Nije Vule toliko ni star, ovo su najbolje godine za stopera. Bice on jos bolji na proljece.pOZz wrote:Vukašin komanduje odbranom. Ovaj tim bi primio sigurno više od osam golova da nije Vuleta u odbrani. Ne znam o kakvim pretrčavanjima je riječ, ali haj. Davno je bila 2006. godina, davno je i on im'o 23 godine.leškarenje wrote:A sta je pokazao da bi opravdao nasa ocekivanja ? Pretrcava ga kako ko hoce,vadi ga samo njegova srcanost gdje ide glavom na nogu,a ostalo jedno nista.Nema skok,brzinu.......
Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
tcz
- Posts: 1747
- Joined: 15/07/2005 12:28
#3601 Re: Utakmice.
-
ofixaaal
- Posts: 85
- Joined: 18/10/2012 11:49
#3602 Re: Utakmice.
hocel biti kakav link za sarajevo - slavija
- GandalfSivi
- Posts: 22750
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#3603 Re: Utakmice.
I ja bih link, ako ko slucajno ima...
- GandalfSivi
- Posts: 22750
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#3604 Re: Utakmice.
Ima na balkaniyumu...
- kinzekonze
- Posts: 845
- Joined: 05/02/2013 23:23
- Location: MOJ GRAD MOJ KLUB
#3605 Re: Utakmice.
link??
- LunaLati
- Posts: 1576
- Joined: 17/04/2011 13:37
- Location: Dublin
- JOINT_1921
- Posts: 2432
- Joined: 22/06/2012 16:03
- Location: Grbavica
- Vozim: odlično
- Reglan
- Posts: 5011
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
#3609 Re: Utakmice.
http://static.klix.ba/media/images/vije ... .15_xl.jpg
Jeste primjetili da smo prvo poluvrijeme igrali sa jednim,drugo sa drugim dresovima.

Jeste primjetili da smo prvo poluvrijeme igrali sa jednim,drugo sa drugim dresovima.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#3610 Re: Utakmice.
Pa vidim ja nesto mi cudno,ali kontam do mene je, slaba rezolucija ili sta vec

- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#3611 Re: Utakmice.
......Mahir Karic jedan je od nas....
Mahire izdrzi

realno veci pramak nije nosio dres sarajeva. pa vise volim gledati plakala da se uci nego ovog hadalja. sa njegovom minutazom plakalo bi do sada razvaljivao. ali, kome govoriti
Mahire izdrzi
realno veci pramak nije nosio dres sarajeva. pa vise volim gledati plakala da se uci nego ovog hadalja. sa njegovom minutazom plakalo bi do sada razvaljivao. ali, kome govoriti
Last edited by omega369 on 17/11/2013 20:09, edited 1 time in total.
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#3612 Re: Utakmice.
pa koji je to vise cirkus postao kad ga i spiker prozva
"...u igru ulazi DRUGI Mahir Karic" pa mislim

"...u igru ulazi DRUGI Mahir Karic" pa mislim
-
leo karan
- Posts: 3050
- Joined: 05/10/2008 13:53
- Location: :8
#3613 Re: Utakmice.
A jebo ga vise mahir karic.
O nekom debilu se pise mjesecima, a davno prestalo bit smijesno I zanimljivo
ustvari nikad nije ni bilo smijesno...
Sto se tice tekme, standardno smo losi.
Ne vidi se nikakav napredak u igri, ni poslije kompletne polusezone.
takticki su nam svi igraci jedna velika nula.
O nekom debilu se pise mjesecima, a davno prestalo bit smijesno I zanimljivo
ustvari nikad nije ni bilo smijesno...
Sto se tice tekme, standardno smo losi.
Ne vidi se nikakav napredak u igri, ni poslije kompletne polusezone.
takticki su nam svi igraci jedna velika nula.
- Dr. Kuca
- Posts: 7735
- Joined: 10/02/2012 20:07
#3614 Re: Utakmice.
Ma nije Karic tolko los kolko se predstavlja. Todor je npr gori jedno 700 puta. Al aj. Danas solidno.
- Mračajski proto
- Posts: 7292
- Joined: 03/04/2012 12:06
#3615 Re: Utakmice.
Šteta, brate, zbog onog 0:3 za Borac. Druga bi to priča bila da nije bilo onih idiota i utrčavanja...
-
Labirint
- Posts: 2930
- Joined: 24/06/2013 14:37
#3616 Re: Utakmice.
Previse se raja nafurala na klocavost ovog Karica, kao da su svi ostal
u najmanju ruku Klarensi Sedorfi a ne isti u dvije deke kao i on (sa blagim
izuzetkom ovog Komazeca).
u najmanju ruku Klarensi Sedorfi a ne isti u dvije deke kao i on (sa blagim
izuzetkom ovog Komazeca).
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#3617 Re: Utakmice.
nije se raja nista nafurala, ali kad ti se smije 2 hiljade ljudi i proziva te, onda se bas trebas zapitati trebas li se baviti time cime se bavis, a ne mahati istoku ko kakav narodni heroj 
opet ponavljam, da je plakalo dobijao ovoliku minutazu vjerovatno bi do sada izrastao najmanje u H handzica sa pocetka karijere, ubjedjen sam
opet ponavljam, da je plakalo dobijao ovoliku minutazu vjerovatno bi do sada izrastao najmanje u H handzica sa pocetka karijere, ubjedjen sam
-
Ali_G
- Posts: 4674
- Joined: 02/03/2002 00:00
#3618 Re: Utakmice.
Al je interesantno da je cak i Dejo s gola dos'o da proslavi s Mairom:))
Nije on tako ni losh bio, mada ona glupost iz prvog poluvremena kad nije dod'o loptu je...
Mozda ga i procepi sad:))
Sent from my ASUS Transformer Pad TF300T using Tapatalk
Nije on tako ni losh bio, mada ona glupost iz prvog poluvremena kad nije dod'o loptu je...
Mozda ga i procepi sad:))
Sent from my ASUS Transformer Pad TF300T using Tapatalk
-
Labirint
- Posts: 2930
- Joined: 24/06/2013 14:37
#3619 Re: Utakmice.
Ma znam,ali u svakoj "generaciji" imas nekog ko se uzme na zub (ne branim ovog,cak stavise) i cije greske se utrostrucuju. Kazem opet ovaj je hodajuci antitalenat ali je od prvog dana podvrgnut zescoj shprdanciji.omega369 wrote:nije se raja nista nafurala, ali kad ti se smije 2 hiljade ljudi i proziva te, onda se bas trebas zapitati trebas li se baviti time cime se bavis, a ne mahati istoku ko kakav narodni heroj
opet ponavljam, da je plakalo dobijao ovoliku minutazu vjerovatno bi do sada izrastao najmanje u H handzica sa pocetka karijere, ubjedjen sam
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#3620 Re: Utakmice.
mahir je u gošku igro u najmanju ruku ko rafael sobis
eno jutjuba živ svjedok
eno jutjuba živ svjedok
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#3622 Re: Utakmice.
Ma nije lik toliko los.
Jebe ga nedostatak samopouzdanja. On se zna postaviti u pravoj poziciji, uradi potez kako treba i TEK onda usere stvar.
I onda usere je jednom, narod krene, pritisak, onda nije ni njemu do igranja dalje, uzme loptu da je samo vrati.
Jos uz to, lik ima najvise asistencija u timu. Tako da ocigledno nije TOTALNA ubleha.
Jebe ga nedostatak samopouzdanja. On se zna postaviti u pravoj poziciji, uradi potez kako treba i TEK onda usere stvar.
I onda usere je jednom, narod krene, pritisak, onda nije ni njemu do igranja dalje, uzme loptu da je samo vrati.
Jos uz to, lik ima najvise asistencija u timu. Tako da ocigledno nije TOTALNA ubleha.
-
Ali_G
- Posts: 4674
- Joined: 02/03/2002 00:00
#3623 Re: Utakmice.
Naravno da nije toliko los kakvim se predstavlja, al jbg. Bilo mi je smijesno kad je Dejo dotrcao da proslavi go, al s druge strane makar ima podrsku saigraca. Dobar psiholog bi, ubijedjen sam, njega okrenuo za 360 stepeni.
- Logovan
- Posts: 102745
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3624 Re: Utakmice.
Komazec.
Koji majstor. 17 utakmica, 13 golova. 
- Mračajski proto
- Posts: 7292
- Joined: 03/04/2012 12:06
#3625 Re: Utakmice.
Svaka utakmica protiv ovih ubica i fašista od 04.10.2009. je više od same utakmice i ni deset derbija je ne može zamijeniti. Teško će biti kao i svaki put, ali se može odigrati za neriješen rezultat, ako ništa. Ne igramo loše u gostima ove sezone i mogli bismo uzeti bar bod u ovoj odvratnoj prohrvatskoj zabiti. Pritiska će biti, kao i svaki put poslije tog jebenog datuma, valjda ih Šef što se psihe tiče pripremi najbolje što zna.
Poserite se fašistima u lice odvratno i igrajte za sve nas.
VEDRAN PULJIĆ!
Poserite se fašistima u lice odvratno i igrajte za sve nas.
VEDRAN PULJIĆ!
