Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
whiter shade of pale
- Posts: 35
- Joined: 24/12/2013 20:34
#3601 Re: Zeničani
a?
kakav obavjestajni ured?
kakav obavjestajni ured?
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65961
- Joined: 03/08/2010 19:04
#3602 Re: Zeničani
N.N. wrote:Cinjenica je da je Munib regularan lik, ali jbga sada.
I ja sam misljenja da za ovo nekoliko mjeseci koliko je na funkciji, nije zasluzio da bude "otjeran".
Ali, da je covjek na mjestu, pokazuje i to da je hladno i bez velike halabuke odmah podnio ostavku.
Isto je i cinjenica da je u Ze sve otislo u nekom krivom smjeru.
Cim na sastanke ide klinjo iz srednje skole, kao i propali narkoman iz ex pokreta Dosta, vidi se koliko je sati.
ko je taj?
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65961
- Joined: 03/08/2010 19:04
#3603 Re: Zeničani
whiter shade of pale wrote:a?
kakav obavjestajni ured?
policiju,neko je malo pogriješio
-
whiter shade of pale
- Posts: 35
- Joined: 24/12/2013 20:34
#3604 Re: Zeničani
i dalje ne shvatam. neko raspisuje potjernicu za nekim? ko, zasto, sa kojim ovlastenjem?
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65961
- Joined: 03/08/2010 19:04
#3605 Re: Zeničani
whiter shade of pale wrote:i dalje ne shvatam. neko raspisuje potjernicu za nekim? ko, zasto, sa kojim ovlastenjem?
zato što je nogom udario policajca koji je stojao ispred njega,a ne znam je li baš klasična potjernica,neko objavio na facebooku
Last edited by kakavdanakneiskustvu on 12/02/2014 17:36, edited 1 time in total.
-
whiter shade of pale
- Posts: 35
- Joined: 24/12/2013 20:34
#3606 Re: Zeničani
vidim, i kakve to ima veze?
i ko raspisuje potjernicu koju si objavio?
i ko raspisuje potjernicu koju si objavio?
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65961
- Joined: 03/08/2010 19:04
#3607 Re: Zeničani
whiter shade of pale wrote:vidim, i kakve to ima veze?
i ko raspisuje potjernicu koju si objavio?
čovjek objavio sliku na fb
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65961
- Joined: 03/08/2010 19:04
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#3609 Re: Zeničani
Veliki potpis za ovo zadnje..kada sam vidio ko nas predstavlja pokajao sam se što sam bio dio protesta u petak.N.N. wrote:Cinjenica je da je Munib regularan lik, ali jbga sada.
I ja sam misljenja da za ovo nekoliko mjeseci koliko je na funkciji, nije zasluzio da bude "otjeran".
Ali, da je covjek na mjestu, pokazuje i to da je hladno i bez velike halabuke odmah podnio ostavku.
Isto je i cinjenica da je u Ze sve otislo u nekom krivom smjeru.
Cim na sastanke ide klinjo iz srednje skole, kao i propali narkoman iz ex pokreta Dosta, vidi se koliko je sati.
-
ljuspica
- Posts: 1000
- Joined: 02/11/2011 14:02
#3610 Re: Zeničani
Da li je uhvaćen onaj sto je silovao djevojčicu jucer oko 17.30 h ? Strasno.... 
- N.N.
- Posts: 3541
- Joined: 04/04/2012 19:27
- Location: 072
#3611 Re: Zeničani
Mislim da jeste, dok pise da je 18-godisnjak i da je odranije poznat policiji 
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#3612 Re: Zeničani
Pise da su ga pustili i da su uhvatili nekog drugo, 36 mu godina.N.N. wrote:Mislim da jeste, dok pise da je 18-godisnjak i da je odranije poznat policiji
- N.N.
- Posts: 3541
- Joined: 04/04/2012 19:27
- Location: 072
#3613 Re: Zeničani
Vidim evo na Dzonlicu.
Ma kako god, bubrege mu odvaliti, mamu mu bolesnu.
A taj 36 g, da nije Eka ? On zivi u Londzi, a svojevremeno je musku djecu vozao po groblju, znam da sam citao.
- klaki
- Posts: 2371
- Joined: 15/02/2013 17:49
- Location: 榛名山峠
#3614 Re: Zeničani
Ako vec nadlezni ne zele, zasto mu neke lokalne momcine ne odvale bubrege
- Tesla10
- Posts: 1894
- Joined: 14/05/2013 14:44
#3615 Re: Zeničani
Pa ovaj što je sada uhapšen je rođen 1996 godine
. Pa gdje mi to živimo ? Majko moja stara...
- Tesla10
- Posts: 1894
- Joined: 14/05/2013 14:44
#3616 Re: Zeničani
I popravite naslov gospodo novinari na članku u vezi silovanja one male djevojčice, jer čovjek je tek osumnjičen da je to kriminalno djelo počinio, a to znači da mu još ništa nije dokazano.
- cenecimoveocino
- Posts: 2545
- Joined: 31/12/2013 23:00
- Location: Zenica
#3617 Re: Zeničani
ljudi moji sta je ovo 
Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
- Tesla10
- Posts: 1894
- Joined: 14/05/2013 14:44
#3618 Re: Zeničani
Ne znam ni ja sam, djeca djecu siluju (ako je istina da je ovaj maloljetnik tražena osoba).cenecimoveocino wrote:ljudi moji sta je ovo
Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
-
bosnianwoman
- Posts: 154
- Joined: 25/07/2008 14:02
#3619 Re: Zeničani
Tacno ali isto tako znaj da policija ne bi tek tako davala informacije da ne postoji OSNOVANA SUMNJA da je doticni pocinio to djelo... pogotovo sto je balavac vec optuzivan ali i ne osudjivan za bludne radnje.... Eh sad, javna je tajna da sexualni delikti nisu "jako interesantni" pa veliki broj ovakvih slucajeva prodje neprimjeceno, sto zbog toga sto organi gonjenja ne rade svoj posao kako treba (cak je bilo slucajeva kada su policajci zezali zrtvu i provocirali!) sto zbog neprijavljivanja radi stida koji zrtva osjeca (stid, strah od osudjivanja okoline..) Posto vec protestujemo, predlazem da se insistira na tome da se ovaj slucaj privede kraju ONAKO KAKO TO TREBA KAKO NE BI OPET NEKOM TAMO KRETENU PALO NA PAMET DA UNISTI JOS NECIJI ZIVOT!!!Tesla10 wrote:I popravite naslov gospodo novinari na članku u vezi silovanja one male djevojčice, jer čovjek je tek osumnjičen da je to kriminalno djelo počinio, a to znači da mu još ništa nije dokazano.
Ovoj djevojcici neka je dragi Bog na pomoci. Kao prvo, silovana je- najtezi zlocin koji se jednoj zeni moze desiti, a pri tom to nije ZENA, nego DJEVOJCICA
Tuzna sam
-
Eborg
- Posts: 10629
- Joined: 20/09/2006 20:58
- Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...
#3620 Re: Zeničani
Vidim po slikama da se Tomislav Brtain druži sa onom djecom koja se vrte oko onih grobara za lovu po dženazama. Ko će ga znati čega tu sve ima.
Vala i tu svakakvih džamijskih idiota ima. Od Seme Kawasakija pa nadalje...
I pitanje je je li mu 17 ili 18. Ako je 17, iako je stariji maloljetnik, mogu mu puhati u frulu. Mi nemamo maloljetnički zatvor u FBiH (a ni u cijeloj BiH) tako da ništa od toga.
Vala i tu svakakvih džamijskih idiota ima. Od Seme Kawasakija pa nadalje...
I pitanje je je li mu 17 ili 18. Ako je 17, iako je stariji maloljetnik, mogu mu puhati u frulu. Mi nemamo maloljetnički zatvor u FBiH (a ni u cijeloj BiH) tako da ništa od toga.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65961
- Joined: 03/08/2010 19:04
-
bosnianwoman
- Posts: 154
- Joined: 25/07/2008 14:02
#3622 Re: Zeničani
Stariji maloljetnik... odgovara kao da je punoljetan za ovakvo kd.Eborg wrote:Vidim po slikama da se Tomislav Brtain druži sa onom djecom koja se vrte oko onih grobara za lovu po dženazama. Ko će ga znati čega tu sve ima.
Vala i tu svakakvih džamijskih idiota ima. Od Seme Kawasakija pa nadalje...
I pitanje je je li mu 17 ili 18. Ako je 17, iako je stariji maloljetnik, mogu mu puhati u frulu. Mi nemamo maloljetnički zatvor u FBiH (a ni u cijeloj BiH) tako da ništa od toga.
-
Mustang1
- Posts: 29907
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3623 Re: Zeničani
Ma treba ga pustit roditeljima i blizoj porodici djevojcice jedno 20 minuta .. Nakon toga nek ga puste na slobodu slobodno .. Jezim se citav dan pogotovo kad u lift udjem 
-
Eborg
- Posts: 10629
- Joined: 20/09/2006 20:58
- Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...
#3624 Re: Zeničani
KZFBiH, član 80, stav 3:bosnianwoman wrote:Stariji maloljetnik... odgovara kao da je punoljetan za ovakvo kd.
KZFBiH, član 95:Maloljetniku koji je u vrijeme učinjenja krivičnog djela navršio šesnaest, a nije navršio osamnaest godina života
(stariji maloljetnik), mogu se izreći odgojne mjere pod uvjetima propisanim ovim zakonom, a izuzetno mu se može
izreći kazna maloljetničkog zatvora.
Dakle maloljetnički zatvor. Koji ne postoji.Kazniti se može samo stariji maloljetnik koji je učinio krivično djelo s propisanom kaznom zatvora težom od pet
godina, a zbog teških posljedica djela i stepena krivice ne bi bilo opravdano izreći odgojnu mjeru.
- N.N.
- Posts: 3541
- Joined: 04/04/2012 19:27
- Location: 072
#3625 Re: Zeničani
Postoji odjeljenje za maloljetnike u KPD Zenica. 2013. otvoreno
Gore ce on do punoljetstva, pa onda sa starijim.
Gore ce on do punoljetstva, pa onda sa starijim.
