Rockabilly - Psychobilly

Diskusije o bh. i inostranim izvođačima, razmjena pjesama, CD-ova, muzičke oprema...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
Nick Drag
Posts: 350
Joined: 11/03/2009 13:38
Location: BEOGRAD

#3601 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Nick Drag »

Jbg...ne znam shta da kazem!!! :(
User avatar
Nick Drag
Posts: 350
Joined: 11/03/2009 13:38
Location: BEOGRAD

#3602 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Nick Drag »

Pripreme za cover novog materijala


Image
User avatar
lab3352
Posts: 1363
Joined: 23/08/2007 14:25

#3603 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by lab3352 »

Muri wrote:U subotu dugo vec najavljena svirka u legendarnom jazz-klubu STAMPEN u
Starom Gradu, centar Stockholma.
Evo snimak iz 2007. godine iz istog kluba:



Lab, kad si vec dosiso do Frankfurta, hajde jos to malo pa da te vidim u subotu na svirci :D

Ovo izgleda pravo fino, mada mi publika djeluje veoma cudno :D ... Ja ti drug u subotu vecer planiram da pijem Postup s suprugom kuci (za koju se nadam da ce biti okrečena dok se ja vratim iz Njemačke) ... Ukoliko majstori budu radili jos, onda cu se vratiti na tvoj koncert ... :run:
wild one
Posts: 129
Joined: 23/12/2008 17:03

#3604 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by wild one »

Zar ti ne bi više odgovarale čizme od starki?
User avatar
lab3352
Posts: 1363
Joined: 23/08/2007 14:25

#3605 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by lab3352 »

Nick Drag wrote:Pripreme za cover novog materijala


Image
Lonesome Cowboy ... sviđa mi se ... je li planiras skoro izdavanje albuma ...
User avatar
Nick Drag
Posts: 350
Joined: 11/03/2009 13:38
Location: BEOGRAD

#3606 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Nick Drag »

Pa bi al ovo je slika iz Medulina.....morchu da ih docrtam!!!!
User avatar
Nick Drag
Posts: 350
Joined: 11/03/2009 13:38
Location: BEOGRAD

#3607 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Nick Drag »

Pa na jesen ako sve bude kako treba!!!!
wild one
Posts: 129
Joined: 23/12/2008 17:03

#3608 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by wild one »

I tako kažeš Omare; nema muških brojeva...možda si bio samo na dječijem odjelu...
wild one
Posts: 129
Joined: 23/12/2008 17:03

#3609 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by wild one »

...ako je iz Medulina, imaju posebno značenje, bar meni...
User avatar
Nick Drag
Posts: 350
Joined: 11/03/2009 13:38
Location: BEOGRAD

#3610 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Nick Drag »

Pravo da ti kazem i meni!!!
User avatar
lab3352
Posts: 1363
Joined: 23/08/2007 14:25

#3611 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by lab3352 »

Ma drug u onom shopu imaju samo psychobilly ... Mozes misliti kako je kada je meni XXL OK - mislim da su im velicine za King George 59 veoma cudne ... Ostalo od majica je samo King Kerosin + Felon ili SKULLS AND BONES ...
wild one
Posts: 129
Joined: 23/12/2008 17:03

#3612 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by wild one »

Ništa, moram se psihički pripremiti; pa na skidanje tona, a poslije kila...
User avatar
Muri
Posts: 258
Joined: 28/02/2008 02:11
Location: Svedska
Contact:

#3613 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Muri »

Jest publika je pravo mrtva.
Mislim da su malo shokirani jer tamo se svira jazz a mi uletili ovako pa sve nesto u brzom tempu ;-)

Probacu snimati u subotu, mozda se nesto promjenilo od 2007.

Pade mi na pamet i ovo:
SEVEN O' SA-Xers
User avatar
CharlieMemphisMafia
Posts: 306
Joined: 12/06/2009 11:46

#3614 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by CharlieMemphisMafia »

Muri wrote:Jest publika je pravo mrtva.
Mislim da su malo shokirani jer tamo se svira jazz a mi uletili ovako pa sve nesto u brzom tempu ;-)
Eto , prošao si ko Elvis u prvom nastupu u Vegasu... :roll:
User avatar
Nice Guy Eddie
Posts: 586
Joined: 03/09/2008 13:02
Location: Beograd

#3615 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Nice Guy Eddie »

Moj drugar Dule iz Novog Sada kome se ovom prilikom veoma zahvaljujem je na moju molbu napravio svoje viđenje zadate teme Union Avenue 706
Image
Na krem jaknu
Last edited by Nice Guy Eddie on 25/06/2009 15:22, edited 2 times in total.
User avatar
Nick Drag
Posts: 350
Joined: 11/03/2009 13:38
Location: BEOGRAD

#3616 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Nick Drag »

CROWN ELECTRIC COMPANY........firma u kojoj su radili bracha BURNETTE I ELVIS!!!!

Image
Last edited by Nick Drag on 25/06/2009 15:15, edited 1 time in total.
User avatar
lab3352
Posts: 1363
Joined: 23/08/2007 14:25

#3617 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by lab3352 »

Cool ... izgleda OK ... ali da li je vecina za 706'ers ... je li to OK? nakon toga se bacamo na logo

Ja sam za 706'ers
User avatar
Nice Guy Eddie
Posts: 586
Joined: 03/09/2008 13:02
Location: Beograd

#3618 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Nice Guy Eddie »

lab3352 wrote:Cool ... izgleda OK ... ali da li je vecina za 706'ers ... je li to OK? nakon toga se bacamo na logo

Ja sam za 706'ers
Logo pozadi a 706'ers vezeno napred
User avatar
CharlieMemphisMafia
Posts: 306
Joined: 12/06/2009 11:46

#3619 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by CharlieMemphisMafia »

Nick Drag wrote:CROWN ELECTRIC COMPANY........firma u kojoj su radili bracha BURNETTE I ELVIS!!!!

Image
Da dodam ni manje važnog lika Paul Burlison je isto tamo radio.

Hmm..... to je isto simpatična ideja,
a daje i blesave varijacije..... :D
CRELE COMPANY
CRO-ELECTRIC
CROW COMPANY
OWN ELECTRIC
OWN COMPANY
itd..itd...

I meni je cool 706'ers iako je teško za izgovor.... lakše je 706 Company (opet lobiram) :mrgreen:
Last edited by CharlieMemphisMafia on 25/06/2009 15:30, edited 1 time in total.
User avatar
Nick Drag
Posts: 350
Joined: 11/03/2009 13:38
Location: BEOGRAD

#3620 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Nick Drag »

ZA SVE




"SEVEN OL' SIXPACKS"



ILI "706 PACKS"
Last edited by Nick Drag on 25/06/2009 15:46, edited 2 times in total.
User avatar
CharlieMemphisMafia
Posts: 306
Joined: 12/06/2009 11:46

#3621 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by CharlieMemphisMafia »

Ljudi, imamo skoro svi preko 30, 40 godina, ajde da ne pravimo dečije zabavište od priče.
Ideja je bila da se obeleži druženje a ne da pravimo teenage gang, ako se ne varam?

Keep it simple & relaxed.
User avatar
Nick Drag
Posts: 350
Joined: 11/03/2009 13:38
Location: BEOGRAD

#3622 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Nick Drag »

cHARLIE ...pravo da ti kazem da sam i ja lupio glavom o zid.....brze sam kucao nego shto sam razmishljao!!!
Sad kad pogledam...dodje mi da ga obrishem!!!!!
User avatar
lab3352
Posts: 1363
Joined: 23/08/2007 14:25

#3623 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by lab3352 »

CharlieMemphisMafia wrote:Ljudi, imamo skoro svi preko 30, 40 godina, ajde da ne pravimo dečije zabavište od priče.
Ideja je bila da se obeleži druženje a ne da pravimo teenage gang, ako se ne varam?

Keep it simple & relaxed.
Thank you, buddy! :thumbup:

@Nick: Za koga bi trebao da izdas album?
User avatar
CharlieMemphisMafia
Posts: 306
Joined: 12/06/2009 11:46

#3624 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by CharlieMemphisMafia »

Nick Drag wrote:cHARLIE ...pravo da ti kazem da sam i ja lupio glavom o zid.....brze sam kucao nego shto sam razmishljao!!!
Sad kad pogledam...dodje mi da ga obrishem!!!!!
Nisam na tebe mislio nego generalno na predloge zadnjih dana...
Na tebe sam mislio povodom bilijara, ali otom potom..l

.........evo napolju se opet sprema potop.....izem ti leto....
User avatar
CharlieMemphisMafia
Posts: 306
Joined: 12/06/2009 11:46

#3625 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by CharlieMemphisMafia »

lab3352 wrote:
@Nick: Za koga bi trebao da izdas album?
Za Charly records... :D
Post Reply