https://korpa.ba/partner/proper-pizza
Ako neko proba neka podjeli utiske.
Probao neki dan. Onako... Osjetim after taste kao kad pojedem pecivo iz neke albanske pekare.DonieBrasco wrote: ↑30/05/2023 11:22 https://www.klix.ba/lifestyle/gastro/hi ... /230529032
https://korpa.ba/partner/proper-pizza
Ako neko proba neka podjeli utiske.![]()
Mnoge picerije u opisu koriste naziv "sir" za stvar koja se zove "pripravak na bazi biljne masti".
DaDonieBrasco wrote: ↑30/05/2023 16:52 A kako treba da pise tip/vrsta sira "gauda" , "edamer" ili sta vec ?
To je vjerovatno zbog susama. U svakoj pizzi ga ima, cak i margariti.xoklix wrote: ↑30/05/2023 16:43Probao neki dan. Onako... Osjetim after taste kao kad pojedem pecivo iz neke albanske pekare.DonieBrasco wrote: ↑30/05/2023 11:22 https://www.klix.ba/lifestyle/gastro/hi ... /230529032
https://korpa.ba/partner/proper-pizza
Ako neko proba neka podjeli utiske.![]()
Pored pirpe i snogu nemaju šanse na onoj lokaciji.
Žao mi bi što ne pojedoh hambaš ili doner u pirpi ...
Probao macho mala 12km. Onako pica je tanka i hrskava na krajevima. Takodjer ima susama i osjeti se taj susam.DonieBrasco wrote: ↑30/05/2023 11:22 https://www.klix.ba/lifestyle/gastro/hi ... /230529032
https://korpa.ba/partner/proper-pizza
Ako neko proba neka podjeli utiske.![]()
Zapravo bi trebali koristiti iskljucivo mocarelu (osim za quattro formaggi, naravno) - u praksi, levati trpaju sta stignu. Moze im seDosadno mii wrote: ↑30/05/2023 17:23DaDonieBrasco wrote: ↑30/05/2023 16:52 A kako treba da pise tip/vrsta sira "gauda" , "edamer" ili sta vec ?
Sir je čvrsta tvar koja nastaje od zgusnutog mlijeka sisavaca.DonieBrasco wrote: ↑30/05/2023 16:52 A kako treba da pise tip/vrsta sira "gauda" , "edamer" ili sta vec ?

daario naharis wrote: ↑31/05/2023 11:16 Cijena pizze od 18 KM je napad na razum svakog covjeka buduci da je cijena pizze tacno 9€ u centru Milana.
Ma stvarno nisu normalni sa tim cijenama. Nije pizza, ali brat danas u Ilidžisu jeo kljukušu, kaže 17 KMdaario naharis wrote: ↑31/05/2023 11:16 Cijena pizze od 18 KM je napad na razum svakog covjeka buduci da je cijena pizze tacno 9€ u centru Milana.
Eto ne moraš u Milano po picu, uštedioo si na gorivu.daario naharis wrote: ↑31/05/2023 11:16 Cijena pizze od 18 KM je napad na razum svakog covjeka buduci da je cijena pizze tacno 9€ u centru Milana.
wrote: ↑01/06/2023 13:01
sosse je top posebno ova njihova sosse bas se osjeti da koriste dobru gorgonzolu![]()
mljeveno meso i gorgonzola haos dobra kombinacija
![]()