Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
otvorio sam Vaš prvi link ove neke meni nepoznate udruge prsten i u čitavom tekstu je Plenković jednom spomenuo Komšića. Nema navoda ni o Zariju Seizoviću, a ni o navodnom incidentu.
Ako dobro tumačim kontekst ove "udruge" cijenim da bi jedva dočekali da tako nešto objave.
Možda i griješim. Ne znam ni ko su, ni šta su.
Drugi link, uz ponovnu zahvalnost na Vašem trudu, nisam otvarao.
Istinoljubivost tog izvora mi je poznata, a moja mentalna higijena mi ne dozvoljava da ozbiljno tretiram tabloidne vijesti.
Opet. Samo moje mišljenje, primjenjivo samo na mene.
Još jednom hvala i pozdrav.
Ako ne vjerujes Slobodnoj Bosni onda citraj stranicu DF.
otvorio sam Vaš prvi link ove neke meni nepoznate udruge prsten i u čitavom tekstu je Plenković jednom spomenuo Komšića. Nema navoda ni o Zariju Seizoviću, a ni o navodnom incidentu.
Ako dobro tumačim kontekst ove "udruge" cijenim da bi jedva dočekali da tako nešto objave.
Možda i griješim. Ne znam ni ko su, ni šta su.
Drugi link, uz ponovnu zahvalnost na Vašem trudu, nisam otvarao.
Istinoljubivost tog izvora mi je poznata, a moja mentalna higijena mi ne dozvoljava da ozbiljno tretiram tabloidne vijesti.
Opet. Samo moje mišljenje, primjenjivo samo na mene.
Još jednom hvala i pozdrav.
Ako ne vjerujes Slobodnoj Bosni onda citraj stranicu DF.
Mensecini da je fgr izopcio i Komsu zbog aktuelnih politickih odluka i koalicija.
Kolega haznadar,
Nismo se očigledno razumjeli. Ja da vjerujem tabloidima poput SB, ja bih vjerovao i DF-u. I obrnuto.
Ne kažem da je isključeno da prof. Seizović nije naprasno nešto poludio, ali ako su jedini izvori i svjedoci tog "ludila" SB i DF, onda ja zadržavam svoje lično pravo da me ta i takva "svjedočanstva" ne interesuju.
Prečesto su se ta i takva svjedočanstva pokazala lažnim.
Opet. Samo moja lična opservacija.
Ne bih ni sebe ni Vas dalje zamarao.
Pozdrav
otvorio sam Vaš prvi link ove neke meni nepoznate udruge prsten i u čitavom tekstu je Plenković jednom spomenuo Komšića. Nema navoda ni o Zariju Seizoviću, a ni o navodnom incidentu.
Ako dobro tumačim kontekst ove "udruge" cijenim da bi jedva dočekali da tako nešto objave.
Možda i griješim. Ne znam ni ko su, ni šta su.
Drugi link, uz ponovnu zahvalnost na Vašem trudu, nisam otvarao.
Istinoljubivost tog izvora mi je poznata, a moja mentalna higijena mi ne dozvoljava da ozbiljno tretiram tabloidne vijesti.
Opet. Samo moje mišljenje, primjenjivo samo na mene.
Još jednom hvala i pozdrav.
Ako ne vjerujes Slobodnoj Bosni onda citraj stranicu DF.
Mensecini da je fgr izopcio i Komsu zbog aktuelnih politickih odluka i koalicija.
Kolega haznadar,
Nismo se očigledno razumjeli. Ja da vjerujem tabloidima poput SB, ja bih vjerovao i DF-u. I obrnuto.
Ne kažem da je isključeno da prof. Seizović nije naprasno nešto poludio, ali ako su jedini izvori i svjedoci tog "ludila" SB i DF, onda ja zadržavam svoje lično pravo da me ta i takva "svjedočanstva" ne interesuju.
Prečesto su se ta i takva svjedočanstva pokazala lažnim.
Opet. Samo moja lična opservacija.
Ne bih ni sebe ni Vas dalje zamarao.
Pozdrav
SB necu reklamirati ali je ipak relevanan izvor. fronta.ba jos relevantnija po ovom pitanju.
Ne trebam stavljati druge portale,... imas google. To se po svemu sudeci ipak desilo u Neumu. No tema nije Zarije vec Komso i ko ga sve jos ne proziva. Mozemo slobodno na drugoj temi raspravljati o istinitosti dogadjaja
DF zeli ali nece biti dio vlasti, Izetbegovic igra s njima prljavu igru kako bi Coviceve apetite umanjio tipa ako pristanes na to i to necu ih uvesti u vlast. Isto igra i sa Radoncicem kojeg ucjenjuje na slican nacin. Dakle da zaista Bakir zeli DF u vlasti i Komsica oni bi se dogovorili za 7 dana sve principe i resore raspodijelili i to bi bio taj bosnjacki blok, ali ga nema jos uvijek iako DF vec mjesec najavljuje ulazak u vlast, gdje je to zapelo da se dvije stranke SDA i DF ne mogu dogovoriti???
Covic.trazi neke stvari koje SDA ne moze ocigledno progutati pa onda Bakir pokusava da ga ucjeni ok trazis to i to evo ja cu uvesti DF pa neces dobiti izborni zakon itd.
Na kraju ce Covic popustiti kao i Radoncic s svojom ekipom ce smanjiti apetite i vlast ce biti uspostavljena, a DF nasamaren i odjeban od strane BH Bloka te ce ovom igrom izgubiti i glasace koji ce se raspodijeliti na SDP i NS.
DF zeli ali nece biti dio vlasti, Izetbegovic igra s njima prljavu igru kako bi Coviceve apetite umanjio tipa ako pristanes na to i to necu ih uvesti u vlast. Isto igra i sa Radoncicem kojeg ucjenjuje na slican nacin. Dakle da zaista Bakir zeli DF u vlasti i Komsica oni bi se dogovorili za 7 dana sve principe i resore raspodijelili i to bi bio taj bosnjacki blok, ali ga nema jos uvijek iako DF vec mjesec najavljuje ulazak u vlast, gdje je to zapelo da se dvije stranke SDA i DF ne mogu dogovoriti???
Covic.trazi neke stvari koje SDA ne moze ocigledno progutati pa onda Bakir pokusava da ga ucjeni ok trazis to i to evo ja cu uvesti DF pa neces dobiti izborni zakon itd.
Na kraju ce Covic popustiti kao i Radoncic s svojom ekipom ce smanjiti apetite i vlast ce biti uspostavljena, a DF nasamaren i odjeban od strane BH Bloka te ce ovom igrom izgubiti i glasace koji ce se raspodijeliti na SDP i NS.
ako ste sve u pravu, a evo uzmimo da jeste, tko bi onda mogao činiti skupštinsku većinu u parlamentu fbih?
malakh wrote:
profesor na fakultetu politickih nauka. do danas, za mene je bio covjek od ugleda, socijaldemokrata, uvazen i cijenjen, ali nakon ovakvog incidenta, to bas i ne mislim.
u proslosti je bio blizak nasoj stranci, ali se iskreno nadam da je u međuvremenu ta suradnja prekinuta.
A šta je bilo, kakav incident? Nisam upratio.
Seizović je inače vrlo odmjeren u javnim nastupima. Barem dosad bio.
Ima li kakav link, video?
Pozdrav
postoji li demant od strane sizovića za optužbe koje pristižu od strane dfa?
DF zeli ali nece biti dio vlasti, Izetbegovic igra s njima prljavu igru kako bi Coviceve apetite umanjio tipa ako pristanes na to i to necu ih uvesti u vlast. Isto igra i sa Radoncicem kojeg ucjenjuje na slican nacin. Dakle da zaista Bakir zeli DF u vlasti i Komsica oni bi se dogovorili za 7 dana sve principe i resore raspodijelili i to bi bio taj bosnjacki blok, ali ga nema jos uvijek iako DF vec mjesec najavljuje ulazak u vlast, gdje je to zapelo da se dvije stranke SDA i DF ne mogu dogovoriti???
Covic.trazi neke stvari koje SDA ne moze ocigledno progutati pa onda Bakir pokusava da ga ucjeni ok trazis to i to evo ja cu uvesti DF pa neces dobiti izborni zakon itd.
Na kraju ce Covic popustiti kao i Radoncic s svojom ekipom ce smanjiti apetite i vlast ce biti uspostavljena, a DF nasamaren i odjeban od strane BH Bloka te ce ovom igrom izgubiti i glasace koji ce se raspodijeliti na SDP i NS.
Pa ako je ovo istina, i ako uspije onda se Bakiru moze samo cestitati.
DF zeli ali nece biti dio vlasti, Izetbegovic igra s njima prljavu igru kako bi Coviceve apetite umanjio tipa ako pristanes na to i to necu ih uvesti u vlast. Isto igra i sa Radoncicem kojeg ucjenjuje na slican nacin. Dakle da zaista Bakir zeli DF u vlasti i Komsica oni bi se dogovorili za 7 dana sve principe i resore raspodijelili i to bi bio taj bosnjacki blok, ali ga nema jos uvijek iako DF vec mjesec najavljuje ulazak u vlast, gdje je to zapelo da se dvije stranke SDA i DF ne mogu dogovoriti???
Covic.trazi neke stvari koje SDA ne moze ocigledno progutati pa onda Bakir pokusava da ga ucjeni ok trazis to i to evo ja cu uvesti DF pa neces dobiti izborni zakon itd.
Na kraju ce Covic popustiti kao i Radoncic s svojom ekipom ce smanjiti apetite i vlast ce biti uspostavljena, a DF nasamaren i odjeban od strane BH Bloka te ce ovom igrom izgubiti i glasace koji ce se raspodijeliti na SDP i NS.
Pa ako je ovo istina, i ako uspije onda se Bakiru moze samo cestitati.
Dobro si, dijeli nase pare i ministarstva ko da mu je dedovina, a onda mu jos cestitas na kraju.
DF zeli ali nece biti dio vlasti, Izetbegovic igra s njima prljavu igru kako bi Coviceve apetite umanjio tipa ako pristanes na to i to necu ih uvesti u vlast. Isto igra i sa Radoncicem kojeg ucjenjuje na slican nacin. Dakle da zaista Bakir zeli DF u vlasti i Komsica oni bi se dogovorili za 7 dana sve principe i resore raspodijelili i to bi bio taj bosnjacki blok, ali ga nema jos uvijek iako DF vec mjesec najavljuje ulazak u vlast, gdje je to zapelo da se dvije stranke SDA i DF ne mogu dogovoriti???
Covic.trazi neke stvari koje SDA ne moze ocigledno progutati pa onda Bakir pokusava da ga ucjeni ok trazis to i to evo ja cu uvesti DF pa neces dobiti izborni zakon itd.
Na kraju ce Covic popustiti kao i Radoncic s svojom ekipom ce smanjiti apetite i vlast ce biti uspostavljena, a DF nasamaren i odjeban od strane BH Bloka te ce ovom igrom izgubiti i glasace koji ce se raspodijeliti na SDP i NS.
Pa ako je ovo istina, i ako uspije onda se Bakiru moze samo cestitati.
Dobro si, dijeli nase pare i ministarstva ko da mu je dedovina, a onda mu jos cestitas na kraju.
DF zeli ali nece biti dio vlasti, Izetbegovic igra s njima prljavu igru kako bi Coviceve apetite umanjio tipa ako pristanes na to i to necu ih uvesti u vlast. Isto igra i sa Radoncicem kojeg ucjenjuje na slican nacin. Dakle da zaista Bakir zeli DF u vlasti i Komsica oni bi se dogovorili za 7 dana sve principe i resore raspodijelili i to bi bio taj bosnjacki blok, ali ga nema jos uvijek iako DF vec mjesec najavljuje ulazak u vlast, gdje je to zapelo da se dvije stranke SDA i DF ne mogu dogovoriti???
Covic.trazi neke stvari koje SDA ne moze ocigledno progutati pa onda Bakir pokusava da ga ucjeni ok trazis to i to evo ja cu uvesti DF pa neces dobiti izborni zakon itd.
Na kraju ce Covic popustiti kao i Radoncic s svojom ekipom ce smanjiti apetite i vlast ce biti uspostavljena, a DF nasamaren i odjeban od strane BH Bloka te ce ovom igrom izgubiti i glasace koji ce se raspodijeliti na SDP i NS.
Pa ako je ovo istina, i ako uspije onda se Bakiru moze samo cestitati.
Dobro si, dijeli nase pare i ministarstva ko da mu je dedovina, a onda mu jos cestitas na kraju.
Genijalno
đes ba Cvrle, jes bio na Otoci prošlu nedelju ??
A glede ovoga, vjerujem da nisi meni hotio replicirati nego gospodinu Vidalu 89. Mislim, nema smisla meni replicirati glede, kako već rekoh, ovoga
DF zeli ali nece biti dio vlasti, Izetbegovic igra s njima prljavu igru kako bi Coviceve apetite umanjio tipa ako pristanes na to i to necu ih uvesti u vlast. Isto igra i sa Radoncicem kojeg ucjenjuje na slican nacin. Dakle da zaista Bakir zeli DF u vlasti i Komsica oni bi se dogovorili za 7 dana sve principe i resore raspodijelili i to bi bio taj bosnjacki blok, ali ga nema jos uvijek iako DF vec mjesec najavljuje ulazak u vlast, gdje je to zapelo da se dvije stranke SDA i DF ne mogu dogovoriti???
Covic.trazi neke stvari koje SDA ne moze ocigledno progutati pa onda Bakir pokusava da ga ucjeni ok trazis to i to evo ja cu uvesti DF pa neces dobiti izborni zakon itd.
Na kraju ce Covic popustiti kao i Radoncic s svojom ekipom ce smanjiti apetite i vlast ce biti uspostavljena, a DF nasamaren i odjeban od strane BH Bloka te ce ovom igrom izgubiti i glasace koji ce se raspodijeliti na SDP i NS.
Prvi dio klasicno presipanje iz supljeg u prazno, ali ovaj dio je posebno zanimljiv. Kako ce neko odjebati DF kad su oni sami sebe odjebali iz tog kvazi bloka u zelji da se dokopaju neke fotelje. Posebna parodija je sam naziv BH Blok, drze se jednog kantona i to jedva, dok buncaju kako imaju vece planove, ali ni sami nisu sigurni kako to ostvariti.
"Što i svima drugima – zajednički napor da se ubrzaju integracijski procesi koji nas vode ka članstvu u Evropskoj uniji i NATO savezu, a to znači nastavak Reformske agende što mora voditi jačanju ekonomije, suziti prostor kriminalu i korupciji, omogućiti masovnu izgradnju cestovne i energetske infrastrukture. Broj novouposlenih bi trebao rasti tempom od minimalno 1.500 radnih mjesta mjesečno, penzije i plaće, odnosno životni standard građana minimalno 5% godišnje. Demokratska fronta je posebno zainteresirana za implementaciju niza presuda Evropskog suda za ljudska prava čime bi se garantovala jednakost građana u izbornom procesu, odnosno potvrda principa da se svako u BiH može kandidovati za bilo koju poziciju, i da svako može glasati za koga god hoće. SDA je uvijek podržavala i nastaviće da podržava ove principe. Podjela pozicija sa DF, ali i sa svim drugim partnerima može biti isključivo u skladu sa izbornim rezultatom, odnosno sa brojem ruku u zakonodavnim tijelima".
Govorio je i o Vladi u Kantonu Sarajevo.
"Vjerovatno će ova vlada u Kantonu Sarajevo imati još nešto vremena, ali ne mnogo, pa neka pokažu šta znaju, odnosno šta ne znaju, neka ispišu svoju domaću zadaću. Koliko vidim, slabi su. Ja sam radio sa nekima od njih, bili su mi saradnici, dao sam im šansu. Učinak je bio tanak, od Konakovića
to je to ko biva ev vam od mene koji mjesec pa u svlacionicu... koji biser kretenluka
"Što i svima drugima – zajednički napor da se ubrzaju integracijski procesi koji nas vode ka članstvu u Evropskoj uniji i NATO savezu, a to znači nastavak Reformske agende što mora voditi jačanju ekonomije, suziti prostor kriminalu i korupciji, omogućiti masovnu izgradnju cestovne i energetske infrastrukture. Broj novouposlenih bi trebao rasti tempom od minimalno 1.500 radnih mjesta mjesečno, penzije i plaće, odnosno životni standard građana minimalno 5% godišnje. Demokratska fronta je posebno zainteresirana za implementaciju niza presuda Evropskog suda za ljudska prava čime bi se garantovala jednakost građana u izbornom procesu, odnosno potvrda principa da se svako u BiH može kandidovati za bilo koju poziciju, i da svako može glasati za koga god hoće. SDA je uvijek podržavala i nastaviće da podržava ove principe. Podjela pozicija sa DF, ali i sa svim drugim partnerima može biti isključivo u skladu sa izbornim rezultatom, odnosno sa brojem ruku u zakonodavnim tijelima".
Govorio je i o Vladi u Kantonu Sarajevo.
"Vjerovatno će ova vlada u Kantonu Sarajevo imati još nešto vremena, ali ne mnogo, pa neka pokažu šta znaju, odnosno šta ne znaju, neka ispišu svoju domaću zadaću. Koliko vidim, slabi su. Ja sam radio sa nekima od njih, bili su mi saradnici, dao sam im šansu. Učinak je bio tanak, od Konakovića
to je to ko biva ev vam od mene koji mjesec pa u svlacionicu... koji biser kretenluka
Govori o EU, a odjebali Hana. Od ulaska u EU tresu im se gače. Ne pada im na pamet. Jer onda njih nema.
A o Dini može samo da prdi.I on i Sebija mu u njega...
kmirsad wrote:
Govori o EU, a odjebali Hana. Od ulaska u EU tresu im se gače. Ne pada im na pamet. Jer onda njih nema.
A o Dini može samo da prdi.I on i Sebija mu u njega...
ma kakva EU en im usla RvaCka pa HDZeovci se povampirili koda je 41... EU je skup nesposobnih birokrata, svaBa sve to drzi na okupu i jeBe kako hoce jer su ekonomska sila... sHo bi rekli... napokom srbi, hrvati i bosnjaci nadjosHe zajednicki jezik... njemacki.
kmirsad wrote:
Govori o EU, a odjebali Hana. Od ulaska u EU tresu im se gače. Ne pada im na pamet. Jer onda njih nema.
A o Dini može samo da prdi.I on i Sebija mu u njega...
ma kakva EU en im usla RvaCka pa HDZeovci se povampirili koda je 41... EU je skup nesposobnih birokrata, svaBa sve to drzi na okupu i jeBe kako hoce jer su ekonomska sila... sHo bi rekli... napokom srbi, hrvati i bosnjaci nadjosHe zajednicki jezik... njemacki.
Poprilično si u pravu... nije EU čarobni lijek za baš sve boleščuge...ali ipak bolje biti unutra, nego vani...
Na Balkanu će još dugo da uspješno opstaju balkanoidi...
Ali ipak je bolje sa zakonima, protokolima, pravilima ponašanja... nego bez njih. Nabrojano ipak smanjuju broj mogučnosti, desperadosima da divljaju, a hrabrim i čestitim daju nekakvu, ikakvu šansu da to i ostanu... i dobiju poneku bitku.
Zamisli samo kakav bi Divlji Zapad bila Hrvatska danas, da nisu u EU i NATO...
kmirsad wrote:
Govori o EU, a odjebali Hana. Od ulaska u EU tresu im se gače. Ne pada im na pamet. Jer onda njih nema.
A o Dini može samo da prdi.I on i Sebija mu u njega...
ma kakva EU en im usla RvaCka pa HDZeovci se povampirili koda je 41... EU je skup nesposobnih birokrata, svaBa sve to drzi na okupu i jeBe kako hoce jer su ekonomska sila... sHo bi rekli... napokom srbi, hrvati i bosnjaci nadjosHe zajednicki jezik... njemacki.
Poprilično si u pravu... nije EU čarobni lijek za baš sve boleščuge...ali ipak bolje biti unutra, nego vani...
Na Balkanu će još dugo da uspješno opstaju balkanoidi...
Ali ipak je bolje sa zakonima, protokolima, pravilima ponašanja... nego bez njih. Nabrojano ipak smanjuju broj mogučnosti, desperadosima da divljaju, a hrabrim i čestitim daju nekakvu, ikakvu šansu da to i ostanu... i dobiju poneku bitku.
Zamisli samo kakav bi Divlji Zapad bila Hrvatska danas, da nisu u EU i NATO...
stoji sve to, EU i NATO daju tu neku sigurnost da nebi jopet bilo druze tito mi ti se koljemo... samo sto ce i samim ulaskom taj proces potrajati... dinastije covic, izetbegovic i dodik ce vladati i tada, ja vece gluperde od balkanaca nisam vidijo na ovom dunjaluku... i primitivaca
Profesor sa fakulteta Politickih nauka. Lik je preinteligentan. Koliko ima znanja, govori cinjenica da su ga zvali iz Amerike da bude profesor gore. Cak je uspio dobiti njihovu vizu na 10 godina. Otisao samo jednom u Ameriku na predavanja i ubrzo se vratio. Nije mogao da se navikne.
Profesor sa fakulteta Politickih nauka. Lik je preinteligentan. Koliko ima znanja, govori cinjenica da su ga zvali iz Amerike da bude profesor gore. Cak je uspio dobiti njihovu vizu na 10 godina. Otisao samo jednom u Ameriku na predavanja i ubrzo se vratio. Nije mogao da se navikne.