Hayat

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
gerberica
Posts: 4944
Joined: 26/07/2011 22:28

#3601 Re: Hayat

Post by gerberica »

_Reds_ wrote:

Neka ih je stid i sram. Ovo je dno dna, ne znam da li može dalje. Ismijavaju ljude zato što žive na selu, zato što nemaju asfalt do kuće. A ovoj novinarki su vrhunski dosezi oni članci na ekskluziva.ba koje bi bolje napisalo dijete u osnovoj školi.

Može li se kako ovaj Hayat izbrisati skroz za MOjaTV-e, gade mi se. Pogotovo zato sto prave emisije kao što su "ispuni mi želju" i kao obilaze ljude tamo negdje, a onda naprave ovakvu i ismijavaju iste ljude.
Ako im ja kazem da cu snimiti pjesmu bas me zanima hoce li doci.A,nece jer do mene mogu za 10 min po asfaltu i nece ispasti "face".Nece ona biti glavna u prilogu i ne bi se imali kome smijati.Jesu seljaci u pusko mitraljez :lol: ,ma kakva tv takvi i voditelji.Odron do odrona,fuuuuuujjj
snowflake_
Posts: 51
Joined: 18/10/2009 12:04

#3602 Re: Hayat

Post by snowflake_ »

ovo je stvarno dno dna. Ne razumijem sta je poenta ovog priloga??? Da se pokaze gdje djevojka zivi? Da ima planinarski dom u komsiluku? Nije mi jasno: ovakvi "novinari" sebe nazivaju svjetskim novinarima i furaju se kao neka elita, profesionalizam na nivou sta sve ne i onda naprave prilog o ovome :S Ko je ova novinarka da ismijava nekoga? Sto je to ona bolja od ove djevojke?
Pogledah prilog i bas mi bi zao djevojke. Jadna ih ugostila fino, sta ce koliko je mogla...i nadje se ova "novinarka" da je ismijava. Sredila se fol nabacila sponzorsku odjecu pa hajde da nekoga ismijavam. Pa bona pogledaj sebe prvo. Koje komplekse moras imati da ovako nesto snimis i ismijavas nekoga. Boze sacuvaj.
Jezik je covjekov najveci neprijatelj pa fino nek se zapita doticna da li je ispravno ovo sto radi.
Daleko su ovi novinari od "svjetskih".
Karma is a bitch baby.
User avatar
karanana
Posts: 50776
Joined: 26/02/2004 00:00

#3603 Re: Hayat

Post by karanana »

a jucer im prilog o nekom motociklisti trkacu i prikazuju njegove "vjestine i znanja" na motoru.
kao prezivio neku tesku nesrecu, fali mu pola organa, covjek u drugom autu pogino. navodno motociklista nije kriv a prikazuju ga fura zenicom, vozi bez ruku na jednom tocku itd.
nova_korisnica
Posts: 1207
Joined: 19/09/2008 12:48

#3604 Re: Hayat

Post by nova_korisnica »

Ova asfaltusa ne skida cvike ni u kuci? Hmmm, sto ti je odgoj....a o novinarskom zanatu necu ni pricati....ali se bureka i kolaca sigurno najela :wink:
User avatar
karanana
Posts: 50776
Joined: 26/02/2004 00:00

#3605 Re: Hayat

Post by karanana »

vidi pite dobre.
eeee moja mirza, eto ti imas talenat i zivis u gradu i sve super. a dva jaja ne znas ispeci. ljepota. ja bih sad otiso gore u planinu bez srkleta, jedna kucica, par ovaca, krava, cist zrak. jos fino vako jedna mlada koja ovako razvije i na drvima ispece res burek.....
User avatar
_Reds_
Posts: 9475
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#3606 Re: Hayat

Post by _Reds_ »

karanana wrote:vidi pite dobre.
eeee moja mirza, eto ti imas talenat i zivis u gradu i sve super. a dva jaja ne znas ispeci. ljepota. ja bih sad otiso gore u planinu bez srkleta, jedna kucica, par ovaca, krava, cist zrak. jos fino vako jedna mlada koja ovako razvije i na drvima ispece res burek.....
Ma kladim se da je i ona negdje porijeklom iz nekog bosanskog sela, ali eto ljudi cim u grad dodju, pozive, zaborave ko su i odakle su, i odu ismijavati ljude koji zive na selu, koji nemaju asfalt do kuce, pa im se ne moze u stiklama doci do kuce. Da je sreca ova drzava bi podsticala ljude da se vracaju iz gradova na sela, jer je u gradu sve manje hajra kakvog.

A znam ja i ovi koji su silom ratnih prilika se dokopali Sarajeva, inache pitanje je da li bi ga ikad u zivotu vidjeli, i sada kada vide kravu ili ovcu prave se kao da su vidjeli vanzemaljca.
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#3607 Re: Hayat

Post by johntra »

Eki što je kriza u Hayatu, koriste se i privatna vozila za službena putovanja... :D
Pa i Mirza je iz Goražda isto, odlično se snalazi na domaćem terenu....
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#3608 Re: Hayat

Post by StupskaBitanga »

johntra wrote:Eki što je kriza u Hayatu, koriste se i privatna vozila za službena putovanja... :D
Pa i Mirza je iz Goražda isto, odlično se snalazi na domaćem terenu....
Hayat baš i ne ide mislim ZMBT im postali i voditelji
Ma haos
donja_crtica
Posts: 668
Joined: 09/06/2008 13:45

#3609 Re: Hayat

Post by donja_crtica »

ja zaista ne mogu ovog izrugivanja. fakat bezobrazno i krajnje nefer prema djevojci. treba im na FB pisat...
User avatar
Loulou
Posts: 3017
Joined: 16/04/2008 15:18

#3610 Re: Hayat

Post by Loulou »

U nekoliko navrata, gledajući ovaj video, mi je došlo da zaplačem. :(
Mehida djeluje kao dobra, prostodušna osoba. Želim joj sve najbolje u životu.

O Hayatovim "novinarima" i "prilozima", iako je tema, ne bih.
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#3611 Re: Hayat

Post by alibaba_i_30_godina »

Loulou wrote:U nekoliko navrata, gledajući ovaj video, mi je došlo da zaplačem. :(
Mehida djeluje kao dobra, prostodušna osoba. Želim joj sve najbolje u životu.

O Hayatovim "novinarima" i "prilozima", iako je tema, ne bih.
Iskreno, i mene je dirnula. Tacno se kod nje moze primijetiti nas stari bosanski mentalitet, onako skromna kuca ona je njih ugostila sto je najbolje mogla, cak im napravila i da jedu.

Najgori su ovi koji se ismijavaju ovakvim ljudima, obicno su njihovi korijeni potekli i sa vecim sela ... da bude jasno, da nemam nista protiv ljudi sa sela.
User avatar
minjonja
Posts: 3597
Joined: 27/11/2009 09:17
Location: Došljakistan

#3612 Re: Hayat

Post by minjonja »

apel hayatu: molim vas prodajte sve sto imate i donirajte u dobre svrhe i prestanite da postojite!!!

evo natjerah se gledati ovo smece od klipa mada sam najgore i slutila. cura ne zna da pjeva to stoji, ali oni ismijavaju sto neko zivi na selu, a sami hayatovci se dice nekakvim svjetskim, evropskim kvalitetom tv programa. a majka mu stara prilog vam se sastoji od 6 minuta ubrzanog snimka voznje uz jednu od najgorih pjesama sa ovih prostora - gas gas. ma sve da su mozarta pustili, kakav je to prilog? idu snimiti intervju sa nekom djevojkom, a nju cujemo svega 3 puta kako progovara. da ne spominjem kako je nekulturno pricati s nekim sa suncanim naocalima, pogotovo kad je to cista furka jer se vidi da je sunce vec bilo zaslo. btw, ko je voditeljici kriv sto nosi do*icnjak dok se jos snijeg ni u gradu nije otopio? KO GLEDA OVAJ HAYAT MOLIM VAS, KAKO SE DRZE IZNAD VODE??
User avatar
super.nova
Posts: 163
Joined: 03/04/2011 14:33
Location: Na licu mjesta

#3613 Re: Hayat

Post by super.nova »

Gledala sam taj prilog i na kraju ostala u soku... Sta je trebalo? Da me nasmije?? Dajte molim vas, pa sta ako zivi na selu, nije jedina... Cestitam na ekskluzivi! :x
Ovo vise govori o njihovoj povrsnosti i zelji da se pokazu kao "elita", "gradjani" ili sta vec, nego toj djevojci. Neko je vec rekao, cura fakat djeluje kao dobricak.

Btw Kladim se da je veliki broj uposlenika Hayata upravo sa sela.
User avatar
plain vanilla
Posts: 70316
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#3614 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

necu klinuti da vidim taj prilog, ali sam gledala kad su Medihu doveli kao goscu u prosloj sezoni ZMBT..naravno, isti povod, da je ismijavaju
ona pjeva, svi se smijulje..strashno
User avatar
citadela
Posts: 739
Joined: 29/11/2011 01:56

#3615 Re: Hayat

Post by citadela »

snowflake_ wrote:ovo je stvarno dno dna. Ne razumijem sta je poenta ovog priloga??? Da se pokaze gdje djevojka zivi? Da ima planinarski dom u komsiluku? Nije mi jasno: ovakvi "novinari" sebe nazivaju svjetskim novinarima i furaju se kao neka elita, profesionalizam na nivou sta sve ne i onda naprave prilog o ovome :S Ko je ova novinarka da ismijava nekoga? Sto je to ona bolja od ove djevojke?
Pogledah prilog i bas mi bi zao djevojke. Jadna ih ugostila fino, sta ce koliko je mogla...i nadje se ova "novinarka" da je ismijava. Sredila se fol nabacila sponzorsku odjecu pa hajde da nekoga ismijavam. Pa bona pogledaj sebe prvo. Koje komplekse moras imati da ovako nesto snimis i ismijavas nekoga. Boze sacuvaj.
Jezik je covjekov najveci neprijatelj pa fino nek se zapita doticna da li je ispravno ovo sto radi.
Daleko su ovi novinari od "svjetskih".
Karma is a bitch baby.
Dobro rece - kompleksi rade. Nadati je se da je ovim prilogom barem nakratko zalijecila neke svoje licne frustracije i kompleske, i da je ovo bila dovoljna doza, pa da moze u nove radne pobjede; osim toga, drugi smisao ovaj prilog nema niti bi mogao da ima.
User avatar
luckylaka
Posts: 26234
Joined: 15/01/2010 06:28

#3616 Re: Hayat

Post by luckylaka »

Ova polupismena prostakusa od tzv.voditelja bila mi je odvratna jos od pocetka a sad je jos gora.I kad mi neko kaze Hayat na br.1.To smece od tv kuce ce samo sebe da srusi ABD.Brena,Brega niz ce se nastaviti Kustom ...
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#3617 Re: Hayat

Post by BHF_Manijak »

Nista gore neko kad se papanka docepa grada pa onda lijeci komplekse! FUj, znao sam da su dno dna, ai ovo je i dno probilo!!! :roll:
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#3618 Re: Hayat

Post by StupskaBitanga »

Narode čekajte pa polako
Ovo je samo početak. Snimiće ona singl malo golotinje, vrckanja guzom i eto ti nove Verene C.
gerberica
Posts: 4944
Joined: 26/07/2011 22:28

#3619 Re: Hayat

Post by gerberica »

Da sam na mjestu ove djevojke ja bih njih tuzila-Hayat tv.Nije djevojka kriva sto ne zivi u centru Sarajeva.Vjerujem da je postenija i da ima vise karaktera od ove "princeze".Valjda je Svrakicima dobra za neke stvari ako ne zna sta je profesionalizam.Ma, samo da ja vidim ovu ustogljenu gdje nadrobila bih ja njoj u minuti da ne bi znala sta je snaslo. :mrgreen:
User avatar
RIZVA
Posts: 20786
Joined: 18/03/2007 15:18
Location: Sarajevo

#3620 Re: Hayat

Post by RIZVA »

Jadno,bijedno...suvisno je bilo sta reci uopste o tv Hayat a pogotovo o samom prilogu ove kokoške...
User avatar
Man of steel
Posts: 1395
Joined: 28/02/2012 00:58

#3621 Re: Hayat

Post by Man of steel »

Šta zna emancipovana seljenačura šta je selo i priroda.

ONO koje za život zarađuje tračevima i zabadanjem nosa u tuđe stvari našlo je za shodno da se šprda i cirkuzi sa jednom neiskvarenom seljančicom koja je za ovu hayatovu žbljohu pojam ljepote i ženstvenosti u svakom mogućem smislu.

Naučilo guzove izbaciti, navući tange, zamazati se puderom, nabaciti đozle i misli da je pojam ženstvenosti naspram ove putene seljančice koja onako rumena i neiskvarena izgleda prirodnije i ljepše od ovog akrapa milion puta.
donja_crtica
Posts: 668
Joined: 09/06/2008 13:45

#3622 Re: Hayat

Post by donja_crtica »

Man of steel wrote:Šta zna emancipovana seljenačura šta je selo i priroda.

ONO koje za život zarađuje tračevima i zabadanjem nosa u tuđe stvari našlo je za shodno da se šprda i cirkuzi sa jednom neiskvarenom seljančicom koja je za ovu hayatovu žbljohu pojam ljepote i ženstvenosti u svakom mogućem smislu.

Naučilo guzove izbaciti, navući tange, zamazati se puderom, nabaciti đozle i misli da je pojam ženstvenosti naspram ove putene seljančice koja onako rumena i neiskvarena izgleda prirodnije i ljepše od ovog akrapa milion puta.

Surovo, al u glavu
Mezopotamija
Posts: 122
Joined: 21/10/2009 20:52

#3623 Re: Hayat

Post by Mezopotamija »

Voljela bi znati, da doticna Mirza ovo cita. Iako cita nadmena seoska novinarka ide onom "I losa reklama je reklama", ne shavatajuci gdje je to primjenjivo.

Mnogo mi je bilo zao ove djevojke, ne razumijem kako se covjek ne zamisli i na tren sebe stavi u tu poziciju da ga neko ismijava? Znala je da reaguje kada joj je Emina Karisik uzvratila tamo gdje najvise boli, tad je osudjivala ponizavanje, zaziranje u duboke rane, trebali smo da je sazalijevamo :shock:
Da bi ona ovo sad uradila, samo da joj pozelim da sve sto drugima voli da radi da Bog da njoj svi radili, a i ovaj sabanluk od njihove televizije da zavrsi cirkus.
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#3624 Re: Hayat

Post by Cholina_Lokica »

Ne mogu sad da preslusam, sta pricaju :? Kako se ismijava :?
User avatar
karanana
Posts: 50776
Joined: 26/02/2004 00:00

#3625 Re: Hayat

Post by karanana »

Mezopotamija wrote:Voljela bi znati, da doticna Mirza ovo cita. Iako cita nadmena seoska novinarka ide onom "I losa reklama je reklama", ne shavatajuci gdje je to primjenjivo.

Mnogo mi je bilo zao ove djevojke, ne razumijem kako se covjek ne zamisli i na tren sebe stavi u tu poziciju da ga neko ismijava? Znala je da reaguje kada joj je Emina Karisik uzvratila tamo gdje najvise boli, tad je osudjivala ponizavanje, zaziranje u duboke rane, trebali smo da je sazalijevamo :shock:
Da bi ona ovo sad uradila, samo da joj pozelim da sve sto drugima voli da radi da Bog da njoj svi radili, a i ovaj sabanluk od njihove televizije da zavrsi cirkus.
a sta emina karisik? nisam u toku. sta se desavalo?
Post Reply