BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3601 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Spreman za Brazil 
- Manic Psycho
- Posts: 1178
- Joined: 09/11/2011 12:32
#3602 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
hajd poguraj ovaj ankaragucu, reci da ce ispasti. ne mogu ljudi nikog da pobijedestudeni76 wrote:Imaš li kandidata za ispadanje, da kažem da će ostatManic Psycho wrote:ti kad nesto namirises to mora biti suprotno.studeni76 wrote: Svaka čast za njih. Haman im je optimizam bio realan pred početak ovog drugog dijela. Očekivao sam da se bore za opstanak sa Ordusporom, al i jedni i drugi se izvlače. Nadam se da se varam al sve mi smrdi da će Sehićev Mersin da ispadne.evo mersin pobijedi u gostima trabzon. ljudi drugi najbolji gost u ligi a kuci katastrofa igraju
- Manic Psycho
- Posts: 1178
- Joined: 09/11/2011 12:32
#3603 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
kakav skysport, jedino relevantan je goal.com 
- Edin H.
- Posts: 53589
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#3604 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Ako se ne varam oni su mu dali 6.5Manic Psycho wrote:kakav skysport, jedino relevantan je goal.com
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#3605 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
ja sam svoju gradjansku duznost obavilaEdin H. wrote:Ako se ne varam oni su mu dali 6.5Manic Psycho wrote:kakav skysport, jedino relevantan je goal.com, medjutim nema glasanja za top of the match na ovoj utakmici.
http://www.goal.com/en/match/60483/stok ... neup-stats
- Edin H.
- Posts: 53589
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#3606 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
KvaziExpert wrote:Kako nema, ja sad vidio zutu zvjezdicu kod njega (ili ono dodje zlatna)Edin H. wrote:Ako se ne varam oni su mu dali 6.5Manic Psycho wrote:kakav skysport, jedino relevantan je goal.com, medjutim nema glasanja za top of the match na ovoj utakmici.
Cestitke Asmiru Begovicu na laskavoj tituli najboljeg igraca po izboru citalaca portala goal.com
http://www.goal.com/en/match/60483/stok ... neup-stats
Nisu odmah poslije utakmice dozvolili glasanje, probao sam, ali nema veze, vidim ima vas upornijih
- Manic Psycho
- Posts: 1178
- Joined: 09/11/2011 12:32
#3607 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
zar nije dzeko i na toj tekmi top of the match. goal.com ce ga postaviti za pocasnog topa na svim utakmicam
- BHF_Manijak
- Posts: 28526
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#3608 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Sejo Salihovic suspendovan dvije utakmice od strane strucnog staba Hoffenheima, te ga nece biti protiv Kolna i Bayerna!
Detalje nisu iz kluba iznosili, Babbel veli da ce nakon te dvije sedmice se vratiti treninzima prvog tima(dotad ce trenirati sa U23 ekipom) i da za njega stvar biti zaboravljane te ce se moci nametati u utrci za prvih 11 ko i svi ostali.
Detalje nisu iz kluba iznosili, Babbel veli da ce nakon te dvije sedmice se vratiti treninzima prvog tima(dotad ce trenirati sa U23 ekipom) i da za njega stvar biti zaboravljane te ce se moci nametati u utrci za prvih 11 ko i svi ostali.
-
Baudelaire
- Posts: 4772
- Joined: 13/04/2011 20:40
#3609 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Pretpostavljam da mu Babbel ne da da igra jer odlazi na kraju sezone. Ima Sejo kratak fitilj, Hoffenheim igra loše, on neće da obnovi ugovor, a klub hoće da uzme dinar na njemu ili da ga kazni...BHF_Manijak wrote:Sejo Salihovic suspendovan dvije utakmice od strane strucnog staba Hoffenheima, te ga nece biti protiv Kolna i Bayerna!![]()
Detalje nisu iz kluba iznosili, Babbel veli da ce nakon te dvije sedmice se vratiti treninzima prvog tima(dotad ce trenirati sa U23 ekipom) i da za njega stvar biti zaboravljane te ce se moci nametati u utrci za prvih 11 ko i svi ostali.
- Manic Psycho
- Posts: 1178
- Joined: 09/11/2011 12:32
#3610 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
ja babela krmeta, da Bog da ispali u zvajtu 
- BHF_Manijak
- Posts: 28526
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#3611 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Ovo je bas suspenzija, dakle van tima skroz, vjerovatno je nesto zasro prije nego je dosos na okupljanje.Baudelaire wrote:Pretpostavljam da mu Babbel ne da da igra jer odlazi na kraju sezone. Ima Sejo kratak fitilj, Hoffenheim igra loše, on neće da obnovi ugovor, a klub hoće da uzme dinar na njemu ili da ga kazni...BHF_Manijak wrote:Sejo Salihovic suspendovan dvije utakmice od strane strucnog staba Hoffenheima, te ga nece biti protiv Kolna i Bayerna!![]()
Detalje nisu iz kluba iznosili, Babbel veli da ce nakon te dvije sedmice se vratiti treninzima prvog tima(dotad ce trenirati sa U23 ekipom) i da za njega stvar biti zaboravljane te ce se moci nametati u utrci za prvih 11 ko i svi ostali.
U tekstu izmedju ostalog stoji da je i ranije imao ovakvih ispada, npr. zadnje sezone kad se bunio da klub ima manjka autoriteta prema njemu a jedan je od onih koji je doveo Hoffenheim iz 3. u prvu ligu tj bio je dio tog tima.
-
qay
- Posts: 112
- Joined: 28/05/2008 16:42
-
klixober
- Posts: 5743
- Joined: 20/09/2006 14:12
#3613 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
. 
Last edited by klixober on 01/03/2012 15:18, edited 1 time in total.
-
qay
- Posts: 112
- Joined: 28/05/2008 16:42
- Admir_1984
- Posts: 7641
- Joined: 13/03/2006 01:33
- Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće
#3615 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
neki mahmutovic dao gol za teplice, pratim kladaru pa slucajno vidio, valjda je naš
- BHF_Manijak
- Posts: 28526
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#3616 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Frajer dosad milion puta spominjan...Admir_1984 wrote:neki mahmutovic dao gol za teplice, pratim kladaru pa slucajno vidio, valjda je naš
- ganjeta
- Posts: 9542
- Joined: 09/03/2010 02:36
- Location: Joint Union
#3617 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Ironija Manijače, vidiš da su svi moderni.
-
donBeton
- Posts: 616
- Joined: 02/01/2007 23:52
#3618 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Izgubili smo pravo na Dialibu.
- BHF_Manijak
- Posts: 28526
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#3619 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Ne osjetih tu dozu ironije, izvinjavam se, do mene je!

- Manic Psycho
- Posts: 1178
- Joined: 09/11/2011 12:32
#3620 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
nismo izgubili jer je igrao u prijateljskoj utakmici, tek kad odigra zvanicnu kvalifikacijsku za senegal onda je njihov. al mislim da dialiba niakad ne bi ni zaigrao za nasu reprezentaciju tako da mu je bolje u rodnoj grudidonBeton wrote:Izgubili smo pravo na Dialibu.
- Ja_Ja
- Posts: 2829
- Joined: 07/03/2006 06:59
- Location: tamo daleko...
#3621 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Nismo mi nikada ni imali pravo na njega koliko citam. Valjda je potrebno da tip igra/zivi 5 godina u zemlji ili da mu je neko nase gore list da bi igrao. A navodno ni jedno ni drugo nije ispunjeno. Negdje sam procitao da smo dobili zalbu i za onu jednu utakmicu sto je odigrao za U21. Imali neko vise informacija?
- kokuz_sa
- Posts: 9069
- Joined: 29/05/2010 21:11
- Location: nisam u inostranstvu :D
#3622 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Administrativni problemi
Asmir Avdukić, novi golman iranskog Persopolisa, neće moći da nastupa u iranskom prvenstvu obzirom da čelnici kluba nisu stigli da ga registruju na vrijeme. Ipak, naš povremeni reprezentativac imat će pravo nastupa u azijskoj Ligi prvaka.
Avdukić je u zimskom prelaznom roku napustio Borac i najavljen je kao veliko pojačanje iranskog kluba. Debi očekuje 7. marta, kada će njegova ekipa odmjeriti snage sa Al Hilalom.
“Prije svega želim da zahvalim čelnicima Borca koji su imali razumjevanja i pustili su me da pređem u Iran. Želim da pozdravim navijače koji su, po mom mišljenju, najbolji u BiH i zahvaljujem im na podršci. Borcu želim mnogo sreće u nastavku prvenstva”, izjavio je Avdukić.

Asmir Avdukić, novi golman iranskog Persopolisa, neće moći da nastupa u iranskom prvenstvu obzirom da čelnici kluba nisu stigli da ga registruju na vrijeme. Ipak, naš povremeni reprezentativac imat će pravo nastupa u azijskoj Ligi prvaka.
Avdukić je u zimskom prelaznom roku napustio Borac i najavljen je kao veliko pojačanje iranskog kluba. Debi očekuje 7. marta, kada će njegova ekipa odmjeriti snage sa Al Hilalom.
“Prije svega želim da zahvalim čelnicima Borca koji su imali razumjevanja i pustili su me da pređem u Iran. Želim da pozdravim navijače koji su, po mom mišljenju, najbolji u BiH i zahvaljujem im na podršci. Borcu želim mnogo sreće u nastavku prvenstva”, izjavio je Avdukić.
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#3623 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Ajmo Vedo majstore, krenulo pa procepilo. Svaka cast zmaju.

- shake69
- Posts: 7601
- Joined: 18/06/2011 01:21
- Location: Soukbunar
#3624 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Gdje su ti sportski novinari pa da istraze zasto nije na okupljanje kadeta stigao kazu najveci talenat Balkana u kadetskim kategorijama, Alen Halilovic, sin Sejada, bivseg reprezentativca BiH? Ne mogu da vjerujem da je ovaj nasao drugu racunicu, mislim na njegovog oca, ili je po srijedi onaj hercegovacki sup...k Mamic koji ga je mozda ucijenio, ko ce znati! Jest da je jos rano, decko je mlad, ali takve stvari treba ozbiljno tretirati pa i preko medija izvrsiti pritisak da mali zaigra za BiH.
-
doboj71
- Posts: 607
- Joined: 21/07/2011 05:20
#3625 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Posto vjerovatno licno ne znas Seju,ne znas sta pricas .Jos uvijek cekaju poziv od Saveza da mali dodje na pripreme.
