Dosta ljudi uzima i lažna bolovanja jer poslodavac ti ili ne da godišnji odmor ili ti ga ne da barem onda kada ti želiš. U mojoj firmi su ljudima znali dan pred godišnji sve stornirat i natjerat ih da rade pa mu dadne godišnji kad mu ne treba tipa u decembru ili januaru. Normalno da će ljudi onda na bolovanje, i trebaju. To podržavam upotpunosti iako sam ja zbog takvih slučajeva bio dobro najebaoN.N. wrote:Prvo i osnovno kada nekada pravna drzava profunkcioniseje krivicne prijave opucati svima za LAZNA bolovonja. Picka im materina, zbog mora i jezera laziraju bolesti.
Drustvo, narod u srzi pokvaren i sklon lopovluku i korupciji. Zato i ne cudi sto gore na jednoj od slika, Omer Skaljo ucestvuje u realizaciji Prostornog plana grada Zenice...ahahahahha
Jebem ti sudija majku.
Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#35851 Re: Zeničani
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#35852 Re: Zeničani
U bolnici ljidi ne rade mjesecima a po fejsbuku slike sa odmora. Jedino ako im je svima doktor propisao slanu vodu
Jimmy danas sam ti bio u komsiluku, dolazi u Turbocars, kakvo je ono ludilo do Tetova, ljudi preticu, galame, sviraju. Ja vozio 50tak, najsporiji bio
Jimmy danas sam ti bio u komsiluku, dolazi u Turbocars, kakvo je ono ludilo do Tetova, ljudi preticu, galame, sviraju. Ja vozio 50tak, najsporiji bio
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#35853 Re: Zeničani
Ma vozi se prebrzo, neku noć idem 80 gdje ograničenje 50 jebote, frajer prođe kraj mene ko da stojim. Pogotovo gasaju ujutru i navečerThrottle wrote:U bolnici ljidi ne rade mjesecima a po fejsbuku slike sa odmora. Jedino ako im je svima doktor propisao slanu vodu![]()
Jimmy danas sam ti bio u komsiluku, dolazi u Turbocars, kakvo je ono ludilo do Tetova, ljudi preticu, galame, sviraju. Ja vozio 50tak, najsporiji bio
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#35854 Re: Zeničani
Znali su bit ondje kod Tole, prije Edoproma na prosirenju, danas nikog. Ljudi hladno preko pune preticu iako im dolazis u susret 
-
belfy
- Posts: 9827
- Joined: 06/08/2007 09:00
#35855 Re: Zeničani
moje prvo opazanje je da, vjerovatno, nikada nisi radio za poslodavca dovoljno dugo da dobijes takve povlastice, nego si se pitao "kako to drugi mogu, a ja ne!?" onda si pokusao da to radis "kao ostali..." jer se moze i na bolovanje...Jimmy McNulty wrote:Dosta ljudi uzima i lažna bolovanja jer poslodavac ti ili ne da godišnji odmor ili ti ga ne da barem onda kada ti želiš. U mojoj firmi su ljudima znali dan pred godišnji sve stornirat i natjerat ih da rade pa mu dadne godišnji kad mu ne treba tipa u decembru ili januaru. Normalno da će ljudi onda na bolovanje, i trebaju. To podržavam upotpunosti iako sam ja zbog takvih slučajeva bio dobro najebaoN.N. wrote:Prvo i osnovno kada nekada pravna drzava profunkcioniseje krivicne prijave opucati svima za LAZNA bolovonja. Picka im materina, zbog mora i jezera laziraju bolesti.
Drustvo, narod u srzi pokvaren i sklon lopovluku i korupciji. Zato i ne cudi sto gore na jednoj od slika, Omer Skaljo ucestvuje u realizaciji Prostornog plana grada Zenice...ahahahahha
Jebem ti sudija majku.
ovdje se u potpunosti slazem sa tobom. svakog treba oderati kada vozi preko ogranicenja, jer se vozi prebrzo. doduse, mozda je tvoja "nenormalna brzina" dozvoljenija od "njihove nenormalne"... jel ti procitas na sta se zalis i sta napises prije nego kliknes Submit?Jimmy McNulty wrote:Ma vozi se prebrzo, neku noć idem 80 gdje ograničenje 50 jebote, frajer prođe kraj mene ko da stojim. Pogotovo gasaju ujutru i navečerThrottle wrote:U bolnici ljidi ne rade mjesecima a po fejsbuku slike sa odmora. Jedino ako im je svima doktor propisao slanu vodu![]()
Jimmy danas sam ti bio u komsiluku, dolazi u Turbocars, kakvo je ono ludilo do Tetova, ljudi preticu, galame, sviraju. Ja vozio 50tak, najsporiji biovaljda oni majmuni brzo otvore tunel, ovo su nenormalne brzine za jednu takvu cestu. Policije niđe.
-
c_g
- Posts: 1175
- Joined: 29/09/2016 01:52
#35856 Re: Zeničani
Fino je jutros grad mirisao. Prvi put u životu me Mittal probudio, nešto su ispuštali, gušio sam se jbt. 
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#35857 Re: Zeničani
hebem li im nanu naninuc_g wrote:Fino je jutros grad mirisao. Prvi put u životu me Mittal probudio, nešto su ispuštali, gušio sam se jbt.
grad od sinoc smrdi ko javni wc
-
c_g
- Posts: 1175
- Joined: 29/09/2016 01:52
#35858 Re: Zeničani
Ja mislio nešto u kući, isto plastika kad se topi, užas.kamen spoticanja wrote:hebem li im nanu naninu
grad od sinoc smrdi ko javni wc
-
skoronikako
- Posts: 1135
- Joined: 08/10/2018 12:09
#35859 Re: Zeničani
Bez da ispadne da branim nekog, ali ja fakat ništa nisam osjetio.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65965
- Joined: 03/08/2010 19:04
#35860 Re: Zeničani
ni ja,a nisam daleko od mittala
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#35861 Re: Zeničani
Kod mene se osjetilo, ali ne vjerujem da je od Mittala. Fakat kao neka plastika, mislio sam da je kontejner.
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#35862 Re: Zeničani
U Zenici kad neko prdne u centru grada odmah smrdi iz Mittala.
To ovi Fudini trabanti iz zenicainfo Sinan Gluhic i Nandino Skrbic vec mjesecima tako prikazuju u TV propagandi jer nisu dobili pare od Mittala za Hanku, Sasu, Zeljka itd.
A nikako da se sjete pitati gdje je 150 MILIONA budzeta za ove tri godine nestalo.
To ovi Fudini trabanti iz zenicainfo Sinan Gluhic i Nandino Skrbic vec mjesecima tako prikazuju u TV propagandi jer nisu dobili pare od Mittala za Hanku, Sasu, Zeljka itd.
A nikako da se sjete pitati gdje je 150 MILIONA budzeta za ove tri godine nestalo.
- Reventor
- Posts: 112
- Joined: 11/10/2013 22:43
- Location: Gdje se najmanje nadam
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#35864 Re: Zeničani
Zbog cega su nabavljali nove udzbenike kada su se morali vracati proslogodisnji?
- notsure
- Posts: 1185
- Joined: 31/07/2008 19:57
#35865 Re: Zeničani
Pa zato što je ove godine više djece upisano nego prošle... ili ono nije?Casual's wrote:Zbog cega su nabavljali nove udzbenike kada su se morali vracati proslogodisnji?
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#35866 Re: Zeničani
Oni iz JP Parkinga opet traze cips, kopije vozacke i saobracajne......Imaju li uopste pravo traziti kopije vozacke i saobracajne?
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65965
- Joined: 03/08/2010 19:04
#35867 Re: Zeničani
channel10 wrote:Oni iz JP Parkinga opet traze cips, kopije vozacke i saobracajne......Imaju li uopste pravo traziti kopije vozacke i saobracajne?
što će im,opet vinjete?
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#35868 Re: Zeničani
Raskinuti su svima ugovori sa 31.08.19 i potpisuju se novi. Traze opet sve osim ugovora o vlasnistvu stana (cini mi se). Samo ne znam da li smiju traziti kopije vozacke i saobracajne.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65965
- Joined: 03/08/2010 19:04
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#35870 Re: Zeničani
nadam se da su dobili i par vaspitnih po obrazimakakavdanakneiskustvu wrote:https://www.zenicablog.com/par-iz-nepro ... 12mWrMLKfM
bagra bahata
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#35871 Re: Zeničani
Boli brzog kurac
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65965
- Joined: 03/08/2010 19:04
#35872 Re: Zeničani
tako sigurno opsuju policajacima i u drzavi gdje zive
-
moet-perignon
- Posts: 611
- Joined: 04/02/2015 13:32
#35873 Re: Zeničani
Hej druzino, baci pogled na ovo:
https://www.072info.com/zenica-ne-damo- ... ih-mjesta/
https://www.072info.com/kapetanovic-bez ... -f-vjelCck
imam utisak da je ovo neki panic attack, kad se ovako opsesivno-kompulzivno javljaju.
o cemu se radi? sigruno nije samo povod hankin, sasin i zeljkin koncert, kako nivelacija truli naokolo.
ima li kakvih nagovjestaja?
https://www.072info.com/zenica-ne-damo- ... ih-mjesta/
https://www.072info.com/kapetanovic-bez ... -f-vjelCck
imam utisak da je ovo neki panic attack, kad se ovako opsesivno-kompulzivno javljaju.
o cemu se radi? sigruno nije samo povod hankin, sasin i zeljkin koncert, kako nivelacija truli naokolo.
ima li kakvih nagovjestaja?
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#35874 Re: Zeničani
Treba sad bit isplata regresa pa se kmeči kako je kriza, bla bla bla, samo da se ne isplati. Cigansko-indijska posla.
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38002
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#35875 Re: Zeničani
Traze na uvid saobracajnu i licnu kartu iako sam ja imao sve(cips, uvjerenje o stanu, kopije svega i svacega )channel10 wrote:Raskinuti su svima ugovori sa 31.08.19 i potpisuju se novi. Traze opet sve osim ugovora o vlasnistvu stana (cini mi se). Samo ne znam da li smiju traziti kopije vozacke i saobracajne.
