Crna hronika BH cesta
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#3601 Re: Crna hronika BH cesta
Stvarno smo posebna kategorija mi Balkanci.... danasnji dan se nastavlja kako je i do sada bio :
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /191030125
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /191030127
https://tntportal.ba/vozaci-oprez-sabor ... ustavljen/
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /191030125
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /191030127
https://tntportal.ba/vozaci-oprez-sabor ... ustavljen/
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#3602 Re: Crna hronika BH cesta
Koliko ce više trajati ovaj dan...
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /191030138
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /191030130
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /191030138
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /191030130
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#3603 Re: Crna hronika BH cesta
Dokle god nepismene seljacine/papci zive u gradovima..
- konektovan
- Posts: 51455
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#3604 Re: Crna hronika BH cesta
Kakve ti gluposti znas pisati..........
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#3605 Re: Crna hronika BH cesta
to je istina za situacije iz prve vijesti,evo ti hint:stupska petlja..
- konektovan
- Posts: 51455
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#3606 Re: Crna hronika BH cesta
Sve go seljak......amar1994 wrote:to je istina za situacije iz prve vijesti,evo ti hint:stupska petlja..
- nepass1
- Posts: 14686
- Joined: 06/07/2017 07:35
#3607 Re: Crna hronika BH cesta
pala kisa, ljudi nespremni
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#3609 Re: Crna hronika BH cesta
Pa nije kisa padala mjesecima, asfalt gori nego u februaru, mene mal jutros ne satra neki Audi 80 i to na pjesackom 
Sreca da je tu limar blizu
Sreca da je tu limar blizu
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#3610 Re: Crna hronika BH cesta
Gdje ti ziviskonektovan wrote:Sve go seljak......amar1994 wrote:to je istina za situacije iz prve vijesti,evo ti hint:stupska petlja..
- liaar
- Posts: 3945
- Joined: 29/11/2016 11:09
- Location: Grad zabranjenog imena
- Grijem se na: na suze
- Vozim: francusku nakazu
- Contact:
#3611 Re: Crna hronika BH cesta
Ovo se slažem, baš jučer vozim i "opipavam" asfalt, ko ledBakir1 wrote:Pa nije kisa padala mjesecima, asfalt gori nego u februaru, mene mal jutros ne satra neki Audi 80 i to na pjesackom
Sreca da je tu limar blizu
- nepass1
- Posts: 14686
- Joined: 06/07/2017 07:35
#3612 Re: Crna hronika BH cesta
ja sam sinoc, da izletim iz binga na stupu, fino proslajdrao. guza ko meduza jer je islo auto malo brze iz pravca benzinske.
- drug_profi
- Posts: 65441
- Joined: 16/07/2012 16:00
#3613 Re: Crna hronika BH cesta
Ja sve kontam kakve su to meni gume da mi nije bilo nista posebno klizavo pod tokovima nego inace.
Ili kakve su vama?
Ili kakve su vama?
- johntra
- Posts: 11853
- Joined: 11/04/2004 02:17
- Location: Palma de Hrasno
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#3615 Re: Crna hronika BH cesta
I kod nas je padala kiša ali meni ništa posebno nije bilo lošija cesta...drug_profi wrote:Ja sve kontam kakve su to meni gume da mi nije bilo nista posebno klizavo pod tokovima nego inace.
Ili kakve su vama?
Počelo je i od jutros isto kao juče... Tačno smo za psihijatrije ...
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#3616 Re: Crna hronika BH cesta
kod tebe su premijum ti znas u sta ulazesdrug_profi wrote:Ja sve kontam kakve su to meni gume da mi nije bilo nista posebno klizavo pod tokovima nego inace.
Ili kakve su vama?
kakve veze imaju moje gume ako se ja nisam slupao?
ima li veze cinjenica da ne znamo kakve su gume kod silnih ovih sto su se slupali jucer sa cinjenicom da su se slupali?
ja rekoh, asfalt je jako klizav poslije prve kise mjesecima, meni nista ne proklizava valjda nove gume i stalni pogon na sva 4 ima neke veze s time, mislim kad se vec hvalimo
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#3617 Re: Crna hronika BH cesta
a mozda ima veze i sa desnom nogom 
vjerujem da je passat proletio kroz crveno,moguca cak i onim dijelom koji je predvidjen za autobuse..
vjerujem da je passat proletio kroz crveno,moguca cak i onim dijelom koji je predvidjen za autobuse..
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#3618 Re: Crna hronika BH cesta
cudan udes, ako je Mercedes uzeo prvenstvo pasatu isti je isao jako brzo
inace jako zajebana raskrsnica za ukljuciti se, posebno iz servisa prema vogosci
inace jako zajebana raskrsnica za ukljuciti se, posebno iz servisa prema vogosci
- Norm
- Posts: 2867
- Joined: 27/10/2011 11:29
- Location: Prokleta Avlija
#3619 Re: Crna hronika BH cesta
...passat zablinkeras moj...
- sime_cipol
- Posts: 23434
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#3620 Re: Crna hronika BH cesta
Puce Mercedes ko kokica 
- Logovan
- Posts: 102854
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3621 Re: Crna hronika BH cesta
Jedan od zajebanijih dijelova u kantonu, čudo nema više sudara. 
- johntra
- Posts: 11853
- Joined: 11/04/2004 02:17
- Location: Palma de Hrasno
- drug_profi
- Posts: 65441
- Joined: 16/07/2012 16:00
#3623 Re: Crna hronika BH cesta
Mercedes je posao da se iskljuci prema servisu, a pasat od Vogosce naletio na njega u desna vrata. Mercedes se od udara zaokrenuo za 90° a pasat za 180°amar1994 wrote:a mozda ima veze i sa desnom nogom
vjerujem da je passat proletio kroz crveno,moguca cak i onim dijelom koji je predvidjen za autobuse..
- drug_profi
- Posts: 65441
- Joined: 16/07/2012 16:00
#3624 Re: Crna hronika BH cesta
Cinjenica je da je vecini udesa na ovakvoj cesti jedan od faktora losa guma, uz faktore neprilagođene brzine i oduzimanja prednosti.Bakir1 wrote:kod tebe su premijum ti znas u sta ulazesdrug_profi wrote:Ja sve kontam kakve su to meni gume da mi nije bilo nista posebno klizavo pod tokovima nego inace.
Ili kakve su vama?![]()
kakve veze imaju moje gume ako se ja nisam slupao?
ima li veze cinjenica da ne znamo kakve su gume kod silnih ovih sto su se slupali jucer sa cinjenicom da su se slupali?
ja rekoh, asfalt je jako klizav poslije prve kise mjesecima, meni nista ne proklizava valjda nove gume i stalni pogon na sva 4 ima neke veze s time, mislim kad se vec hvalimo
Dobra guma ce katkad pomoci da korigujes svoju losu procjenu. Nije lose taj faktor imati na svojoj strani.
Ja opet kazem, premium guma je dobar izbor svakome ko ima mogucnosti da je priusti i ko misli da mu radi njegovog stila voznje treba jos koji faktor sigurnosti. Ko misli da je savrsen vozac vjerovatno ce mu biti dovoljna i najjeftinija guma.
- nepass1
- Posts: 14686
- Joined: 06/07/2017 07:35
#3625 Re: Crna hronika BH cesta
continental drugo ljetodrug_profi wrote:Ja sve kontam kakve su to meni gume da mi nije bilo nista posebno klizavo pod tokovima nego inace.
Ili kakve su vama?

