SFOR ce doci i sa njima nece biti belajaDonVito wrote:A koliko ce biti usa sforaca ?
Naravno u vojnickoj opremi savrseno se uklapaju sa tribinama stadiona.
Los je travnjak na svim terenima osim na BP za koji su debelo platili. Ali ne zaboravite da smo mi tehnicka reprezentacija koja igra pas i prilaz blize golu za dobar rezultat. Teren na Kosevu je prevelik za nas nacin igre, Travnjak uzasan (busijen jedan do drugog), drenaza za autoputa samo asfalf prostrijet, tribine ko tepsija udaljene od igraca i ne vrse pritisak na igrace, akustike nema!

