Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#36176 Re: Zeničani

Post by Tempo »

kakavdanakneiskustvu wrote:https://www.zenit.ba/kantonalna-bolnica ... ayjWvs-uz8


super vijest,sunce ti hebem gdje mi zivimo
sreca u nesreci je da zatvaraju rudnik i da ce vrsiti prekvalifikaciju. samo trebaju javiti vracetu koliko rudara da se prekvalifikuje u neuropedijatre i koliko trebaju platiti da se zaposle u bolnici.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65947
Joined: 03/08/2010 19:04

#36177 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

baš me zanima šta će se sad desiti,sreća moja pa mi dijete ne treba brzo na kontrolu na neurpoedijatriju
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#36178 Re: Zeničani

Post by Tempo »

kakavdanakneiskustvu wrote:baš me zanima šta će se sad desiti,sreća moja pa mi dijete ne treba brzo na kontrolu na neurpoedijatriju
nece se nista desiti.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65947
Joined: 03/08/2010 19:04

#36179 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

nešto će se nadam se desiti,jer djeca trebaju na kontrole,na koje se i do sad čekalo više od pola godine
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#36180 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Ma nece biti problem, sada ce stasati Ganicevi "privatnjaci", vec bi sada trebala izaci prva generacija ovih doktora. Kazu da ciste sve ispite u roku.
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#36181 Re: Zeničani

Post by Tempo »

kakavdanakneiskustvu wrote:nešto će se nadam se desiti,jer djeca trebaju na kontrole,na koje se i do sad čekalo više od pola godine

ma jok. ukinuce se taj vid zdravstvene zastite.
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#36182 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

https://www.zenicablog.com/u-zenici-sve ... m-systems/

Trebao bi se ovdje Nihilo zaposliti, pa da ponovo preko foruma treha poslodavca :lol:
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#36183 Re: Zeničani

Post by ExNihilo »

NSoft je neponovljiv. Eno našli masovnu grobnicu 20 metara od prostorija NSofta. :run:
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#36184 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Na sta to hoces da asociras? Nema to veze sa tom firmom.
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#36185 Re: Zeničani

Post by ExNihilo »

clio_dci120 wrote:Na sta to hoces da asociras? Nema to veze sa tom firmom.
Uvijek me iznenadiš sposobnošću deduciranja.
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#36186 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Nisi mi toliko bitan da razbijam glavu tvojim postovima...
A opet te pitam, sta si mislio sa time da je grobnica pronadjena u blizni te firme? Nisko od tebe...
tap3ah75
Posts: 7593
Joined: 07/09/2009 14:14

#36188 Re: Zeničani

Post by tap3ah75 »

Koliko koštaju karte za Čelikove utakmice?
Ako je utakmica sutra u 16:30 treba li šta ranije dolaziti?
Može li se skok/voda/košpe unijeti?

Mogu li iz Kaknja doći i sjesti bilo gdje? Tiho bih navijao za Mladost. :lol:
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#36189 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

tap3ah75 wrote:Koliko koštaju karte za Čelikove utakmice?
Ako je utakmica sutra u 16:30 treba li šta ranije dolaziti?
Može li se skok/voda/košpe unijeti?

Mogu li iz Kaknja doći i sjesti bilo gdje? Tiho bih navijao za Mladost. :lol:
8 KM zapad
6 KM istok

Dodjes u 16 h

Kospe mozes, flase ne.
tap3ah75
Posts: 7593
Joined: 07/09/2009 14:14

#36190 Re: Zeničani

Post by tap3ah75 »

Nivelacija wrote:
tap3ah75 wrote:Koliko koštaju karte za Čelikove utakmice?
Ako je utakmica sutra u 16:30 treba li šta ranije dolaziti?
Može li se skok/voda/košpe unijeti?

Mogu li iz Kaknja doći i sjesti bilo gdje? Tiho bih navijao za Mladost. :lol:
8 KM zapad
6 KM istok

Dodjes u 16 h

Kospe mozes, flase ne.
Hvala.
A najbitnije?
Ovo zadnje?
:lol:
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#36191 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

I obavezno ponesi starih novina, moze i friski Avaz (nije steta :D ), ako ne zelis prati odjecu cim izadjes sa stadiona.
Mozes novina uzeti i kod onih sto prodaju kospe, naravno ako kod njih kupis kospe.
tap3ah75
Posts: 7593
Joined: 07/09/2009 14:14

#36192 Re: Zeničani

Post by tap3ah75 »

Kataloga iz Binga?
:lol:
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#36193 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Aaa, ti su najbolji za zime, ono u hodnik kad spustas cipele dok se ne osuse i sl. :lol: :lol:

Suti, mozda citaju ovi iz Binga, pa ih ukinu. Onda bi morao do FIS-a ici. :D :lol:

Fakat, papira ponesi, nazalost stolice su uvijek prljave i neuredne, bez toga ne mozes sjediti. Odmah nasuprot stadiona imas ulicicu u koju skreces prema pumpi Tioil (bivsa Biss Tours) i tu odmah ispred pumpe imas dzabni parking, tako da ne placas bezveze onaj ispred stadiona.
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#36194 Re: Zeničani

Post by Throttle »

Jel otvoren Biss tours hotel-motel? Vidim tamo natpis na fasadi i neki se ljudi vrte
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#36195 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Casuals, je li to Zenica kaznjena pa nema niko od zenickih kandidata za podpredsjednika SD"O"?
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#36196 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

clio_dci120 wrote:ž

Fakat, papira ponesi, nazalost stolice su uvijek prljave i neuredne, bez toga ne mozes sjediti. Odmah nasuprot stadiona imas ulicicu u koju skreces prema pumpi Tioil (bivsa Biss Tours) i tu odmah ispred pumpe imas dzabni parking, tako da ne placas bezveze onaj ispred stadiona.
Nakon smrti Smajlovica marka se nije ulozila u Bilino Polje, cak ni u ciscenje stolica..zbog toga je GRADSKI stadion neuredan i prljav.
Jos kada sam procitao vijest..

https://www.klix.ba/sport/nogomet/navij ... /190905125

Nekako me stid bilo, jer je ovaj stadion bio uvijek nas ponos i najsredjeniji od svih u drzavi.

Hajde OK, za ovaj nivo na kojem je premijer liga to se moze shvatiti, ali to je stadion gdje dolazi u iduca dva mjeseca 20 000 ljudi sa strane protiv Italije i Finske..
smartXL
Posts: 2082
Joined: 06/07/2013 23:05

#36197 Re: Zeničani

Post by smartXL »

Organizator utakmice je obavezan stvoriti sve uslove kako na terenu tako i van terena. Koliko se sjećam, stolice su do sad samo 2x čišćene, prva tekma nakon usvajanja statuta, ijoš jednom kad je repka igrala (euforija oba puta vladala).
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#36198 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

smartXL wrote:Organizator utakmice je obavezan stvoriti sve uslove kako na terenu tako i van terena. Koliko se sjećam, stolice su do sad samo 2x čišćene, prva tekma nakon usvajanja statuta, ijoš jednom kad je repka igrala (euforija oba puta vladala).
Ne radi se samo o stolicama, ograde, stepenice sve je u losem stanju zbog neodrzavanja.

To ciscenje nemoj racunati jer sam bio prisutan i ocisceno je 100 stolica na istoku i 20 na zapadu i otislo se jer je akcija propala, nije nas doslo
30.

Celik ne mogu smatrati krivim iako i danas moram ponijeti katalog Binga jer znam da nemaju marke da uloze i plate ciscenje i farbanje, krecenje.

Tako da je krivac za ovakvo stanje GRADSKOG STADIONA grad Zenica i NSBIH kada su u pitanju njegove utakmice.

Sad hocemo li se opet crveniti vidjecemo, ali glupo mi je da se forsira prica grad ce sve uciniti da sve reprezentativne selekcije igraju u Zenici a onda dodjes na stadion i :roll: :roll:
smartXL
Posts: 2082
Joined: 06/07/2013 23:05

#36199 Re: Zeničani

Post by smartXL »

Pa u Ugovoru ti i pise da je obaveza Čelika, odnosno NFSBiH da ga održavaju (NFS kad je repka u pitanju) a održavanje ti je upravo čišćenje. Sve veće zahvate, tipa zamjena terena, nadogradnja... je na Gradu jer je on njihov ali je ipak ustupljan dalje na korištenje.
User avatar
Casual's
Posts: 6722
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#36200 Re: Zeničani

Post by Casual's »

https://avaz.ba/vijesti/bih/516109/zeni ... -njemackoj

Nadam se da će se sada Konj, SDA, SDP i ostali prepucavati ko više donira..
Post Reply