FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
lijan
Posts: 375
Joined: 13/06/2008 22:32
Location: Sarajevo

#3601 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by lijan »

X factor



User avatar
DoZeN
Posts: 1189
Joined: 20/03/2013 22:53

#3602 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by DoZeN »

Vrlo korektan stav Senada o pokojnom Tijanicu :thumbup: Sve pohvale
Srebrni
Posts: 265
Joined: 07/08/2012 20:02

#3603 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Srebrni »

Dobra emisija o Ibri Biogradliću... Olimpijski pobjednici, i osvajači medalja.. super ideja...
TRZAJBB
Posts: 55
Joined: 11/09/2013 10:51

#3604 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by TRZAJBB »

FACE TV NAJBOLJA U REGIONU,ZA DOBRIM KONJEM SE PRASINA DIZE I KEROVI LAJU..
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#3605 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by KatarinaKosaca »

Banksy wrote:
madner wrote:Patriotizam je u svakom drustvu koje je pravazislo feudalizam jedna od najboljih osobina.
Nacionalizam je doktrina, ideologija, dogma javnog patriotizma. A patriotizam je privatni, pounutreni, intrisični nacionalizam. U tome je istost nacionalizma i patriotizma. Razlučuje ih samo forma predstavnosti, koja je ili javna ili privatna. Radi se o dva lica istog novčića. A novčićje inflatoran i devalviran i koruptivan, jer ga pokrivaju rezerve lažnog zlata pristrasnosti i mase, koje imaju prednost u odnosu na realan kvalitet i individualnu posebnost. Duh palanke sprovodi konverziju savršeno, bez ostatka. Patriotizam i nacionalizam ideološki su međuzavisni kao proizvodnja i potrošnja ekonomski, kao sadržina i tumačenje u hermeneutici, kao tekst i kontekst u čitanju, kao klasa i kultura u poretku, kao jutro i veče u danu... Podaništvo je akumulacija sredstava materijalne i mentalne prinude na služenje i pokornost zatečenom poretku. Patriotizam je najefikasniji i najobuhvatniji oblik podaništva prema poretku nacionalizma. I obrnuto: nacionalizam je najefikasniji i najobuhvatniji oblik patriotizma prema podaništvu.Tako je nacionalizam opravdan patriotizmom...
Sve tačno, sve primjenljivo samo za nacionalne države. Za ove multinacionalne patriotizam ima sasvim drugo i drugačije značenje, pa se približava upravo onom čemu nas uče trećerazredni diplomati i političari iz bijelog svijeta koji su vjerojatno odrasli u jednonacionalnom selu sa jednom crkvom i jednim zvonikom. Partiotizam za multinacionalne države ne podržava ovu definiciju koja jeste nastala upravo na mononacionalnom konceptu. Iako je off, ostala sam dužna ovu repliku.
Face tv , sve bolji i bolji. Jedina tv kuća bez cajki i kića, iako nedostaje promptne reakcije nekad sa lica mjesta i u momentu, valjda će i to doći vremenom.
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#3606 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by madner »

Banksy wrote:
madner wrote:Patriotizam je u svakom drustvu koje je pravazislo feudalizam jedna od najboljih osobina.
Nacionalizam je doktrina, ideologija, dogma javnog patriotizma. A patriotizam je privatni, pounutreni, intrisični nacionalizam. U tome je istost nacionalizma i patriotizma. Razlučuje ih samo forma predstavnosti, koja je ili javna ili privatna. Radi se o dva lica istog novčića. A novčićje inflatoran i devalviran i koruptivan, jer ga pokrivaju rezerve lažnog zlata pristrasnosti i mase, koje imaju prednost u odnosu na realan kvalitet i individualnu posebnost. Duh palanke sprovodi konverziju savršeno, bez ostatka. Patriotizam i nacionalizam ideološki su međuzavisni kao proizvodnja i potrošnja ekonomski, kao sadržina i tumačenje u hermeneutici, kao tekst i kontekst u čitanju, kao klasa i kultura u poretku, kao jutro i veče u danu... Podaništvo je akumulacija sredstava materijalne i mentalne prinude na služenje i pokornost zatečenom poretku. Patriotizam je najefikasniji i najobuhvatniji oblik podaništva prema poretku nacionalizma. I obrnuto: nacionalizam je najefikasniji i najobuhvatniji oblik patriotizma prema podaništvu.Tako je nacionalizam opravdan patriotizmom...
Ne bih da izvodim gresku u nizu na ovoj temi.

Uljez je sovinizam. :D
User avatar
luckylaka
Posts: 26228
Joined: 15/01/2010 06:28

#3608 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by luckylaka »

edina_ wrote:http://www.sport.ba/istaknuto/mec-argen ... e-face-tv/
samo cu reci SVAKA CAST
:thumbup: :thumbup: a ko ce drugi.Svaka cast Senadu,Marjanu i ekipi.
User avatar
van helsing
Posts: 2093
Joined: 01/04/2010 19:34

#3609 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by van helsing »

Bogme ja sam zamijetio na live on sat stranici da BHT prenosi utakmicu,osim ako nisu pogrijesili. U svakom slucaju,volio bih da Face radi kako tu,tako i utakmice iz Brazila.


Tapatalk 2
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#3610 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by MOSALJOZE »

Specijalni program na FACE-u posvećen ovom spektaklu počinje poslije emisije '10 u 10' i to 18.novembra i trajaće više od tri sata, a nakon toga slijedi direktan prijenos meča Bosna i Hercegovina – Argentina, 19.novembra u 01.30 sati.
SENAD :thumbup:
FACE TV :thumbup: :thumbup:
TRUD :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
PLJUVAČI :izet:
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#3611 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by karanana »

svaka cast! mala televizija ulaze toliko truda a bogami i love da nam pruzi kvalitetan prenos.
Kanotic
Posts: 168
Joined: 31/10/2013 01:19

#3612 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Kanotic »

Ako neko ima stream HD od FACE TV za VLC (ne onaj loši UStream), neka mi pošalje na PP, hvala. :)
User avatar
madridist
Posts: 1043
Joined: 07/07/2012 22:34
Location: Middle Earth

#3613 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by madridist »

MOSALJOZE wrote:Specijalni program na FACE-u posvećen ovom spektaklu počinje poslije emisije '10 u 10' i to 18.novembra i trajaće više od tri sata, a nakon toga slijedi direktan prijenos meča Bosna i Hercegovina – Argentina, 19.novembra u 01.30 sati.
SENAD :thumbup:
FACE TV :thumbup: :thumbup:
TRUD :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
PLJUVAČI :izet:
+1
User avatar
saibaba
Posts: 1963
Joined: 07/02/2008 13:47

#3614 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by saibaba »

:thumbup:
edina_ wrote:http://www.sport.ba/istaknuto/mec-argen ... e-face-tv/
samo cu reci SVAKA CAST
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#3615 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Chuckie »

MOSALJOZE wrote:Specijalni program na FACE-u posvećen ovom spektaklu počinje poslije emisije '10 u 10' i to 18.novembra i trajaće više od tri sata, a nakon toga slijedi direktan prijenos meča Bosna i Hercegovina – Argentina, 19.novembra u 01.30 sati.
SENAD :thumbup:
FACE TV :thumbup: :thumbup:
TRUD :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
PLJUVAČI :izet:
I nakon toga fejsovci mogu samo da upale BHT i gledaju repku. Fajrunat. :D
User avatar
BAN___KAI
Posts: 799
Joined: 27/09/2012 15:36

#3616 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by BAN___KAI »

Pa ljudi moji fini sta bi sa onim Face tv signal ce uskoro biti kodiran i morate platiti 100eura ? to se vrti vec 2 godine ili od pocetka emitovanja kanala xD
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#3617 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Chuckie »

Pa i kodiran je na satelitu.
User avatar
van helsing
Posts: 2093
Joined: 01/04/2010 19:34

#3618 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by van helsing »

Sada je 110€ cijena kartice.


Tapatalk 2
User avatar
luckylaka
Posts: 26228
Joined: 15/01/2010 06:28

#3619 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by luckylaka »

MOSALJOZE wrote:Specijalni program na FACE-u posvećen ovom spektaklu počinje poslije emisije '10 u 10' i to 18.novembra i trajaće više od tri sata, a nakon toga slijedi direktan prijenos meča Bosna i Hercegovina – Argentina, 19.novembra u 01.30 sati.
SENAD :thumbup:
FACE TV :thumbup: :thumbup:
TRUD :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
PLJUVAČI :izet:
+Marjan :thumbup:
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#3620 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Eborg »

+HD, nije onaj odron od BHT slike sa tehnologijom jos sa olimpijade.
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#3621 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Chuckie »

van helsing wrote:Sada je 110€ cijena kartice.


Tapatalk 2
Moglo su bar ponuditi HD signal za te silne eure. Puna im usta HD-a, a ono zesce sranje od SD signala na satelitu.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#3622 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by KatarinaKosaca »

Chuckie wrote:
van helsing wrote:Sada je 110€ cijena kartice.


Tapatalk 2
Moglo su bar ponuditi HD signal za te silne eure. Puna im usta HD-a, a ono zesce sranje od SD signala na satelitu.
Pa jesi li ti to van BIH i platio i nemaš HD? :roll:
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#3623 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by karanana »

mame mi, sinoc ista utakmica na "nasim" programima i na arenisport. i bas prebacujem tamo-vamo da uporedim sliku. covjeku dodje da place kad vidi sta "nasi" pustaju. mrlja.
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#3624 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by BHCluster »

luckylaka wrote:
MOSALJOZE wrote:Specijalni program na FACE-u posvećen ovom spektaklu počinje poslije emisije '10 u 10' i to 18.novembra i trajaće više od tri sata, a nakon toga slijedi direktan prijenos meča Bosna i Hercegovina – Argentina, 19.novembra u 01.30 sati.
SENAD :thumbup:
FACE TV :thumbup: :thumbup:
TRUD :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
PLJUVAČI :izet:
+Marjan :thumbup:
A koke? :thumbup:
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#3625 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Chuckie »

KatarinaKosaca wrote:
Chuckie wrote:
van helsing wrote:Sada je 110€ cijena kartice.


Tapatalk 2
Moglo su bar ponuditi HD signal za te silne eure. Puna im usta HD-a, a ono zesce sranje od SD signala na satelitu.
Pa jesi li ti to van BIH i platio i nemaš HD? :roll:
Nisam vani, ali gledam kanal na satelitu (gledao dok se nije zakljucao). Sad gledam li, nebitno je.
SD je signal i to prosjek prosjeka. Nista narocito. Za sto bi neka budala istresla 110€? Za tu cijenu dobijes Sky UK full paket sa tonom HD kanala. I to kakvih.
Locked