Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
HarunKovac
Posts: 854
Joined: 07/02/2015 12:42

#35876 Re: Liverpool FC

Post by HarunKovac »

I meni je zao sto mu Milner uze loptu,jos ona proslava kasnije, lik realno treba otic na kraju sezone, ispuhoo.

Al nije mu nafaka, Fab poslije tri minute morao izac, dzaba :)
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43844
Joined: 21/05/2012 22:46

#35877 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Ma nek je Milner opalio jebeš ga, ima za Salaha vremena u svim ostalim do kraja da zabije 8-)
Tomahawk11 wrote:
AmiĐa_Idriz wrote:
BHF_Manijak wrote:Je li se fakat neko zajebava kad kaze da ono nije penal? Veze vi sa zivotom nemate, veze.
Napisaše čak i na temi EPL da nas je čitavu utakmicu gurao sa autovima nekakvim. :lol:
Ne znaš ti koliko aut može valjati, ne pratiš PL BiH :mrgreen:
:lol:


Ma gluposti, jedna od rijetkih utakmica Atkinsona da je korektno odradio, jedino je Maneu sviran nepostojeći ofsajd, al nećemo o tome jel :oops:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28516
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#35878 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Tomahawk11 wrote:
Ne znaš ti koliko aut može valjati, ne pratiš PL BiH :mrgreen:
Prati Amidja itekako, zna on da ste vi iz auta golove davali. :( 8-) :skoljka:

Ma smijesno za sudjenje Boga mi. Ne kazem da tokom sezone nije bilo utakmice gdje je navuceno, gdje je neki kljucni gol dat iz neregularne situacije (WH), ali za ovo danas je cirkus. Ne kontam sta je onaj za penala trebao jos uraditi? Da ga otrese od zemlju, sta li...
Da je Salah pao odmah, rekao bih OK - diver, ali frajko se bori i bori i bori, ali ne mozes vise...

Na kraju krajeva, pa i sam City je imao hejbet situacija gdje je u kljucnim trenucima poguran. Mislim da su cak i vise golova dali iz neregularnih situacija, a koji su odlucujuci bili za pobjedu.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#35879 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

HarunKovac wrote:I meni je zao sto mu Milner uze loptu,jos ona proslava kasnije, lik realno treba otic na kraju sezone, ispuhoo.

Al nije mu nafaka, Fab poslije tri minute morao izac, dzaba :)
:lol: cuj ispuho :lol:

Slabo ti to kontas
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43844
Joined: 21/05/2012 22:46

#35880 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Alisson Becker is just one clean sheet away from becoming the Liverpool goalkeeper with most clean sheets in a single season of the Premier League era, breaking Pepe Reina’s record of 20.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43844
Joined: 21/05/2012 22:46

#35881 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Naby Keïta vs. Cardiff

91% Pass accuracy
2 Key passes
2/2 Dribbles complete
5/6 Tackles won
2 Clearances
1 Interception
7 Recoveries
1 Loss of possession
User avatar
no_sekirli
Posts: 7003
Joined: 02/10/2013 18:36

#35882 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Naby krenuo ozbiljno igrati :thumbup:
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#35883 Re: Liverpool FC

Post by Charuga »

Image

FT 0:2
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#35884 Re: Liverpool FC

Post by missko »

BHF_Manijak wrote:
Tomahawk11 wrote:
Ne znaš ti koliko aut može valjati, ne pratiš PL BiH :mrgreen:
Prati Amidja itekako, zna on da ste vi iz auta golove davali. :( 8-) :skoljka:

Ma smijesno za sudjenje Boga mi. Ne kazem da tokom sezone nije bilo utakmice gdje je navuceno, gdje je neki kljucni gol dat iz neregularne situacije (WH), ali za ovo danas je cirkus. Ne kontam sta je onaj za penala trebao jos uraditi? Da ga otrese od zemlju, sta li...
Da je Salah pao odmah, rekao bih OK - diver, ali frajko se bori i bori i bori, ali ne mozes vise...

Na kraju krajeva, pa i sam City je imao hejbet situacija gdje je u kljucnim trenucima poguran. Mislim da su cak i vise golova dali iz neregularnih situacija, a koji su odlucujuci bili za pobjedu.
Nikakav penal onakvih situacija milion na liniji kornera jos bilo i Salah se njemu objesio o ruku . Onaj balvan uopste ne ide naprijed nego je samo ruke prebacio preko malog egipcanina nemam pojma po kojem osnovu je penal a da nije pretenciozno
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#35885 Re: Liverpool FC

Post by missko »

I zaboravih, Gerro mrs i ti
User avatar
drug_profi
Posts: 65402
Joined: 16/07/2012 16:00

#35886 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Bogami misko penal ko kuca. Dvije ruke non-stop na njemu, i kad ga je predriblao povlaci ga sa obje ruke, i to jedna oko vrata i onda ga pusta kad vidi da je poceo da pada.
Salah pokusava da se otrese te ruke oko vrata. Sta bi ti radio da te neko onako zagrli? Spustio ruke niza se?
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43844
Joined: 21/05/2012 22:46

#35887 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Slažem se sa misskom, da mu je bar ruku otkinuo pa aj i moglo bi se.

Daj ba.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79539
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#35888 Re: Liverpool FC

Post by Velkoski »

Penal jeste zbog onog čuvanja, ali Salahov "pad" je cirkus :D

Doduše, to je greška sudije, što je morao odglumiti pad da bi konačno svirao penal. Jednostavno je trebao dosuditi na vrijeme i ne bi bilo "diskusije" o plivanju
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#35889 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

missko wrote:I zaboravih, Gerro mrs i ti
dajte ban ovom čovjeku i ucinite ovaj forum velikim ponovo !
User avatar
drug_profi
Posts: 65402
Joined: 16/07/2012 16:00

#35890 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Ma to je u engleskoj standardno. Ako hoces faul moras pasti.
I SAF je nesto tako svojevremeno govorio.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#35891 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

Ja ne znam kako iko ko ima grama mozga moze tvrditi da ovo dns nije bio penal :lol:

Samo nam je jedan penal sviran, a da nije bio i to onaj protiv Arsenala kod rezultata 4-1. sve ostalo cisto i transparentno
User avatar
HarunKovac
Posts: 854
Joined: 07/02/2015 12:42

#35892 Re: Liverpool FC

Post by HarunKovac »

Gerro wrote:
HarunKovac wrote:I meni je zao sto mu Milner uze loptu,jos ona proslava kasnije, lik realno treba otic na kraju sezone, ispuhoo.

Al nije mu nafaka, Fab poslije tri minute morao izac, dzaba :)
:lol: cuj ispuho :lol:

Slabo ti to kontas
Milner nije ni sjena prošlogodišnjeg. Vidiš da igra samo kao rotacija ponekad i kad treba bek popunit
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#35893 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

HarunKovac wrote:
Gerro wrote:
HarunKovac wrote:I meni je zao sto mu Milner uze loptu,jos ona proslava kasnije, lik realno treba otic na kraju sezone, ispuhoo.

Al nije mu nafaka, Fab poslije tri minute morao izac, dzaba :)
:lol: cuj ispuho :lol:

Slabo ti to kontas
Milner nije ni sjena prošlogodišnjeg. Vidiš da igra samo kao rotacija ponekad i kad treba bek popunit
igra ko rotacija zadnja 2 mjeseca, sigurno ne citavu sezonu, jeste slabiji, ali opet je logicno da ostane pogotovo sto moze pokriti 4-5 pozicija a odose i Moreno i Clyne.

Da ne pricam da jedini u sebi ima nesto Gerrardovski, tako da treba da ostane kao jedan od lidera tima. :thumbup:
User avatar
no_sekirli
Posts: 7003
Joined: 02/10/2013 18:36

#35894 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Ne znam razlog tjeranja Milnera kod pojedinih forumasa, ima ih puno drugih koji bi trebali otici prije njega. I to puno vise.
Frajer samo jos nije bio na poziciji fizioterapeuta, ostavlja i srce i dusu ma terenu, ako je bio kriv za onaj gol, ne treba ga sad u top stavljati.
Igra u rotaciji, da, ali to je i bio cilj postepenog uvodjenja Faba i Keite, pa i to je jedan od razloga bolje obrane ove sezone, jer smo na sredini agilniji. Ako netko smatra da je obrana ovako jaka ove sezone samo zbog Beckera i VvDa, grdno se vara.
Pustite se tih prica i tjeranja igraca prije kraja sezone, samo se bezze zamarate i zamecete svadje po forumu.
User avatar
King_Kenny
Posts: 4850
Joined: 03/01/2010 10:41

#35895 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

:thumbup: odigrala ekipa rekordnu sezonu, borbenu, u trci za prvenstvenu titulu plus polufinale Lige prvaka i nalazimo ozbiljne mane. :lol: :lol:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43844
Joined: 21/05/2012 22:46

#35896 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Image

Jedan od najvažnijih aprila ikad, rutinski išamaran za sada :mrgreen: :kiss:
User avatar
drug_profi
Posts: 65402
Joined: 16/07/2012 16:00

#35897 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Svi morate biti svjesni kako je golemo imati 88 bodova tri kola prije kraja.
U svakoj sezoni EPL osim proslogodisnje, bili bi daleeeeko prvi.
Imati ovakav Siti koji je mašina, NATO, ili šta god, i držati ih do kraja sezone za rep, to je podvig. To je najbolji Liverpul ikada.

A James Milner je jedan od najkorisnijih igrača koej sam gledao i meni je nejasno zašto nikad u Sitiju ni kod jednog trenera nije imao tretman koji zaslužuje.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#35898 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

čovjek je pružao lošije partije na beku jer mu to nije primarna pozicija. u veznom redu ne pamtim kad je imao lošu partiju. lako se zaboravilo da je još u septembru od vas izglasan za igrača mjeseca. odvadite malo.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43844
Joined: 21/05/2012 22:46

#35899 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

zomri wrote:lako se zaboravilo da je još u septembru od vas izglasan za igrača mjeseca. odvadite malo.


Fakt:
Lista najboljih igrača mjeseca:

- August - Sadio Mane 37b
- Septembar - James Milner 76b
- Oktobar - Mohamed Salah 45b
:mrgreen:
User avatar
drug_profi
Posts: 65402
Joined: 16/07/2012 16:00

#35900 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Ne dirajte mi Đejmsa.... :mrgreen:
Post Reply