Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
notsure
Posts: 1185
Joined: 31/07/2008 19:57

#36001 Re: Zeničani

Post by notsure »

Znate kako youtube ima mogućnost da automatski pravi titlove, prepoznavanjem govora.
A znate i kako naše hodže miješaju arapski, pa ubacuju k ispred h da bi to zvučalo arapskije...
E pa govor našeg muftije je valjda zato youtube prepoznao kao Portugalski!
Odoh tražit neki video kr0lja da vidim koji je njemu jezik prepoznao yt :)

https://www.youtube.com/watch?v=XlayvlLjHrM&t=14s
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#36002 Re: Zeničani

Post by Throttle »

Ubi ga politika
Bobi
Forum administrator
Posts: 38000
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#36003 Re: Zeničani

Post by Bobi »

Interesantno :mrgreen:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83382
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#36004 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Sta se sa njim zbilo? Osim bradice a la Kevin Kuranyi i Gogi iz 7up :mrgreen: treba mu neko objasnit da nije 2001. :mrgreen:
User avatar
N.N.
Posts: 3541
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#36005 Re: Zeničani

Post by N.N. »

Dobra hutba muftije :thumbup:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83382
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#36006 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Dobro receno, svaka cast :thumbup:

Evidentno je i to da je mig sa vrha da ovo sve mora proci bez incidenata, a migovi se sa minbera najbolje prenose :wink:
User avatar
Casual's
Posts: 6722
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#36007 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Ma ko će praviti incidente? Nema više budala da to džaba rade. Pa sutra bi pedofili prošetali isto kao i ovi.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83382
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#36008 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Onaj koga vlast instruise, nema tu nista slucajno.
User avatar
N.N.
Posts: 3541
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#36009 Re: Zeničani

Post by N.N. »

Haj jebes im mater, nego, koliko kosta zamjena ventila na radijatorima!?
Da zovem grijanje ili ove sto privatno rade, iz grijanja :mrgreen:
I da li su pustali vodu u cijevi ili sta, prokapao mi ventil u spavacoj, sreca pa sam primjetio inace bi taj dio parketa otisao u herlac :-D
Bobi
Forum administrator
Posts: 38000
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#36010 Re: Zeničani

Post by Bobi »

N.N. wrote:Haj jebes im mater, nego, koliko kosta zamjena ventila na radijatorima!?
Da zovem grijanje ili ove sto privatno rade, iz grijanja :mrgreen:
I da li su pustali vodu u cijevi ili sta, prokapao mi ventil u spavacoj, sreca pa sam primjetio inace bi taj dio parketa otisao u herlac :-D
Mijenjaj prije nego sto puste vodu jer kad krene grijanje ima doplatak na gasenje i pustanje :mrgreen: . 30 KM je kod grijanja..uracuna na racun to.
Ispravka..sad gledao...oko 42 KM kod grijanja(uracunat ventil)
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#36011 Re: Zeničani

Post by channel10 »

https://ibb.co/PFdsVgy
https://ibb.co/njHM6vd
https://ibb.co/QH8wTrd

Evo par slika zeljezare gdje se vidi odakle izlazi sva prljavstina i dim. Izbrojite dimnjake na koje izlazi dim, a onda ove druge "dimnjake" iz koji izlazi isto.
Dzabe se prica o filterima koji nekad rade,a nekad ne, kad vecina dima izlazi iz raznoraznih pogona, a ne na dimnjake koji imaju ili nemaju filter!!!

Kad za nekih 20-30 godina svi dimnjaci budu imali filtere koji ce i tad mozda raditi, a mozda i ne, i tada ce to biti nebitno jer najmanje pola ukupnog dima izlazi mimo dimnjaka!

Samo dzabe krechimo.
Last edited by channel10 on 08/09/2019 14:52, edited 1 time in total.
Bobi
Forum administrator
Posts: 38000
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#36012 Re: Zeničani

Post by Bobi »

Ma ovi ti linkovi stekaju
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#36013 Re: Zeničani

Post by channel10 »

Evo ja sad sve tri otvorio.
Bobi
Forum administrator
Posts: 38000
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#36014 Re: Zeničani

Post by Bobi »

Ma otvara kaoda je na dial up :mrgreen:
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#36015 Re: Zeničani

Post by channel10 »

Izgleda da im stranica stopa. Uradio upload 3 slike i imao.jos dvije i nije mi htjelo stranicu otvoriti. Do njih je nesto u ovih zadnjih 10-15 min.
vwlover
Posts: 90
Joined: 29/06/2016 21:48

#36016 Re: Zeničani

Post by vwlover »

channel10 wrote:https://ibb.co/PFdsVgy
https://ibb.co/njHM6vd
https://ibb.co/QH8wTrd

Evo par slika zeljezare gdje se vidi odakle izlazi sva prljavstina i dim. Izbrojite dimnjake na koje izlazi dim, a onda ove druge "dimnjake" iz koji izlazi isto.
Dzabe se prica o filterima koji nekad rade,a nekad ne, kad vecina dima izlazi iz raznoraznih pogona, a ne na dimnjake koji imaju ili nemaju filter!!!

Kad za nekih 20-30 godina svi dimnjaci budu imali filtere koji ce i tad mozda raditi, a mozda i ne, i tada ce to biti nebitno jer najmanje pola ukupnog dima izlazi mimo dimnjaka!


Samo dzabe krechimo.
...
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#36017 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

Kada stavis vodu da prokuha za kafu izlazi bijeli dim.?
Sad je i vodena para opasna? Wow strucnjaka, jos se potrudio po magli uslikati, bravo! Predaj na recepciju TVZE dvije slike i rodni list da vidimo za profi angazman. :mrgreen:
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#36018 Re: Zeničani

Post by Throttle »

:lol:
User avatar
Casual's
Posts: 6722
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#36019 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Zivcira me sto niko ne pise o ovome sto se desava u Rudnicima
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#36021 Re: Zeničani

Post by channel10 »

Nivelacija wrote:Kada stavis vodu da prokuha za kafu izlazi bijeli dim.?
Sad je i vodena para opasna? Wow strucnjaka, jos se potrudio po magli uslikati, bravo! Predaj na recepciju TVZE dvije slike i rodni list da vidimo za profi angazman. :mrgreen:
Si siguran da je vodena para?

A slikao sasvim slucajno. Naletio slucajno u taj kraj i uslikam.
Ci-Nick
Posts: 6882
Joined: 15/03/2015 17:38

#36022 Re: Zeničani

Post by Ci-Nick »

Casual's wrote:Zivcira me sto niko ne pise o ovome sto se desava u Rudnicima
Gdje su tu su,.. uskoro će biti zatvoreni,..Elektroprivreda je u rudnike investirala 400 miliona KM i nikakav napredak nije ostvaren.
Bolje da su ih s tim parama socijalno zbrinuli.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#36023 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Casual's wrote:Zivcira me sto niko ne pise o ovome sto se desava u Rudnicima
https://www.klix.ba/vijesti/bih/dzindic ... /190909035
evo pise klix
mrka kapa pajdo
User avatar
Casual's
Posts: 6722
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#36024 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Samo lagano prema M17
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#36025 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Casual's wrote:Samo lagano prema M17
sta je na M17?
Post Reply