English Premier League

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Baron_Samedi
Posts: 465
Joined: 09/07/2010 14:38

#3601 Re: English Premier League

Post by Baron_Samedi »

Carroll je buducnost englelske reprezentacije. :thumbup: Veseli me svaki njegov pogodak. Konacno pravi centarfor, koji se trazi jos od penzionisanja A. Shearera.
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#3602 Re: English Premier League

Post by cyprus »

Better Man wrote:Bye, bye Arsenal i Chelsea! Manchester konacno na mjestu kojemu i pripada, a to je broj 1.
Jesi li siguran da je Manchester na tom mjestu :oops:
User avatar
Edin H.
Posts: 53572
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#3603 Re: English Premier League

Post by Edin H. »

Chelsea je prvi, ali ima isto bodova kao mrski klub Aleksa Fergusona - 28.

Ono sto je najvaznije je da je Stoke 8-mi sa 18 bodova :D cije navijace u BiH ovom prilikom pozdravljam :D
User avatar
Better Man
Posts: 18730
Joined: 01/10/2006 20:10

#3604 Re: English Premier League

Post by Better Man »

cyprus wrote:
Better Man wrote:Bye, bye Arsenal i Chelsea! Manchester konacno na mjestu kojemu i pripada, a to je broj 1.
Jesi li siguran da je Manchester na tom mjestu :oops:
Da li imaju isti broj bodova kao Chelsea, imaju i naravno dijele prvo mijesto, a uskoro ce biti usamljeni na istom, jer brod zvani Chelsea polako, ali sigurno pocinje da tone.
sinkaspud
Posts: 278
Joined: 12/11/2010 17:45
Location: Manchester City

#3605 Re: English Premier League

Post by sinkaspud »

Better Man wrote:
cyprus wrote:
Better Man wrote:Bye, bye Arsenal i Chelsea! Manchester konacno na mjestu kojemu i pripada, a to je broj 1.
Jesi li siguran da je Manchester na tom mjestu :oops:
Da li imaju isti broj bodova kao Chelsea, imaju i naravno dijele prvo mijesto, a uskoro ce biti usamljeni na istom, jer brod zvani Chelsea polako, ali sigurno pocinje da tone.
Naravno treba reci da i Arsenal ispada jer United ima nedostiznu prednost par kola do kraja!
User avatar
Chivas1
Posts: 839
Joined: 06/10/2010 19:32

#3606 Re: English Premier League

Post by Chivas1 »

Edin H. wrote:Chelsea je prvi, ali ima isto bodova kao mrski klub Aleksa Fergusona - 28.

Ono sto je najvaznije je da je Stoke 8-mi sa 18 bodova :D cije navijace u BiH ovom prilikom pozdravljam :D
Znaci sa pobjedama protiv CHelsea Arsenala Manchestera i LIverpoola Stoke izbija na celo ? :D
User avatar
belafonte
Posts: 1305
Joined: 29/05/2006 17:54

#3607 Re: English Premier League

Post by belafonte »

Gdje si @Better_man, nakon tri mjeseca izas'o si iz misje rupe, vidim ne prija ti bas najbolje...

Liga je mnogo mnogo jaka, tako da ce biti neocekivanih rezultata svako kolo, ono sto je sigurno niko od pretedenata za titulu nema konzistentnost potrebnu za lagani hod prema tituli, turbulencije u performansama ekipa su nezapamcene do sada...

Iako je Chelsea zapao u krizu, mnogo znaci sto su nakantali protivnike u prva 3 kola, jer tesko ce iko od ovih velikih klubova nekoga dobit sa vise od 2 gola razlike u nastavku sezonu, kad se sjetim prije dvije-tri sezone, ManU je imao tu superiornu razliku i to mu je prakticno i donijelo titule...
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#3608 Re: English Premier League

Post by cyprus »

Better Man wrote:
cyprus wrote:
Better Man wrote:Bye, bye Arsenal i Chelsea! Manchester konacno na mjestu kojemu i pripada, a to je broj 1.
Jesi li siguran da je Manchester na tom mjestu :oops:
Da li imaju isti broj bodova kao Chelsea, imaju i naravno dijele prvo mijesto, a uskoro ce biti usamljeni na istom, jer brod zvani Chelsea polako, ali sigurno pocinje da tone.
Ne djele prvo mjesto, nego je Manchester na osnovu gol razlike DRUGI. Ne misliš valjda ako i sezonu završe bodovno poravnati, da titula pripada oba kluba :oops: :D

A inače, jak taj tvoj Manchester kad je iskoristio najveću krizu Chelsea u zadnjih 6-7 godina da se bodovno PORAVNA :oops:

A što se tiče Chelsea, nisam ja od početka sezone džabe bio skeptičan, čak i za vrijeme onih ogromnih pobjeda :oops: . I dalje mislim da titulu osvaja neko ko nije ni Chelsea ni Man Utd... što da ne Arsenal, ili stvarno Man City :D
hau jes no
Posts: 1365
Joined: 28/09/2009 14:22

#3609 Re: English Premier League

Post by hau jes no »

ligu osvaja stoke, gola vise ne mogu primiti, naprijed imaju fullera a uigrane kombinacije delap iz auta - jones ce im donijeti titulu
User avatar
Edin H.
Posts: 53572
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#3610 Re: English Premier League

Post by Edin H. »

hau jes no wrote:ligu osvaja stoke, gola vise ne mogu primiti, naprijed imaju fullera a uigrane kombinacije delap iz auta - jones ce im donijeti titulu
Briljantan komentar :dance: :thumbup:
Bordolini
Posts: 1164
Joined: 04/10/2009 23:42
Location: tribina sjever

#3611 Re: English Premier League

Post by Bordolini »

alternativni wrote:
Bordolini wrote:Auu kakva li je ovdje kvota bila? Vec par sedmica se provlace, bili su vala zreli za jedan solidan poraz kuci, odlican timing :thumbup:
Mog'o bi Arsenal zasjesti na vrh slijedece sedmice kad pregaze Tottenham. :dance: jer Chelsea gostuje kod uvijek neugodnog Birminghama :-)
Tottenham dominira :lol:

pa pogodio sam barem Chelsea jebem mu misha :-)
Inace, Tottenham nije nista pokazao, znam da nije laganica utrpati 3 komada na Emiratesu ali kad za protivnika imas ovakav Arsenal onda to fakat i nije neki poduhvat. Sminkeri izasli iz svlacionice kao da vode 5:0, opustili se a ovi su to znali kazniti. I Fabregas ko pravi kapiten ruke u vis digao :D :sad:. Uzas, treci poraz kuci, cestitke Arsenovoj druzini.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59303
Joined: 15/12/2008 16:53

#3612 Re: English Premier League

Post by ultima_palabra »

Baron_Samedi wrote:Carroll je buducnost englelske reprezentacije. :thumbup: Veseli me svaki njegov pogodak. Konacno pravi centarfor, koji se trazi jos od penzionisanja A. Shearera.
Idealan centarfor za njihovu zaostalu taktiku, s kojom ih poniziti svaka ozbiljnija ekipa...
User avatar
belafonte
Posts: 1305
Joined: 29/05/2006 17:54

#3613 Re: English Premier League

Post by belafonte »

Departing West Ham assistant Zeljko Petrovic has launched a bitter attack on the English game following his departure from Upton Park.

The Montenegrin was brought in by Avram Gant as his No.2 in the summer, but he has been axed with the Hammers sitting bottom of the league.

Now, after seeing his job axed on Tuesday, Petrovic has slammed the standard of the Premier League.

"Everybody has great words for the Premier League but it is a myth," said Petrovic in The Sun.

"The Premier League is a c*** league, it is nothing. In truth the level is shocking.

"Every team has just three good players. If you take those players out of the teams then there are only players left who would not be playing in the bottom team in Holland.

"The Bundesliga is far better."
Hahahaa

Najjaca mu je ova zadnja haahahahah
User avatar
Lakat Jebić
Posts: 8040
Joined: 10/06/2008 15:47

#3614 Re: English Premier League

Post by Lakat Jebić »

belafonte wrote:
Departing West Ham assistant Zeljko Petrovic has launched a bitter attack on the English game following his departure from Upton Park.

The Montenegrin was brought in by Avram Gant as his No.2 in the summer, but he has been axed with the Hammers sitting bottom of the league.

Now, after seeing his job axed on Tuesday, Petrovic has slammed the standard of the Premier League.

"Everybody has great words for the Premier League but it is a myth," said Petrovic in The Sun.

"The Premier League is a c*** league, it is nothing. In truth the level is shocking.

"Every team has just three good players. If you take those players out of the teams then there are only players left who would not be playing in the bottom team in Holland.

"The Bundesliga is far better."
Hahahaa

Najjaca mu je ova zadnja haahahahah
kako li je ovo u originalu islo, kurac od lige, ili? :mrgreen:
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#3615 Re: English Premier League

Post by 2407 »

Lakat Jebić wrote: kako li je ovo u originalu islo, kurac od lige, ili? :mrgreen:
Sranje od lige.
Crap nije cock :mrgreen:
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11654
Joined: 15/01/2010 18:31

#3616 Re: English Premier League

Post by Jack Be Nimble »

Ne lupa on bas budalestina, govori on istinu.
User avatar
Trasimaco
Posts: 4714
Joined: 09/10/2009 01:56

#3617 Re: English Premier League

Post by Trasimaco »

Svaka liga je crap ako si zakucan za dno tabele.
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11654
Joined: 15/01/2010 18:31

#3618 Re: English Premier League

Post by Jack Be Nimble »

alternativni wrote:A na sta bi licile ostale lige da im sklonimo po tri najbolja igraca?
U drugim ligama bi sklonio tri najbolja igraca te iste drzave, u Engleskoj se podrazumjeva tri najbolja igraca, tri igraca iz Evrope ili Juzne Amerike. Pogledaj samo engleski tim i to je znak koliko je engleski fudbal, bolje receno engleski igraci propali. Tu ligu drzi vise strani nego domaci talenat. Dobro je da su Englezi dosli na tobe i skontali to sami.
User avatar
belafonte
Posts: 1305
Joined: 29/05/2006 17:54

#3619 Re: English Premier League

Post by belafonte »

Image

:dance: :dance:


@Trasimaco, pa gdje si ti kraalju 8-)
User avatar
ja.neron
Posts: 3272
Joined: 15/10/2007 14:58
Location: haj-nehaj

#3620 Re: English Premier League

Post by ja.neron »

ako ikad bude igrao na Teatru Snova onda će znati kako pravi stadion izgleda a ne kao stadion kluba penzionera :P
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#3621 Re: English Premier League

Post by 2407 »

belafonte wrote:Image

:dance: :dance:
Isto ko' da je Romario ovo reko a ne neki Vladavic :lol:
User avatar
Trasimaco
Posts: 4714
Joined: 09/10/2009 01:56

#3622 Re: English Premier League

Post by Trasimaco »

belafonte wrote:@Trasimaco, pa gdje si ti kraalju 8-)
Lutam.
User avatar
Chivas1
Posts: 839
Joined: 06/10/2010 19:32

#3623 Re: English Premier League

Post by Chivas1 »

Upalim tv prebacim na Aston Villa-Tottenham ..Koscielny.u krvavo lice ...Komentator govori "Maloprije se povrijedio Squillaci a sada i Koscielny.."A minuta je 10. (DESETA) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#3624 Re: English Premier League

Post by burek_in_space »

Chivas1 wrote:Upalim tv prebacim na Aston Villa-Tottenham ..Koscielny.u krvavo lice ...Komentator govori "Maloprije se povrijedio Squillaci a sada i Koscielny.."A minuta je 10. (DESETA) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Malo te prenosi, rano se ustalo, a?! :D
User avatar
Chivas1
Posts: 839
Joined: 06/10/2010 19:32

#3625 Re: English Premier League

Post by Chivas1 »

:lol: :lol: :lol: :lol: Dobro je da nije Celik :D
Last edited by Chivas1 on 27/11/2010 14:40, edited 1 time in total.
Post Reply