kamen spoticanja wrote:sta je na M17?Casual's wrote:Samo lagano prema M17

Moderators: _BataZiv_0809, anex
kamen spoticanja wrote:sta je na M17?Casual's wrote:Samo lagano prema M17

Dijele lovu dolekamen spoticanja wrote:sta je na M17?Casual's wrote:Samo lagano prema M17
Vala, i to je solucija. Bolje lome leđa za 3000 nego za 1000.kamen spoticanja wrote:kontam granicni prelazi i to
Ma oko 300 ukupno ali zamisli...na smjeni je trenutno 20.kamen spoticanja wrote:koliko ljudi radi u Stranjanima?
Pa ako dobije 80% plate to je oko 800-900 KM. A kod kuce je, što znaći radi još nešto privatno i dodatno zaradi (naprimjer za 10 metara drva koja ukrade u šumi dobije isto toliko para)channel10 wrote:Pa kakvi to nehljebi rade u Stranjanima kad su non stop po bolovanjima i kad se zadovoljavaju sa platom na bolovanju?
Pa eto, pokazalo se kao promasena investicija. Sada iz kojih razloga, to najbolje oni znaju.channel10 wrote:Da li je nerealno kad je ovakva EP skrsila sigurno 300-400 miliona u Rudnike?
Zna se kojeg. Znalo se odmah da je bacanje para.clio_dci120 wrote:Pa eto, pokazalo se kao promasena investicija. Sada iz kojih razloga, to najbolje oni znaju.channel10 wrote:Da li je nerealno kad je ovakva EP skrsila sigurno 300-400 miliona u Rudnike?
Jedini sam u familiji koji ne radi u rudniku tako da odlicno znam sta se radilo i radi u jami.channel10 wrote:Ako ti Tvrtko krene pricati sta rade njegove kolege, moze ti samo muka doci, jer ovo sto sam ja napisao nije nista naspram onoga sta se sve radi u toj firmi.
A rudnik je samo jama ili?Casual's wrote:Jedini sam u familiji koji ne radi u rudniku tako da odlicno znam sta se radilo i radi u jami.channel10 wrote:Ako ti Tvrtko krene pricati sta rade njegove kolege, moze ti samo muka doci, jer ovo sto sam ja napisao nije nista naspram onoga sta se sve radi u toj firmi.
Sigurno više od 80% radnika je jamskihchannel10 wrote:A rudnik je samo jama ili?Casual's wrote:Jedini sam u familiji koji ne radi u rudniku tako da odlicno znam sta se radilo i radi u jami.channel10 wrote:Ako ti Tvrtko krene pricati sta rade njegove kolege, moze ti samo muka doci, jer ovo sto sam ja napisao nije nista naspram onoga sta se sve radi u toj firmi.
Ima istine u ovom.channel10 wrote:Ako ti Tvrtko krene pricati sta rade njegove kolege, moze ti samo muka doci, jer ovo sto sam ja napisao nije nista naspram onoga sta se sve radi u toj firmi.