Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Znate kako youtube ima mogućnost da automatski pravi titlove, prepoznavanjem govora.
A znate i kako naše hodže miješaju arapski, pa ubacuju k ispred h da bi to zvučalo arapskije...
E pa govor našeg muftije je valjda zato youtube prepoznao kao Portugalski!
Odoh tražit neki video kr0lja da vidim koji je njemu jezik prepoznao yt
Haj jebes im mater, nego, koliko kosta zamjena ventila na radijatorima!?
Da zovem grijanje ili ove sto privatno rade, iz grijanja
I da li su pustali vodu u cijevi ili sta, prokapao mi ventil u spavacoj, sreca pa sam primjetio inace bi taj dio parketa otisao u herlac
N.N. wrote:Haj jebes im mater, nego, koliko kosta zamjena ventila na radijatorima!?
Da zovem grijanje ili ove sto privatno rade, iz grijanja
I da li su pustali vodu u cijevi ili sta, prokapao mi ventil u spavacoj, sreca pa sam primjetio inace bi taj dio parketa otisao u herlac
Mijenjaj prije nego sto puste vodu jer kad krene grijanje ima doplatak na gasenje i pustanje . 30 KM je kod grijanja..uracuna na racun to.
Ispravka..sad gledao...oko 42 KM kod grijanja(uracunat ventil)
Evo par slika zeljezare gdje se vidi odakle izlazi sva prljavstina i dim. Izbrojite dimnjake na koje izlazi dim, a onda ove druge "dimnjake" iz koji izlazi isto.
Dzabe se prica o filterima koji nekad rade,a nekad ne, kad vecina dima izlazi iz raznoraznih pogona, a ne na dimnjake koji imaju ili nemaju filter!!!
Kad za nekih 20-30 godina svi dimnjaci budu imali filtere koji ce i tad mozda raditi, a mozda i ne, i tada ce to biti nebitno jer najmanje pola ukupnog dima izlazi mimo dimnjaka!
Samo dzabe krechimo.
Last edited by channel10 on 08/09/2019 14:52, edited 1 time in total.
Evo par slika zeljezare gdje se vidi odakle izlazi sva prljavstina i dim. Izbrojite dimnjake na koje izlazi dim, a onda ove druge "dimnjake" iz koji izlazi isto.
Dzabe se prica o filterima koji nekad rade,a nekad ne, kad vecina dima izlazi iz raznoraznih pogona, a ne na dimnjake koji imaju ili nemaju filter!!!
Kad za nekih 20-30 godina svi dimnjaci budu imali filtere koji ce i tad mozda raditi, a mozda i ne, i tada ce to biti nebitno jer najmanje pola ukupnog dima izlazi mimo dimnjaka!
Kada stavis vodu da prokuha za kafu izlazi bijeli dim.?
Sad je i vodena para opasna? Wow strucnjaka, jos se potrudio po magli uslikati, bravo! Predaj na recepciju TVZE dvije slike i rodni list da vidimo za profi angazman.
Nivelacija wrote:Kada stavis vodu da prokuha za kafu izlazi bijeli dim.?
Sad je i vodena para opasna? Wow strucnjaka, jos se potrudio po magli uslikati, bravo! Predaj na recepciju TVZE dvije slike i rodni list da vidimo za profi angazman.
Si siguran da je vodena para?
A slikao sasvim slucajno. Naletio slucajno u taj kraj i uslikam.
Casual's wrote:Zivcira me sto niko ne pise o ovome sto se desava u Rudnicima
Gdje su tu su,.. uskoro će biti zatvoreni,..Elektroprivreda je u rudnike investirala 400 miliona KM i nikakav napredak nije ostvaren.
Bolje da su ih s tim parama socijalno zbrinuli.