sreca u nesreci je da zatvaraju rudnik i da ce vrsiti prekvalifikaciju. samo trebaju javiti vracetu koliko rudara da se prekvalifikuje u neuropedijatre i koliko trebaju platiti da se zaposle u bolnici.kakavdanakneiskustvu wrote:https://www.zenit.ba/kantonalna-bolnica ... ayjWvs-uz8
super vijest,sunce ti hebem gdje mi zivimo
Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
Tempo
- ZeModerator
- Posts: 5186
- Joined: 07/12/2003 00:00
#36176 Re: Zeničani
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65947
- Joined: 03/08/2010 19:04
#36177 Re: Zeničani
baš me zanima šta će se sad desiti,sreća moja pa mi dijete ne treba brzo na kontrolu na neurpoedijatriju
-
Tempo
- ZeModerator
- Posts: 5186
- Joined: 07/12/2003 00:00
#36178 Re: Zeničani
nece se nista desiti.kakavdanakneiskustvu wrote:baš me zanima šta će se sad desiti,sreća moja pa mi dijete ne treba brzo na kontrolu na neurpoedijatriju
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65947
- Joined: 03/08/2010 19:04
#36179 Re: Zeničani
nešto će se nadam se desiti,jer djeca trebaju na kontrole,na koje se i do sad čekalo više od pola godine
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#36180 Re: Zeničani
Ma nece biti problem, sada ce stasati Ganicevi "privatnjaci", vec bi sada trebala izaci prva generacija ovih doktora. Kazu da ciste sve ispite u roku.
-
Tempo
- ZeModerator
- Posts: 5186
- Joined: 07/12/2003 00:00
#36181 Re: Zeničani
kakavdanakneiskustvu wrote:nešto će se nadam se desiti,jer djeca trebaju na kontrole,na koje se i do sad čekalo više od pola godine
ma jok. ukinuce se taj vid zdravstvene zastite.
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#36182 Re: Zeničani
https://www.zenicablog.com/u-zenici-sve ... m-systems/
Trebao bi se ovdje Nihilo zaposliti, pa da ponovo preko foruma treha poslodavca
Trebao bi se ovdje Nihilo zaposliti, pa da ponovo preko foruma treha poslodavca
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#36183 Re: Zeničani
NSoft je neponovljiv. Eno našli masovnu grobnicu 20 metara od prostorija NSofta. 
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#36184 Re: Zeničani
Na sta to hoces da asociras? Nema to veze sa tom firmom.
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#36185 Re: Zeničani
Uvijek me iznenadiš sposobnošću deduciranja.clio_dci120 wrote:Na sta to hoces da asociras? Nema to veze sa tom firmom.
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#36186 Re: Zeničani
Nisi mi toliko bitan da razbijam glavu tvojim postovima...
A opet te pitam, sta si mislio sa time da je grobnica pronadjena u blizni te firme? Nisko od tebe...
A opet te pitam, sta si mislio sa time da je grobnica pronadjena u blizni te firme? Nisko od tebe...
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65947
- Joined: 03/08/2010 19:04
-
tap3ah75
- Posts: 7593
- Joined: 07/09/2009 14:14
#36188 Re: Zeničani
Koliko koštaju karte za Čelikove utakmice?
Ako je utakmica sutra u 16:30 treba li šta ranije dolaziti?
Može li se skok/voda/košpe unijeti?
Mogu li iz Kaknja doći i sjesti bilo gdje? Tiho bih navijao za Mladost.
Ako je utakmica sutra u 16:30 treba li šta ranije dolaziti?
Može li se skok/voda/košpe unijeti?
Mogu li iz Kaknja doći i sjesti bilo gdje? Tiho bih navijao za Mladost.
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#36189 Re: Zeničani
8 KM zapadtap3ah75 wrote:Koliko koštaju karte za Čelikove utakmice?
Ako je utakmica sutra u 16:30 treba li šta ranije dolaziti?
Može li se skok/voda/košpe unijeti?
Mogu li iz Kaknja doći i sjesti bilo gdje? Tiho bih navijao za Mladost.
6 KM istok
Dodjes u 16 h
Kospe mozes, flase ne.
-
tap3ah75
- Posts: 7593
- Joined: 07/09/2009 14:14
#36190 Re: Zeničani
Hvala.Nivelacija wrote:8 KM zapadtap3ah75 wrote:Koliko koštaju karte za Čelikove utakmice?
Ako je utakmica sutra u 16:30 treba li šta ranije dolaziti?
Može li se skok/voda/košpe unijeti?
Mogu li iz Kaknja doći i sjesti bilo gdje? Tiho bih navijao za Mladost.
6 KM istok
Dodjes u 16 h
Kospe mozes, flase ne.
A najbitnije?
Ovo zadnje?
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#36191 Re: Zeničani
I obavezno ponesi starih novina, moze i friski Avaz (nije steta
), ako ne zelis prati odjecu cim izadjes sa stadiona.
Mozes novina uzeti i kod onih sto prodaju kospe, naravno ako kod njih kupis kospe.
Mozes novina uzeti i kod onih sto prodaju kospe, naravno ako kod njih kupis kospe.
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#36193 Re: Zeničani
Aaa, ti su najbolji za zime, ono u hodnik kad spustas cipele dok se ne osuse i sl.
Suti, mozda citaju ovi iz Binga, pa ih ukinu. Onda bi morao do FIS-a ici.
Fakat, papira ponesi, nazalost stolice su uvijek prljave i neuredne, bez toga ne mozes sjediti. Odmah nasuprot stadiona imas ulicicu u koju skreces prema pumpi Tioil (bivsa Biss Tours) i tu odmah ispred pumpe imas dzabni parking, tako da ne placas bezveze onaj ispred stadiona.
Suti, mozda citaju ovi iz Binga, pa ih ukinu. Onda bi morao do FIS-a ici.
Fakat, papira ponesi, nazalost stolice su uvijek prljave i neuredne, bez toga ne mozes sjediti. Odmah nasuprot stadiona imas ulicicu u koju skreces prema pumpi Tioil (bivsa Biss Tours) i tu odmah ispred pumpe imas dzabni parking, tako da ne placas bezveze onaj ispred stadiona.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#36194 Re: Zeničani
Jel otvoren Biss tours hotel-motel? Vidim tamo natpis na fasadi i neki se ljudi vrte
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#36195 Re: Zeničani
Casuals, je li to Zenica kaznjena pa nema niko od zenickih kandidata za podpredsjednika SD"O"?
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#36196 Re: Zeničani
Nakon smrti Smajlovica marka se nije ulozila u Bilino Polje, cak ni u ciscenje stolica..zbog toga je GRADSKI stadion neuredan i prljav.clio_dci120 wrote:ž
Fakat, papira ponesi, nazalost stolice su uvijek prljave i neuredne, bez toga ne mozes sjediti. Odmah nasuprot stadiona imas ulicicu u koju skreces prema pumpi Tioil (bivsa Biss Tours) i tu odmah ispred pumpe imas dzabni parking, tako da ne placas bezveze onaj ispred stadiona.
Jos kada sam procitao vijest..
https://www.klix.ba/sport/nogomet/navij ... /190905125
Nekako me stid bilo, jer je ovaj stadion bio uvijek nas ponos i najsredjeniji od svih u drzavi.
Hajde OK, za ovaj nivo na kojem je premijer liga to se moze shvatiti, ali to je stadion gdje dolazi u iduca dva mjeseca 20 000 ljudi sa strane protiv Italije i Finske..
-
smartXL
- Posts: 2082
- Joined: 06/07/2013 23:05
#36197 Re: Zeničani
Organizator utakmice je obavezan stvoriti sve uslove kako na terenu tako i van terena. Koliko se sjećam, stolice su do sad samo 2x čišćene, prva tekma nakon usvajanja statuta, ijoš jednom kad je repka igrala (euforija oba puta vladala).
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#36198 Re: Zeničani
Ne radi se samo o stolicama, ograde, stepenice sve je u losem stanju zbog neodrzavanja.smartXL wrote:Organizator utakmice je obavezan stvoriti sve uslove kako na terenu tako i van terena. Koliko se sjećam, stolice su do sad samo 2x čišćene, prva tekma nakon usvajanja statuta, ijoš jednom kad je repka igrala (euforija oba puta vladala).
To ciscenje nemoj racunati jer sam bio prisutan i ocisceno je 100 stolica na istoku i 20 na zapadu i otislo se jer je akcija propala, nije nas doslo
30.
Celik ne mogu smatrati krivim iako i danas moram ponijeti katalog Binga jer znam da nemaju marke da uloze i plate ciscenje i farbanje, krecenje.
Tako da je krivac za ovakvo stanje GRADSKOG STADIONA grad Zenica i NSBIH kada su u pitanju njegove utakmice.
Sad hocemo li se opet crveniti vidjecemo, ali glupo mi je da se forsira prica grad ce sve uciniti da sve reprezentativne selekcije igraju u Zenici a onda dodjes na stadion i
-
smartXL
- Posts: 2082
- Joined: 06/07/2013 23:05
#36199 Re: Zeničani
Pa u Ugovoru ti i pise da je obaveza Čelika, odnosno NFSBiH da ga održavaju (NFS kad je repka u pitanju) a održavanje ti je upravo čišćenje. Sve veće zahvate, tipa zamjena terena, nadogradnja... je na Gradu jer je on njihov ali je ipak ustupljan dalje na korištenje.
- Casual's
- Posts: 6722
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#36200 Re: Zeničani
https://avaz.ba/vijesti/bih/516109/zeni ... -njemackoj
Nadam se da će se sada Konj, SDA, SDP i ostali prepucavati ko više donira..
Nadam se da će se sada Konj, SDA, SDP i ostali prepucavati ko više donira..
