malakh wrote:i sve što si naveo, nije vrijedno nepoštovanja od strane željka komšića i dfa. ja sam glasovao za njega, mislim da to forum i zna, ali osuđujem ignoriranje i bahaćenje. izvini druže, kampanja je davno prošla, falatara više nema, ali ako je komšić nekome od njih nešto zamjerio, to je trebao odmah na početku reći i udaljiti se od istih, a ne pola godine forisrati priču kako on podržava bh blok, kako on poštuje stavove bh bloka, a onda preko noći promijeniti ploču i početi guslati u drugom pravcu. na početku je trebao izaći sa stavom da ne podržava to, da je df samostalna partija, da nije dio blokova, da ne može oprostiti falatara ili šta već i problem u startu riješen.
jabaji ga, možda sam ja cjepidlaka, ali jednostavno cijenim političare koji imaju poštovanje prema drugim kolegama i koji to poštovanje pokazuju, ma koliko se razlikovali i koliki neprijatelji ili prijatelji bili.
Nemoj biti dijete drug.
Zeljko je u BH blok usao sa jasnim ciljem - da uvuce SDP i DF u vlast sa SDA.
Kada je SDP nakon teske unutarstranacke bitke odbio koalirati sa SDA, Zeljko je ODMAH istupio iz BH bloka jer plan nije uspio.
Ne bi me cudilo da se pro-SDA krilo iz SDP-a sada pridruzi Zeljku i njegovoj stranci.