Crna hronika BH cesta

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#3603 Re: Crna hronika BH cesta

Post by amar1994 »

Dokle god nepismene seljacine/papci zive u gradovima..
User avatar
konektovan
Posts: 51455
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3604 Re: Crna hronika BH cesta

Post by konektovan »

Kakve ti gluposti znas pisati..........
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#3605 Re: Crna hronika BH cesta

Post by amar1994 »

to je istina za situacije iz prve vijesti,evo ti hint:stupska petlja..
User avatar
konektovan
Posts: 51455
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3606 Re: Crna hronika BH cesta

Post by konektovan »

amar1994 wrote:to je istina za situacije iz prve vijesti,evo ti hint:stupska petlja..
Sve go seljak...... :-)
User avatar
nepass1
Posts: 14686
Joined: 06/07/2017 07:35

#3607 Re: Crna hronika BH cesta

Post by nepass1 »

pala kisa, ljudi nespremni
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#3609 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Bakir1 »

Pa nije kisa padala mjesecima, asfalt gori nego u februaru, mene mal jutros ne satra neki Audi 80 i to na pjesackom :mrgreen:
Sreca da je tu limar blizu :lol:
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#3610 Re: Crna hronika BH cesta

Post by amar1994 »

konektovan wrote:
amar1994 wrote:to je istina za situacije iz prve vijesti,evo ti hint:stupska petlja..
Sve go seljak...... :-)
Gdje ti zivis :-) ,i ne diraj mi seljake,njih odvoji od seljacina primitivnih :)
User avatar
liaar
Posts: 3945
Joined: 29/11/2016 11:09
Location: Grad zabranjenog imena
Grijem se na: na suze
Vozim: francusku nakazu
Contact:

#3611 Re: Crna hronika BH cesta

Post by liaar »

Bakir1 wrote:Pa nije kisa padala mjesecima, asfalt gori nego u februaru, mene mal jutros ne satra neki Audi 80 i to na pjesackom :mrgreen:
Sreca da je tu limar blizu :lol:
Ovo se slažem, baš jučer vozim i "opipavam" asfalt, ko led
User avatar
nepass1
Posts: 14686
Joined: 06/07/2017 07:35

#3612 Re: Crna hronika BH cesta

Post by nepass1 »

ja sam sinoc, da izletim iz binga na stupu, fino proslajdrao. guza ko meduza jer je islo auto malo brze iz pravca benzinske.
User avatar
drug_profi
Posts: 65441
Joined: 16/07/2012 16:00

#3613 Re: Crna hronika BH cesta

Post by drug_profi »

Ja sve kontam kakve su to meni gume da mi nije bilo nista posebno klizavo pod tokovima nego inace.
Ili kakve su vama?
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#3614 Re: Crna hronika BH cesta

Post by johntra »

User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#3615 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Travnički Noćni Šetač »

drug_profi wrote:Ja sve kontam kakve su to meni gume da mi nije bilo nista posebno klizavo pod tokovima nego inace.
Ili kakve su vama?
I kod nas je padala kiša ali meni ništa posebno nije bilo lošija cesta...
Počelo je i od jutros isto kao juče... Tačno smo za psihijatrije ...
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#3616 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Bakir1 »

drug_profi wrote:Ja sve kontam kakve su to meni gume da mi nije bilo nista posebno klizavo pod tokovima nego inace.
Ili kakve su vama?
kod tebe su premijum ti znas u sta ulazes :lol:
kakve veze imaju moje gume ako se ja nisam slupao?
ima li veze cinjenica da ne znamo kakve su gume kod silnih ovih sto su se slupali jucer sa cinjenicom da su se slupali?
ja rekoh, asfalt je jako klizav poslije prve kise mjesecima, meni nista ne proklizava valjda nove gume i stalni pogon na sva 4 ima neke veze s time, mislim kad se vec hvalimo
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#3617 Re: Crna hronika BH cesta

Post by amar1994 »

a mozda ima veze i sa desnom nogom :D

vjerujem da je passat proletio kroz crveno,moguca cak i onim dijelom koji je predvidjen za autobuse..
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#3618 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Bakir1 »

cudan udes, ako je Mercedes uzeo prvenstvo pasatu isti je isao jako brzo
inace jako zajebana raskrsnica za ukljuciti se, posebno iz servisa prema vogosci
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#3619 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Norm »

...passat zablinkeras moj...
User avatar
sime_cipol
Posts: 23434
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#3620 Re: Crna hronika BH cesta

Post by sime_cipol »

Puce Mercedes ko kokica :roll:
User avatar
Logovan
Posts: 102854
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3621 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Logovan »

Jedan od zajebanijih dijelova u kantonu, čudo nema više sudara. :oops:
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#3622 Re: Crna hronika BH cesta

Post by johntra »

User avatar
drug_profi
Posts: 65441
Joined: 16/07/2012 16:00

#3623 Re: Crna hronika BH cesta

Post by drug_profi »

amar1994 wrote:a mozda ima veze i sa desnom nogom :D

vjerujem da je passat proletio kroz crveno,moguca cak i onim dijelom koji je predvidjen za autobuse..
Mercedes je posao da se iskljuci prema servisu, a pasat od Vogosce naletio na njega u desna vrata. Mercedes se od udara zaokrenuo za 90° a pasat za 180°
User avatar
drug_profi
Posts: 65441
Joined: 16/07/2012 16:00

#3624 Re: Crna hronika BH cesta

Post by drug_profi »

Bakir1 wrote:
drug_profi wrote:Ja sve kontam kakve su to meni gume da mi nije bilo nista posebno klizavo pod tokovima nego inace.
Ili kakve su vama?
kod tebe su premijum ti znas u sta ulazes :lol:
kakve veze imaju moje gume ako se ja nisam slupao?
ima li veze cinjenica da ne znamo kakve su gume kod silnih ovih sto su se slupali jucer sa cinjenicom da su se slupali?
ja rekoh, asfalt je jako klizav poslije prve kise mjesecima, meni nista ne proklizava valjda nove gume i stalni pogon na sva 4 ima neke veze s time, mislim kad se vec hvalimo
Cinjenica je da je vecini udesa na ovakvoj cesti jedan od faktora losa guma, uz faktore neprilagođene brzine i oduzimanja prednosti.
Dobra guma ce katkad pomoci da korigujes svoju losu procjenu. Nije lose taj faktor imati na svojoj strani.
Ja opet kazem, premium guma je dobar izbor svakome ko ima mogucnosti da je priusti i ko misli da mu radi njegovog stila voznje treba jos koji faktor sigurnosti. Ko misli da je savrsen vozac vjerovatno ce mu biti dovoljna i najjeftinija guma.
User avatar
nepass1
Posts: 14686
Joined: 06/07/2017 07:35

#3625 Re: Crna hronika BH cesta

Post by nepass1 »

drug_profi wrote:Ja sve kontam kakve su to meni gume da mi nije bilo nista posebno klizavo pod tokovima nego inace.
Ili kakve su vama?
continental drugo ljeto
Post Reply