English Premier League
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Baron_Samedi
- Posts: 465
- Joined: 09/07/2010 14:38
#3601 Re: English Premier League
Carroll je buducnost englelske reprezentacije.
Veseli me svaki njegov pogodak. Konacno pravi centarfor, koji se trazi jos od penzionisanja A. Shearera.
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#3602 Re: English Premier League
Jesi li siguran da je Manchester na tom mjestuBetter Man wrote:Bye, bye Arsenal i Chelsea! Manchester konacno na mjestu kojemu i pripada, a to je broj 1.
- Edin H.
- Posts: 53572
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#3603 Re: English Premier League
Chelsea je prvi, ali ima isto bodova kao mrski klub Aleksa Fergusona - 28.
Ono sto je najvaznije je da je Stoke 8-mi sa 18 bodova
cije navijace u BiH ovom prilikom pozdravljam 
Ono sto je najvaznije je da je Stoke 8-mi sa 18 bodova
- Better Man
- Posts: 18730
- Joined: 01/10/2006 20:10
#3604 Re: English Premier League
Da li imaju isti broj bodova kao Chelsea, imaju i naravno dijele prvo mijesto, a uskoro ce biti usamljeni na istom, jer brod zvani Chelsea polako, ali sigurno pocinje da tone.cyprus wrote:Jesi li siguran da je Manchester na tom mjestuBetter Man wrote:Bye, bye Arsenal i Chelsea! Manchester konacno na mjestu kojemu i pripada, a to je broj 1.
-
sinkaspud
- Posts: 278
- Joined: 12/11/2010 17:45
- Location: Manchester City
#3605 Re: English Premier League
Naravno treba reci da i Arsenal ispada jer United ima nedostiznu prednost par kola do kraja!Better Man wrote:Da li imaju isti broj bodova kao Chelsea, imaju i naravno dijele prvo mijesto, a uskoro ce biti usamljeni na istom, jer brod zvani Chelsea polako, ali sigurno pocinje da tone.cyprus wrote:Jesi li siguran da je Manchester na tom mjestuBetter Man wrote:Bye, bye Arsenal i Chelsea! Manchester konacno na mjestu kojemu i pripada, a to je broj 1.
- Chivas1
- Posts: 839
- Joined: 06/10/2010 19:32
#3606 Re: English Premier League
Znaci sa pobjedama protiv CHelsea Arsenala Manchestera i LIverpoola Stoke izbija na celo ?Edin H. wrote:Chelsea je prvi, ali ima isto bodova kao mrski klub Aleksa Fergusona - 28.
Ono sto je najvaznije je da je Stoke 8-mi sa 18 bodovacije navijace u BiH ovom prilikom pozdravljam
- belafonte
- Posts: 1305
- Joined: 29/05/2006 17:54
#3607 Re: English Premier League
Gdje si @Better_man, nakon tri mjeseca izas'o si iz misje rupe, vidim ne prija ti bas najbolje...
Liga je mnogo mnogo jaka, tako da ce biti neocekivanih rezultata svako kolo, ono sto je sigurno niko od pretedenata za titulu nema konzistentnost potrebnu za lagani hod prema tituli, turbulencije u performansama ekipa su nezapamcene do sada...
Iako je Chelsea zapao u krizu, mnogo znaci sto su nakantali protivnike u prva 3 kola, jer tesko ce iko od ovih velikih klubova nekoga dobit sa vise od 2 gola razlike u nastavku sezonu, kad se sjetim prije dvije-tri sezone, ManU je imao tu superiornu razliku i to mu je prakticno i donijelo titule...
Liga je mnogo mnogo jaka, tako da ce biti neocekivanih rezultata svako kolo, ono sto je sigurno niko od pretedenata za titulu nema konzistentnost potrebnu za lagani hod prema tituli, turbulencije u performansama ekipa su nezapamcene do sada...
Iako je Chelsea zapao u krizu, mnogo znaci sto su nakantali protivnike u prva 3 kola, jer tesko ce iko od ovih velikih klubova nekoga dobit sa vise od 2 gola razlike u nastavku sezonu, kad se sjetim prije dvije-tri sezone, ManU je imao tu superiornu razliku i to mu je prakticno i donijelo titule...
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#3608 Re: English Premier League
Ne djele prvo mjesto, nego je Manchester na osnovu gol razlike DRUGI. Ne misliš valjda ako i sezonu završe bodovno poravnati, da titula pripada oba klubaBetter Man wrote:Da li imaju isti broj bodova kao Chelsea, imaju i naravno dijele prvo mijesto, a uskoro ce biti usamljeni na istom, jer brod zvani Chelsea polako, ali sigurno pocinje da tone.cyprus wrote:Jesi li siguran da je Manchester na tom mjestuBetter Man wrote:Bye, bye Arsenal i Chelsea! Manchester konacno na mjestu kojemu i pripada, a to je broj 1.
A inače, jak taj tvoj Manchester kad je iskoristio najveću krizu Chelsea u zadnjih 6-7 godina da se bodovno PORAVNA
A što se tiče Chelsea, nisam ja od početka sezone džabe bio skeptičan, čak i za vrijeme onih ogromnih pobjeda
-
hau jes no
- Posts: 1365
- Joined: 28/09/2009 14:22
#3609 Re: English Premier League
ligu osvaja stoke, gola vise ne mogu primiti, naprijed imaju fullera a uigrane kombinacije delap iz auta - jones ce im donijeti titulu
- Edin H.
- Posts: 53572
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#3610 Re: English Premier League
Briljantan komentarhau jes no wrote:ligu osvaja stoke, gola vise ne mogu primiti, naprijed imaju fullera a uigrane kombinacije delap iz auta - jones ce im donijeti titulu
-
Bordolini
- Posts: 1164
- Joined: 04/10/2009 23:42
- Location: tribina sjever
#3611 Re: English Premier League
alternativni wrote:Tottenham dominiraBordolini wrote:Auu kakva li je ovdje kvota bila? Vec par sedmica se provlace, bili su vala zreli za jedan solidan poraz kuci, odlican timing![]()
Mog'o bi Arsenal zasjesti na vrh slijedece sedmice kad pregaze Tottenham.jer Chelsea gostuje kod uvijek neugodnog Birminghama
pa pogodio sam barem Chelsea jebem mu misha
Inace, Tottenham nije nista pokazao, znam da nije laganica utrpati 3 komada na Emiratesu ali kad za protivnika imas ovakav Arsenal onda to fakat i nije neki poduhvat. Sminkeri izasli iz svlacionice kao da vode 5:0, opustili se a ovi su to znali kazniti. I Fabregas ko pravi kapiten ruke u vis digao
- ultima_palabra
- Posts: 59303
- Joined: 15/12/2008 16:53
#3612 Re: English Premier League
Idealan centarfor za njihovu zaostalu taktiku, s kojom ih poniziti svaka ozbiljnija ekipa...Baron_Samedi wrote:Carroll je buducnost englelske reprezentacije.Veseli me svaki njegov pogodak. Konacno pravi centarfor, koji se trazi jos od penzionisanja A. Shearera.
- belafonte
- Posts: 1305
- Joined: 29/05/2006 17:54
#3613 Re: English Premier League
HahahaaDeparting West Ham assistant Zeljko Petrovic has launched a bitter attack on the English game following his departure from Upton Park.
The Montenegrin was brought in by Avram Gant as his No.2 in the summer, but he has been axed with the Hammers sitting bottom of the league.
Now, after seeing his job axed on Tuesday, Petrovic has slammed the standard of the Premier League.
"Everybody has great words for the Premier League but it is a myth," said Petrovic in The Sun.
"The Premier League is a c*** league, it is nothing. In truth the level is shocking.
"Every team has just three good players. If you take those players out of the teams then there are only players left who would not be playing in the bottom team in Holland.
"The Bundesliga is far better."
Najjaca mu je ova zadnja haahahahah
- Lakat Jebić
- Posts: 8040
- Joined: 10/06/2008 15:47
#3614 Re: English Premier League
kako li je ovo u originalu islo, kurac od lige, ili?belafonte wrote:HahahaaDeparting West Ham assistant Zeljko Petrovic has launched a bitter attack on the English game following his departure from Upton Park.
The Montenegrin was brought in by Avram Gant as his No.2 in the summer, but he has been axed with the Hammers sitting bottom of the league.
Now, after seeing his job axed on Tuesday, Petrovic has slammed the standard of the Premier League.
"Everybody has great words for the Premier League but it is a myth," said Petrovic in The Sun.
"The Premier League is a c*** league, it is nothing. In truth the level is shocking.
"Every team has just three good players. If you take those players out of the teams then there are only players left who would not be playing in the bottom team in Holland.
"The Bundesliga is far better."
Najjaca mu je ova zadnja haahahahah
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#3615 Re: English Premier League
Sranje od lige.Lakat Jebić wrote: kako li je ovo u originalu islo, kurac od lige, ili?
Crap nije cock
- Jack Be Nimble
- Posts: 11654
- Joined: 15/01/2010 18:31
#3616 Re: English Premier League
Ne lupa on bas budalestina, govori on istinu.
- Trasimaco
- Posts: 4714
- Joined: 09/10/2009 01:56
#3617 Re: English Premier League
Svaka liga je crap ako si zakucan za dno tabele.
- Jack Be Nimble
- Posts: 11654
- Joined: 15/01/2010 18:31
#3618 Re: English Premier League
U drugim ligama bi sklonio tri najbolja igraca te iste drzave, u Engleskoj se podrazumjeva tri najbolja igraca, tri igraca iz Evrope ili Juzne Amerike. Pogledaj samo engleski tim i to je znak koliko je engleski fudbal, bolje receno engleski igraci propali. Tu ligu drzi vise strani nego domaci talenat. Dobro je da su Englezi dosli na tobe i skontali to sami.alternativni wrote:A na sta bi licile ostale lige da im sklonimo po tri najbolja igraca?
- belafonte
- Posts: 1305
- Joined: 29/05/2006 17:54
#3619 Re: English Premier League

@Trasimaco, pa gdje si ti kraalju
- ja.neron
- Posts: 3272
- Joined: 15/10/2007 14:58
- Location: haj-nehaj
#3620 Re: English Premier League
ako ikad bude igrao na Teatru Snova onda će znati kako pravi stadion izgleda a ne kao stadion kluba penzionera 
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#3621 Re: English Premier League
Isto ko' da je Romario ovo reko a ne neki Vladavicbelafonte wrote:
![]()
- Trasimaco
- Posts: 4714
- Joined: 09/10/2009 01:56
#3622 Re: English Premier League
Lutam.belafonte wrote:@Trasimaco, pa gdje si ti kraalju
- Chivas1
- Posts: 839
- Joined: 06/10/2010 19:32
#3623 Re: English Premier League
Upalim tv prebacim na Aston Villa-Tottenham ..Koscielny.u krvavo lice ...Komentator govori "Maloprije se povrijedio Squillaci a sada i Koscielny.."A minuta je 10. (DESETA)

- burek_in_space
- Posts: 17290
- Joined: 04/12/2007 16:32
#3624 Re: English Premier League
Malo te prenosi, rano se ustalo, a?!Chivas1 wrote:Upalim tv prebacim na Aston Villa-Tottenham ..Koscielny.u krvavo lice ...Komentator govori "Maloprije se povrijedio Squillaci a sada i Koscielny.."A minuta je 10. (DESETA)![]()
![]()
![]()
![]()
- Chivas1
- Posts: 839
- Joined: 06/10/2010 19:32
#3625 Re: English Premier League
Last edited by Chivas1 on 27/11/2010 14:40, edited 1 time in total.
