Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
tcz
Posts: 1747
Joined: 15/07/2005 12:28

#3601 Re: Utakmice.

Post by tcz »

pOZz wrote:
leškarenje wrote:A sta je pokazao da bi opravdao nasa ocekivanja ? Pretrcava ga kako ko hoce,vadi ga samo njegova srcanost gdje ide glavom na nogu,a ostalo jedno nista.Nema skok,brzinu.......
Vukašin komanduje odbranom. Ovaj tim bi primio sigurno više od osam golova da nije Vuleta u odbrani. Ne znam o kakvim pretrčavanjima je riječ, ali haj. Davno je bila 2006. godina, davno je i on im'o 23 godine.
Nije Vule toliko ni star, ovo su najbolje godine za stopera. Bice on jos bolji na proljece. :thumbup:
ofixaaal
Posts: 85
Joined: 18/10/2012 11:49

#3602 Re: Utakmice.

Post by ofixaaal »

hocel biti kakav link za sarajevo - slavija
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22750
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#3603 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

I ja bih link, ako ko slucajno ima...
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22750
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#3604 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Ima na balkaniyumu...
User avatar
kinzekonze
Posts: 845
Joined: 05/02/2013 23:23
Location: MOJ GRAD MOJ KLUB

#3605 Re: Utakmice.

Post by kinzekonze »

link??
User avatar
LunaLati
Posts: 1576
Joined: 17/04/2011 13:37
Location: Dublin

#3606 Re: Utakmice.

Post by LunaLati »

User avatar
JOINT_1921
Posts: 2432
Joined: 22/06/2012 16:03
Location: Grbavica
Vozim: odlično

#3607 Re: Utakmice.

Post by JOINT_1921 »

deni333
Posts: 73
Joined: 15/11/2013 16:04

#3608 Re: Utakmice.

Post by deni333 »

User avatar
Reglan
Posts: 5011
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#3609 Re: Utakmice.

Post by Reglan »

http://static.klix.ba/media/images/vije ... .15_xl.jpg

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jeste primjetili da smo prvo poluvrijeme igrali sa jednim,drugo sa drugim dresovima. 8-) 8)
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3610 Re: Utakmice.

Post by todd_smith »

Pa vidim ja nesto mi cudno,ali kontam do mene je, slaba rezolucija ili sta vec :lol: :lol: :lol:
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#3611 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

......Mahir Karic jedan je od nas.... :D

Mahire izdrzi :!:

:D :D

realno veci pramak nije nosio dres sarajeva. pa vise volim gledati plakala da se uci nego ovog hadalja. sa njegovom minutazom plakalo bi do sada razvaljivao. ali, kome govoriti
Last edited by omega369 on 17/11/2013 20:09, edited 1 time in total.
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#3612 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

pa koji je to vise cirkus postao kad ga i spiker prozva

"...u igru ulazi DRUGI Mahir Karic" pa mislim :lol: :lol:
leo karan
Posts: 3050
Joined: 05/10/2008 13:53
Location: :8

#3613 Re: Utakmice.

Post by leo karan »

A jebo ga vise mahir karic.
O nekom debilu se pise mjesecima, a davno prestalo bit smijesno I zanimljivo
ustvari nikad nije ni bilo smijesno...

Sto se tice tekme, standardno smo losi.
Ne vidi se nikakav napredak u igri, ni poslije kompletne polusezone.
takticki su nam svi igraci jedna velika nula.
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#3614 Re: Utakmice.

Post by Dr. Kuca »

Ma nije Karic tolko los kolko se predstavlja. Todor je npr gori jedno 700 puta. Al aj. Danas solidno.
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#3615 Re: Utakmice.

Post by Mračajski proto »

Šteta, brate, zbog onog 0:3 za Borac. Druga bi to priča bila da nije bilo onih idiota i utrčavanja...
Labirint
Posts: 2930
Joined: 24/06/2013 14:37

#3616 Re: Utakmice.

Post by Labirint »

Previse se raja nafurala na klocavost ovog Karica, kao da su svi ostal
u najmanju ruku Klarensi Sedorfi a ne isti u dvije deke kao i on (sa blagim
izuzetkom ovog Komazeca).
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#3617 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

nije se raja nista nafurala, ali kad ti se smije 2 hiljade ljudi i proziva te, onda se bas trebas zapitati trebas li se baviti time cime se bavis, a ne mahati istoku ko kakav narodni heroj :roll:

opet ponavljam, da je plakalo dobijao ovoliku minutazu vjerovatno bi do sada izrastao najmanje u H handzica sa pocetka karijere, ubjedjen sam
Ali_G
Posts: 4674
Joined: 02/03/2002 00:00

#3618 Re: Utakmice.

Post by Ali_G »

Al je interesantno da je cak i Dejo s gola dos'o da proslavi s Mairom:))
Nije on tako ni losh bio, mada ona glupost iz prvog poluvremena kad nije dod'o loptu je...
Mozda ga i procepi sad:))

Sent from my ASUS Transformer Pad TF300T using Tapatalk
Labirint
Posts: 2930
Joined: 24/06/2013 14:37

#3619 Re: Utakmice.

Post by Labirint »

omega369 wrote:nije se raja nista nafurala, ali kad ti se smije 2 hiljade ljudi i proziva te, onda se bas trebas zapitati trebas li se baviti time cime se bavis, a ne mahati istoku ko kakav narodni heroj :roll:

opet ponavljam, da je plakalo dobijao ovoliku minutazu vjerovatno bi do sada izrastao najmanje u H handzica sa pocetka karijere, ubjedjen sam
Ma znam,ali u svakoj "generaciji" imas nekog ko se uzme na zub (ne branim ovog,cak stavise) i cije greske se utrostrucuju. Kazem opet ovaj je hodajuci antitalenat ali je od prvog dana podvrgnut zescoj shprdanciji.
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#3620 Re: Utakmice.

Post by Kemal Malovčić »

mahir je u gošku igro u najmanju ruku ko rafael sobis

eno jutjuba živ svjedok
User avatar
hodža
Posts: 4525
Joined: 28/07/2011 02:23
Location: Rajvosa

#3621 Re: Utakmice.

Post by hodža »

misliš Mair ? :D
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3622 Re: Utakmice.

Post by todd_smith »

Ma nije lik toliko los.

Jebe ga nedostatak samopouzdanja. On se zna postaviti u pravoj poziciji, uradi potez kako treba i TEK onda usere stvar.

I onda usere je jednom, narod krene, pritisak, onda nije ni njemu do igranja dalje, uzme loptu da je samo vrati.

Jos uz to, lik ima najvise asistencija u timu. Tako da ocigledno nije TOTALNA ubleha.
Ali_G
Posts: 4674
Joined: 02/03/2002 00:00

#3623 Re: Utakmice.

Post by Ali_G »

Naravno da nije toliko los kakvim se predstavlja, al jbg. Bilo mi je smijesno kad je Dejo dotrcao da proslavi go, al s druge strane makar ima podrsku saigraca. Dobar psiholog bi, ubijedjen sam, njega okrenuo za 360 stepeni.
User avatar
Logovan
Posts: 102745
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3624 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Komazec. :thumbup: :thumbup: Koji majstor. 17 utakmica, 13 golova. :thumbup:
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#3625 Re: Utakmice.

Post by Mračajski proto »

Svaka utakmica protiv ovih ubica i fašista od 04.10.2009. je više od same utakmice i ni deset derbija je ne može zamijeniti. Teško će biti kao i svaki put, ali se može odigrati za neriješen rezultat, ako ništa. Ne igramo loše u gostima ove sezone i mogli bismo uzeti bar bod u ovoj odvratnoj prohrvatskoj zabiti. Pritiska će biti, kao i svaki put poslije tog jebenog datuma, valjda ih Šef što se psihe tiče pripremi najbolje što zna.


Poserite se fašistima u lice odvratno i igrajte za sve nas.





VEDRAN PULJIĆ!
Post Reply