UEFA Champions League
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83543
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#3601 Re: Champions league 15/16
40 kamera te snima i ti foliras. Stvarno moras biti dzoncina 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#3602 Re: Champions league 15/16
Najbolje bi bilo da Infantino pokupi ušatog i pobjegne sa njim.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3603 Re: Champions league 15/16
Aaaaaaaaa 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3604 Re: Champions league 15/16
Cuj to? Sto si hejterExNihilo wrote:Nema pravde na ovom svijetu ako ova prevara od trenera Zidane osvoji obaligu.
- TAFKAP
- Posts: 11986
- Joined: 30/09/2011 07:49
#3605 Re: Champions league 15/16
OLEEEEEE OLEEEEEEEEEEEE
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3606 Re: Champions league 15/16
Eto, ne dadnu i onda na drugoj strani....sad je pointu i ekipi srce na mjestu 
-
Fudo387
- Posts: 21793
- Joined: 24/01/2015 19:44
#3607 Re: Champions league 15/16
Tooooooooooooooooooo
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#3608 Re: Champions league 15/16
Haleluja.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3609 Re: Champions league 15/16
Danila ni na mapi 
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
-
Fudo387
- Posts: 21793
- Joined: 24/01/2015 19:44
#3611 Re: Champions league 15/16
Uvali joj jezicinu, dobra mu koka.
Kud nisam fudbal treniro
Kud nisam fudbal treniro
- shake69
- Posts: 7601
- Joined: 18/06/2011 01:21
- Location: Soukbunar
#3612 Re: Champions league 15/16
Zinedine, ziheraska igra je kaznjena! Kakva fula s zamjenama! Idemo, Atletico!
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3613 Re: Champions league 15/16
Jbg, Benzema, pa onda Bale....i onda kazna.shake69 wrote:Zinedine, ziheraska igra je kaznjena! Kakva fula s zamjenama! Idemo, Atletico!
Nema koga umjesto Carvajala, mora ovu prevaru Danila....30 miliona
- commendatore
- Posts: 6044
- Joined: 26/03/2016 10:24
- Location: Niodaklevačka VukojeBIHа
#3614 Re: Champions league 15/16
Oblak igrac utakmice def. 
edit: ovaj momak Adis komentator - jako pismen i jako mi se dopada coek - prognoziro je par sekundi prije gola kaznu i desila se - svaka cast - to je pravi osjecaj i pravi komentator.... ovaj drugi - jebo monti pajton
edit: ovaj momak Adis komentator - jako pismen i jako mi se dopada coek - prognoziro je par sekundi prije gola kaznu i desila se - svaka cast - to je pravi osjecaj i pravi komentator.... ovaj drugi - jebo monti pajton
Last edited by commendatore on 28/05/2016 22:34, edited 1 time in total.
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#3616 Re: Champions league 15/16
Oblak sebi večeras povećao cijenu za jedno 20 miliona. 
-
omar little
- Posts: 17431
- Joined: 14/03/2008 21:14
#3617 Re: Champions league 15/16
ni priblizno u kolicini i konzistenciji kao laziojeza u ledja wrote:I za Atletico navijaju fasisti.omar little wrote:za lazio navijaju fasisti, ne pederiTomahawk11 wrote:
Bi li se ti popalio da kazem da za Lazio navijaju pederi?
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#3618 Re: Champions league 15/16
Dva balkanca najbolji igraci finala. Oblak i Modric. Ne vjerovatno s kakvom lakocom Luka igra,trci i dodaje.
- commendatore
- Posts: 6044
- Joined: 26/03/2016 10:24
- Location: Niodaklevačka VukojeBIHа
#3619 Re: Champions league 15/16
mora se ruku na srce i reci da je Lux igrao sjajno vecerasmali_milojica wrote:Dva balkanca najbolji igraci finala. Oblak i Modric. Ne vjerovatno s kakvom lakocom Luka igra,trci i dodaje.
EDIT - ko ima pare - staviti na Atletiko
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83543
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#3620 Re: Champions league 15/16
Ovo je jos jedan cist crveni realno.
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#3621 Re: Champions league 15/16
Kako neko moze navijati za ovaj usrani Real... Koji su to sugavci, nevjerovatno....
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3622 Re: Champions league 15/16
Fergie dislikes this.skafiskafsnjak wrote:Kako neko moze navijati za ovaj usrani Real... Koji su to sugavci, nevjerovatno....
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83543
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#3623 Re: Champions league 15/16
Dobro nemoj da sad pregonimo. Ipak protivnicku ekipu vodi covjek koji sa ponosom nosi nadimak Lopov i te osobine na nju prenosi 
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#3624 Re: Champions league 15/16
Ma ne moze sugavce oprati nijedna voda... Al ocigledno da im se silji da osvoje...Tomahawk11 wrote:Fergie dislikes this.skafiskafsnjak wrote:Kako neko moze navijati za ovaj usrani Real... Koji su to sugavci, nevjerovatno....
Al evo, nadam se da ce se Atletico pobrinuti da ne bude tako
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#3625 Re: Champions league 15/16
Sudjeno je da Atletiko osvoji, tako je zapisano. 
