Aktuelnosti: FK Sarajevo
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Alkos
- Posts: 2753
- Joined: 08/10/2007 14:12
- Location: Sarajevo;Centar
#3601 Re: FK Sarajevo
Pazite da ih mi vama ne spalimo...
Mozda opet na Grbavici???

-
Fordas
- Posts: 1430
- Joined: 30/01/2008 13:17
- Location: imal' gdje tog snimka tuzlanski lopovi?
#3602 Re: FK Sarajevo
Nije tema ali moram priupitati jeste li tim svojom bajnim protivnicima uspjeli dati gol? Znam da niste pobjedili nego cisto jeste li nekome uspjeli dati gol?salle_eh1986 wrote: njukastlom, malagom, hartsom, vislom, levskim, lilestromom, anortozisom itd...
i nikad se nismo obrukali ma kakvo ime bilo nasuprot
a i bolje jednom 7-0, nego 6-0 Basel, 5-0 Bešiktaš, 3-0 Sartid, 3-0 Dinamo
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#3603 Re: FK Sarajevo
Pa nije suspenzija stadiona
,tj. igrat ce se na Kosevu samo sto nece biti gledalaca .
Sto se mene tice odlicna odluka,mada im je i onako bojkot utakmica,tako da eto..skoro pa isto,sem tog derbija na koji bi dosli navijaci komsinica
Sto se mene tice odlicna odluka,mada im je i onako bojkot utakmica,tako da eto..skoro pa isto,sem tog derbija na koji bi dosli navijaci komsinica
-
solo1
- Posts: 40
- Joined: 21/08/2009 22:39
#3604 Re: FK Sarajevo
tamam do kraja sezone - ako se sta bitnije ne promjeni do slijedece sezone - opet isto..
pa nismo mi seljo da trpimo 5 godina - promjene sad' i odmah!

-
salle_eh1986
- Posts: 4212
- Joined: 20/08/2009 23:08
#3605 Re: FK Sarajevo
od malage ukupno 1-0 izgubili (nismo dali golFordas wrote:Nije tema ali moram priupitati jeste li tim svojom bajnim protivnicima uspjeli dati gol? Znam da niste pobjedili nego cisto jeste li nekome uspjeli dati gol?salle_eh1986 wrote: njukastlom, malagom, hartsom, vislom, levskim, lilestromom, anortozisom itd...
i nikad se nismo obrukali ma kakvo ime bilo nasuprot
a i bolje jednom 7-0, nego 6-0 Basel, 5-0 Bešiktaš, 3-0 Sartid, 3-0 Dinamopa bi onda mogli razgovarati o brukanju
a ni vi se nemožete baš pohvaliti efikasnošću, samo što vi i primite dosta golova
-
salle_eh1986
- Posts: 4212
- Joined: 20/08/2009 23:08
#3606 Re: FK Sarajevo
po hiljada trima stranama (u komisijama)blent wrote:Veselo .....Gdje nađoše samo 3 000.....Četvrtak, 29.04.10. 17:37.
Prije nekoliko trenutaka završena je sjednica Disciplinske komisije N/FSBiH na kojoj je, prema informacijama do kojih je došao .ba, stadion Koševo suspendovan na tri utakmice.
Na maloprije završenoj sjednici Disciplinske komisije Nogometnog/Fudbalskog saveza Bosne i Hercegovine donešena je odluka prema kojoj se Fudbalski klub Sarajevo kažnjava sa tri utakmice igranja pred praznim tribinama stadiona "Asim Ferhatović Hase" na Koševu, te novčanom kaznom u visini od 3.000 KM.
Ova je kazna izrečena zbog nereda huligana nakon utakmice između Sarajeva i Širokog. Ovo će također značiti da će se najveći bh. fudbalski derbi između Sarajeva i Željezničara igrati pred praznim tribinama, a Disciplinska komisije je ovu kaznu izrekla sa tri glasa za i dva protiv.
-
Šaner
- Posts: 212
- Joined: 05/10/2008 12:25
#3607 Re: FK Sarajevo
da se samo sjetim uze i sire porodice celnika nogometnog saveza koji uporno unistavaju derbi,fk sarajevo i zelju..ova zemlja nece naprijed dok mi kulturni sutimo i pustamo kafandzijama i ostalim klosarima da nas vode u propast 
-
Andaluzijski pas
- Posts: 190
- Joined: 06/12/2009 13:18
#3608 Re: FK Sarajevo
nepravedno
hoćemo više
hoćemo više
-
Andaluzijski pas
- Posts: 190
- Joined: 06/12/2009 13:18
#3609 Re: FK Sarajevo
glup sisalle_eh1986 wrote:od malage ukupno 1-0 izgubili (nismo dali golFordas wrote:Nije tema ali moram priupitati jeste li tim svojom bajnim protivnicima uspjeli dati gol? Znam da niste pobjedili nego cisto jeste li nekome uspjeli dati gol?salle_eh1986 wrote: njukastlom, malagom, hartsom, vislom, levskim, lilestromom, anortozisom itd...
i nikad se nismo obrukali ma kakvo ime bilo nasuprot
a i bolje jednom 7-0, nego 6-0 Basel, 5-0 Bešiktaš, 3-0 Sartid, 3-0 Dinamopa bi onda mogli razgovarati o brukanju
), visli smo dali gol
![]()
a ni vi se nemožete baš pohvaliti efikasnošću, samo što vi i primite dosta golova
-
DZONPI
- Posts: 1146
- Joined: 03/05/2009 14:19
#3610 Re: FK Sarajevo
Fakat pa niste prisebi.Cuj drago vam sto necete gledati derbi.Pa jebo vas liga ako nema derbija.Pa kad se to napuni kosevo nego za derbi,kad je to atmosfera kolko tolko fudbalska ako ne na derbiju,i vama godra sto se neigra.E jebiga sad,Kako nevidite da papci rade protiv vas,vaseg kluba,nevole ni Sarajevo ni Zelju,zato jer dolaze iz glavnog grada a to je papku opsesija.Eto uzivajte u ne gledanju derbija bice vam bolje.
- 1946
- Posts: 2284
- Joined: 19/01/2010 15:39
- Location: Sreća i ljubav, ponos i nada, ime mog kluba ime mog grada
#3611 Re: FK Sarajevo
Drago nam je što uhljupi neće dobiti recimo nekih 100njak hiljada KM od karata, što bi ih samo duže držalo u Klubu. Mislim da se ne mora objašnjavati da je svakom od nas draži boljitak našeg Kluba od jedne utakmice s vama. Da, biće mi bolje jer je ovo put ka tjeranju lopova i klošara sa čela našeg Sarajeva.DZONPI wrote:Fakat pa niste prisebi.Cuj drago vam sto necete gledati derbi.Pa jebo vas liga ako nema derbija.Pa kad se to napuni kosevo nego za derbi,kad je to atmosfera kolko tolko fudbalska ako ne na derbiju,i vama godra sto se neigra.E jebiga sad,Kako nevidite da papci rade protiv vas,vaseg kluba,nevole ni Sarajevo ni Zelju,zato jer dolaze iz glavnog grada a to je papku opsesija.Eto uzivajte u ne gledanju derbija bice vam bolje.
A to u vezi papaka, vidjeli ste vi svi kako papci rade protiv našeg Kluba u slučaju Gavarić (među tim papcima se nađe i Nijaz) pa ne rekoste ni riječ protiv.
- armin071
- Posts: 6552
- Joined: 27/11/2008 22:26
- Location: prvi red treci dzep.
#3612 Re: FK Sarajevo
Itekako jesmo haveru... Ovo je samo Baljku i co. manje u dzep. Mi da pravimo atmosferu a oni da uzivaju u parama od istih e ne ide to vise.... Nemoj da misite da ste i vi nesto u boljoj poziciji osim mozda trenutno na tabeli. Sacekaj dok vas Baljak(citaj Brkovic) pocne "naplatu"..... Al otom potom uzivajte dok traje kad ne bude borit vam se isto ko i sada nama...DZONPI wrote:Fakat pa niste prisebi.Cuj drago vam sto necete gledati derbi.Pa jebo vas liga ako nema derbija.Pa kad se to napuni kosevo nego za derbi,kad je to atmosfera kolko tolko fudbalska ako ne na derbiju,i vama godra sto se neigra.E jebiga sad,Kako nevidite da papci rade protiv vas,vaseg kluba,nevole ni Sarajevo ni Zelju,zato jer dolaze iz glavnog grada a to je papku opsesija.Eto uzivajte u ne gledanju derbija bice vam bolje.
p.s. I ovo je malo tri utakmice.... Za onakve nerede gdje je jadnicak Bevanda jedva zivu glavu izvukao trebalo je bar 6 utakmica pred praznim tribinama. Bevanda zali se ako ovo citas mole te "tvoji pitari"...
-
salle_eh1986
- Posts: 4212
- Joined: 20/08/2009 23:08
#3613 Re: FK Sarajevo
neću ništa odgovoriti na ovo kako ne bih popio ban, samo ću reći da na sve što nemate odgovor potkrijepljen dokazima, odgovarate na ovaj način...Andaluzijski pas wrote:glup si
-
Andaluzijski pas
- Posts: 190
- Joined: 06/12/2009 13:18
#3614 Re: FK Sarajevo
sedam puta se udari u guzicu i razgulisalle_eh1986 wrote:neću ništa odgovoriti na ovo kako ne bih popio ban, samo ću reći da na sve što nemate odgovor potkrijepljen dokazima, odgovarate na ovaj način...Andaluzijski pas wrote:glup si
-
salle_eh1986
- Posts: 4212
- Joined: 20/08/2009 23:08
#3615 Re: FK Sarajevo
Andaluzijski pas wrote:sedam puta se udari u guzicu i razgulisalle_eh1986 wrote:neću ništa odgovoriti na ovo kako ne bih popio ban, samo ću reći da na sve što nemate odgovor potkrijepljen dokazima, odgovarate na ovaj način...Andaluzijski pas wrote:glup si
- van Basten
- Posts: 7965
- Joined: 21/09/2006 02:59
#3616 Re: FK Sarajevo
ovo je odluka kojom su svi zadovoljni... i Zrinjski i Borac i željo, a vala i naši uhljupi su odahnuli. Nema im pritiska sa tribina, ne moraju se bojati da će ih neko isprebijati na radnom mjestu zbog nerada. Jedini klub na svijetu kojem su njegovi navijači teret a ne ponos
Očekivana odluka, pogotovo kad se uzme u obzir da u toj famoznoj komisiji sjede lik iz Mostara i lik iz Banja Luke. Naši će uputiti žalbu reda radi a moliće Boga da im je odbiju.
Monthy Python u svom svom sjaju... nastaviće se...
Očekivana odluka, pogotovo kad se uzme u obzir da u toj famoznoj komisiji sjede lik iz Mostara i lik iz Banja Luke. Naši će uputiti žalbu reda radi a moliće Boga da im je odbiju.
Monthy Python u svom svom sjaju... nastaviće se...
-
leo karan
- Posts: 3050
- Joined: 05/10/2008 13:53
- Location: :8
#3617 Re: FK Sarajevo
ocigledno je da nisu suspendovali citav stadion
nego samo tribine
teren je postedjen
ja sam mislio da se pod suspenzijom stadiona smatra zabrana igranja na istom?
zajebo sam se
nego samo tribine
teren je postedjen
ja sam mislio da se pod suspenzijom stadiona smatra zabrana igranja na istom?
zajebo sam se
-
Fordas
- Posts: 1430
- Joined: 30/01/2008 13:17
- Location: imal' gdje tog snimka tuzlanski lopovi?
#3618 Re: FK Sarajevo
@salle........ nisi odgovorio do kraja...dakle istina je da NISTE navedenim protivnicima dali niti jedan jedini gol, ali se niste obrukali
(
) a mi smo se obrukali ali smo gotovo pa svakom od svojih protivnika dali barem jedan gol a mnoge smo pobjedili i izbacili iz takmicenja, da ne nabrajam....ustvari hocu, nasa je tema
Sigma - 2:1 (1:2)
Besiktas - 2:2 (0:5)
Rapid - 1:0 (0:2)
Spartak - 1:0 (1:1)
Helsinborg - 2:1 (1:2)
Genk - 2:1 (0:1)
Cluj 1:1 (1:2)
I govorimo o brukanju?
Sigma - 2:1 (1:2)
Besiktas - 2:2 (0:5)
Rapid - 1:0 (0:2)
Spartak - 1:0 (1:1)
Helsinborg - 2:1 (1:2)
Genk - 2:1 (0:1)
Cluj 1:1 (1:2)
I govorimo o brukanju?
Last edited by Fordas on 30/04/2010 11:35, edited 3 times in total.
-
Fordas
- Posts: 1430
- Joined: 30/01/2008 13:17
- Location: imal' gdje tog snimka tuzlanski lopovi?
#3619 Re: FK Sarajevo
Drago mi je da su kaznjeni mada je kazna drakonska! FKS ce pretrpiti stetu od preko 200.000 KM za tri naredna derbija koja ce se igrati gore.salle_eh1986 wrote: po hiljada trima stranama (u komisijama)
-
salle_eh1986
- Posts: 4212
- Joined: 20/08/2009 23:08
#3620 Re: FK Sarajevo
dali smo i mi Liteksu a znaš konačan ishod (nešto kao vi protiv bešiktaša), a u ozbiljne timove ubrajaš Sigmu, Helsinborg, Spartak...Ja ih nebi ubrajao da smo mi igrali protiv njihFordas wrote:@salle........ nisi odgovorio do kraja...dakle istina je da NISTE navedenim protivnicima dali niti jedan jedini gol, ali se niste obrukali(
) a mi smo se obrukali ali smo gotovo pa svakom od svojih protivnika dali barem jedan gol a mnoge smo pobjedili i izbacili iz takmicenja, da ne nabrajam....ustvari hocu, nasa je tema
![]()
Sigma - 2:1 (1:2)
Besiktas - 2:2 (0:5)
Rapid - 1:0 (0:2)
Spartak - 1:0 (1:1)
Helsinborg - 2:1 (1:2)
Genk - 2:1 (0:1)
Cluj 1:1 (1:2)
I govorimo o brukanju?
-
internazionale
- Posts: 2562
- Joined: 30/12/2009 15:52
#3621 Re: FK Sarajevo
podvlačim cijeli postDZONPI wrote:Fakat pa niste prisebi.Cuj drago vam sto necete gledati derbi.Pa jebo vas liga ako nema derbija.Pa kad se to napuni kosevo nego za derbi,kad je to atmosfera kolko tolko fudbalska ako ne na derbiju,i vama godra sto se neigra.E jebiga sad,Kako nevidite da papci rade protiv vas,vaseg kluba,nevole ni Sarajevo ni Zelju,zato jer dolaze iz glavnog grada a to je papku opsesija.Eto uzivajte u ne gledanju derbija bice vam bolje.
pošto si ti malo ozbiljniji (nisi navijač želje od '98)
moram te podsjetiti k'o u ovom gradu organizovano bojkotuje derbi
samo jedna navijačka grupa je toliko iskompleksirana
imaš jednom da pogađaš
-
belissima
- Posts: 367
- Joined: 30/01/2008 12:46
#3622 Re: FK Sarajevo
MI NIKADA ODUSTATI NEĆEMO !!!
HZSA 1987
BP 1946
HZSA 1987
BP 1946
-
Alkos
- Posts: 2753
- Joined: 08/10/2007 14:12
- Location: Sarajevo;Centar
#3623 Re: FK Sarajevo
A Litex je kao ozbiljansalle_eh1986 wrote:dali smo i mi Liteksu a znaš konačan ishod (nešto kao vi protiv bešiktaša), a u ozbiljne timove ubrajaš Sigmu, Helsinborg, Spartak...Ja ih nebi ubrajao da smo mi igrali protiv njihFordas wrote:@salle........ nisi odgovorio do kraja...dakle istina je da NISTE navedenim protivnicima dali niti jedan jedini gol, ali se niste obrukali(
) a mi smo se obrukali ali smo gotovo pa svakom od svojih protivnika dali barem jedan gol a mnoge smo pobjedili i izbacili iz takmicenja, da ne nabrajam....ustvari hocu, nasa je tema
![]()
Sigma - 2:1 (1:2)
Besiktas - 2:2 (0:5)
Rapid - 1:0 (0:2)
Spartak - 1:0 (1:1)
Helsinborg - 2:1 (1:2)
Genk - 2:1 (0:1)
Cluj 1:1 (1:2)
I govorimo o brukanju?
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#3624 Re: FK Sarajevo
Bugarska škola, uz rumunsku nama najneugodnijaAlkos wrote:A Litex je kao ozbiljansalle_eh1986 wrote:dali smo i mi Liteksu a znaš konačan ishod (nešto kao vi protiv bešiktaša), a u ozbiljne timove ubrajaš Sigmu, Helsinborg, Spartak...Ja ih nebi ubrajao da smo mi igrali protiv njihFordas wrote:@salle........ nisi odgovorio do kraja...dakle istina je da NISTE navedenim protivnicima dali niti jedan jedini gol, ali se niste obrukali(
) a mi smo se obrukali ali smo gotovo pa svakom od svojih protivnika dali barem jedan gol a mnoge smo pobjedili i izbacili iz takmicenja, da ne nabrajam....ustvari hocu, nasa je tema
![]()
Sigma - 2:1 (1:2)
Besiktas - 2:2 (0:5)
Rapid - 1:0 (0:2)
Spartak - 1:0 (1:1)
Helsinborg - 2:1 (1:2)
Genk - 2:1 (0:1)
Cluj 1:1 (1:2)
I govorimo o brukanju?![]()
-
Fordas
- Posts: 1430
- Joined: 30/01/2008 13:17
- Location: imal' gdje tog snimka tuzlanski lopovi?
#3625 Re: FK Sarajevo
Ma ne Visla, Lilestrom, anartozis...sve ozbiljne ekipe, preozbiljne za moj ukusAlkos wrote:A Litex je kao ozbiljansalle_eh1986 wrote:dali smo i mi Liteksu a znaš konačan ishod (nešto kao vi protiv bešiktaša), a u ozbiljne timove ubrajaš Sigmu, Helsinborg, Spartak...Ja ih nebi ubrajao da smo mi igrali protiv njihFordas wrote:@salle........ nisi odgovorio do kraja...dakle istina je da NISTE navedenim protivnicima dali niti jedan jedini gol, ali se niste obrukali(
) a mi smo se obrukali ali smo gotovo pa svakom od svojih protivnika dali barem jedan gol a mnoge smo pobjedili i izbacili iz takmicenja, da ne nabrajam....ustvari hocu, nasa je tema
![]()
Sigma - 2:1 (1:2)
Besiktas - 2:2 (0:5)
Rapid - 1:0 (0:2)
Spartak - 1:0 (1:1)
Helsinborg - 2:1 (1:2)
Genk - 2:1 (0:1)
Cluj 1:1 (1:2)
I govorimo o brukanju?![]()
Last edited by Fordas on 30/04/2010 13:54, edited 1 time in total.
