Tako će i završitiPrpa.ba wrote:DF od duhovnog postaje i pravni "nasljednik" rahmetli SBiH.
Demokratska fronta Željko Komšić
-
doktor78
- Posts: 3939
- Joined: 14/09/2006 11:02
#35851 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
-
miop
- Posts: 1200
- Joined: 13/10/2005 12:50
#35852 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Postenima danas ostaje samo da prijete skokom s tornja.Banksy wrote:Kad već četnici nisu sišli niz Vraca, sad ustaše nadiru iz Tuzle.
I šta da radi pošten čovjek - koji nije krmojed iz Bg, nije HB i voli baklavu - nego da ide s SDA u patriotski blok.
Komšić: Ne smijemo i nećemo dozvoliti destabilizaciju države Bosne i Hercegovine
"Nakon što dobijemo potpunu informaciju uslijediti će daljnji koraci u pravcu rješavanja ovog problema. Razumijem zabrinutost javnosti u vezi sa eventualnim aktivnostima o kojima se govori proteklih dana, ali isto tako želim istaći da je u ovom trenutku potrebno vjerovati u institucije države. Ne smijemo i nećemo dozvoliti destabilizaciju države Bosne i Hercegovine", poručuje član Predsjedništva BiH Željko Komšić.
U trenutku kada se država Bosna i Hercegovina suočava sa najozbiljnijim sigurnosnim prijetnjama, te kada postoje ozbiljne indicije o umiješanosti obavještajnih službi u izazivanje destabilizacije BiH, iz redova SDP-a oštrica kritike se usmjerava prema DF-u i predsjedniku Komšiću.
Izgleda da se u SDP-u više plaše DF-ovog učešća u vlasti nego što su zabrinuti aktivnostima koje mogu dovesti do ozbiljnog ugrožavanja države Bosne i Hercegovine. Mi u DF-u duboko smo razočarani takvim pristupom, koji možda i ponajbolje objašnjava neke od temeljnih razlika među nama. Nije nam samo jasno kako se onda isti, ili slični u Bh. bloku, mogu nadati podršci građana - kazao je Dunović.
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#35853 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Neće Safa valjda, ne dajte mu...
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#35854 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
jebo majku, za sve danas imaju klinike i tretmani za odvikavanje, s kakvim-takvim uspjehom, samo niko da skonta nešto za odvikavanje od vlasti. ispade meša bio u pravu.
-
starisalko
- Posts: 632
- Joined: 27/07/2014 18:10
#35855 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Dobar zivot od poroka koji ti drugi placaju,pa koje lud da ide na odvikavanjeJThomas wrote:jebo majku, za sve danas imaju klinike i tretmani za odvikavanje, s kakvim-takvim uspjehom, samo niko da skonta nešto za odvikavanje od vlasti. ispade meša bio u pravu.
- nemampojma0
- Posts: 1913
- Joined: 27/11/2013 19:57
- Location: Bosna ponosna
#35856 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Razumljivo je to kad se radi o onim koji uzivaju u svemu tome, ali sta je s "navijacima"? Otkud njihova tolika zaludjenost?starisalko wrote:Dobar zivot od poroka koji ti drugi placaju,pa koje lud da ide na odvikavanjeJThomas wrote:jebo majku, za sve danas imaju klinike i tretmani za odvikavanje, s kakvim-takvim uspjehom, samo niko da skonta nešto za odvikavanje od vlasti. ispade meša bio u pravu.
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#35857 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Razumljivo je samo kada se priča o ljudima bez ikakvog morala, čestitosti, časti poštenja... njima je materijalno uvik bilo vaćnije od dugovnog, guzica od obraza... a navijači... uglavnom uvlakači... oni se uvijek nadaju da će biti od šefova primječeni, da će i oni dobiti kakvu mogučnost, milistonju, kakav muhurčić...da budu u prilici da šta opljačkaju, da se uglave i žive parazitski... ali u pravu si, uglavnom umru neprimječeni , potrošeni ko tariguz...nemampojma0 wrote:Razumljivo je to kad se radi o onim koji uzivaju u svemu tome, ali sta je s "navijacima"? Otkud njihova tolika zaludjenost?starisalko wrote:Dobar zivot od poroka koji ti drugi placaju,pa koje lud da ide na odvikavanjeJThomas wrote:jebo majku, za sve danas imaju klinike i tretmani za odvikavanje, s kakvim-takvim uspjehom, samo niko da skonta nešto za odvikavanje od vlasti. ispade meša bio u pravu.
-
starisalko
- Posts: 632
- Joined: 27/07/2014 18:10
#35858 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
E to ti nebi znao objasniti.nemampojma0 wrote:Razumljivo je to kad se radi o onim koji uzivaju u svemu tome, ali sta je s "navijacima"? Otkud njihova tolika zaludjenost?starisalko wrote:Dobar zivot od poroka koji ti drugi placaju,pa koje lud da ide na odvikavanjeJThomas wrote:jebo majku, za sve danas imaju klinike i tretmani za odvikavanje, s kakvim-takvim uspjehom, samo niko da skonta nešto za odvikavanje od vlasti. ispade meša bio u pravu.
ps
Malo mi je cudno sto je sve zamrlo na ovom forumu od BiH navijaca nije valjda da im je tesko pao jucerasnji poraz
-
starisalko
- Posts: 632
- Joined: 27/07/2014 18:10
#35859 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Razumljivo je to kad se radi o onim koji uzivaju u svemu tome, ali sta je s "navijacima"? Otkud njihova tolika zaludjenost?[/quote]Razumljivo je samo kada se priča o ljudima bez ikakvog morala, čestitosti, časti poštenja... njima je materijalno uvik bilo vaćnije od dugovnog, guzica od obraza... a navijači... uglavnom uvlakači... oni se uvijek nadaju da će biti od šefova primječeni, da će i oni dobiti kakvu mogučnost, milistonju, kakav muhurčić...da budu u prilici da šta opljačkaju, da se uglave i žive parazitski... ali u pravu si, uglavnom umru neprimječeni , potrošeni ko tariguz...[/quote]kmirsad wrote:Dobar zivot od poroka koji ti drugi placaju,pa koje lud da ide na odvikavanjenemampojma0 wrote:[quote="starisalko"
Jel ovo znaci da si doso tobe i da nema vise uvlacenja pedji u..
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#35860 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Naravno da ne znači... ne pada mi na pamet da odustanem od uvlaćenja Pedji... Samo što ja to radim iz iz užitka, ne iz koristoljublja... za razliku od mnogih......starisalko wrote:
Jel ovo znaci da si doso tobe i da nema vise uvlacenja pedji u..
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#35861 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Najzad...
SARAJEVO, (Patria) - Demokratska fronta (DF) krenut će u pregovore oko eventualnog formiranja vlasti na državnom nivou zajedno sa SDA, SNSD-om i HDZ BiH, kao i na nivou Federacije BiH, potvrdilo je za novinsku agenciju Patria više sagovornika iz vrha te stranke, koji su govorili pod uslovom anonimnosti.
Ta vijest bi trebala biti zvanično potvrđena ove ili početkom naredne sedmice.
- nikad_vise
- Posts: 2015
- Joined: 20/09/2010 22:35
#35862 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Sta kaze,sad je vrijeme da se pokaze patriotizam i stane na branik Dodiku i Covicu potpisujuci s njima koaliciju
Ovo je moment kad se pokazuje briga za drzavu,prepustit ce HDZ-u sve Hrvatske pozicije jer je ono najbitnije obavljeno,uhljebljen je Zeljko jos naredne 4 godine.Jos malo da se uhljebi ove sitne buranije,i bit ce to taman da svi budu zadovoljni.
Ovo je moment kad se pokazuje briga za drzavu,prepustit ce HDZ-u sve Hrvatske pozicije jer je ono najbitnije obavljeno,uhljebljen je Zeljko jos naredne 4 godine.Jos malo da se uhljebi ove sitne buranije,i bit ce to taman da svi budu zadovoljni.
-
starisalko
- Posts: 632
- Joined: 27/07/2014 18:10
#35863 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Kad i gdje je potpisao koaliciju.nikad_vise wrote:Sta kaze,sad je vrijeme da se pokaze patriotizam i stane na branik Dodiku i Covicu potpisujuci s njima koaliciju![]()
Ovo je moment kad se pokazuje briga za drzavu,prepustit ce HDZ-u sve Hrvatske pozicije jer je ono najbitnije obavljeno,uhljebljen je Zeljko jos naredne 4 godine.Jos malo da se uhljebi ove sitne buranije,i bit ce to taman da svi budu zadovoljni.
Izabran i uhljebljen nije isto.Uhljebljeni su Bakir,Covic,Fahro,Denis itd.
- Styling
- Posts: 15027
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#35864 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Od svih ovih Bakir je najgori. Lik uopste nije bio na izbornim listama i zavrsi u Domu naroda. Ostali su bar probali, a od svih njih jedino je Zvizdic dobio dovoljno glasova za ono za sta se kandidovao. Ova preostala dvojica dozivjeli totalni debakl ali opet eto ih u Domu naroda i opet nam svima kapu kroje. Ovaj nas izborni sistem definitivno treba mijenjati.starisalko wrote:Kad i gdje je potpisao koaliciju.nikad_vise wrote:Sta kaze,sad je vrijeme da se pokaze patriotizam i stane na branik Dodiku i Covicu potpisujuci s njima koaliciju![]()
Ovo je moment kad se pokazuje briga za drzavu,prepustit ce HDZ-u sve Hrvatske pozicije jer je ono najbitnije obavljeno,uhljebljen je Zeljko jos naredne 4 godine.Jos malo da se uhljebi ove sitne buranije,i bit ce to taman da svi budu zadovoljni.
Izabran i uhljebljen nije isto.Uhljebljeni su Bakir,Covic,Fahro,Denis itd.
-
starisalko
- Posts: 632
- Joined: 27/07/2014 18:10
#35865 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Becirovic.DStyling wrote:Od svih ovih Bakir je najgori. Lik uopste nije bio na izbornim listama i zavrsi u Domu naroda. Ostali su bar probali, a od svih njih jedino je Zvizdic dobio dovoljno glasova za ono za sta se kandidovao. Ova preostala dvojica dozivjeli totalni debakl ali opet eto ih u Domu naroda i opet nam svima kapu kroje. Ovaj nas izborni sistem definitivno treba mijenjati.starisalko wrote:Kad i gdje je potpisao koaliciju.nikad_vise wrote:Sta kaze,sad je vrijeme da se pokaze patriotizam i stane na branik Dodiku i Covicu potpisujuci s njima koaliciju![]()
Ovo je moment kad se pokazuje briga za drzavu,prepustit ce HDZ-u sve Hrvatske pozicije jer je ono najbitnije obavljeno,uhljebljen je Zeljko jos naredne 4 godine.Jos malo da se uhljebi ove sitne buranije,i bit ce to taman da svi budu zadovoljni.
Izabran i uhljebljen nije isto.Uhljebljeni su Bakir,Covic,Fahro,Denis itd.
Slazem se da je potrebna promjena ,al ko i na koji nacin da napravi promjene,kad svakoj vladajucoj i opozicionoj stranci ovakav izborni zakon odgovara.
- malakh
- Posts: 7640
- Joined: 05/02/2016 22:11
- Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
- Grijem se na: ćumur
- Vozim: opel vektru
#35866 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
@nemampojma0, šta je ovo? čuj nije se odazvao pozivu? ovo je već malo ponižavanje političkih, blokovskih partnera. ako već želi u vlast, valjda bi neki ljudski čin bio, doći na sastanak i lijepo im to sve reći, poželjeti im sreću u radu ili makar iz nekog poštovanja doći i prešutjeti kompletan sastanak, ali se samo pojaviti. razmumijem ja komšićevo ogorčenje na njih zbog njihovog koketiranja sa sbbom i pda, ali poštovanje je nešto što se pokazuje i najvećem neprijatelju, jer je to stvar ljudske prirode.
https://www.klix.ba/vijesti/bih/delegac ... /190325084
Delegacije SDP-a i Naše stranke održale sastanak, Komšić se nije odazvao pozivu
https://www.klix.ba/vijesti/bih/delegac ... /190325084
Delegacije SDP-a i Naše stranke održale sastanak, Komšić se nije odazvao pozivu
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#35867 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Komšić od tog sastanka već mjesecima bježi, izbjegava i eskivira, odgađa... na svaki moguči način...
- Styling
- Posts: 15027
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#35868 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Nema petlje da dodje i posteno kaze sta mu je namjera. Ja da sam na njihovom mjestu ja bih mu postavila javno pitnaje, ili si dio BHbloka ili nisi? Izjasni se.kmirsad wrote:Komšić od tog sastanka već mjesecima bježi, izbjegava i eskivira, odgađa... na svaki moguči način...
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#35869 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Postavili su... ali šuti ili zaobilazi odgovor... Kojović se zdrobi da ga nekako dovuče na sastanak... ŽK zakaže pa otkaže, prihvati, pa smisli neki neodložan posao... možda jedino na prepad, blickrig... zvati na kakvu dobru gidu i pevaljku... da ga navuku...Styling wrote:Nema petlje da dodje i posteno kaze sta mu je namjera. Ja da sam na njihovom mjestu ja bih mu postavila javno pitnaje, ili si dio BHbloka ili nisi? Izjasni se.kmirsad wrote:Komšić od tog sastanka već mjesecima bježi, izbjegava i eskivira, odgađa... na svaki moguči način...
-
DonieBrasco
- Posts: 20084
- Joined: 31/08/2016 16:09
#35870 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Zato ce da pravi vlast sa SDA, sve ima svoju cijenu to je definitivno.
- un1ted
- Posts: 9957
- Joined: 20/10/2012 13:29
- Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676
#35871 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Komsic je dobio glas zbog Covica. Sada mu mogu reci da taj glas i glas moje porodice nece dobiti pa makar najveci ustasa bio protukandidat. Jebo ga slja da ga jebo.
-
Nostromo
- Posts: 215
- Joined: 26/08/2010 21:57
#35872 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
A kako sam najvijao za njega kada je bio kod Stankovića...
Ne bih nikada pomislio da je Zlatni ljiljan sposoban za izadaju, ali čovjek uči dok je živ.
Dno dna, pa još ispod toga.
Ne bih nikada pomislio da je Zlatni ljiljan sposoban za izadaju, ali čovjek uči dok je živ.
Dno dna, pa još ispod toga.
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#35873 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Ja sam imao dva razloga... Čović i BH blok... obadva pogrešna...Nostromo wrote:A kako sam najvijao za njega kada je bio kod Stankovića...
Ne bih nikada pomislio da je Zlatni ljiljan sposoban za izadaju, ali čovjek uči dok je živ.
Dno dna, pa još ispod toga.
-
Crvene_brigade
- Posts: 4251
- Joined: 19/10/2014 21:31
#35874 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
bilo je krajnje vrijeme da se još jednom potvrdi kako je politički diletant, jeftini i primitivni populista i demagog Željko Komšić bio i ostao odani privjesak lopovske SDA.
