Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
GeneralBHF
Posts: 627
Joined: 11/10/2012 08:28

#3601 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by GeneralBHF »

DonVito wrote:A koliko ce biti usa sforaca ?
Naravno u vojnickoj opremi savrseno se uklapaju sa tribinama stadiona.

Image
SFOR ce doci i sa njima nece biti belaja :)


Los je travnjak na svim terenima osim na BP za koji su debelo platili. Ali ne zaboravite da smo mi tehnicka reprezentacija koja igra pas i prilaz blize golu za dobar rezultat. Teren na Kosevu je prevelik za nas nacin igre, Travnjak uzasan (busijen jedan do drugog), drenaza za autoputa samo asfalf prostrijet, tribine ko tepsija udaljene od igraca i ne vrse pritisak na igrace, akustike nema!
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#3602 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by mali_milojica »

GeneralBHF wrote:
DonVito wrote:A koliko ce biti usa sforaca ?
Naravno u vojnickoj opremi savrseno se uklapaju sa tribinama stadiona.

Image
SFOR ce doci i sa njima nece biti belaja :)


Los je travnjak na svim terenima osim na BP za koji su debelo platili. Ali ne zaboravite da smo mi tehnicka reprezentacija koja igra pas i prilaz blize golu za dobar rezultat. Teren na Kosevu je prevelik za nas nacin igre, Travnjak uzasan (busijen jedan do drugog), drenaza za autoputa samo asfalf prostrijet, tribine ko tepsija udaljene od igraca i ne vrse pritisak na igrace, akustike nema!
Oko busena,slabe trave,neravnog terena i ostalih stvari se mogu sloziti,ali oko boldanog nikako. To je cista budalastina.
Barcelona je hajmo reci najsavrsenija tehnicka ekipa na svijetu (mozda i u historiji) i vidi cuda,njima ne smeta najveci teren na svijetu,onaj na Camp Nou.
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#3603 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Havatar »

Manji teren odgovara onim ekipama koje imaju defanzivnu taktiku a veci onim ekipama koje su tehnicki potkovanije .
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#3604 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by KPNCTNJAH »

Teren na Bilinom i na Kosevu je istih dimenzija, moraju se strucnjaci malo apdejtovat :mrgreen:
User avatar
ŠEHER_ABLA
Posts: 121
Joined: 21/06/2013 08:12
Location: On coffe in Zenica

#3605 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by ŠEHER_ABLA »

SFOR dolazi radi obezbjeđenja :lol: :lol:

Kaže komentar na ESPN (amer naravno) a tako sam ja protumačio

" ako nas je Belgija poderala sa 4:2 šta ce nam onda tek Bosna uradit koja prije samo 4.godine tu istu Belgiju dva puta pobjedila"
User avatar
ŠEHER_ABLA
Posts: 121
Joined: 21/06/2013 08:12
Location: On coffe in Zenica

#3606 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by ŠEHER_ABLA »

Po vašem cijenjenom mišljenju koja je najbolja utakmica reprezentacije u zadnjih 10 godina ?
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28538
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#3607 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by BHF_Manijak »

Kompletna utakmica - ona protiv Rumuna u Zenici 2:1, protiv Bjelorusa u gostima 0:2 (ne toliko zbog dominacije, sijaset prilika itd.., vec zbog zrelosti i takticke postavke), Belgija u gostima 2:4, protiv Grka ovdje 3:1, te protiv Danaca u gostima 0:2. Ovdje sam samo uracunao jace protivnike, dakle nista Estonija 7:0, Latvija 0:5, Luksemburg itd.., to su tanke svakako repke.

Tu bih dodao jos i prvo poluvrijeme protiv Francuza, gdje smo zaista izgledalo mocno, dominantno, kao da nam protivnik nista ne moze.

Zanimljivo da je gore 3 od 5 utakmica sve pod selektorskom palicom Safeta Susica, i to kako je vrijeme odmicalo tako je i on bivao sve bolji. Definitivno covjek koji uci iz svojih gresaka i napreduje dalje, i pretvara ih u vrline.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50722
Joined: 29/12/2005 01:20

#3608 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by jeza u ledja »

Grcka definitivno.
User avatar
ŠEHER_ABLA
Posts: 121
Joined: 21/06/2013 08:12
Location: On coffe in Zenica

#3609 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by ŠEHER_ABLA »

http://sportsport.ba/blabla/zmaj-stao-n ... vic/107625

Čestitke našem Zmaju Adnanu Zahirovicu povodom vjenčanja....

Živ i zdrav ti nama bio pa da zaigraš na SP 2014,EP 2016, i što da ne na Cupu Confederacija 2017
User avatar
Logovan
Posts: 102838
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3610 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Logovan »

ŠEHER_ABLA wrote:http://sportsport.ba/blabla/zmaj-stao-n ... vic/107625

Čestitke našem Zmaju Adnanu Zahirovicu povodom vjenčanja....

Živ i zdrav ti nama bio pa da zaigraš na SP 2014,EP 2016, i što da ne na Cupu Confederacija 2017
Čestitam Adnane. :bih:
User avatar
samo_ti
Posts: 1440
Joined: 02/12/2008 00:53
Location: Jalija Columbia

#3611 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by samo_ti »

ŠEHER_ABLA wrote:Po vašem cijenjenom mišljenju koja je najbolja utakmica reprezentacije u zadnjih 10 godina ?
Protiv Norveske u Zenici 1000 % !
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#3612 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by cyprus »

ŠEHER_ABLA wrote:Po vašem cijenjenom mišljenju koja je najbolja utakmica reprezentacije u zadnjih 10 godina ?
Belgija 2:4
User avatar
Idemedosumom
Posts: 8317
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#3613 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Idemedosumom »

ŠEHER_ABLA wrote:Po vašem cijenjenom mišljenju koja je najbolja utakmica reprezentacije u zadnjih 10 godina ?
Ima ih mnogo koje smo jako dobro odigrali. Ja bih izdvojio ove dvije:

1. Utakmica baraza protiv Francuske (1:1) - Iako nismo pobijedili, ovo je za mene mozda i najbolje odigrana tekma nasih zmajeva otkako ja pratim repku. Uspjeli smo izdominirat Francuze na njihovom terenu, iako nas je Thomson klao tokom cijelog meca. Momci su bili pod velikim pritiskom, uprkos tome, odigrali odlicno.


2. Utakmica protiv Turske u Zenici, dok nas je Ciro vodio (1:1) - Ni ovdje nismo upisali 3 boda ali smo nakon relativno slabe igre i ranog vođstva turaka uspjeli preokrenut stanje na terenu, i stvoriti mnogo prilika (necu debelom Misketu oprostiti sto onako mlohavo suta na prazan gol). Treba i Sejin eurogol spoment :bih:
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#3614 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by phillie »

(izbrisite tacku izmedju o i r ). Meni bi sasvim odgovarala grupa sa Kolumbijom, Jordanom i Tunisom. :D Skromno.
User avatar
ŠEHER_ABLA
Posts: 121
Joined: 21/06/2013 08:12
Location: On coffe in Zenica

#3615 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by ŠEHER_ABLA »

phillie wrote:
(izbrisite tacku izmedju o i r ). Meni bi sasvim odgovarala grupa sa Kolumbijom, Jordanom i Tunisom. :D Skromno.
To bi onda ovako nekako izgledalo

BIH 3 0 0 10:0 9
Kolumbija 3 2 0 1 6:3 6
Tunis 3 1 0 2 3:6 3
Jordan 3 0 0 3 1:10 0

:D :D :D :D :D :D
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#3616 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by phillie »

Ne bih imao nista protiv i da bude jedna nerijesena utakmica, npr, Tunisa i Jordana :P :P :P al eto ako nas je "pomilovala" sreca u kvalifikacijama, zasto ne i u glavnom zrijebu :D
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#3617 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Muhamed Đakmić »

Jordan sigurno neće proći, ali eto :D
User avatar
Logovan
Posts: 102838
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3618 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Logovan »

phillie wrote:
(izbrisite tacku izmedju o i r ). Meni bi sasvim odgovarala grupa sa Kolumbijom, Jordanom i Tunisom. :D Skromno.
Grupa taman za prolaska. :D Brat bratu možemo ostvariti dvije pobjede, od kojih je jedna ubjedljiva a sa Kolumbijom bi nam bio dosta remi.

Kako rekoše na ovoj stranici dole na dnu teksta, treba prvo sačekati utakmice sa Slovačkom i gostovanje u Litvaniji, pa onda pričati o Brazilu. :D
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#3619 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by pirmin »

ŠEHER_ABLA wrote:Po vašem cijenjenom mišljenju koja je najbolja utakmica reprezentacije u zadnjih 10 godina ?
Definitivno:

https://www.youtube.com/watch?v=dBMQlbCd0bw

Ovih 90 minuta buduci treneri u skolama studiraju. 8-)
Drugi gol - fudbalska umjetnost, vrh, nema dalje. :bih:
User avatar
ŠEHER_ABLA
Posts: 121
Joined: 21/06/2013 08:12
Location: On coffe in Zenica

#3620 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by ŠEHER_ABLA »

Strpljen spašen.Dvomeč sa Slovacima je prekretnica OVIH KVALIFIKACIJA.Dobre pa u zadnje vrijeme primamo malo golova pa valjda će tako bit i protiv ovih Slovaka.
User avatar
Ajatolah_
Posts: 8609
Joined: 11/02/2009 15:21

#3621 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Ajatolah_ »

Nama će glavni konkurent vjerovatno biti iz ovog šešira Afrika/Južna Amerika.
User avatar
luckylaka
Posts: 26228
Joined: 15/01/2010 06:28

#3622 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by luckylaka »

EdoI wrote:Nama će glavni konkurent vjerovatno biti iz ovog šešira Afrika/Južna Amerika.
Nama su trenutno glavni konkurenti Grcka i Slovacka .Smanjite euforiju ,po ko zna koji put.Korak po korak do S.P.-a :bih:
User avatar
ŠEHER_ABLA
Posts: 121
Joined: 21/06/2013 08:12
Location: On coffe in Zenica

#3623 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by ŠEHER_ABLA »

luckylaka wrote:
EdoI wrote:Nama će glavni konkurent vjerovatno biti iz ovog šešira Afrika/Južna Amerika.
Nama su trenutno glavni konkurenti Grcka i Slovacka .Smanjite euforiju ,po ko zna koji put.Korak po korak do S.P.-a :bih:
:thumbup: :thumbup: :bih:
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11673
Joined: 15/01/2010 18:31

#3624 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Jack Be Nimble »

Nama glavni konkurenti su ovi sa demonstracija koji traze od svijeta da bojkotuju SP. Ja se slazem sa njima i treba napraviti bojkot, ali 2018 god.
User avatar
ŠEHER_ABLA
Posts: 121
Joined: 21/06/2013 08:12
Location: On coffe in Zenica

#3625 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by ŠEHER_ABLA »

KAD DOĐU KOLAŠINAC I BIČAKČIĆ KOGA NA KLUPU ?
Post Reply