Demokratska fronta Željko Komšić

hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#36151 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by hAZNADAR »

kluz franjo wrote:Hvala kolega haznadar,

otvorio sam Vaš prvi link ove neke meni nepoznate udruge prsten i u čitavom tekstu je Plenković jednom spomenuo Komšića. Nema navoda ni o Zariju Seizoviću, a ni o navodnom incidentu.
Ako dobro tumačim kontekst ove "udruge" cijenim da bi jedva dočekali da tako nešto objave.
Možda i griješim. Ne znam ni ko su, ni šta su.

Drugi link, uz ponovnu zahvalnost na Vašem trudu, nisam otvarao.
Istinoljubivost tog izvora mi je poznata, a moja mentalna higijena mi ne dozvoljava da ozbiljno tretiram tabloidne vijesti.
Opet. Samo moje mišljenje, primjenjivo samo na mene.

Još jednom hvala i pozdrav.
Ako ne vjerujes Slobodnoj Bosni onda citraj stranicu DF.

http://fronta.ba/je-zagovornik-uzp-a-pr ... zajednice/

Mensecini da je fgr izopcio i Komsu zbog aktuelnih politickih odluka i koalicija.
User avatar
Leverage
Posts: 9637
Joined: 27/05/2018 16:32

#36152 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Leverage »

Pa to je taj isti tekst.
kluz franjo
Posts: 6362
Joined: 26/06/2009 01:37

#36153 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by kluz franjo »

hAZNADAR wrote:
kluz franjo wrote:Hvala kolega haznadar,

otvorio sam Vaš prvi link ove neke meni nepoznate udruge prsten i u čitavom tekstu je Plenković jednom spomenuo Komšića. Nema navoda ni o Zariju Seizoviću, a ni o navodnom incidentu.
Ako dobro tumačim kontekst ove "udruge" cijenim da bi jedva dočekali da tako nešto objave.
Možda i griješim. Ne znam ni ko su, ni šta su.

Drugi link, uz ponovnu zahvalnost na Vašem trudu, nisam otvarao.
Istinoljubivost tog izvora mi je poznata, a moja mentalna higijena mi ne dozvoljava da ozbiljno tretiram tabloidne vijesti.
Opet. Samo moje mišljenje, primjenjivo samo na mene.

Još jednom hvala i pozdrav.
Ako ne vjerujes Slobodnoj Bosni onda citraj stranicu DF.

http://fronta.ba/je-zagovornik-uzp-a-pr ... zajednice/

Mensecini da je fgr izopcio i Komsu zbog aktuelnih politickih odluka i koalicija.
Kolega haznadar,
Nismo se očigledno razumjeli. Ja da vjerujem tabloidima poput SB, ja bih vjerovao i DF-u. I obrnuto.
Ne kažem da je isključeno da prof. Seizović nije naprasno nešto poludio, ali ako su jedini izvori i svjedoci tog "ludila" SB i DF, onda ja zadržavam svoje lično pravo da me ta i takva "svjedočanstva" ne interesuju.
Prečesto su se ta i takva svjedočanstva pokazala lažnim.
Opet. Samo moja lična opservacija.
Ne bih ni sebe ni Vas dalje zamarao.
Pozdrav
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#36154 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by hAZNADAR »

kluz franjo wrote:
hAZNADAR wrote:
kluz franjo wrote:Hvala kolega haznadar,

otvorio sam Vaš prvi link ove neke meni nepoznate udruge prsten i u čitavom tekstu je Plenković jednom spomenuo Komšića. Nema navoda ni o Zariju Seizoviću, a ni o navodnom incidentu.
Ako dobro tumačim kontekst ove "udruge" cijenim da bi jedva dočekali da tako nešto objave.
Možda i griješim. Ne znam ni ko su, ni šta su.

Drugi link, uz ponovnu zahvalnost na Vašem trudu, nisam otvarao.
Istinoljubivost tog izvora mi je poznata, a moja mentalna higijena mi ne dozvoljava da ozbiljno tretiram tabloidne vijesti.
Opet. Samo moje mišljenje, primjenjivo samo na mene.

Još jednom hvala i pozdrav.
Ako ne vjerujes Slobodnoj Bosni onda citraj stranicu DF.

http://fronta.ba/je-zagovornik-uzp-a-pr ... zajednice/

Mensecini da je fgr izopcio i Komsu zbog aktuelnih politickih odluka i koalicija.
Kolega haznadar,
Nismo se očigledno razumjeli. Ja da vjerujem tabloidima poput SB, ja bih vjerovao i DF-u. I obrnuto.
Ne kažem da je isključeno da prof. Seizović nije naprasno nešto poludio, ali ako su jedini izvori i svjedoci tog "ludila" SB i DF, onda ja zadržavam svoje lično pravo da me ta i takva "svjedočanstva" ne interesuju.
Prečesto su se ta i takva svjedočanstva pokazala lažnim.
Opet. Samo moja lična opservacija.
Ne bih ni sebe ni Vas dalje zamarao.
Pozdrav
SB necu reklamirati ali je ipak relevanan izvor. fronta.ba jos relevantnija po ovom pitanju.

Ne trebam stavljati druge portale,... imas google. To se po svemu sudeci ipak desilo u Neumu. No tema nije Zarije vec Komso i ko ga sve jos ne proziva. Mozemo slobodno na drugoj temi raspravljati o istinitosti dogadjaja
User avatar
Leverage
Posts: 9637
Joined: 27/05/2018 16:32

#36155 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Leverage »

Vrlo su relevantni.
kluz franjo
Posts: 6362
Joined: 26/06/2009 01:37

#36156 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by kluz franjo »

hAZNADAR wrote: SB necu reklamirati ali je ipak relevanan izvor. fronta.ba jos relevantnija po ovom pitanju.
kluz franjo wrote: Ja da vjerujem tabloidima poput SB, ja bih vjerovao i DF-u. I obrnuto.
hAZNADAR wrote: No tema nije Zarije vec Komso i ko ga sve jos ne proziva.
hAZNADAR wrote:Who the fuck is Zarije Seizović?
hAZNADAR wrote: Mozemo slobodno na drugoj temi raspravljati o istinitosti događaja
kluz franjo wrote: Ne bih ni sebe ni Vas dalje zamarao.
Pozdrav
putokaz1
Posts: 12974
Joined: 31/05/2014 23:56

#36157 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by putokaz1 »

Pa šta bi jel DF rahmetli ili nije
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#36158 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by kmirsad »

putokaz1 wrote:Pa šta bi jel DF rahmetli ili nije
Ti bi to trebao znati. :roll:
Ako si se učlao u DF onda jeste. Ako nisi... imaju još šanse da ozdrave... :lol:
Eno ti se Edo kandidovao za predsjednika SDP-a. :-D
Vidal89
Posts: 1012
Joined: 18/01/2013 02:26

#36159 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Vidal89 »

Evo iz prve ruke

DF zeli ali nece biti dio vlasti, Izetbegovic igra s njima prljavu igru kako bi Coviceve apetite umanjio tipa ako pristanes na to i to necu ih uvesti u vlast. Isto igra i sa Radoncicem kojeg ucjenjuje na slican nacin. Dakle da zaista Bakir zeli DF u vlasti i Komsica oni bi se dogovorili za 7 dana sve principe i resore raspodijelili i to bi bio taj bosnjacki blok, ali ga nema jos uvijek iako DF vec mjesec najavljuje ulazak u vlast, gdje je to zapelo da se dvije stranke SDA i DF ne mogu dogovoriti???

Covic.trazi neke stvari koje SDA ne moze ocigledno progutati pa onda Bakir pokusava da ga ucjeni ok trazis to i to evo ja cu uvesti DF pa neces dobiti izborni zakon itd.

Na kraju ce Covic popustiti kao i Radoncic s svojom ekipom ce smanjiti apetite i vlast ce biti uspostavljena, a DF nasamaren i odjeban od strane BH Bloka te ce ovom igrom izgubiti i glasace koji ce se raspodijeliti na SDP i NS.
User avatar
malakh
Posts: 7640
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
Grijem se na: ćumur
Vozim: opel vektru

#36160 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by malakh »

Vidal89 wrote:Evo iz prve ruke

DF zeli ali nece biti dio vlasti, Izetbegovic igra s njima prljavu igru kako bi Coviceve apetite umanjio tipa ako pristanes na to i to necu ih uvesti u vlast. Isto igra i sa Radoncicem kojeg ucjenjuje na slican nacin. Dakle da zaista Bakir zeli DF u vlasti i Komsica oni bi se dogovorili za 7 dana sve principe i resore raspodijelili i to bi bio taj bosnjacki blok, ali ga nema jos uvijek iako DF vec mjesec najavljuje ulazak u vlast, gdje je to zapelo da se dvije stranke SDA i DF ne mogu dogovoriti???

Covic.trazi neke stvari koje SDA ne moze ocigledno progutati pa onda Bakir pokusava da ga ucjeni ok trazis to i to evo ja cu uvesti DF pa neces dobiti izborni zakon itd.

Na kraju ce Covic popustiti kao i Radoncic s svojom ekipom ce smanjiti apetite i vlast ce biti uspostavljena, a DF nasamaren i odjeban od strane BH Bloka te ce ovom igrom izgubiti i glasace koji ce se raspodijeliti na SDP i NS.
ako ste sve u pravu, a evo uzmimo da jeste, tko bi onda mogao činiti skupštinsku većinu u parlamentu fbih?
User avatar
malakh
Posts: 7640
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
Grijem se na: ćumur
Vozim: opel vektru

#36161 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by malakh »

kluz franjo wrote:
malakh wrote: profesor na fakultetu politickih nauka. do danas, za mene je bio covjek od ugleda, socijaldemokrata, uvazen i cijenjen, ali nakon ovakvog incidenta, to bas i ne mislim.
u proslosti je bio blizak nasoj stranci, ali se iskreno nadam da je u međuvremenu ta suradnja prekinuta.
A šta je bilo, kakav incident? Nisam upratio.
Seizović je inače vrlo odmjeren u javnim nastupima. Barem dosad bio.
Ima li kakav link, video?
Pozdrav
postoji li demant od strane sizovića za optužbe koje pristižu od strane dfa?
palermo
Posts: 25329
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#36162 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by palermo »

Vidal89 wrote:Evo iz prve ruke

DF zeli ali nece biti dio vlasti, Izetbegovic igra s njima prljavu igru kako bi Coviceve apetite umanjio tipa ako pristanes na to i to necu ih uvesti u vlast. Isto igra i sa Radoncicem kojeg ucjenjuje na slican nacin. Dakle da zaista Bakir zeli DF u vlasti i Komsica oni bi se dogovorili za 7 dana sve principe i resore raspodijelili i to bi bio taj bosnjacki blok, ali ga nema jos uvijek iako DF vec mjesec najavljuje ulazak u vlast, gdje je to zapelo da se dvije stranke SDA i DF ne mogu dogovoriti???

Covic.trazi neke stvari koje SDA ne moze ocigledno progutati pa onda Bakir pokusava da ga ucjeni ok trazis to i to evo ja cu uvesti DF pa neces dobiti izborni zakon itd.

Na kraju ce Covic popustiti kao i Radoncic s svojom ekipom ce smanjiti apetite i vlast ce biti uspostavljena, a DF nasamaren i odjeban od strane BH Bloka te ce ovom igrom izgubiti i glasace koji ce se raspodijeliti na SDP i NS.
Pa ako je ovo istina, i ako uspije onda se Bakiru moze samo cestitati.
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7601
Joined: 12/03/2012 18:04

#36163 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

palermo wrote:
Vidal89 wrote:Evo iz prve ruke

DF zeli ali nece biti dio vlasti, Izetbegovic igra s njima prljavu igru kako bi Coviceve apetite umanjio tipa ako pristanes na to i to necu ih uvesti u vlast. Isto igra i sa Radoncicem kojeg ucjenjuje na slican nacin. Dakle da zaista Bakir zeli DF u vlasti i Komsica oni bi se dogovorili za 7 dana sve principe i resore raspodijelili i to bi bio taj bosnjacki blok, ali ga nema jos uvijek iako DF vec mjesec najavljuje ulazak u vlast, gdje je to zapelo da se dvije stranke SDA i DF ne mogu dogovoriti???

Covic.trazi neke stvari koje SDA ne moze ocigledno progutati pa onda Bakir pokusava da ga ucjeni ok trazis to i to evo ja cu uvesti DF pa neces dobiti izborni zakon itd.

Na kraju ce Covic popustiti kao i Radoncic s svojom ekipom ce smanjiti apetite i vlast ce biti uspostavljena, a DF nasamaren i odjeban od strane BH Bloka te ce ovom igrom izgubiti i glasace koji ce se raspodijeliti na SDP i NS.
Pa ako je ovo istina, i ako uspije onda se Bakiru moze samo cestitati.
Dobro si, dijeli nase pare i ministarstva ko da mu je dedovina, a onda mu jos cestitas na kraju.

Genijalno
User avatar
pici
Posts: 46361
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#36164 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by pici »

cvrčak_na_hedonizmu wrote:
palermo wrote:
Vidal89 wrote:Evo iz prve ruke

DF zeli ali nece biti dio vlasti, Izetbegovic igra s njima prljavu igru kako bi Coviceve apetite umanjio tipa ako pristanes na to i to necu ih uvesti u vlast. Isto igra i sa Radoncicem kojeg ucjenjuje na slican nacin. Dakle da zaista Bakir zeli DF u vlasti i Komsica oni bi se dogovorili za 7 dana sve principe i resore raspodijelili i to bi bio taj bosnjacki blok, ali ga nema jos uvijek iako DF vec mjesec najavljuje ulazak u vlast, gdje je to zapelo da se dvije stranke SDA i DF ne mogu dogovoriti???

Covic.trazi neke stvari koje SDA ne moze ocigledno progutati pa onda Bakir pokusava da ga ucjeni ok trazis to i to evo ja cu uvesti DF pa neces dobiti izborni zakon itd.

Na kraju ce Covic popustiti kao i Radoncic s svojom ekipom ce smanjiti apetite i vlast ce biti uspostavljena, a DF nasamaren i odjeban od strane BH Bloka te ce ovom igrom izgubiti i glasace koji ce se raspodijeliti na SDP i NS.
Pa ako je ovo istina, i ako uspije onda se Bakiru moze samo cestitati.
Dobro si, dijeli nase pare i ministarstva ko da mu je dedovina, a onda mu jos cestitas na kraju.

Genijalno

jeBiga dinastija je to... selam :bih:
palermo
Posts: 25329
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#36165 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by palermo »

cvrčak_na_hedonizmu wrote:
palermo wrote:
Vidal89 wrote:Evo iz prve ruke

DF zeli ali nece biti dio vlasti, Izetbegovic igra s njima prljavu igru kako bi Coviceve apetite umanjio tipa ako pristanes na to i to necu ih uvesti u vlast. Isto igra i sa Radoncicem kojeg ucjenjuje na slican nacin. Dakle da zaista Bakir zeli DF u vlasti i Komsica oni bi se dogovorili za 7 dana sve principe i resore raspodijelili i to bi bio taj bosnjacki blok, ali ga nema jos uvijek iako DF vec mjesec najavljuje ulazak u vlast, gdje je to zapelo da se dvije stranke SDA i DF ne mogu dogovoriti???

Covic.trazi neke stvari koje SDA ne moze ocigledno progutati pa onda Bakir pokusava da ga ucjeni ok trazis to i to evo ja cu uvesti DF pa neces dobiti izborni zakon itd.

Na kraju ce Covic popustiti kao i Radoncic s svojom ekipom ce smanjiti apetite i vlast ce biti uspostavljena, a DF nasamaren i odjeban od strane BH Bloka te ce ovom igrom izgubiti i glasace koji ce se raspodijeliti na SDP i NS.
Pa ako je ovo istina, i ako uspije onda se Bakiru moze samo cestitati.
Dobro si, dijeli nase pare i ministarstva ko da mu je dedovina, a onda mu jos cestitas na kraju.

Genijalno
đes ba Cvrle, jes bio na Otoci prošlu nedelju ??

A glede ovoga, vjerujem da nisi meni hotio replicirati nego gospodinu Vidalu 89. Mislim, nema smisla meni replicirati glede, kako već rekoh, ovoga
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#36166 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by relativno84 »

Vidal89 wrote:Evo iz prve ruke

DF zeli ali nece biti dio vlasti, Izetbegovic igra s njima prljavu igru kako bi Coviceve apetite umanjio tipa ako pristanes na to i to necu ih uvesti u vlast. Isto igra i sa Radoncicem kojeg ucjenjuje na slican nacin. Dakle da zaista Bakir zeli DF u vlasti i Komsica oni bi se dogovorili za 7 dana sve principe i resore raspodijelili i to bi bio taj bosnjacki blok, ali ga nema jos uvijek iako DF vec mjesec najavljuje ulazak u vlast, gdje je to zapelo da se dvije stranke SDA i DF ne mogu dogovoriti???

Covic.trazi neke stvari koje SDA ne moze ocigledno progutati pa onda Bakir pokusava da ga ucjeni ok trazis to i to evo ja cu uvesti DF pa neces dobiti izborni zakon itd.

Na kraju ce Covic popustiti kao i Radoncic s svojom ekipom ce smanjiti apetite i vlast ce biti uspostavljena, a DF nasamaren i odjeban od strane BH Bloka te ce ovom igrom izgubiti i glasace koji ce se raspodijeliti na SDP i NS.
Prvi dio klasicno presipanje iz supljeg u prazno, ali ovaj dio je posebno zanimljiv. Kako ce neko odjebati DF kad su oni sami sebe odjebali iz tog kvazi bloka u zelji da se dokopaju neke fotelje. Posebna parodija je sam naziv BH Blok, drze se jednog kantona i to jedva, dok buncaju kako imaju vece planove, ali ni sami nisu sigurni kako to ostvariti.
Kat
Posts: 660
Joined: 19/12/2009 16:45

#36167 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Kat »

bunk wrote:
hAZNADAR wrote:Who the fuck is Zarije Seizović?

Popljuva Komsu javno ko malo ko.
Vidis da je neki rodjak Stase Kosarca :lol: :lol:
:lol:
User avatar
pici
Posts: 46361
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#36168 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by pici »

Šta ćete ponuditi DF-u?



"Što i svima drugima – zajednički napor da se ubrzaju integracijski procesi koji nas vode ka članstvu u Evropskoj uniji i NATO savezu, a to znači nastavak Reformske agende što mora voditi jačanju ekonomije, suziti prostor kriminalu i korupciji, omogućiti masovnu izgradnju cestovne i energetske infrastrukture. Broj novouposlenih bi trebao rasti tempom od minimalno 1.500 radnih mjesta mjesečno, penzije i plaće, odnosno životni standard građana minimalno 5% godišnje. Demokratska fronta je posebno zainteresirana za implementaciju niza presuda Evropskog suda za ljudska prava čime bi se garantovala jednakost građana u izbornom procesu, odnosno potvrda principa da se svako u BiH može kandidovati za bilo koju poziciju, i da svako može glasati za koga god hoće. SDA je uvijek podržavala i nastaviće da podržava ove principe. Podjela pozicija sa DF, ali i sa svim drugim partnerima može biti isključivo u skladu sa izbornim rezultatom, odnosno sa brojem ruku u zakonodavnim tijelima".



Govorio je i o Vladi u Kantonu Sarajevo.



"Vjerovatno će ova vlada u Kantonu Sarajevo imati još nešto vremena, ali ne mnogo, pa neka pokažu šta znaju, odnosno šta ne znaju, neka ispišu svoju domaću zadaću. Koliko vidim, slabi su. Ja sam radio sa nekima od njih, bili su mi saradnici, dao sam im šansu. Učinak je bio tanak, od Konakovića
to je to ko biva ev vam od mene koji mjesec pa u svlacionicu... koji biser kretenluka
criticos
Posts: 646
Joined: 15/01/2018 16:00

#36169 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by criticos »

Lijevo-desno, desno-lijevo
malo mi Sarajevo


:lol: :lol: :lol:
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#36170 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by kmirsad »

pici wrote:
Šta ćete ponuditi DF-u?



"Što i svima drugima – zajednički napor da se ubrzaju integracijski procesi koji nas vode ka članstvu u Evropskoj uniji i NATO savezu, a to znači nastavak Reformske agende što mora voditi jačanju ekonomije, suziti prostor kriminalu i korupciji, omogućiti masovnu izgradnju cestovne i energetske infrastrukture. Broj novouposlenih bi trebao rasti tempom od minimalno 1.500 radnih mjesta mjesečno, penzije i plaće, odnosno životni standard građana minimalno 5% godišnje. Demokratska fronta je posebno zainteresirana za implementaciju niza presuda Evropskog suda za ljudska prava čime bi se garantovala jednakost građana u izbornom procesu, odnosno potvrda principa da se svako u BiH može kandidovati za bilo koju poziciju, i da svako može glasati za koga god hoće. SDA je uvijek podržavala i nastaviće da podržava ove principe. Podjela pozicija sa DF, ali i sa svim drugim partnerima može biti isključivo u skladu sa izbornim rezultatom, odnosno sa brojem ruku u zakonodavnim tijelima".



Govorio je i o Vladi u Kantonu Sarajevo.



"Vjerovatno će ova vlada u Kantonu Sarajevo imati još nešto vremena, ali ne mnogo, pa neka pokažu šta znaju, odnosno šta ne znaju, neka ispišu svoju domaću zadaću. Koliko vidim, slabi su. Ja sam radio sa nekima od njih, bili su mi saradnici, dao sam im šansu. Učinak je bio tanak, od Konakovića
to je to ko biva ev vam od mene koji mjesec pa u svlacionicu... koji biser kretenluka
Govori o EU, a odjebali Hana. Od ulaska u EU tresu im se gače. Ne pada im na pamet. Jer onda njih nema.
A o Dini može samo da prdi.I on i Sebija mu u njega...
User avatar
pici
Posts: 46361
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#36171 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by pici »

kmirsad wrote:
Govori o EU, a odjebali Hana. Od ulaska u EU tresu im se gače. Ne pada im na pamet. Jer onda njih nema.
A o Dini može samo da prdi.I on i Sebija mu u njega...

ma kakva EU en im usla RvaCka pa HDZeovci se povampirili koda je 41... EU je skup nesposobnih birokrata, svaBa sve to drzi na okupu i jeBe kako hoce jer su ekonomska sila... sHo bi rekli... napokom srbi, hrvati i bosnjaci nadjosHe zajednicki jezik... njemacki.
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#36172 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by kmirsad »

pici wrote:
kmirsad wrote:
Govori o EU, a odjebali Hana. Od ulaska u EU tresu im se gače. Ne pada im na pamet. Jer onda njih nema.
A o Dini može samo da prdi.I on i Sebija mu u njega...

ma kakva EU en im usla RvaCka pa HDZeovci se povampirili koda je 41... EU je skup nesposobnih birokrata, svaBa sve to drzi na okupu i jeBe kako hoce jer su ekonomska sila... sHo bi rekli... napokom srbi, hrvati i bosnjaci nadjosHe zajednicki jezik... njemacki.
Poprilično si u pravu... nije EU čarobni lijek za baš sve boleščuge...ali ipak bolje biti unutra, nego vani...
Na Balkanu će još dugo da uspješno opstaju balkanoidi...
Ali ipak je bolje sa zakonima, protokolima, pravilima ponašanja... nego bez njih. Nabrojano ipak smanjuju broj mogučnosti, desperadosima da divljaju, a hrabrim i čestitim daju nekakvu, ikakvu šansu da to i ostanu... i dobiju poneku bitku.
Zamisli samo kakav bi Divlji Zapad bila Hrvatska danas, da nisu u EU i NATO...
User avatar
pici
Posts: 46361
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#36173 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by pici »

kmirsad wrote:
pici wrote:
kmirsad wrote:
Govori o EU, a odjebali Hana. Od ulaska u EU tresu im se gače. Ne pada im na pamet. Jer onda njih nema.
A o Dini može samo da prdi.I on i Sebija mu u njega...

ma kakva EU en im usla RvaCka pa HDZeovci se povampirili koda je 41... EU je skup nesposobnih birokrata, svaBa sve to drzi na okupu i jeBe kako hoce jer su ekonomska sila... sHo bi rekli... napokom srbi, hrvati i bosnjaci nadjosHe zajednicki jezik... njemacki.
Poprilično si u pravu... nije EU čarobni lijek za baš sve boleščuge...ali ipak bolje biti unutra, nego vani...
Na Balkanu će još dugo da uspješno opstaju balkanoidi...
Ali ipak je bolje sa zakonima, protokolima, pravilima ponašanja... nego bez njih. Nabrojano ipak smanjuju broj mogučnosti, desperadosima da divljaju, a hrabrim i čestitim daju nekakvu, ikakvu šansu da to i ostanu... i dobiju poneku bitku.
Zamisli samo kakav bi Divlji Zapad bila Hrvatska danas, da nisu u EU i NATO...


stoji sve to, EU i NATO daju tu neku sigurnost da nebi jopet bilo druze tito mi ti se koljemo... samo sto ce i samim ulaskom taj proces potrajati... dinastije covic, izetbegovic i dodik ce vladati i tada, ja vece gluperde od balkanaca nisam vidijo na ovom dunjaluku... i primitivaca
megaman4
Posts: 4956
Joined: 08/08/2011 23:59

#36174 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by megaman4 »

hAZNADAR wrote:Who the fuck is Zarije Seizović?

Popljuva Komsu javno ko malo ko.
Profesor sa fakulteta Politickih nauka. Lik je preinteligentan. Koliko ima znanja, govori cinjenica da su ga zvali iz Amerike da bude profesor gore. Cak je uspio dobiti njihovu vizu na 10 godina. Otisao samo jednom u Ameriku na predavanja i ubrzo se vratio. Nije mogao da se navikne.
PeraDzetic
Posts: 241
Joined: 04/01/2017 09:29

#36175 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by PeraDzetic »

megaman4 wrote:
hAZNADAR wrote:Who the fuck is Zarije Seizović?

Popljuva Komsu javno ko malo ko.
Profesor sa fakulteta Politickih nauka. Lik je preinteligentan. Koliko ima znanja, govori cinjenica da su ga zvali iz Amerike da bude profesor gore. Cak je uspio dobiti njihovu vizu na 10 godina. Otisao samo jednom u Ameriku na predavanja i ubrzo se vratio. Nije mogao da se navikne.

Lik je 2015. i 2016. pjevao druge pjesme...
Post Reply