GRAS se raspada a Vlada ni mukajet
- Gradski
- Posts: 274
- Joined: 05/12/2012 18:41
- Location: NI NA NEBU NI NA ZEMLJI
#3601 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet
Kažu 13 vozača na 1 vozilo imaju sad trenutno navukla je SDA svojih kako se zapošljavaalo i to se zna i vozila nikakva što je od pruga napravljeno u bivšoj jugi to se i koristi kao i tramvaji, unutra da se smrzneš nikakvi uslovi neuredno prljavo i sve najgore, hoće li više taj centrotrans dobiti da vozi i da ja biram s kim i kako se prevoziti.
- Kinaski
- Posts: 7634
- Joined: 08/05/2011 22:52
#3602 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet
Cisto sumnjam da ces vidjet centrotransov traNvaj
- sheilak
- Posts: 17840
- Joined: 29/12/2006 21:44
- Location: kod njega
#3603 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet
ima li centrotrans vozila pogodna za gradski saobracaj? ili moraju to tek nabaviti?Gradski wrote:Kažu 13 vozača na 1 vozilo imaju sad trenutno navukla je SDA svojih kako se zapošljavaalo i to se zna i vozila nikakva što je od pruga napravljeno u bivšoj jugi to se i koristi kao i tramvaji, unutra da se smrzneš nikakvi uslovi neuredno prljavo i sve najgore, hoće li više taj centrotrans dobiti da vozi i da ja biram s kim i kako se prevoziti.
ma, u biti svejedno. samo neka neko vozi normalno.
- Gradski
- Posts: 274
- Joined: 05/12/2012 18:41
- Location: NI NA NEBU NI NA ZEMLJI
#3604 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet
Ima kupili su 30 novih autobusa za gradski prevoz čim dobiju nabavit će i dodatna nova sa svim pratećim u njima dobra nova sjedišta i grijanje milina božja, čak će biti i muzike.sheilak wrote:ima li centrotrans vozila pogodna za gradski saobracaj? ili moraju to tek nabaviti?Gradski wrote:Kažu 13 vozača na 1 vozilo imaju sad trenutno navukla je SDA svojih kako se zapošljavaalo i to se zna i vozila nikakva što je od pruga napravljeno u bivšoj jugi to se i koristi kao i tramvaji, unutra da se smrzneš nikakvi uslovi neuredno prljavo i sve najgore, hoće li više taj centrotrans dobiti da vozi i da ja biram s kim i kako se prevoziti.
ma, u biti svejedno. samo neka neko vozi normalno.
http://plima.info/index.php?option=com_ ... &Itemid=60
- Kinaski
- Posts: 7634
- Joined: 08/05/2011 22:52
#3605 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet
Na telefonu sam al bih ti nasao klip u kojem je lola iz grasa u minibusu odvrnula muziku. Neku seljacku a koju bi inace ?
- trambusek88
- Posts: 5141
- Joined: 03/10/2009 23:51
#3606 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet
Jutros u jednom trenutku bilo samo 8 autobusa u funkciji. Zaledili zbog nedostatka permanta.
- harell
- Posts: 1218
- Joined: 23/09/2010 22:22
#3607 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet
Kazu zaledili im autobusi jer je ispod poda autobusa neka plastika nesto pa eto zato zaledi jer nije namjenjen za -15 valjda 
- un1ted
- Posts: 9957
- Joined: 20/10/2012 13:29
- Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676
#3608 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet
Da ne povjerujes
Pa znali su kakve temprature idu, mogli su izdati saopstenje da se raja ne uzda u njih!
-
_ado_
- Posts: 657
- Joined: 18/10/2007 18:32
#3609 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet
Ma ja, j*bo permant. Bitno je da je njima vracen topli obrok na 12 km. A to sto nemaju novaca da se bave onim sto im je i posao, to je manje bitno. Sto bi oni kupovali permant, ulje, gorivo i vozili kad vec mogu fino da leze i primaju platu uz topli obrok u iznosu od 12 km.trambusek88 wrote:Jutros u jednom trenutku bilo samo 8 autobusa u funkciji. Zaledili zbog nedostatka permanta.
- Truba
- Posts: 93839
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#3610 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet
morate shvatiti da u sarajevu ima 150.000 šabana kojima je i ovo sve skupa super
nego da se vrate tamo odakle su došli
bolje biti 149.999. u sarajevu nego prvi u svom selu
nego da se vrate tamo odakle su došli
bolje biti 149.999. u sarajevu nego prvi u svom selu
- dottore
- Posts: 1359
- Joined: 06/02/2008 18:18
- Location: Canton SA
#3611 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet
treba mi hitno kopirnica sto jeftinija, 0.03kf/A4 obostrano maxx
imam nekih 600 stranica da printam...
Kazu mi ima neka kod studentskih domova, 0.02 ?
imam nekih 600 stranica da printam...
Kazu mi ima neka kod studentskih domova, 0.02 ?
- hypko_nurko
- Posts: 2385
- Joined: 28/12/2011 13:54
#3612 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet
stavi pod tramvaj i bice ti obostrano kopiranje za 0,02 pfeninga 
- LoveIsGone
- Posts: 503
- Joined: 09/12/2012 13:58
- Location: Sarajevo
#3613 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet
Imaš u Hrasnom kod starog robota, kopirnica M, 0.02 kf obostrano.. odnosno ono kako se knjige printaju, dvije stranice na jednu.dottore wrote:treba mi hitno kopirnica sto jeftinija, 0.03kf/A4 obostrano maxx![]()
![]()
imam nekih 600 stranica da printam...
Kazu mi ima neka kod studentskih domova, 0.02 ?
-
The Realist
- Posts: 6776
- Joined: 31/03/2006 11:46
- Location: Sarajevo
#3614 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet
To im vratili topli obrok na 12KM? Znači opet povećanje troškova?_ado_ wrote:Ma ja, j*bo permant. Bitno je da je njima vracen topli obrok na 12 km. A to sto nemaju novaca da se bave onim sto im je i posao, to je manje bitno. Sto bi oni kupovali permant, ulje, gorivo i vozili kad vec mogu fino da leze i primaju platu uz topli obrok u iznosu od 12 km.trambusek88 wrote:Jutros u jednom trenutku bilo samo 8 autobusa u funkciji. Zaledili zbog nedostatka permanta.
Hajde, neka sam ja jučer opet pješke išao....
- Gradski
- Posts: 274
- Joined: 05/12/2012 18:41
- Location: NI NA NEBU NI NA ZEMLJI
#3615 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet
Dabogda se raspali kod mene topli obrok 7 maraka njima 12 mogu više pojest a neće raditi niti autobusa nit kog boga više pješke hodam , u tramvaj ući ne mogu jer je sve puno hladni tramvaju mećava mi hodamo kao u ratu pješke, hoće li se stati u kraj ovoj bagri, a neće jer su i direktori stranački obojeni pa im ne paše da daju Centri linije manje će njima biti krast.
- Truba
- Posts: 93839
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#3616 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet
jutros je gusto bilo
puni tramvaji i tako
puni tramvaji i tako
-
_ado_
- Posts: 657
- Joined: 18/10/2007 18:32
#3617 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet
http://tvsa.ba/ba/vijesti/radnici_gras- ... od_strajkaThe Realist wrote:To im vratili topli obrok na 12KM? Znači opet povećanje troškova?_ado_ wrote:Ma ja, j*bo permant. Bitno je da je njima vracen topli obrok na 12 km. A to sto nemaju novaca da se bave onim sto im je i posao, to je manje bitno. Sto bi oni kupovali permant, ulje, gorivo i vozili kad vec mogu fino da leze i primaju platu uz topli obrok u iznosu od 12 km.trambusek88 wrote:Jutros u jednom trenutku bilo samo 8 autobusa u funkciji. Zaledili zbog nedostatka permanta.
Hajde, neka sam ja jučer opet pješke išao....
-
maxell_sarajevo
- Posts: 2303
- Joined: 08/02/2008 19:19
#3618 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet
Majku im lopovsku cuj plate do 15-og
Sta je sljedece da im gradjani ciste tramvaje i popravljaju autobuse!?
Sta je sljedece da im gradjani ciste tramvaje i popravljaju autobuse!?
- Pitarrr82
- Posts: 11865
- Joined: 01/03/2011 14:17
- Location: Lovely jubbly land...
#3619 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet
Cuj "potpisan sporazum o pomirenju", sta je ovo mir, mir, mir... 
-
julisiz es grant
- Posts: 7469
- Joined: 27/07/2008 23:34
- Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...
- Filter
- Posts: 8673
- Joined: 31/12/2010 11:42
- Location: cirkus
#3621 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet
"Potpisan je i Sporazum o pomirenju."
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#3622 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet
Puna podrška GRAS-u i njegovim uposlenicima!
Kad ih ne možeš pobjediti-pridruži im se
Kad ih ne možeš pobjediti-pridruži im se
-
dresdener78
- Posts: 918
- Joined: 04/08/2011 09:23
- Location: CZ/D/BiH
#3623 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet
Hmm, ludo. Znači da je tramvaj preko noći stajao u remizi sa djelomično otvorenim vratima. Ali ovdje moram da branim GRAS: Uništena vrata, koja su izgubila funkciju dihtunga i nisu u čvrstom položaju nego ljuljaju u sve pravce - za to su krivi putnici. Svako od nas je već vidio razne majmune kako prisilno otvaraju vrata rukama da izlaze iz tramvaja. Jedan takav potez i mehanizam je oštećen... druga stvar je ona hronična besparica u GRASu gdje nemaju ni farba ni lima za popravke vozila, kamoli za mehanizme zatvaranja vrata i njihov remont. Ali za ovo su primarno krivi mnogi "putnici" sa ponašanjem stokejulisiz es grant wrote:http://tvsa.ba/ba/vijesti/ko_je_kriv_po ... g_sto_pada
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#3624 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet
rade li tramvaji autobusi
- Cholina_Lokica
- Posts: 11119
- Joined: 20/10/2008 23:16
- Location: ...
#3625 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet
Ni stoka se ne ponasa k'o papadija ovdjedresdener78 wrote:Hmm, ludo. Znači da je tramvaj preko noći stajao u remizi sa djelomično otvorenim vratima. Ali ovdje moram da branim GRAS: Uništena vrata, koja su izgubila funkciju dihtunga i nisu u čvrstom položaju nego ljuljaju u sve pravce - za to su krivi putnici. Svako od nas je već vidio razne majmune kako prisilno otvaraju vrata rukama da izlaze iz tramvaja. Jedan takav potez i mehanizam je oštećen... druga stvar je ona hronična besparica u GRASu gdje nemaju ni farba ni lima za popravke vozila, kamoli za mehanizme zatvaranja vrata i njihov remont. Ali za ovo su primarno krivi mnogi "putnici" sa ponašanjem stokejulisiz es grant wrote:http://tvsa.ba/ba/vijesti/ko_je_kriv_po ... g_sto_pada
