Vic dana 2004/2005/.../2015/20XX

Kulturna dešavanja, predstave, izložbe, festivali, obrazovanje i budućnost mladih...

Moderator: Chloe

Post Reply
User avatar
atko
Posts: 6058
Joined: 06/07/2006 14:51

#3601 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by atko »

Jos malo crnjaka :D

pala granatLa i muji otkine uho
i kruzi on po mjestu nesrece pola sata
tjesi ga suljo
-nije kraj svijeta, a i da nadjes uho kasno je...
-ma imo sam cigaru za uhom
User avatar
sirocco
Posts: 661
Joined: 03/06/2009 21:00
Location: tu i tamo

#3602 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by sirocco »

Otisla lezbejka kod ginekologa i nakon pregleda doktor, sav zadivljen, rece:
- sjajno! zaista nisam do sada vidio ovako odrzavano i cisto, svaka cast!
a na to ce ova:
- pa eto...dolazi zena triput sedmicno ... :D 8-)
User avatar
sirocco
Posts: 661
Joined: 03/06/2009 21:00
Location: tu i tamo

#3603 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by sirocco »

govori doktor pacijentu:
- imam za vas dvije vjesti , dobru i losu ( standardno ) , koju cete prvu
- hajd , daj dobru
- imate jos 24 sata zivota
- pa doktore ako je to dobra koja je onda losa
- losa je da vas od juce pokusavam dobiti na mobitel :D
User avatar
exliberal
Posts: 1929
Joined: 11/01/2008 04:44

#3604 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by exliberal »

Optužen Mujo u USA za ubistvo i osude ga na smrt.
Pitaju Muju kako hoće da ga ubiju: električna stolica i trenutna smrt ili da mu ubrizgaju virus HIV i da umire godinama.
Mujo izabere HIV.
Ubodu oni njemu injekciju u ruku, kaže on: "De i u drugu, de sad malo u noge,..."
Pitaju ga: "Je li normalan što to radi."
"Jesam vas zajebo, stavio sam kondom."
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#3605 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by sheilak »

Mujo lovi medvjeda. Ispali hitac i promasi, ga. Pridje mu medvjed i kaze : E, sad ces mi morati jednom p..... , za kaznu. Sta ce Mujo, nema kud i uradi to. Sutradan Mujo se vraca u sumu sa dvocjevkom, ispaljuje dva hica. Medvjed ne moze vjerovati i kaze mu : E, sad moras 2 puta. Treci dan Mujo ponovo odlazi u sumu izbezumljen, ovaj put s mitraljezom. Puca kao lud, nasumce. Kad je zavrsio, medvjed mu prilazi i kaze : Jarane, ti ovdje ne dolazis zbog lova, jel'de ?
:-D
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52680
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#3606 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by Chmoljo »

Sarajevo '93. Suljo i Mujo seru pored Miljacke.

pada granata, buka, prašina, cirkus, njih dvojica onako se skamenili:

-Suljo, jes' se prepo?

-Nisam, jesi ti?

-Nisam.

-A što onda pereš moju guzicu?

:D
User avatar
atko
Posts: 6058
Joined: 06/07/2006 14:51

#3607 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by atko »

Davi se mujo u nabujaloj rijeci
kad skace crnac i spasi ga
i mujo do neba zahvalan govori
-jarane sve sto treba za tebe cu da uradim ... spasio si m izivot
-mujo ja sam derpe ... znas ... ja bi da se naguzis malo
-ali jarane ... pa kako .. ovaj ...
-ma nista ne brini evo imam vazelin ... neces ni osjetiti
Uzima mujo vazelin raskopcava kosulju i maze se po prsima
-mujo pa nemaze se to tuda
-znam, znam, al guza ce da prodje a dusa ce da boli
User avatar
atko
Posts: 6058
Joined: 06/07/2006 14:51

#3608 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by atko »

Razvode se cigo i ciganka i pita sudija ciganku
Sudija: Imate li vi neki argument za razvod?
Ciganka: Imam druze sudija kako nemam ... pravo mu je mali
Cigo: Drug sudija jest mali al je mehak ko dusa
User avatar
atko
Posts: 6058
Joined: 06/07/2006 14:51

#3609 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by atko »

ratna 93 ... doleti granata i pravo u zemunicu opali
Mujo u cudu stoji i gleda oko sebe nije ni okrznut
a suljo se dere, urlaaa
-suljo ba sta se deress toliko!
-cuj sta se derem ... pa jarane izgubio sam nogu zar ne vidis
-daj ba ... eno ti je iza zbuna
User avatar
atko
Posts: 6058
Joined: 06/07/2006 14:51

#3610 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by atko »

Ratna 94 :D

Puko mujo ...odliejpio totalno i odlucio da predje na kontra stranu
Suljo ga ubjedjuje, moli tegli nazad ... ali ovaj odlazi prema drugoj strani
suljo u nevjerici od prvog vojnika uzima snajper i gleda kroz opticki nisan ... gleda
i paf opali i ubije ga
-pu djubre izdajnicko nisi ni preso na drugu stranu a krst od pola metra na ledja stavio
User avatar
atko
Posts: 6058
Joined: 06/07/2006 14:51

#3611 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by atko »

ratna 95 :D

Gledaju mujo i suljo sa brda iz rova po carsiji
dole se setkaju vojnici un-a bare bosanke
kaze mujo
-jarane ovi posmatraci nista ne pomazu da rat stane
-jarane nisu oni posmatraci oni su jebaci a mi smo posmatraci
Last edited by atko on 27/08/2009 22:04, edited 1 time in total.
User avatar
atko
Posts: 6058
Joined: 06/07/2006 14:51

#3612 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by atko »

postratna 96 :lol:

sretnu se aljo, sloba i njofra u ameriKi
i sarnu ti oni dejton
:D
User avatar
atko
Posts: 6058
Joined: 06/07/2006 14:51

#3613 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by atko »

Dolazi mujo sulji
-suljo jarane eno ti se fata sa hasom valja u ibrinom zitu
-sto meni govoris jarane ibrino je zito
User avatar
atko
Posts: 6058
Joined: 06/07/2006 14:51

#3614 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by atko »

prevarila fata muju sa suljom i mujo je pita
-pa jeli mu bar veci od mog
-nije
-pa jeli mu deblji
-nije
-pa jel bolji tehnicar i jel izdrzljiv ko ja
-nije
-joooojjj hocu ga zajebavattt!
User avatar
shalla
Posts: 9496
Joined: 31/01/2006 09:12
Location: so close no matter how far

#3615 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by shalla »

Podsjeti me ovaj sa autostopom...

Stopira Mujo i nakon nekog vremena stane mu lik sa kamionom. Uđe Mujo, poče šuplja priča između njih dvojice i malo po malo iscrpiše oni teme za razgovor.
I pita Mujo vozača: "sviju ti, kako ti nije dosadno ovako vozariti povazdan, nigdje ničega, ti sam, pa kako izdržiš?"
Kaže lik: "ma nije strašno, kad mi dosadi imam jednog majmuna iza, zovnem ga i on mi popuši i ja neko vrijeme dobar. Hoćeš da vidiš kako to ide?"
Mujo jedva dočekao, "ma naravno da hoću". Zviznu vozač i majmun se onako bojažljivo pomoli iza cerade. Kaže lik "brže, popuši mi", majmun se nećka i ovaj ga opali šakom iz sve snage, skoro ga onesvijesti i majmun šta će, krenu da mu ga puši. Završi majmun i pita vozač Muju: "bil ti jarane malo probao?". Kaže Mujo onako malo stidljivo: "ma bih ja al ako može da me ne spucaš onako jako"...
User avatar
shalla
Posts: 9496
Joined: 31/01/2006 09:12
Location: so close no matter how far

#3616 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by shalla »

Vozi Mujo autoputom 150 na sat i nailazi na tablu "USPORI - 100" i on spusti na 100. Vozi se još malo kad tabla "USPORI - 60". Psuje Mujo, kakav je ovo autoput al šta će, spusti brzinu na 60. Prođe još malo i opet tabla "USPORI - 20". Mujo već na rubu živaca, nećka se bil uopšte toliko usporio al ne plaća mu se kazna i on uspori na 20. I vuče se on tako neko vrijeme po cesti 20 na sat kad ugleda tablu "DOBRODOŠLI U USPORI" :mrgreen:
User avatar
atko
Posts: 6058
Joined: 06/07/2006 14:51

#3617 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by atko »

:D
User avatar
atko
Posts: 6058
Joined: 06/07/2006 14:51

#3618 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by atko »

Mama ajkula objasnjava sincicu ajkuli kako da pojede covjeka ...

-mi mozemo covjeka da osjetimo na 1000m
plivas 800 metara i onda izronis da ti se vidi ledjno peraje i kruzis oko njega 10 minuta
onda pridjes jos 150 metara i opet izronisi kruzis oko njega ...
-ma daj stara sta imam kruziti 20 minuta ... i onako je bespomocan zaletim se i pojedem ga odmah
-pa ako ti ne smeta da ga pojedes sa govnima moze i tako
User avatar
Globus
Posts: 4196
Joined: 03/07/2008 18:06
Location: tu tamo

#3619 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by Globus »

kaze frajer : Jedino pozitivno u mom zivotu je HIV !

poslije ovog nijedan humor nema smisla :D
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#3620 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by fixer »

atko wrote:Ratna 94 :D

Puko mujo ...odliejpio totalno i odlucio da predje na kontra stranu
Suljo ga ubjedjuje, moli tegli nazad ... ali ovaj odlazi prema drugoj strani
suljo u nevjerici od prvog vojnika uzima snajper i gleda kroz opticki nisan ... gleda
i paf opali i ubije ga
-pu djubre izdajnicko nisi ni preso na drugu stranu a krst od pola metra na ledja stavio
:thumbup: :D
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52680
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#3621 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by Chmoljo »

fixer wrote:
atko wrote:Ratna 94 :D

Puko mujo ...odliejpio totalno i odlucio da predje na kontra stranu
Suljo ga ubjedjuje, moli tegli nazad ... ali ovaj odlazi prema drugoj strani
suljo u nevjerici od prvog vojnika uzima snajper i gleda kroz opticki nisan ... gleda
i paf opali i ubije ga
-pu djubre izdajnicko nisi ni preso na drugu stranu a krst od pola metra na ledja stavio
:thumbup: :D
sjećam se da je bila verzija sa mostom Bratstva i Jedinstva...
drekalica28
Posts: 27177
Joined: 29/05/2008 11:07

#3622 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by drekalica28 »

Obožavam ovo :thumbup:
Ivan Jevremović
Posts: 5
Joined: 28/08/2009 04:01

#3623 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by Ivan Jevremović »

pupa hava wrote:
atko wrote:

Idu mujo i suljo i vid govno i mujo kaze sulji
-bi li ti pojo govno za milju eura
-hm .. ma milja je milja moze
Idu dalje
Konta suljo ... ma pricace raji ... obrukace me
konta mujo ... ode milja u pm ..
Opet govno pored puta
-Mujo a bi li ti za milju ...
-bi!
Idu dalje i kaze jedan drugom
-Jarane ja tebi ti meni milju i dodjo smo na isto a oba po govno pojedosmo
-haj ba vazno je da se lova obrce
rjesenje za recesiju

:D
:D
User avatar
Dori
Posts: 3318
Joined: 07/03/2007 09:36
Location: Rajvosa-X.com

#3624 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by Dori »

Popeo se elektromonter na banderu da nesto popravi, a odozdo ga gleda
djecak. Monter steze nesto klijestima kad mu ispadose. On sidje uzme
klijesta pa se popne i nastavi. Djecak ga gleda pa kaze:
- "Moj tata uvijek ima dvoja klijesta pa kad mu jedna ispadnu ne mora
odmah silaziti po njih."
Monter ne kaze nista nego nastavi raditi. Uze da nesto stegne sarafcigerom.
Samo sto je poceo ispade mu sarafciger. On silazi dolje a klinjo:
- "Moj tata uvijek ima dva sarafcigera pa kad mu jedan ispadne moze
drugim nastaviti posao."
Monter opet suti pa kako je bilo prevruce i on popio par piva sidje sa
bandere da se pomokri. Djecak pridje da vidi izbliza, a monter popizdio:
- "Ajd reci da ti otac ima i dva ku ** a?"
- "Jok, ima jedan, ali ko dva ta!!!"
User avatar
faruche
Posts: 129
Joined: 13/02/2008 13:24
Location: unknown

#3625 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by faruche »

...nije ono ko što je kod tebe, drugo je nesta. ja tamo kad ono pekmez

bože sačuvaj

:-)
Post Reply