Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
Alkos
Posts: 2753
Joined: 08/10/2007 14:12
Location: Sarajevo;Centar

#3601 Re: FK Sarajevo

Post by Alkos »

Pazite da ih mi vama ne spalimo... :mrgreen: Mozda opet na Grbavici??? :mrgreen: :run:
Fordas
Posts: 1430
Joined: 30/01/2008 13:17
Location: imal' gdje tog snimka tuzlanski lopovi?

#3602 Re: FK Sarajevo

Post by Fordas »

salle_eh1986 wrote: njukastlom, malagom, hartsom, vislom, levskim, lilestromom, anortozisom itd...
i nikad se nismo obrukali ma kakvo ime bilo nasuprot
a i bolje jednom 7-0, nego 6-0 Basel, 5-0 Bešiktaš, 3-0 Sartid, 3-0 Dinamo
Nije tema ali moram priupitati jeste li tim svojom bajnim protivnicima uspjeli dati gol? Znam da niste pobjedili nego cisto jeste li nekome uspjeli dati gol? ;-) pa bi onda mogli razgovarati o brukanju
:D
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#3603 Re: FK Sarajevo

Post by -LIBERO- »

Pa nije suspenzija stadiona :-) ,tj. igrat ce se na Kosevu samo sto nece biti gledalaca .

Sto se mene tice odlicna odluka,mada im je i onako bojkot utakmica,tako da eto..skoro pa isto,sem tog derbija na koji bi dosli navijaci komsinica :D
solo1
Posts: 40
Joined: 21/08/2009 22:39

#3604 Re: FK Sarajevo

Post by solo1 »

tamam do kraja sezone - ako se sta bitnije ne promjeni do slijedece sezone - opet isto.. :x pa nismo mi seljo da trpimo 5 godina - promjene sad' i odmah! :dance: :bih:
salle_eh1986
Posts: 4212
Joined: 20/08/2009 23:08

#3605 Re: FK Sarajevo

Post by salle_eh1986 »

Fordas wrote:
salle_eh1986 wrote: njukastlom, malagom, hartsom, vislom, levskim, lilestromom, anortozisom itd...
i nikad se nismo obrukali ma kakvo ime bilo nasuprot
a i bolje jednom 7-0, nego 6-0 Basel, 5-0 Bešiktaš, 3-0 Sartid, 3-0 Dinamo
Nije tema ali moram priupitati jeste li tim svojom bajnim protivnicima uspjeli dati gol? Znam da niste pobjedili nego cisto jeste li nekome uspjeli dati gol? ;-) pa bi onda mogli razgovarati o brukanju
:D
od malage ukupno 1-0 izgubili (nismo dali gol :P), visli smo dali gol :D
a ni vi se nemožete baš pohvaliti efikasnošću, samo što vi i primite dosta golova :thumbup:
salle_eh1986
Posts: 4212
Joined: 20/08/2009 23:08

#3606 Re: FK Sarajevo

Post by salle_eh1986 »

blent wrote:
Četvrtak, 29.04.10. 17:37.

Prije nekoliko trenutaka završena je sjednica Disciplinske komisije N/FSBiH na kojoj je, prema informacijama do kojih je došao .ba, stadion Koševo suspendovan na tri utakmice.

Na maloprije završenoj sjednici Disciplinske komisije Nogometnog/Fudbalskog saveza Bosne i Hercegovine donešena je odluka prema kojoj se Fudbalski klub Sarajevo kažnjava sa tri utakmice igranja pred praznim tribinama stadiona "Asim Ferhatović Hase" na Koševu, te novčanom kaznom u visini od 3.000 KM.

Ova je kazna izrečena zbog nereda huligana nakon utakmice između Sarajeva i Širokog. Ovo će također značiti da će se najveći bh. fudbalski derbi između Sarajeva i Željezničara igrati pred praznim tribinama, a Disciplinska komisije je ovu kaznu izrekla sa tri glasa za i dva protiv.
Veselo .....Gdje nađoše samo 3 000.....
po hiljada trima stranama (u komisijama)
Šaner
Posts: 212
Joined: 05/10/2008 12:25

#3607 Re: FK Sarajevo

Post by Šaner »

da se samo sjetim uze i sire porodice celnika nogometnog saveza koji uporno unistavaju derbi,fk sarajevo i zelju..ova zemlja nece naprijed dok mi kulturni sutimo i pustamo kafandzijama i ostalim klosarima da nas vode u propast :x
Andaluzijski pas
Posts: 190
Joined: 06/12/2009 13:18

#3608 Re: FK Sarajevo

Post by Andaluzijski pas »

nepravedno
hoćemo više
Andaluzijski pas
Posts: 190
Joined: 06/12/2009 13:18

#3609 Re: FK Sarajevo

Post by Andaluzijski pas »

salle_eh1986 wrote:
Fordas wrote:
salle_eh1986 wrote: njukastlom, malagom, hartsom, vislom, levskim, lilestromom, anortozisom itd...
i nikad se nismo obrukali ma kakvo ime bilo nasuprot
a i bolje jednom 7-0, nego 6-0 Basel, 5-0 Bešiktaš, 3-0 Sartid, 3-0 Dinamo
Nije tema ali moram priupitati jeste li tim svojom bajnim protivnicima uspjeli dati gol? Znam da niste pobjedili nego cisto jeste li nekome uspjeli dati gol? ;-) pa bi onda mogli razgovarati o brukanju
:D
od malage ukupno 1-0 izgubili (nismo dali gol :P), visli smo dali gol :D
a ni vi se nemožete baš pohvaliti efikasnošću, samo što vi i primite dosta golova :thumbup:
glup si
DZONPI
Posts: 1146
Joined: 03/05/2009 14:19

#3610 Re: FK Sarajevo

Post by DZONPI »

Fakat pa niste prisebi.Cuj drago vam sto necete gledati derbi.Pa jebo vas liga ako nema derbija.Pa kad se to napuni kosevo nego za derbi,kad je to atmosfera kolko tolko fudbalska ako ne na derbiju,i vama godra sto se neigra.E jebiga sad,Kako nevidite da papci rade protiv vas,vaseg kluba,nevole ni Sarajevo ni Zelju,zato jer dolaze iz glavnog grada a to je papku opsesija.Eto uzivajte u ne gledanju derbija bice vam bolje.
User avatar
1946
Posts: 2284
Joined: 19/01/2010 15:39
Location: Sreća i ljubav, ponos i nada, ime mog kluba ime mog grada

#3611 Re: FK Sarajevo

Post by 1946 »

DZONPI wrote:Fakat pa niste prisebi.Cuj drago vam sto necete gledati derbi.Pa jebo vas liga ako nema derbija.Pa kad se to napuni kosevo nego za derbi,kad je to atmosfera kolko tolko fudbalska ako ne na derbiju,i vama godra sto se neigra.E jebiga sad,Kako nevidite da papci rade protiv vas,vaseg kluba,nevole ni Sarajevo ni Zelju,zato jer dolaze iz glavnog grada a to je papku opsesija.Eto uzivajte u ne gledanju derbija bice vam bolje.
Drago nam je što uhljupi neće dobiti recimo nekih 100njak hiljada KM od karata, što bi ih samo duže držalo u Klubu. Mislim da se ne mora objašnjavati da je svakom od nas draži boljitak našeg Kluba od jedne utakmice s vama. Da, biće mi bolje jer je ovo put ka tjeranju lopova i klošara sa čela našeg Sarajeva.
A to u vezi papaka, vidjeli ste vi svi kako papci rade protiv našeg Kluba u slučaju Gavarić (među tim papcima se nađe i Nijaz) pa ne rekoste ni riječ protiv.
User avatar
armin071
Posts: 6552
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#3612 Re: FK Sarajevo

Post by armin071 »

DZONPI wrote:Fakat pa niste prisebi.Cuj drago vam sto necete gledati derbi.Pa jebo vas liga ako nema derbija.Pa kad se to napuni kosevo nego za derbi,kad je to atmosfera kolko tolko fudbalska ako ne na derbiju,i vama godra sto se neigra.E jebiga sad,Kako nevidite da papci rade protiv vas,vaseg kluba,nevole ni Sarajevo ni Zelju,zato jer dolaze iz glavnog grada a to je papku opsesija.Eto uzivajte u ne gledanju derbija bice vam bolje.
Itekako jesmo haveru... Ovo je samo Baljku i co. manje u dzep. Mi da pravimo atmosferu a oni da uzivaju u parama od istih e ne ide to vise.... Nemoj da misite da ste i vi nesto u boljoj poziciji osim mozda trenutno na tabeli. Sacekaj dok vas Baljak(citaj Brkovic) pocne "naplatu"..... Al otom potom uzivajte dok traje kad ne bude borit vam se isto ko i sada nama...
p.s. I ovo je malo tri utakmice.... Za onakve nerede gdje je jadnicak Bevanda jedva zivu glavu izvukao trebalo je bar 6 utakmica pred praznim tribinama. Bevanda zali se ako ovo citas mole te "tvoji pitari"...
salle_eh1986
Posts: 4212
Joined: 20/08/2009 23:08

#3613 Re: FK Sarajevo

Post by salle_eh1986 »

Andaluzijski pas wrote:glup si
neću ništa odgovoriti na ovo kako ne bih popio ban, samo ću reći da na sve što nemate odgovor potkrijepljen dokazima, odgovarate na ovaj način... :sax:
Andaluzijski pas
Posts: 190
Joined: 06/12/2009 13:18

#3614 Re: FK Sarajevo

Post by Andaluzijski pas »

salle_eh1986 wrote:
Andaluzijski pas wrote:glup si
neću ništa odgovoriti na ovo kako ne bih popio ban, samo ću reći da na sve što nemate odgovor potkrijepljen dokazima, odgovarate na ovaj način... :sax:
sedam puta se udari u guzicu i razguli
salle_eh1986
Posts: 4212
Joined: 20/08/2009 23:08

#3615 Re: FK Sarajevo

Post by salle_eh1986 »

Andaluzijski pas wrote:
salle_eh1986 wrote:
Andaluzijski pas wrote:glup si
neću ništa odgovoriti na ovo kako ne bih popio ban, samo ću reći da na sve što nemate odgovor potkrijepljen dokazima, odgovarate na ovaj način... :sax:
sedam puta se udari u guzicu i razguli
:thumbup:
User avatar
van Basten
Posts: 7965
Joined: 21/09/2006 02:59

#3616 Re: FK Sarajevo

Post by van Basten »

ovo je odluka kojom su svi zadovoljni... i Zrinjski i Borac i željo, a vala i naši uhljupi su odahnuli. Nema im pritiska sa tribina, ne moraju se bojati da će ih neko isprebijati na radnom mjestu zbog nerada. Jedini klub na svijetu kojem su njegovi navijači teret a ne ponos :-)
Očekivana odluka, pogotovo kad se uzme u obzir da u toj famoznoj komisiji sjede lik iz Mostara i lik iz Banja Luke. Naši će uputiti žalbu reda radi a moliće Boga da im je odbiju.
Monthy Python u svom svom sjaju... nastaviće se...
leo karan
Posts: 3050
Joined: 05/10/2008 13:53
Location: :8

#3617 Re: FK Sarajevo

Post by leo karan »

ocigledno je da nisu suspendovali citav stadion
nego samo tribine
teren je postedjen :)
ja sam mislio da se pod suspenzijom stadiona smatra zabrana igranja na istom?
zajebo sam se
Fordas
Posts: 1430
Joined: 30/01/2008 13:17
Location: imal' gdje tog snimka tuzlanski lopovi?

#3618 Re: FK Sarajevo

Post by Fordas »

@salle........ nisi odgovorio do kraja...dakle istina je da NISTE navedenim protivnicima dali niti jedan jedini gol, ali se niste obrukali ;-)( :razz: ) a mi smo se obrukali ali smo gotovo pa svakom od svojih protivnika dali barem jedan gol a mnoge smo pobjedili i izbacili iz takmicenja, da ne nabrajam....ustvari hocu, nasa je tema :D

Sigma - 2:1 (1:2)
Besiktas - 2:2 (0:5)
Rapid - 1:0 (0:2)
Spartak - 1:0 (1:1)
Helsinborg - 2:1 (1:2)
Genk - 2:1 (0:1)
Cluj 1:1 (1:2)

I govorimo o brukanju? ;-)
Last edited by Fordas on 30/04/2010 11:35, edited 3 times in total.
Fordas
Posts: 1430
Joined: 30/01/2008 13:17
Location: imal' gdje tog snimka tuzlanski lopovi?

#3619 Re: FK Sarajevo

Post by Fordas »

salle_eh1986 wrote: po hiljada trima stranama (u komisijama)
Drago mi je da su kaznjeni mada je kazna drakonska! FKS ce pretrpiti stetu od preko 200.000 KM za tri naredna derbija koja ce se igrati gore. :shock: :? Ali, neka, sto manje njima to bolje nama :wink:
salle_eh1986
Posts: 4212
Joined: 20/08/2009 23:08

#3620 Re: FK Sarajevo

Post by salle_eh1986 »

Fordas wrote:@salle........ nisi odgovorio do kraja...dakle istina je da NISTE navedenim protivnicima dali niti jedan jedini gol, ali se niste obrukali ;-)( :razz: ) a mi smo se obrukali ali smo gotovo pa svakom od svojih protivnika dali barem jedan gol a mnoge smo pobjedili i izbacili iz takmicenja, da ne nabrajam....ustvari hocu, nasa je tema :D

Sigma - 2:1 (1:2)
Besiktas - 2:2 (0:5)
Rapid - 1:0 (0:2)
Spartak - 1:0 (1:1)
Helsinborg - 2:1 (1:2)
Genk - 2:1 (0:1)
Cluj 1:1 (1:2)

I govorimo o brukanju? ;-)
dali smo i mi Liteksu a znaš konačan ishod (nešto kao vi protiv bešiktaša), a u ozbiljne timove ubrajaš Sigmu, Helsinborg, Spartak...Ja ih nebi ubrajao da smo mi igrali protiv njih :D
internazionale
Posts: 2562
Joined: 30/12/2009 15:52

#3621 Re: FK Sarajevo

Post by internazionale »

DZONPI wrote:Fakat pa niste prisebi.Cuj drago vam sto necete gledati derbi.Pa jebo vas liga ako nema derbija.Pa kad se to napuni kosevo nego za derbi,kad je to atmosfera kolko tolko fudbalska ako ne na derbiju,i vama godra sto se neigra.E jebiga sad,Kako nevidite da papci rade protiv vas,vaseg kluba,nevole ni Sarajevo ni Zelju,zato jer dolaze iz glavnog grada a to je papku opsesija.Eto uzivajte u ne gledanju derbija bice vam bolje.
podvlačim cijeli post
pošto si ti malo ozbiljniji (nisi navijač želje od '98)
moram te podsjetiti k'o u ovom gradu organizovano bojkotuje derbi
samo jedna navijačka grupa je toliko iskompleksirana
imaš jednom da pogađaš :lol:
belissima
Posts: 367
Joined: 30/01/2008 12:46

#3622 Re: FK Sarajevo

Post by belissima »

MI NIKADA ODUSTATI NEĆEMO !!!

HZSA 1987

BP 1946
Alkos
Posts: 2753
Joined: 08/10/2007 14:12
Location: Sarajevo;Centar

#3623 Re: FK Sarajevo

Post by Alkos »

salle_eh1986 wrote:
Fordas wrote:@salle........ nisi odgovorio do kraja...dakle istina je da NISTE navedenim protivnicima dali niti jedan jedini gol, ali se niste obrukali ;-)( :razz: ) a mi smo se obrukali ali smo gotovo pa svakom od svojih protivnika dali barem jedan gol a mnoge smo pobjedili i izbacili iz takmicenja, da ne nabrajam....ustvari hocu, nasa je tema :D

Sigma - 2:1 (1:2)
Besiktas - 2:2 (0:5)
Rapid - 1:0 (0:2)
Spartak - 1:0 (1:1)
Helsinborg - 2:1 (1:2)
Genk - 2:1 (0:1)
Cluj 1:1 (1:2)

I govorimo o brukanju? ;-)
dali smo i mi Liteksu a znaš konačan ishod (nešto kao vi protiv bešiktaša), a u ozbiljne timove ubrajaš Sigmu, Helsinborg, Spartak...Ja ih nebi ubrajao da smo mi igrali protiv njih :D
A Litex je kao ozbiljan :mrgreen: :lol:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#3624 Re: FK Sarajevo

Post by ultima_palabra »

Alkos wrote:
salle_eh1986 wrote:
Fordas wrote:@salle........ nisi odgovorio do kraja...dakle istina je da NISTE navedenim protivnicima dali niti jedan jedini gol, ali se niste obrukali ;-)( :razz: ) a mi smo se obrukali ali smo gotovo pa svakom od svojih protivnika dali barem jedan gol a mnoge smo pobjedili i izbacili iz takmicenja, da ne nabrajam....ustvari hocu, nasa je tema :D

Sigma - 2:1 (1:2)
Besiktas - 2:2 (0:5)
Rapid - 1:0 (0:2)
Spartak - 1:0 (1:1)
Helsinborg - 2:1 (1:2)
Genk - 2:1 (0:1)
Cluj 1:1 (1:2)

I govorimo o brukanju? ;-)
dali smo i mi Liteksu a znaš konačan ishod (nešto kao vi protiv bešiktaša), a u ozbiljne timove ubrajaš Sigmu, Helsinborg, Spartak...Ja ih nebi ubrajao da smo mi igrali protiv njih :D
A Litex je kao ozbiljan :mrgreen: :lol:
Bugarska škola, uz rumunsku nama najneugodnija :-D
Fordas
Posts: 1430
Joined: 30/01/2008 13:17
Location: imal' gdje tog snimka tuzlanski lopovi?

#3625 Re: FK Sarajevo

Post by Fordas »

Alkos wrote:
salle_eh1986 wrote:
Fordas wrote:@salle........ nisi odgovorio do kraja...dakle istina je da NISTE navedenim protivnicima dali niti jedan jedini gol, ali se niste obrukali ;-)( :razz: ) a mi smo se obrukali ali smo gotovo pa svakom od svojih protivnika dali barem jedan gol a mnoge smo pobjedili i izbacili iz takmicenja, da ne nabrajam....ustvari hocu, nasa je tema :D

Sigma - 2:1 (1:2)
Besiktas - 2:2 (0:5)
Rapid - 1:0 (0:2)
Spartak - 1:0 (1:1)
Helsinborg - 2:1 (1:2)
Genk - 2:1 (0:1)
Cluj 1:1 (1:2)

I govorimo o brukanju? ;-)
dali smo i mi Liteksu a znaš konačan ishod (nešto kao vi protiv bešiktaša), a u ozbiljne timove ubrajaš Sigmu, Helsinborg, Spartak...Ja ih nebi ubrajao da smo mi igrali protiv njih :D
A Litex je kao ozbiljan :mrgreen: :lol:
Ma ne Visla, Lilestrom, anartozis...sve ozbiljne ekipe, preozbiljne za moj ukus :D
Last edited by Fordas on 30/04/2010 13:54, edited 1 time in total.
Locked