Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#35851 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

N.N. wrote:Prvo i osnovno kada nekada pravna drzava profunkcionise :mrgreen: je krivicne prijave opucati svima za LAZNA bolovonja. Picka im materina, zbog mora i jezera laziraju bolesti.
Drustvo, narod u srzi pokvaren i sklon lopovluku i korupciji. Zato i ne cudi sto gore na jednoj od slika, Omer Skaljo ucestvuje u realizaciji Prostornog plana grada Zenice...ahahahahha
Jebem ti sudija majku.
Dosta ljudi uzima i lažna bolovanja jer poslodavac ti ili ne da godišnji odmor ili ti ga ne da barem onda kada ti želiš. U mojoj firmi su ljudima znali dan pred godišnji sve stornirat i natjerat ih da rade pa mu dadne godišnji kad mu ne treba tipa u decembru ili januaru. Normalno da će ljudi onda na bolovanje, i trebaju. To podržavam upotpunosti iako sam ja zbog takvih slučajeva bio dobro najebao :D
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#35852 Re: Zeničani

Post by Throttle »

U bolnici ljidi ne rade mjesecima a po fejsbuku slike sa odmora. Jedino ako im je svima doktor propisao slanu vodu :lol:
Jimmy danas sam ti bio u komsiluku, dolazi u Turbocars, kakvo je ono ludilo do Tetova, ljudi preticu, galame, sviraju. Ja vozio 50tak, najsporiji bio
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#35853 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

Throttle wrote:U bolnici ljidi ne rade mjesecima a po fejsbuku slike sa odmora. Jedino ako im je svima doktor propisao slanu vodu :lol:
Jimmy danas sam ti bio u komsiluku, dolazi u Turbocars, kakvo je ono ludilo do Tetova, ljudi preticu, galame, sviraju. Ja vozio 50tak, najsporiji bio
Ma vozi se prebrzo, neku noć idem 80 gdje ograničenje 50 jebote, frajer prođe kraj mene ko da stojim. Pogotovo gasaju ujutru i navečer :-) valjda oni majmuni brzo otvore tunel, ovo su nenormalne brzine za jednu takvu cestu. Policije niđe.
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#35854 Re: Zeničani

Post by Throttle »

Znali su bit ondje kod Tole, prije Edoproma na prosirenju, danas nikog. Ljudi hladno preko pune preticu iako im dolazis u susret :roll:
belfy
Posts: 9827
Joined: 06/08/2007 09:00

#35855 Re: Zeničani

Post by belfy »

Jimmy McNulty wrote:
N.N. wrote:Prvo i osnovno kada nekada pravna drzava profunkcionise :mrgreen: je krivicne prijave opucati svima za LAZNA bolovonja. Picka im materina, zbog mora i jezera laziraju bolesti.
Drustvo, narod u srzi pokvaren i sklon lopovluku i korupciji. Zato i ne cudi sto gore na jednoj od slika, Omer Skaljo ucestvuje u realizaciji Prostornog plana grada Zenice...ahahahahha
Jebem ti sudija majku.
Dosta ljudi uzima i lažna bolovanja jer poslodavac ti ili ne da godišnji odmor ili ti ga ne da barem onda kada ti želiš. U mojoj firmi su ljudima znali dan pred godišnji sve stornirat i natjerat ih da rade pa mu dadne godišnji kad mu ne treba tipa u decembru ili januaru. Normalno da će ljudi onda na bolovanje, i trebaju. To podržavam upotpunosti iako sam ja zbog takvih slučajeva bio dobro najebao :D
moje prvo opazanje je da, vjerovatno, nikada nisi radio za poslodavca dovoljno dugo da dobijes takve povlastice, nego si se pitao "kako to drugi mogu, a ja ne!?" onda si pokusao da to radis "kao ostali..." jer se moze i na bolovanje...
Jimmy McNulty wrote:
Throttle wrote:U bolnici ljidi ne rade mjesecima a po fejsbuku slike sa odmora. Jedino ako im je svima doktor propisao slanu vodu :lol:
Jimmy danas sam ti bio u komsiluku, dolazi u Turbocars, kakvo je ono ludilo do Tetova, ljudi preticu, galame, sviraju. Ja vozio 50tak, najsporiji bio
Ma vozi se prebrzo, neku noć idem 80 gdje ograničenje 50 jebote, frajer prođe kraj mene ko da stojim. Pogotovo gasaju ujutru i navečer :-) valjda oni majmuni brzo otvore tunel, ovo su nenormalne brzine za jednu takvu cestu. Policije niđe.
ovdje se u potpunosti slazem sa tobom. svakog treba oderati kada vozi preko ogranicenja, jer se vozi prebrzo. doduse, mozda je tvoja "nenormalna brzina" dozvoljenija od "njihove nenormalne"... jel ti procitas na sta se zalis i sta napises prije nego kliknes Submit?
c_g
Posts: 1175
Joined: 29/09/2016 01:52

#35856 Re: Zeničani

Post by c_g »

Fino je jutros grad mirisao. Prvi put u životu me Mittal probudio, nešto su ispuštali, gušio sam se jbt. :lol:
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#35857 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

c_g wrote:Fino je jutros grad mirisao. Prvi put u životu me Mittal probudio, nešto su ispuštali, gušio sam se jbt. :lol:
hebem li im nanu naninu
grad od sinoc smrdi ko javni wc
c_g
Posts: 1175
Joined: 29/09/2016 01:52

#35858 Re: Zeničani

Post by c_g »

kamen spoticanja wrote:hebem li im nanu naninu
grad od sinoc smrdi ko javni wc
Ja mislio nešto u kući, isto plastika kad se topi, užas.
skoronikako
Posts: 1135
Joined: 08/10/2018 12:09

#35859 Re: Zeničani

Post by skoronikako »

Bez da ispadne da branim nekog, ali ja fakat ništa nisam osjetio.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65965
Joined: 03/08/2010 19:04

#35860 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

ni ja,a nisam daleko od mittala
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#35861 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Kod mene se osjetilo, ali ne vjerujem da je od Mittala. Fakat kao neka plastika, mislio sam da je kontejner.
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#35862 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

U Zenici kad neko prdne u centru grada odmah smrdi iz Mittala.

To ovi Fudini trabanti iz zenicainfo Sinan Gluhic i Nandino Skrbic vec mjesecima tako prikazuju u TV propagandi jer nisu dobili pare od Mittala za Hanku, Sasu, Zeljka itd.

A nikako da se sjete pitati gdje je 150 MILIONA budzeta za ove tri godine nestalo.
User avatar
Reventor
Posts: 112
Joined: 11/10/2013 22:43
Location: Gdje se najmanje nadam

#35863 Re: Zeničani

Post by Reventor »

User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#35864 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Zbog cega su nabavljali nove udzbenike kada su se morali vracati proslogodisnji?
User avatar
notsure
Posts: 1185
Joined: 31/07/2008 19:57

#35865 Re: Zeničani

Post by notsure »

Casual's wrote:Zbog cega su nabavljali nove udzbenike kada su se morali vracati proslogodisnji?
Pa zato što je ove godine više djece upisano nego prošle... ili ono nije?
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#35866 Re: Zeničani

Post by channel10 »

Oni iz JP Parkinga opet traze cips, kopije vozacke i saobracajne......Imaju li uopste pravo traziti kopije vozacke i saobracajne?
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65965
Joined: 03/08/2010 19:04

#35867 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

channel10 wrote:Oni iz JP Parkinga opet traze cips, kopije vozacke i saobracajne......Imaju li uopste pravo traziti kopije vozacke i saobracajne?

što će im,opet vinjete?
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#35868 Re: Zeničani

Post by channel10 »

Raskinuti su svima ugovori sa 31.08.19 i potpisuju se novi. Traze opet sve osim ugovora o vlasnistvu stana (cini mi se). Samo ne znam da li smiju traziti kopije vozacke i saobracajne.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#35870 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

nadam se da su dobili i par vaspitnih po obrazima
bagra bahata
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#35871 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Boli brzog kurac
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65965
Joined: 03/08/2010 19:04

#35872 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

tako sigurno opsuju policajacima i u drzavi gdje zive
moet-perignon
Posts: 611
Joined: 04/02/2015 13:32

#35873 Re: Zeničani

Post by moet-perignon »

Hej druzino, baci pogled na ovo:

https://www.072info.com/zenica-ne-damo- ... ih-mjesta/

https://www.072info.com/kapetanovic-bez ... -f-vjelCck


imam utisak da je ovo neki panic attack, kad se ovako opsesivno-kompulzivno javljaju.
o cemu se radi? sigruno nije samo povod hankin, sasin i zeljkin koncert, kako nivelacija truli naokolo.

ima li kakvih nagovjestaja?
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#35874 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

Treba sad bit isplata regresa pa se kmeči kako je kriza, bla bla bla, samo da se ne isplati. Cigansko-indijska posla.
Bobi
Forum administrator
Posts: 38002
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#35875 Re: Zeničani

Post by Bobi »

channel10 wrote:Raskinuti su svima ugovori sa 31.08.19 i potpisuju se novi. Traze opet sve osim ugovora o vlasnistvu stana (cini mi se). Samo ne znam da li smiju traziti kopije vozacke i saobracajne.
Traze na uvid saobracajnu i licnu kartu iako sam ja imao sve(cips, uvjerenje o stanu, kopije svega i svacega ) :mrgreen:
Post Reply