Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
pala granatLa i muji otkine uho
i kruzi on po mjestu nesrece pola sata
tjesi ga suljo
-nije kraj svijeta, a i da nadjes uho kasno je...
-ma imo sam cigaru za uhom
Otisla lezbejka kod ginekologa i nakon pregleda doktor, sav zadivljen, rece:
- sjajno! zaista nisam do sada vidio ovako odrzavano i cisto, svaka cast!
a na to ce ova:
- pa eto...dolazi zena triput sedmicno ...
govori doktor pacijentu:
- imam za vas dvije vjesti , dobru i losu ( standardno ) , koju cete prvu
- hajd , daj dobru
- imate jos 24 sata zivota
- pa doktore ako je to dobra koja je onda losa
- losa je da vas od juce pokusavam dobiti na mobitel
Optužen Mujo u USA za ubistvo i osude ga na smrt.
Pitaju Muju kako hoće da ga ubiju: električna stolica i trenutna smrt ili da mu ubrizgaju virus HIV i da umire godinama.
Mujo izabere HIV.
Ubodu oni njemu injekciju u ruku, kaže on: "De i u drugu, de sad malo u noge,..."
Pitaju ga: "Je li normalan što to radi."
"Jesam vas zajebo, stavio sam kondom."
Mujo lovi medvjeda. Ispali hitac i promasi, ga. Pridje mu medvjed i kaze : E, sad ces mi morati jednom p..... , za kaznu. Sta ce Mujo, nema kud i uradi to. Sutradan Mujo se vraca u sumu sa dvocjevkom, ispaljuje dva hica. Medvjed ne moze vjerovati i kaze mu : E, sad moras 2 puta. Treci dan Mujo ponovo odlazi u sumu izbezumljen, ovaj put s mitraljezom. Puca kao lud, nasumce. Kad je zavrsio, medvjed mu prilazi i kaze : Jarane, ti ovdje ne dolazis zbog lova, jel'de ?
Davi se mujo u nabujaloj rijeci
kad skace crnac i spasi ga
i mujo do neba zahvalan govori
-jarane sve sto treba za tebe cu da uradim ... spasio si m izivot
-mujo ja sam derpe ... znas ... ja bi da se naguzis malo
-ali jarane ... pa kako .. ovaj ...
-ma nista ne brini evo imam vazelin ... neces ni osjetiti
Uzima mujo vazelin raskopcava kosulju i maze se po prsima
-mujo pa nemaze se to tuda
-znam, znam, al guza ce da prodje a dusa ce da boli
Razvode se cigo i ciganka i pita sudija ciganku
Sudija: Imate li vi neki argument za razvod?
Ciganka: Imam druze sudija kako nemam ... pravo mu je mali
Cigo: Drug sudija jest mali al je mehak ko dusa
ratna 93 ... doleti granata i pravo u zemunicu opali
Mujo u cudu stoji i gleda oko sebe nije ni okrznut
a suljo se dere, urlaaa
-suljo ba sta se deress toliko!
-cuj sta se derem ... pa jarane izgubio sam nogu zar ne vidis
-daj ba ... eno ti je iza zbuna
Puko mujo ...odliejpio totalno i odlucio da predje na kontra stranu
Suljo ga ubjedjuje, moli tegli nazad ... ali ovaj odlazi prema drugoj strani
suljo u nevjerici od prvog vojnika uzima snajper i gleda kroz opticki nisan ... gleda
i paf opali i ubije ga
-pu djubre izdajnicko nisi ni preso na drugu stranu a krst od pola metra na ledja stavio
Gledaju mujo i suljo sa brda iz rova po carsiji
dole se setkaju vojnici un-a bare bosanke
kaze mujo
-jarane ovi posmatraci nista ne pomazu da rat stane
-jarane nisu oni posmatraci oni su jebaci a mi smo posmatraci
Last edited by atko on 27/08/2009 22:04, edited 1 time in total.
prevarila fata muju sa suljom i mujo je pita
-pa jeli mu bar veci od mog
-nije
-pa jeli mu deblji
-nije
-pa jel bolji tehnicar i jel izdrzljiv ko ja
-nije
-joooojjj hocu ga zajebavattt!
Stopira Mujo i nakon nekog vremena stane mu lik sa kamionom. Uđe Mujo, poče šuplja priča između njih dvojice i malo po malo iscrpiše oni teme za razgovor.
I pita Mujo vozača: "sviju ti, kako ti nije dosadno ovako vozariti povazdan, nigdje ničega, ti sam, pa kako izdržiš?"
Kaže lik: "ma nije strašno, kad mi dosadi imam jednog majmuna iza, zovnem ga i on mi popuši i ja neko vrijeme dobar. Hoćeš da vidiš kako to ide?"
Mujo jedva dočekao, "ma naravno da hoću". Zviznu vozač i majmun se onako bojažljivo pomoli iza cerade. Kaže lik "brže, popuši mi", majmun se nećka i ovaj ga opali šakom iz sve snage, skoro ga onesvijesti i majmun šta će, krenu da mu ga puši. Završi majmun i pita vozač Muju: "bil ti jarane malo probao?". Kaže Mujo onako malo stidljivo: "ma bih ja al ako može da me ne spucaš onako jako"...
Vozi Mujo autoputom 150 na sat i nailazi na tablu "USPORI - 100" i on spusti na 100. Vozi se još malo kad tabla "USPORI - 60". Psuje Mujo, kakav je ovo autoput al šta će, spusti brzinu na 60. Prođe još malo i opet tabla "USPORI - 20". Mujo već na rubu živaca, nećka se bil uopšte toliko usporio al ne plaća mu se kazna i on uspori na 20. I vuče se on tako neko vrijeme po cesti 20 na sat kad ugleda tablu "DOBRODOŠLI U USPORI"
Mama ajkula objasnjava sincicu ajkuli kako da pojede covjeka ...
-mi mozemo covjeka da osjetimo na 1000m
plivas 800 metara i onda izronis da ti se vidi ledjno peraje i kruzis oko njega 10 minuta
onda pridjes jos 150 metara i opet izronisi kruzis oko njega ...
-ma daj stara sta imam kruziti 20 minuta ... i onako je bespomocan zaletim se i pojedem ga odmah
-pa ako ti ne smeta da ga pojedes sa govnima moze i tako
Puko mujo ...odliejpio totalno i odlucio da predje na kontra stranu
Suljo ga ubjedjuje, moli tegli nazad ... ali ovaj odlazi prema drugoj strani
suljo u nevjerici od prvog vojnika uzima snajper i gleda kroz opticki nisan ... gleda
i paf opali i ubije ga
-pu djubre izdajnicko nisi ni preso na drugu stranu a krst od pola metra na ledja stavio
Puko mujo ...odliejpio totalno i odlucio da predje na kontra stranu
Suljo ga ubjedjuje, moli tegli nazad ... ali ovaj odlazi prema drugoj strani
suljo u nevjerici od prvog vojnika uzima snajper i gleda kroz opticki nisan ... gleda
i paf opali i ubije ga
-pu djubre izdajnicko nisi ni preso na drugu stranu a krst od pola metra na ledja stavio
sjećam se da je bila verzija sa mostom Bratstva i Jedinstva...
Idu mujo i suljo i vid govno i mujo kaze sulji
-bi li ti pojo govno za milju eura
-hm .. ma milja je milja moze
Idu dalje
Konta suljo ... ma pricace raji ... obrukace me
konta mujo ... ode milja u pm ..
Opet govno pored puta
-Mujo a bi li ti za milju ...
-bi!
Idu dalje i kaze jedan drugom
-Jarane ja tebi ti meni milju i dodjo smo na isto a oba po govno pojedosmo
-haj ba vazno je da se lova obrce
Popeo se elektromonter na banderu da nesto popravi, a odozdo ga gleda
djecak. Monter steze nesto klijestima kad mu ispadose. On sidje uzme
klijesta pa se popne i nastavi. Djecak ga gleda pa kaze:
- "Moj tata uvijek ima dvoja klijesta pa kad mu jedna ispadnu ne mora
odmah silaziti po njih."
Monter ne kaze nista nego nastavi raditi. Uze da nesto stegne sarafcigerom.
Samo sto je poceo ispade mu sarafciger. On silazi dolje a klinjo:
- "Moj tata uvijek ima dva sarafcigera pa kad mu jedan ispadne moze
drugim nastaviti posao."
Monter opet suti pa kako je bilo prevruce i on popio par piva sidje sa
bandere da se pomokri. Djecak pridje da vidi izbliza, a monter popizdio:
- "Ajd reci da ti otac ima i dva ku ** a?"
- "Jok, ima jedan, ali ko dva ta!!!"