolice su uvijek prljave i neuredne, bez toga ne mozes sjediti. Odmah nasuprot stadiona imas ulicicu u koju skreces prema pumpi Tioil (bivsa Biss Tours) i tu odmah ispred pumpe imas dzabni parking, tako da ne placas bezveze onaj ispred stadiona.
Hvala
Parkirao pred Džananovićima, lagano šetnja, zizi sladoled, bingo po kataloge
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#36207 Re: Zeničani
dok se ne desi,nek' operu stolice_BataZiv_0809 wrote:Prica ce trajati dok se to ne desi.
vece su sanse da ostanu ovde
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83379
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#36208 Re: Zeničani
Stolice svakako treba oprati, ali onda ce "objektivni" mediji naci drugi problem, parking, smjestajni kapaciteti, udaljenost aerodroma 
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#36209 Re: Zeničani
po objektivnim medijima utakmice se nikad ne bi ni igrale u Zenici a trening centar bi bio na Poljinama
no neki su imali i drugaciju matematiku
hebem mu materesinu,jel nauka oprati stolice pa im ne dati materijala za piskaranja
no neki su imali i drugaciju matematiku
hebem mu materesinu,jel nauka oprati stolice pa im ne dati materijala za piskaranja
-
veliki_ah
- Posts: 1125
- Joined: 28/09/2008 23:42
#36210 Re: Zeničani
Stolice treba oprati i odrzavati svakako zbog nas, ne zbog njih. Jebo njih.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65943
- Joined: 03/08/2010 19:04
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#36212 Re: Zeničani
Tuga.. Vidim neki dan Corovica, direktora MCC kako hoda ponosno kroz grad, kontam u sebi, kakva bagra u tri lepe
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65943
- Joined: 03/08/2010 19:04
#36213 Re: Zeničani
Throttle wrote:Tuga.. Vidim neki dan Corovica, direktora MCC kako hoda ponosno kroz grad, kontam u sebi, kakva bagra u tri lepe
ko je taj?
ne kontam roditelje djece koja idu u ovu školu,zar se ne znaju organizovati,traziti suspenziju ovog kretena
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#36214 Re: Zeničani
Ma Esad Corovic, direktor skole, stiti cijelo vrijeme ovog manijaka
Na fotki u clanku desno, bijela majica i trenerka, nastavnik tjelesnog
Na fotki u clanku desno, bijela majica i trenerka, nastavnik tjelesnog
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65943
- Joined: 03/08/2010 19:04
#36215 Re: Zeničani
ok
sad kad sam vidio sliku,skontam da ovog kretena znam
sad kad sam vidio sliku,skontam da ovog kretena znam
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#36216 Re: Zeničani
Meni je Eso predavao, nikad mi nije bio drag a pogotovo sad kad je stao u zastitu ovog manijaka
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#36217 Re: Zeničani
Pa dragi Throttle, zar ne kontas da Sandzaklija stiti Sandzakliju, pa makar i pedofil taj bio. Obadvojica su sa Sandzaka, u tom ti je kvaka sto direktor stiti nastavnika.
Mozda se nisi susretao sa njima, pa ne znas njihovo ponasanje.
Mozda se nisi susretao sa njima, pa ne znas njihovo ponasanje.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#36218 Re: Zeničani
Nisam znao da je i ovaj Hodzic Sandzaklija
Mada je besmisleno da stitis nekog ko ucini takvo nesto, a kako su mediji pisali, nije to prvi put da se desava. Nebitno ko je i odakle je
Mada je besmisleno da stitis nekog ko ucini takvo nesto, a kako su mediji pisali, nije to prvi put da se desava. Nebitno ko je i odakle je
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#36219 Re: Zeničani
Jest, taj Hodzic je Sandzos ili Sandzaklija...Nema veze to ovom Corovicu, njihovo je u krvi da jedni druge stite, pa i pedofil taj bio. To je u njihovom genetskom kodu.
-
sale07
- Posts: 1378
- Joined: 18/05/2018 12:28
#36220 Re: Zeničani
Ovaj portal 072info, ima vise reklama nego u bingo katalogu 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65943
- Joined: 03/08/2010 19:04
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#36222 Re: Zeničani
Bez ZEPS-a nakon 25 godina.. 
- Casual's
- Posts: 6722
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#36223 Re: Zeničani
Sajamski grad - prekrizeno
Zmajevo gnijezdo - uskoro prekrizeno
sta nam jos ostaje, povelja?
Zmajevo gnijezdo - uskoro prekrizeno
sta nam jos ostaje, povelja?
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#36224 Re: Zeničani
A realno, koliko dugo niste bili na ZEPSu? Ja nisam preko 10 godina
Mislim, na neki nacin mi je zao al sve ono sto se odradi na poslovnom planu za vrijeme trajanja ZEPSa se danas odradi privatnim susretima ili telefonom-internetom tako da baš i ne vidim neku pretjeranu svrhu održavanja istog
Možda griješim al mi na prvu izgleda tako
Mislim, na neki nacin mi je zao al sve ono sto se odradi na poslovnom planu za vrijeme trajanja ZEPSa se danas odradi privatnim susretima ili telefonom-internetom tako da baš i ne vidim neku pretjeranu svrhu održavanja istog
Možda griješim al mi na prvu izgleda tako
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#36225 Re: Zeničani
Ustani Huso izginusmo.
