Demokratska fronta Željko Komšić

pemanapemani
Posts: 6065
Joined: 09/09/2008 15:12

#35976 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by pemanapemani »

Hvala Bogu, napokon.

Već me počela hvatati panika kako me neće imati ko braniti od četnika koji su već na pola Vraca i ustaša koje su došle do druge serpentine na Kobiljači.

DF jedina principjelna stranka u BiH i jedina stranka koja dobiva glasove i kad nisu izbori.
Zato je principjelni Željko poslije izbora izjavio da će ići u opoziciju, jer nemaju izborni kapacitet, a 5 mjeseci kasnije su dobili toliko postizbornih glasova da čine snažnog četvrtog partnera u vlasti.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#35977 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Banksy »

daddy-kool wrote:
Taj obračun u SDP tek slijedi, stara garda + ruralna Tuzla protiv mladih "lavova" i Nikšića.
Ili će ujediniti DF sa SDP, ili će pocijepati SDP pa napraviti novi SDP.
Srećom, ni jedno ni drugo.

Starci lete van, a gdje će završiti, nikoga neće niti briga. Njihove bivše glasače, pogotovo.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22750
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#35978 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by GandalfSivi »

Moze li stranka imati podvojenu licnost, jebo Stevensona svega mi...
User avatar
pici
Posts: 46364
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#35979 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by pici »

GandalfSivi wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/demokra ... /190326107

Znaci, oni se zajebaju sa nama :lol: :lol: :lol:
PORUKA BH. BLOKU
Demokratska fronta ponovo iznenadila, traže ujedinjenje ljevice
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#35980 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by sumirprimus »

na iskustvo pravi odstupnicu :D
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#35981 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by hizo ramidovic »

napokon pravi potez deefa.
iduce izbore glat uzimaju, minimum 30% glasova.
znaju ljudi pos'o.
User avatar
pici
Posts: 46364
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#35982 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by pici »

ma kaki cetalji na vracama eno ih kod BBIaja... nedaj nas ljiljane... selam :bih:
Last edited by pici on 26/03/2019 15:18, edited 1 time in total.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#35983 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Banksy »

GandalfSivi wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/demokra ... /190326107

Znaci, oni se zajebaju sa nama :lol: :lol: :lol:
:lol:


Faktor:

Doktor Lagumdžija... o potrebi formiranja svojevrsnog socijaldemokratskog pokreta. koji bi objedinio što šire snage ljevice kao ključnog stuba bosanskohercegovačke državnosti i društva zajedničkih vrijednosti

https://faktor.ba/vijest/forum-obrazova ... -bih/24474

:lol:
mesarkasapin
Posts: 91
Joined: 30/11/2016 13:20

#35984 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by mesarkasapin »

.......
Last edited by mesarkasapin on 21/03/2020 12:39, edited 1 time in total.
Vidal89
Posts: 1012
Joined: 18/01/2013 02:26

#35985 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Vidal89 »

Pa jel sad DF ide sa SDA ili radi na ujedinjenju ljevice :?
User avatar
pici
Posts: 46364
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#35986 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by pici »

Banksy wrote:
GandalfSivi wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/demokra ... /190326107

Znaci, oni se zajebaju sa nama :lol: :lol: :lol:
:lol:


Faktor:

Doktor Lagumdžija... o potrebi formiranja svojevrsnog socijaldemokratskog pokreta. koji bi objedinio što šire snage ljevice kao ključnog stuba bosanskohercegovačke državnosti i društva zajedničkih vrijednosti

https://faktor.ba/vijest/forum-obrazova ... -bih/24474

:lol:

on josH operisHe, dobron je pa ga sdO glasila uzimaju zaozbiljno... selam :bih:
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#35987 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by ExNihilo »

Ne zajebaju se, nego strateški zbunjuju i dezinformiraju. Nije lako otići u vlast sa SDA, a ipak ostaviti dojam velikog ljevičara.
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#35988 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by daddy-kool »

Banksy wrote:
GandalfSivi wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/demokra ... /190326107

Znaci, oni se zajebaju sa nama :lol: :lol: :lol:
:lol:


Faktor:

Doktor Lagumdžija... o potrebi formiranja svojevrsnog socijaldemokratskog pokreta. koji bi objedinio što šire snage ljevice kao ključnog stuba bosanskohercegovačke državnosti i društva zajedničkih vrijednosti

https://faktor.ba/vijest/forum-obrazova ... -bih/24474

:lol:

Upravo, a obračun kod OK kongresa u maju i junu.
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#35989 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by bunk »

Leverage wrote:
daddy-kool wrote:
Leverage wrote:
Ne zaboravi urbanu Tuzlu kao ključni faktor na pravoj strani.
Da li je jača urbana ili ruralna Tuzla? :?
Ruralna Tuzla nije Tuzla uopšte.
Dobro zapamti ovo sto si napisao. Za sve buduce izbore u Bosni i Hercegovini.
Cuj ti malog nije Tuzla.
User avatar
pici
Posts: 46364
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#35990 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by pici »

mesarkasapin wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/demokra ... /190326107

Ima li iko ko ovo shvata? Jasno je da DF ide u koaliciju na državnom i federalnom nivou sa SDA, HDZ, SNSD. Ali šta će recimo biti sa kantonom Sarajevo gdje su u tzv. bloku sa SDP, NS-om, i čine vlast sa Kiflom??? :?

do ceČampara da rujesi, fali mu jos koja rukica ev dobijo je df i upada i sbb tude... od godisnjeg sdO vlada... selam :bih:
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7601
Joined: 12/03/2012 18:04

#35991 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

Ne kontam vas nikako, stalno nešto kritikujete, zanovijetate i tržite dlaku u jajetu.

Jel čovjek fino rekao da nema kapacitet za vlast, pa jel onda rekao da prati SDP, onda predlagao odlazak u opozicijuu na svim nivoima, a evo sada ulazi u vlast sa SDA, a u kantonu Sarajevo u BH bloku;

Ujedinjenje ljevice je normalan potez, evo ljudi ulažu svoj politički subjektivitet u cijelu priču

Stvarno ste nezahvalna gunđala
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#35992 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by daddy-kool »

Vidal89 wrote:Pa jel sad DF ide sa SDA ili radi na ujedinjenju ljevice :?
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#35993 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by nosara »

Iskrene cestitke drugu Sejdi na okrupnjavanju bosnjackog politickog faktora u drzavi. :D
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#35994 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Banksy »

daddy-kool wrote:
Upravo, a obračun kod OK kongresa u maju i junu.
Nema obračuna, 3 od 150 je njihova snaga.

U SDA je priča nešto drugačija...
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#35995 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by daddy-kool »

Banksy wrote:
daddy-kool wrote:
Upravo, a obračun kod OK kongresa u maju i junu.
Nema obračuna, 3 od 150 je njihova snaga.

U SDA je priča nešto drugačija...
Više od 3, manje od 30%.
kurtasevic
Posts: 88
Joined: 19/03/2019 09:42

#35996 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by kurtasevic »

Banksy wrote:
daddy-kool wrote:
Taj obračun u SDP tek slijedi, stara garda + ruralna Tuzla protiv mladih "lavova" i Nikšića.
Ili će ujediniti DF sa SDP, ili će pocijepati SDP pa napraviti novi SDP.
Srećom, ni jedno ni drugo.

Starci lete van, a gdje će završiti, nikoga neće niti briga. Njihove bivše glasače, pogotovo.
Rado bi ovi stariji da se narod svađa oko mlađi ili stariji ali ne kontaju da ih je dosta više u svim strankama ne samo SDP-u. :thumbup: :thumbup:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#35997 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Banksy »

daddy-kool wrote:
Banksy wrote:
daddy-kool wrote:
Upravo, a obračun kod OK kongresa u maju i junu.
Nema obračuna, 3 od 150 je njihova snaga.

U SDA je priča nešto drugačija...
Više od 3, manje od 30%.
Malo ga ti mantaš po temi, a? :D
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#35998 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by daddy-kool »

Banksy wrote:
Malo ga ti mantaš po temi, a? :D
:? :D

Zar nisu dobili oko 30% kod glasanja GO za pregovore za ulazak u vlast?
Last edited by daddy-kool on 26/03/2019 15:29, edited 1 time in total.
kluz franjo
Posts: 6362
Joined: 26/06/2009 01:37

#35999 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by kluz franjo »

GandalfSivi wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/demokra ... /190326107

Znaci, oni se zajebaju sa nama :lol: :lol: :lol:
Što?
Ja podržavam ujedinjenje ideja koje nose Komšić, Lagumdžija i Suljagić/Bajrović.

Kongres ujedinjenja će se održati 30.02.2020. u kabini br.28 Trebevićke žičare pod pokroviteljstvom gradonačelnika Skake.
Sponzor kongresa: Sarajevska pivara i Teloptic
Catering partneri: Metropolis i Kibe mahala
Medijski partneri: Wartburg/Simburg media
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#36000 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Banksy »

daddy-kool wrote:
Banksy wrote:
Malo ga ti mantaš po temi, a? :D
:? :D

Zar nisu dobili oko 30% kod glasanja GO za pregovore za ulazak u vlast?
Mirno spavaj, nema ni podjele, ni cijepanja, ni obračuna, ni raskola, ni ujedinjenja s DFom, samo noga u guzicu za SDA petoklonaše. :)
Post Reply