Premijer liga BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- BHF_Manijak
- Posts: 28539
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#3601 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Ako zelis u Evropi iole nesto da napravis, tu u ligi moras timove preskakati kao nevidljive. Dakle tu podrazumijevam i ove sto vaze za jace - Zrinjski, Siroki, Borac, Zeljo/Sarajevo...
-
Tyke
- Posts: 3175
- Joined: 23/02/2012 05:44
#3602 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
A ko ima?todd_smith wrote:volio bih da ih sloboda uzme, neka idu na 2. mjesto ioanko nemaju ekipu koja moze dugo da izdrzi u samom vrhu do kraja prvenstva...
Slobodina klupa je relativno jaka, a sinoc nam nije bilo Ahmetovica, Govedarice i Mujica, a Skahicu je ovo veceras prva utakmica ove sezone, tj. tih malo minuta sto je dobio. A ako ovako ostane do zimske pauze (da budemo u vrhu), Azmir je najavio mogucnost drasticnog pojacanja Slobode za preostalih 12 utakmica i borbu za izlazak u Evropu. A po igrackom kadru vec sad Sloboda ima tim za borbu za sami vrh, prije npr. Radnika ili Celika koji su takodjer u samom vrhu tabele.
Liga nikad zanimljivija, barem meni.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#3603 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Ne znam...ne kazem da ste losi, niste. Ali niste mi ozbiljna ekipa za Evropu ili titulu. I nije to "ta ce sloboda" ili slican mentalitet, jednostavno ne vidim neku zrelost u pristupu igre na duze staze.Tyke wrote:A ko ima?todd_smith wrote:volio bih da ih sloboda uzme, neka idu na 2. mjesto ioanko nemaju ekipu koja moze dugo da izdrzi u samom vrhu do kraja prvenstva...
Slobodina klupa je relativno jaka, a sinoc nam nije bilo Ahmetovica, Govedarice i Mujica, a Skahicu je ovo veceras prva utakmica ove sezone, tj. tih malo minuta sto je dobio. A ako ovako ostane do zimske pauze (da budemo u vrhu), Azmir je najavio mogucnost drasticnog pojacanja Slobode za preostalih 12 utakmica i borbu za izlazak u Evropu. A po igrackom kadru vec sad Sloboda ima tim za borbu za sami vrh, prije npr. Radnika ili Celika koji su takodjer u samom vrhu tabele.
Liga nikad zanimljivija, barem meni.
Imali ste evo dva kola priliku da preuzmete kormilo tabele, obje ekipe protiv ekipa koje morate dobiti da bi bili ozbiljan kandidat, i niste uspjeli.
Drugo je sad sta je bilo zacrtano na pocetku sezone, ali ne znam...zato rekoh danas radije bih da ste danas uzeli jer ne vidim kako mozete citavu sezonu ovaj tempo izdeverati, tako da skidanje bodova sirokom/zrinjskom/zelji je dobrodoslo sad u naletu dok ste. Ipak je evo Siroki prva ozbiljnija ekipa na koju ste naletili. Ne sjecam se fkt protiv koga ste jos igrali? Radnik? Borac? Mrsko mi traziti sad
- Mister Yes
- Posts: 5730
- Joined: 05/02/2013 12:35
- Location: In a world of magnets and miracles
#3604 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Što se tiče derbija, Željo bi mogao imati veći posjed lopte jer sa ovom sredinom terena (Rustemović, Kovačević) Sarajevo zaista ne pretenduje na posjed lopte već na razbijanje igre a onda kontre i polukontre sa ovim zaista super-u-formi napadom Velkoski-Okić-Benko-Duljević/Bekić. Najveća opasnost za Sarajevo će biti naravno bokovi posebno duel Đelmić-Puzigaća. A bogami ni desna strana nije sigurna bude li tu Hebibović bez obzira kakav kloc je Kokot. Stokić bi baš u derbiju mogao dati go. To bi nekako bila klasnična priča. U svakom slučaju očekujem da kone daju jedan pogodak na neki način. Ali mi bi trebali dati barem dva jer su nam svi napadači u izvrsnoj formi.
Moja prognoza: Željezničar-Sarajevo 1-2
Moja prognoza: Željezničar-Sarajevo 1-2
-
vryzas
- Posts: 11511
- Joined: 12/11/2004 22:44
- Location: Athens
#3605 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
"Plavo proljece" i zavrsavamo na sigurnom sedmom mjestu.Charuga wrote:Rekoh prošle sedmice da nećemo ni boda uzeti iz tri utakmice (Travnik, Sarajevo, Zrinjski), ali sam previdio da je Čelik poslije Zrinjskog. Sa ovakvom igrom smo u zoni ispadanja poslije ta 4 kola, ako se nešto drastično ne promjeni.
-
1946--1987
- Posts: 3512
- Joined: 31/05/2015 23:36
#3606 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
fakat bi moglo biti vise gostujucih navijaca nego domacih na derbiju, ionako smo bare-bare kad je sve idealno a trenutno je zeljeznicar u velikoj krizi na svim poljima 
sta mesetari uradise od nekadasnjeg prvaka
sta mesetari uradise od nekadasnjeg prvaka
- Mea_parvitas
- Posts: 3100
- Joined: 18/03/2015 01:36
#3607 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Ne budi smijesan.1946--1987 wrote:fakat bi moglo biti vise gostujucih navijaca nego domacih na derbiju, ionako smo bare-bare kad je sve idealno a trenutno je zeljeznicar u velikoj krizi na svim poljima
sta mesetari uradise od nekadasnjeg prvaka
-
bjelave
- Posts: 3944
- Joined: 20/01/2010 09:34
#3608 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Sad pogledao sazetak iz Travnika. Nije zeljo bio tako los. U drugom poluvremenu su imali nekih pokusaja i zasluzili da daju barem jedan, pocasni pogodak
Sad bez zezze, cini mi se nekako i kad su bili u sansama da su igrali nekako nevoljno, preko neke stvari. Kao da prosto nisu htjeli da ga daju. Lici na diverziju.
Sad bez zezze, cini mi se nekako i kad su bili u sansama da su igrali nekako nevoljno, preko neke stvari. Kao da prosto nisu htjeli da ga daju. Lici na diverziju.
- Dr. Kuca
- Posts: 7735
- Joined: 10/02/2012 20:07
#3609 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
O kakvoj stabilizaciji prica ajfel? Jedino ako misli na stabilnog drugoligasa?
- Mister Yes
- Posts: 5730
- Joined: 05/02/2013 12:35
- Location: In a world of magnets and miracles
#3610 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Meni je i Sarajevo tako izgledalo protiv Travnika. I Čelik mi je tako izgledao protiv travnika.bjelave wrote:Sad bez zezze, cini mi se nekako i kad su bili u sansama da su igrali nekako nevoljno, preko neke stvari. Kao da prosto nisu htjeli da ga daju. Lici na diverziju.
Ali to su već teorije zavjere.
-
Fauja Singh
- Posts: 2474
- Joined: 07/12/2011 12:40
#3611 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Sto sad nema na radiosarajevo clanak "kakvog Zeju ostavlja Gredic?"
Znali su analizirati kada je Ibrakovic podnio ostavku pa me zanima gdje su sad da analiziraju dosadasnji rad Gredica i u kakvom stanju ih ostavlja?
Isto se odnosi i na sportsport, kako rekose za Ibrakovica "kriv za sve, zasluzan za nista" Sta imaju reci za parizanina?
Znali su analizirati kada je Ibrakovic podnio ostavku pa me zanima gdje su sad da analiziraju dosadasnji rad Gredica i u kakvom stanju ih ostavlja?
Isto se odnosi i na sportsport, kako rekose za Ibrakovica "kriv za sve, zasluzan za nista" Sta imaju reci za parizanina?
Last edited by Fauja Singh on 28/09/2015 14:47, edited 1 time in total.
-
vryzas
- Posts: 11511
- Joined: 12/11/2004 22:44
- Location: Athens
#3612 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Ima mala razlika...Gredic je vracao dugove,
a Ibrakovic je trosio pare. 
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79562
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#3613 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Osvrt na radiosa je pisao pitar, tako da nema on šta pisati za Želju.
-
Fauja Singh
- Posts: 2474
- Joined: 07/12/2011 12:40
#3614 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Sve znam, ne mislim da je išta loše napisao, ali hajde neka se kao portal pozabave i odlaskom Gradića, njegovim dosadašnjim radom...ipak je bio predsjednik kluba.
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#3615 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Svaka čast momcima, ovo je prava sportska atmosfera.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#3616 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Ja dobre pjesme u svlacionici Travnika poslije utakmice 
- video
- Posts: 8467
- Joined: 26/06/2006 12:13
- Location: Teheran
#3617 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
jeS aha, zato treba imati daMuleškarenje wrote:Uradite ViVelkoski wrote:Osvrt na radiosa je pisao pitar, tako da nema on šta pisati za Želju.
- video
- Posts: 8467
- Joined: 26/06/2006 12:13
- Location: Teheran
#3618 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
btw, gdje im je onaj nesretnik aletic, sto on sta ne natipka
Ups - kad se gazda RS ne bi pitao, onda bi i mogao
Ups - kad se gazda RS ne bi pitao, onda bi i mogao
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79562
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#3619 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Kolega je prije dvije sedmice otipkao nešto, nema potrebe opet 
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#3620 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
zanimljivo kada je Sarajevo u pitanju dosta naslova vidis sa negativnim konotacijama, a sada za zelju svejedno ono standardno naslov
bez obzira jeko novinar, za Sarajevo je uvijek katastrofa, narusena atmosfera, uzas, ocaj....za Zelju izlaze iz krize, pozitivni rezultati ili navijaci porucili igracima...a tamo ih zapravo pljuju
bez obzira jeko novinar, za Sarajevo je uvijek katastrofa, narusena atmosfera, uzas, ocaj....za Zelju izlaze iz krize, pozitivni rezultati ili navijaci porucili igracima...a tamo ih zapravo pljuju
- video
- Posts: 8467
- Joined: 26/06/2006 12:13
- Location: Teheran
#3621 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Jakako da treba!Velkoski wrote:Kolega je prije dvije sedmice otipkao nešto, nema potrebe opet
Ovo je eldorado za posao, krvi na sve strane, jos samo bal vampira prirediti, glogov kolac pripremiti i udri miško
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79562
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#3622 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Meni lično nema smisla da neko tko navija za Sarajevo piše o Želji, i obrnuto. Zato ovaj put od nas vjerovatno nema ništa, plavi kolega je zauzet.
Iz ovog razloga recimo ss.ba ne uzimam ozbiljno sa tekstovima o Sarajevu, kod njih u redakciji niko ne živi Bordo.
Iz ovog razloga recimo ss.ba ne uzimam ozbiljno sa tekstovima o Sarajevu, kod njih u redakciji niko ne živi Bordo.
-
1946--1987
- Posts: 3512
- Joined: 31/05/2015 23:36
#3623 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Ma nidje veze nek pise ko god hoce o cemu god hoce samo nek je objektivno i realno.Zasto novinar koji navija za Sarajevo ne bi napisao objektivan osvrt na desavanja u zeljeznicaru, upoznat je sa situacijom valjda mu je to posao 
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79562
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#3624 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Može biti najobjektivniji na svijetu, al' će mu se jebat' majka makar pa i sve tačno bilo, a kome to treba u životu? 
-
bjelave
- Posts: 3944
- Joined: 20/01/2010 09:34
#3625 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Ne mogu da vjrujem da ne mogu bolje. Prvo ih derne Mladost. Onda im sudija nasilji da se provuku protiv Drine i onih RS drugoligasa, vec sam im i ime zaboravio.Mister Yes wrote:Meni je i Sarajevo tako izgledalo protiv Travnika. I Čelik mi je tako izgledao protiv travnika.bjelave wrote:Sad bez zezze, cini mi se nekako i kad su bili u sansama da su igrali nekako nevoljno, preko neke stvari. Kao da prosto nisu htjeli da ga daju. Lici na diverziju.
Ali to su već teorije zavjere.
Pa ih sad nakanta Travnik a promijenili trenera, doveli rodjenog pobjednika samo prije par kola.
Nisu tu cista posla....
Toliko su jadni da ih je haram i podjebavati
