BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3601 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Tomahawk11 »

Spreman za Brazil :thumbup:
User avatar
Manic Psycho
Posts: 1178
Joined: 09/11/2011 12:32

#3602 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Manic Psycho »

studeni76 wrote:
Manic Psycho wrote:
studeni76 wrote: Svaka čast za njih. Haman im je optimizam bio realan pred početak ovog drugog dijela. Očekivao sam da se bore za opstanak sa Ordusporom, al i jedni i drugi se izvlače. Nadam se da se varam al sve mi smrdi da će Sehićev Mersin da ispadne.
ti kad nesto namirises to mora biti suprotno. :thumbup: evo mersin pobijedi u gostima trabzon. ljudi drugi najbolji gost u ligi a kuci katastrofa igraju :-)
Imaš li kandidata za ispadanje, da kažem da će ostat :D
hajd poguraj ovaj ankaragucu, reci da ce ispasti. ne mogu ljudi nikog da pobijede :D
User avatar
Manic Psycho
Posts: 1178
Joined: 09/11/2011 12:32

#3603 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Manic Psycho »

kakav skysport, jedino relevantan je goal.com :skoljka:
User avatar
Edin H.
Posts: 53589
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#3604 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Edin H. »

Manic Psycho wrote:kakav skysport, jedino relevantan je goal.com :skoljka:
Ako se ne varam oni su mu dali 6.5 :shock: , medjutim nema glasanja za top of the match na ovoj utakmici.
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3605 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by alica.k »

Edin H. wrote:
Manic Psycho wrote:kakav skysport, jedino relevantan je goal.com :skoljka:
Ako se ne varam oni su mu dali 6.5 :shock: , medjutim nema glasanja za top of the match na ovoj utakmici.
ja sam svoju gradjansku duznost obavila

http://www.goal.com/en/match/60483/stok ... neup-stats
User avatar
Edin H.
Posts: 53589
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#3606 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Edin H. »

KvaziExpert wrote:
Edin H. wrote:
Manic Psycho wrote:kakav skysport, jedino relevantan je goal.com :skoljka:
Ako se ne varam oni su mu dali 6.5 :shock: , medjutim nema glasanja za top of the match na ovoj utakmici.
Kako nema, ja sad vidio zutu zvjezdicu kod njega (ili ono dodje zlatna)

Cestitke Asmiru Begovicu na laskavoj tituli najboljeg igraca po izboru citalaca portala goal.com :D

http://www.goal.com/en/match/60483/stok ... neup-stats

Nisu odmah poslije utakmice dozvolili glasanje, probao sam, ali nema veze, vidim ima vas upornijih :D
User avatar
Manic Psycho
Posts: 1178
Joined: 09/11/2011 12:32

#3607 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Manic Psycho »

zar nije dzeko i na toj tekmi top of the match. goal.com ce ga postaviti za pocasnog topa na svim utakmicam
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28526
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#3608 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by BHF_Manijak »

Sejo Salihovic suspendovan dvije utakmice od strane strucnog staba Hoffenheima, te ga nece biti protiv Kolna i Bayerna! :(
Detalje nisu iz kluba iznosili, Babbel veli da ce nakon te dvije sedmice se vratiti treninzima prvog tima(dotad ce trenirati sa U23 ekipom) i da za njega stvar biti zaboravljane te ce se moci nametati u utrci za prvih 11 ko i svi ostali.
Baudelaire
Posts: 4772
Joined: 13/04/2011 20:40

#3609 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Baudelaire »

BHF_Manijak wrote:Sejo Salihovic suspendovan dvije utakmice od strane strucnog staba Hoffenheima, te ga nece biti protiv Kolna i Bayerna! :(
Detalje nisu iz kluba iznosili, Babbel veli da ce nakon te dvije sedmice se vratiti treninzima prvog tima(dotad ce trenirati sa U23 ekipom) i da za njega stvar biti zaboravljane te ce se moci nametati u utrci za prvih 11 ko i svi ostali.
Pretpostavljam da mu Babbel ne da da igra jer odlazi na kraju sezone. Ima Sejo kratak fitilj, Hoffenheim igra loše, on neće da obnovi ugovor, a klub hoće da uzme dinar na njemu ili da ga kazni...
User avatar
Manic Psycho
Posts: 1178
Joined: 09/11/2011 12:32

#3610 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Manic Psycho »

ja babela krmeta, da Bog da ispali u zvajtu :x
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28526
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#3611 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by BHF_Manijak »

Baudelaire wrote:
BHF_Manijak wrote:Sejo Salihovic suspendovan dvije utakmice od strane strucnog staba Hoffenheima, te ga nece biti protiv Kolna i Bayerna! :(
Detalje nisu iz kluba iznosili, Babbel veli da ce nakon te dvije sedmice se vratiti treninzima prvog tima(dotad ce trenirati sa U23 ekipom) i da za njega stvar biti zaboravljane te ce se moci nametati u utrci za prvih 11 ko i svi ostali.
Pretpostavljam da mu Babbel ne da da igra jer odlazi na kraju sezone. Ima Sejo kratak fitilj, Hoffenheim igra loše, on neće da obnovi ugovor, a klub hoće da uzme dinar na njemu ili da ga kazni...
Ovo je bas suspenzija, dakle van tima skroz, vjerovatno je nesto zasro prije nego je dosos na okupljanje.
U tekstu izmedju ostalog stoji da je i ranije imao ovakvih ispada, npr. zadnje sezone kad se bunio da klub ima manjka autoriteta prema njemu a jedan je od onih koji je doveo Hoffenheim iz 3. u prvu ligu tj bio je dio tog tima.
klixober
Posts: 5743
Joined: 20/09/2006 14:12

#3613 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by klixober »

. :D
Last edited by klixober on 01/03/2012 15:18, edited 1 time in total.
User avatar
Admir_1984
Posts: 7641
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#3615 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Admir_1984 »

neki mahmutovic dao gol za teplice, pratim kladaru pa slucajno vidio, valjda je naš
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28526
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#3616 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by BHF_Manijak »

Admir_1984 wrote:neki mahmutovic dao gol za teplice, pratim kladaru pa slucajno vidio, valjda je naš
Frajer dosad milion puta spominjan... :roll:
User avatar
ganjeta
Posts: 9542
Joined: 09/03/2010 02:36
Location: Joint Union

#3617 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by ganjeta »

Ironija Manijače, vidiš da su svi moderni.
donBeton
Posts: 616
Joined: 02/01/2007 23:52

#3618 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by donBeton »

Izgubili smo pravo na Dialibu.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28526
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#3619 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by BHF_Manijak »

Ne osjetih tu dozu ironije, izvinjavam se, do mene je! :) ;-)
User avatar
Manic Psycho
Posts: 1178
Joined: 09/11/2011 12:32

#3620 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Manic Psycho »

donBeton wrote:Izgubili smo pravo na Dialibu.
nismo izgubili jer je igrao u prijateljskoj utakmici, tek kad odigra zvanicnu kvalifikacijsku za senegal onda je njihov. al mislim da dialiba niakad ne bi ni zaigrao za nasu reprezentaciju tako da mu je bolje u rodnoj grudi
User avatar
Ja_Ja
Posts: 2829
Joined: 07/03/2006 06:59
Location: tamo daleko...

#3621 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Ja_Ja »

Nismo mi nikada ni imali pravo na njega koliko citam. Valjda je potrebno da tip igra/zivi 5 godina u zemlji ili da mu je neko nase gore list da bi igrao. A navodno ni jedno ni drugo nije ispunjeno. Negdje sam procitao da smo dobili zalbu i za onu jednu utakmicu sto je odigrao za U21. Imali neko vise informacija?
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#3622 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by kokuz_sa »

Administrativni problemi

Asmir Avdukić, novi golman iranskog Persopolisa, neće moći da nastupa u iranskom prvenstvu obzirom da čelnici kluba nisu stigli da ga registruju na vrijeme. Ipak, naš povremeni reprezentativac imat će pravo nastupa u azijskoj Ligi prvaka.

Avdukić je u zimskom prelaznom roku napustio Borac i najavljen je kao veliko pojačanje iranskog kluba. Debi očekuje 7. marta, kada će njegova ekipa odmjeriti snage sa Al Hilalom.

“Prije svega želim da zahvalim čelnicima Borca koji su imali razumjevanja i pustili su me da pređem u Iran. Želim da pozdravim navijače koji su, po mom mišljenju, najbolji u BiH i zahvaljujem im na podršci. Borcu želim mnogo sreće u nastavku prvenstva”, izjavio je Avdukić.


:mrgreen:
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#3623 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by missko »

Ajmo Vedo majstore, krenulo pa procepilo. Svaka cast zmaju. :bih: :thumbup:
User avatar
shake69
Posts: 7601
Joined: 18/06/2011 01:21
Location: Soukbunar

#3624 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by shake69 »

Gdje su ti sportski novinari pa da istraze zasto nije na okupljanje kadeta stigao kazu najveci talenat Balkana u kadetskim kategorijama, Alen Halilovic, sin Sejada, bivseg reprezentativca BiH? Ne mogu da vjerujem da je ovaj nasao drugu racunicu, mislim na njegovog oca, ili je po srijedi onaj hercegovacki sup...k Mamic koji ga je mozda ucijenio, ko ce znati! Jest da je jos rano, decko je mlad, ali takve stvari treba ozbiljno tretirati pa i preko medija izvrsiti pritisak da mali zaigra za BiH.
doboj71
Posts: 607
Joined: 21/07/2011 05:20

#3625 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by doboj71 »

Posto vjerovatno licno ne znas Seju,ne znas sta pricas .Jos uvijek cekaju poziv od Saveza da mali dodje na pripreme.
Post Reply