Imam osjecaj kad bi dosao kod nas fulio bi Kosevo, usao bi u Zetru.last mohicans wrote: ↑07/11/2021 14:29 Ovog Amohu treba dovesti, efektivniji je od nasa tri napadača.
Aktuelnosti: FK Sarajevo
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- ZonFon
- Posts: 2276
- Joined: 17/11/2013 01:58
#3601 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
- tovarish
- Posts: 3786
- Joined: 26/05/2008 23:57
#3602 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Možda i dođe ako nije zlopamtilo zbog onih majmuna što su ga vrijeđali.last mohicans wrote: ↑07/11/2021 14:29 Ovog Amohu treba dovesti, efektivniji je od nasa tri napadača.
-
kakaljin
- Posts: 13503
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#3603 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
To nisu majmuni to su dusmani kluba koji dolaze samo da prave probleme svima.tovarish wrote: ↑07/11/2021 15:32Možda i dođe ako nije zlopamtilo zbog onih majmuna što su ga vrijeđali.last mohicans wrote: ↑07/11/2021 14:29 Ovog Amohu treba dovesti, efektivniji je od nasa tri napadača.
Vrlo vjerovatno da je neko namjerno to uradio da pokusa pokvariti buduci transver jer se dugo prica da smo zainteresovani za njega
- tovarish
- Posts: 3786
- Joined: 26/05/2008 23:57
#3604 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Naravno da su dušmani, ali su i majmuni, s obzirom kakve su krikove ispuštali.
- Logovan
- Posts: 102861
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3605 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
A tek mu 19 godina. Vrijedi dovoditi ovakve, ako fuliš nećeš puno izgubiti. Valjda će naši zapeti da ga dovedu, iako su već trebali početi raditi na dovođenju.last mohicans wrote: ↑07/11/2021 14:29 Ovog Amohu treba dovesti, efektivniji je od nasa tri napadača.
- Maharadza
- Posts: 17072
- Joined: 30/01/2013 15:13
#3606 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Utakmica protiv zrinjskog - niti jedan šut u okvir gola, njegova izjava: "Dobro smo odigrali"...i naravno krivnju UVIJEK svaljuje na igrače, nikada grama samokritike nije pokazao...karakter nema šta...ali onaj najgori.
- Dr. Kuca
- Posts: 7735
- Joined: 10/02/2012 20:07
#3607 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Definitivno smo najgora ekipa u ligi.
-
last mohicans
- Posts: 18285
- Joined: 09/08/2012 23:19
#3608 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Prije bih rekao da imamo najgoeg trenera. Ne znam bi li rekao da je i Ivković lošiji od njega. Čupa raspadnuti klub. Čak je i Zeljo danas imao 6 šuteva, od toga 3 u okvir gola.
-
Adobeg
- Posts: 1119
- Joined: 24/02/2020 18:20
#3609 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Ovo postaje iritirajuce ,meni nije jasno sta se desava sa njima,ja mislim da oni svi imaju nekakvu mentalnu barijeru,nemoguce da su zaboravili svi igrati. 
- suad-sarajevo
- Posts: 3689
- Joined: 22/08/2006 01:54
- Location: Memli strana
- Horoskop: sarajevski seljak
- Contact:
-
kakaljin
- Posts: 13503
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#3611 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Grijesimo u tome da tjeramo ljude nakon dvije utakmice. Treba nekad istrpiti radi dugorocnog uspjeha.suad-sarajevo wrote: ↑08/11/2021 10:40 Gdje mi griješimo?
https://sportske.ba/zrinjski-izgleda-ne ... ene-fraze/
-
gold'n'brown
- Posts: 1960
- Joined: 20/02/2007 16:20
#3612 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Mi bi Jakirovica do sada dva puta otjerali i proglasili neznalicom.kakaljin wrote: ↑08/11/2021 12:05Grijesimo u tome da tjeramo ljude nakon dvije utakmice. Treba nekad istrpiti radi dugorocnog uspjeha.suad-sarajevo wrote: ↑08/11/2021 10:40 Gdje mi griješimo?
https://sportske.ba/zrinjski-izgleda-ne ... ene-fraze/
- Impressum
- Posts: 1256
- Joined: 30/08/2018 13:01
- Location: njih je zivot razocarao dok skakucu jer ne mrze Bosnu koja je sampion oooo oooo oooo
#3613 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
pa kod nas Bilbija bio retardgold'n'brown wrote: ↑08/11/2021 12:10 Mi bi Jakirovica do sada dva puta otjerali i proglasili neznalicom.
Istok ah taj pravedni Istok mu psovao kosti nanine, mrtvu djecu
Tamaru razvlacili kako su stigli
nama niko ne valja
- Dinostula
- Posts: 3788
- Joined: 30/04/2009 19:10
- Location: Sarajevo
- Contact:
#3614 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Ne znam gdje grijesimo samo znam da koji god igrac za nas potpise daje 20% svojih mogucnosti.Eto trpili smo Bekica 5 godina covjek nije napravio pomak u karijeri za 2%.Najbolja primanja u drzavi,vjerovatno najlosiji treninzi i dobra plata.Pa ni ja se ne bi trudio.Ode covjek u Zrinjski i odmah 3 asistencije po tekmi.suad-sarajevo wrote: ↑08/11/2021 10:40 Gdje mi griješimo?
https://sportske.ba/zrinjski-izgleda-ne ... ene-fraze/
Ne tjeramo mi nikoga to radi Uprava.Sto raja sad Sablica ne otjera ako se navijaci bilo sta pitaju? Nama trebaju jedno 3 igraca tipa Tatara i Rahmanovica da prave prevagu na terenu pa ce Sablic odjednom da postane Jakirovic 2.Kako je Vinko od najveceg strucnjaka za 400 dana bez poraza postao najveca neznalica iza rata.kakaljin wrote: ↑08/11/2021 12:05Grijesimo u tome da tjeramo ljude nakon dvije utakmice. Treba nekad istrpiti radi dugorocnog uspjeha.suad-sarajevo wrote: ↑08/11/2021 10:40 Gdje mi griješimo?
https://sportske.ba/zrinjski-izgleda-ne ... ene-fraze/
- Impressum
- Posts: 1256
- Joined: 30/08/2018 13:01
- Location: njih je zivot razocarao dok skakucu jer ne mrze Bosnu koja je sampion oooo oooo oooo
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9157
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#3616 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Jah eto istok nije dao Bekicu i Nemanji da igraju kako znaju. Niko ne spominje sto smo ga cekali 6 mjeseci i vratili u zivot. Nego smrad kao nece sada ni da kometarise navijace FKS.
Ovo istrpili Jakirovica je urbani mit. Nisu otisli u evropu jer ih je Ziza unistio. Kod Jakirovica se odmah vidjelo da zna. Poceli da igraju kako sada igraju, doduse neke je igrace otjerao neke dozvao poslije Zizovica. Cini mi se da je od 12 utakmica u toj sezoni imao skor od 8/2/2 ali nije bilo dovoljno (Siroki imao bolji medjusobni omjer) da ih vrati.
Ovo istrpili Jakirovica je urbani mit. Nisu otisli u evropu jer ih je Ziza unistio. Kod Jakirovica se odmah vidjelo da zna. Poceli da igraju kako sada igraju, doduse neke je igrace otjerao neke dozvao poslije Zizovica. Cini mi se da je od 12 utakmica u toj sezoni imao skor od 8/2/2 ali nije bilo dovoljno (Siroki imao bolji medjusobni omjer) da ih vrati.
-
last mohicans
- Posts: 18285
- Joined: 09/08/2012 23:19
#3617 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Ma i kod nas se odmah vidi da Sablja zna. Zna, ali mlatiti praznu slamu. Ono je nefudbal, bolje reci antifudbal. Pa Zeljo igra smislenije koji se skoro ugasio. Imaju vise šuteva, naprave koju akciju i opucaju po golu za razliku od Dalmatinčeve ekipe. Čuj ovog nakon dva kola bi ga tjerali. Ekstra mu je statistika u 21 utakmici. Računajući od prijateljske sa Slobodom u junu:
W 9
D 6
L 6
od toga ispadanje od Milsamija gdje gola nismo dali. Na AFH nerijeseno s Rudarom, Širokim, izgubili od TC, Leotara,Zrinjskog, jedva dobili neki Ljubić, itd. Mislim da bi u Kuman pozavidio na ovoj statistici.
W 9
D 6
L 6
od toga ispadanje od Milsamija gdje gola nismo dali. Na AFH nerijeseno s Rudarom, Širokim, izgubili od TC, Leotara,Zrinjskog, jedva dobili neki Ljubić, itd. Mislim da bi u Kuman pozavidio na ovoj statistici.
- Logovan
- Posts: 102861
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3618 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Da su se pobijedili samo Rudar i Leotar sada bi situacija bila puno bolja. 
- suad-sarajevo
- Posts: 3689
- Joined: 22/08/2006 01:54
- Location: Memli strana
- Horoskop: sarajevski seljak
- Contact:
#3619 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Da smo imali kvalitet vjerovatno bi i pobijedili. Ovako, čini se da je sve ovo surova realnost. Možda je i bolje ovako da znamo gdje smo, dokle smo.
-
gold'n'brown
- Posts: 1960
- Joined: 20/02/2007 16:20
#3620 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Evo Mirvic kaze da su zaposlili Kepciju, sada samo nisam siguran u kojem je svojstvu i hoce li mu to biti primarna okupacija.
- GandalfSivi
- Posts: 22796
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#3621 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Vjerovatno kakav savjetnik, ako gdje ko naleti da ga proslijedi nama…gold'n'brown wrote: ↑11/11/2021 16:03 Evo Mirvic kaze da su zaposlili Kepciju, sada samo nisam siguran u kojem je svojstvu i hoce li mu to biti primarna okupacija.
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9157
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#3622 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
A valjda je SD!?
Sa sportske strane zaposlili smo čovjeka koji je to radio u Evropi zadnjih 10 godina. On je Ivan Kepčija. Ivan Kepčija gradi tim svojih ljudi, što se tiče akademskih pogona i prvog tima. Volio bih naglasiti i još jednu stvar. Tu je mnogo ljudi koji znaju, ljudi koji vole Fudbalski klub Sarajevo. Nećemo gledati velike promjene, gledat ćemo nadograditi ovo što je tu i da bude mnogo bolje. To mora biti mnogo bolje.”
- Logovan
- Posts: 102861
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3623 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Valjda ubodemo sa njim, ne bi nikako valjalo da kiksamo.
-
last mohicans
- Posts: 18285
- Joined: 09/08/2012 23:19
#3624 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Dobra vijest,ako je tačna. Čovjek ima reference koje ni jedan klub u drzavi među svojim kadrovima nema. Samo me strah da ne bude balijskog otpora, ta ce on nama.. Da ne budu vizije kao televizije, nesto ala Sabra, pa onda mijenjaj politiku svako malo. Ali, ne bi trebalo, Mirvic je tu, on je dio vlasničke strukture,ima odriješene ruke. Vidim da ne misli ici svako malo preko bare,sto je dobro. Moras biti tu, da vidis,osjetis atmosferu i probleme. Samo stroga disciplina i profesionalnost, rezultati ce doci, kad tad.
- Logovan
- Posts: 102861
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

