Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- studiorum_tuzlaensis
- Posts: 6230
- Joined: 08/07/2015 11:06
- Location: dogodine u Mariupolju
#35826 Re: Zeničani
Mozda je Kulin ban bio i kepec 1.50m bez lijevog oka i sa kracom desnom nogom. Al je zato bio politicar ko majkicka. 
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#35827 Re: Zeničani
Ne tre'a ba to

Samo cvijeca posijat'

Samo cvijeca posijat'
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#35828 Re: Zeničani
Nešto kntam, vjerovatno bi ovako završila i kod nas


- notsure
- Posts: 1185
- Joined: 31/07/2008 19:57
#35829 Re: Zeničani
Ovo na prvu zvuči super:
https://www.zenicablog.com/vlada-zdk-i- ... ice-ggm-a/
Kad se malo detaljnije pročita, nešto škripi:
- Dužina dionice koju ova vijest opisuje je 1,16 km
- Dužina dionice od kružnog toka Bojin vir do mosta u Drivuši je 4,2 km
- Gradska dionica GGM-a je dugačka 3,6 km
Ako je gradska koštala 40 miliona KM (a to niko ne zna sigurno jer izvještaja na GV nikad nije bilo i neće nikad ni biti), bez obzira što vangradska neće imati 4 nego 2 trake, nema teorije da se napravi za manje od 15 miliona.
Kr0lj i KingShisha potpisali ugovor za 2 miliona. Te pare neće pokriti ni eksproprijaciju a kamoli šta više.
Bravo za prodaju magle. Ili dima iz šiše

https://www.zenicablog.com/vlada-zdk-i- ... ice-ggm-a/
Kad se malo detaljnije pročita, nešto škripi:
- Dužina dionice koju ova vijest opisuje je 1,16 km
- Dužina dionice od kružnog toka Bojin vir do mosta u Drivuši je 4,2 km
- Gradska dionica GGM-a je dugačka 3,6 km
Ako je gradska koštala 40 miliona KM (a to niko ne zna sigurno jer izvještaja na GV nikad nije bilo i neće nikad ni biti), bez obzira što vangradska neće imati 4 nego 2 trake, nema teorije da se napravi za manje od 15 miliona.
Kr0lj i KingShisha potpisali ugovor za 2 miliona. Te pare neće pokriti ni eksproprijaciju a kamoli šta više.
Bravo za prodaju magle. Ili dima iz šiše

- N.N.
- Posts: 3542
- Joined: 04/04/2012 19:27
- Location: 072
#35830 Re: Zeničani
Gledaj Omera Skalje u pozadini, oca mu *ebem 
- notsure
- Posts: 1185
- Joined: 31/07/2008 19:57
#35831 Re: Zeničani
Pa to sve objašnjava... nisam ga ni primijetio na sliciN.N. wrote:Gledaj Omera Skalje u pozadini, oca mu *ebem
Jeste li vidjeli kako će izgledati kružni tok pred kr0ljevom kućom?
Čudno je da nema izlaska u poslovnu zonu direktno iz kružnog toka.

-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65969
- Joined: 03/08/2010 19:04
#35832 Re: Zeničani
u kant. bolnici vec trecu sedmicu ne radi ni jedan onkolog,u kantonalnoj bolnici,svi na godisnjem
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#35833 Re: Zeničani
Treba marvu tuziti pa neka odgovaraju. Ne bi im vise nikad palo na pamet da ostave Kantonalnu bolnicu bez dezurnih doktora...
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65969
- Joined: 03/08/2010 19:04
#35834 Re: Zeničani
da su tri cistacice odsutne toliko vremena frka bi se digla,ovako niko za to skoro da i ne zna
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#35835 Re: Zeničani
Al koja glava odobri svima godisnji u isto vrijeme?
- notsure
- Posts: 1185
- Joined: 31/07/2008 19:57
#35836 Re: Zeničani
KockastaThrottle wrote:Al koja glava odobri svima godisnji u isto vrijeme?
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#35837 Re: Zeničani
Tacno da ubijes nekog kad ti zatreba doktor. Cuj svi na godisnjem, ako ih ima vise od jednog to se ne smije desit. Nije to neka privatna klinika pa da ide kljuc u bravu i svi na godisnji, usluge bolnice koriste ljudi koji idu redovno na terapije, kontrole...
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#35838 Re: Zeničani
Pa zato i kazem da ih treba tuziti i zato sam gore naglasio kantonalna bolnica. Pazi mozgova ili pak mozaka (da razumiju ovi sto ovakve odluke donose), ostaviti kantonalnu bolnicu bez doktora, gdje se lijeci ko zna koliko ljudi iz KantonaThrottle wrote:Tacno da ubijes nekog kad ti zatreba doktor. Cuj svi na godisnjem, ako ih ima vise od jednog to se ne smije desit. Nije to neka privatna klinika pa da ide kljuc u bravu i svi na godisnji, usluge bolnice koriste ljudi koji idu redovno na terapije, kontrole...
Ne mozes ostaviti podrucnu ambulantu bez doktora, a pazi njih, kantonalnu ostavili i to bez kojeg doktora
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65969
- Joined: 03/08/2010 19:04
#35839 Re: Zeničani
Throttle wrote:Al koja glava odobri svima godisnji u isto vrijeme?
kako sam nacuo,nacelnica,nakon dva odlaska onda i ona otisla na godisnji
Last edited by kakavdanakneiskustvu on 02/09/2019 13:33, edited 1 time in total.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65969
- Joined: 03/08/2010 19:04
#35840 Re: Zeničani
Throttle wrote:Tacno da ubijes nekog kad ti zatreba doktor. Cuj svi na godisnjem, ako ih ima vise od jednog to se ne smije desit. Nije to neka privatna klinika pa da ide kljuc u bravu i svi na godisnji, usluge bolnice koriste ljudi koji idu redovno na terapije, kontrole...
meni prijatelj koji radi u bolnici rece da imaju u citavoj bolnici tri onkologa,i da su svi na godisnjem,i to ne jedan dan,tri sedmice nigdje nikog,pa ni evo danas,kao da su cistacice pa hajd ocistice neko
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#35841 Re: Zeničani
Uplaćena Turska garant pa da ne propadne...
Koji likovi, ne vjerujem
Koji likovi, ne vjerujem
-
moet-perignon
- Posts: 611
- Joined: 04/02/2015 13:32
#35842 Re: Zeničani
Throttle wrote:Tacno da ubijes nekog kad ti zatreba doktor. Cuj svi na godisnjem, ako ih ima vise od jednog to se ne smije desit. Nije to neka privatna klinika pa da ide kljuc u bravu i svi na godisnji, usluge bolnice koriste ljudi koji idu redovno na terapije, kontrole...
radi se o tome da, mozda, uskoro neces ni imati ljekara. mediji ne pisu onako, za svoju dusu, o problemu odlaska medicinskog osoblja.
i vec neko vrijeme ta bolnica oskudjeva i sa brojem anesteziologa. ne, nisu otisli na godisnji, vec su otisli. i ne misle se vracati.
pa sada, pazite kako se ponasate. kad vozite bajkove, nosite kacige i vozite po ravnom, a ne makadamu. nece imati ko sanirati povredu nosa, oka ili glave.
super je jos kako ta bolnica barata sa osobljem. neka manja mjesta gotovo da nemaju ljekara, pa se salju u obliznju bolnicu, otprilike 100 km udaljenu.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#35843 Re: Zeničani
Ma znam, al nije to ovdje konkretno u pitanju. Ovdje je neko potpisao godisnji odmor u isto vrijeme za 2-3-5 doktora koji rade na istom odjelu
Tačnije, za sve doktore. Ako imaju 2 barem onda je normalno da ne idu u isto vrijeme na godišnji
Na internom je 26 tehničara na bolovanju, a tona ih je otišla pa ljudi pokrivaju 2-3 radna mjesta istovremeno za smjenu koja je 12 sati
Na internom je 26 tehničara na bolovanju, a tona ih je otišla pa ljudi pokrivaju 2-3 radna mjesta istovremeno za smjenu koja je 12 sati
-
moet-perignon
- Posts: 611
- Joined: 04/02/2015 13:32
#35844 Re: Zeničani
ne znam kakvo je sada stanje u toj bolnici, ali iz razgovora sa prijateljima koji rade tamo, znam da ljekari, sestre i tehnicari kruze sa godisnjim odmorima. navodno nije moguce da citav odjel bude prazan neko vrijeme zbog godisnjih. nekoliko njih mi je i kazalo da oskudjevaju sa anestezilozima, i da u trenutku godisnjih njih 3-4 nije moglo ici, vec su morali da nadoknadjuju rupe onih sto su otisli u penziju i onih sto su otisli van zemlje.Throttle wrote:Ma znam, al nije to ovdje konkretno u pitanju. Ovdje je neko potpisao godisnji odmor u isto vrijeme za 2-3-5 doktora koji rade na istom odjeluTačnije, za sve doktore. Ako imaju 2 barem onda je normalno da ne idu u isto vrijeme na godišnji
Na internom je 26 tehničara na bolovanju, a tona ih je otišla pa ljudi pokrivaju 2-3 radna mjesta istovremeno za smjenu koja je 12 sati
taj slucaj sa tehnicarima me brine da nije samo bolovanje u pitanju, vec su druge stvari u igri.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83418
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#35845 Re: Zeničani
Aha znaci informacije iz druge ruke.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65969
- Joined: 03/08/2010 19:04
#35846 Re: Zeničani
ja jutros u ambulanti onkologije u stacionaru,samo psiholog onkolog,kazu sutra ce doci i onkolozi,kad slusalica podignuta i spustena pored telefona,da se ne bi valjda slucajno javila na telefon i rekla da nema nikog od doktora onkologa,i kazem joj to,ona kaze,da,nek stoji tako,ja gledam,šutim,ne znam šta bih joj rekao
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#35847 Re: Zeničani
Porezna uprava opet blokirala rudare... 
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#35848 Re: Zeničani
Pa ljudi skuzili, milja plata a lezis kod kuce. Koriste svi bolovanje maksimalno. U globalu svi od tereta na dosta odjela imaju problema s ledjima pa ako nemaju na sfa drugo, vade se na to. Ovi sto su ostali pokrivaju ostale. Naravno da na godisnji idu tj trebali bi da idu na redu, da jedan ode a drugi da pokrivaju to radno mjesto i ukrug tako. Tako funkcionise svugdje i jedino je ispravno.
Sta je to sad opet s rudarima, nedavno najavise zaposljavanje a sad opet belaj
Sta je to sad opet s rudarima, nedavno najavise zaposljavanje a sad opet belaj
- N.N.
- Posts: 3542
- Joined: 04/04/2012 19:27
- Location: 072
#35849 Re: Zeničani
Prvo i osnovno kada nekada pravna drzava profunkcionise
je krivicne prijave opucati svima za LAZNA bolovonja. Picka im materina, zbog mora i jezera laziraju bolesti.
Drustvo, narod u srzi pokvaren i sklon lopovluku i korupciji. Zato i ne cudi sto gore na jednoj od slika, Omer Skaljo ucestvuje u realizaciji Prostornog plana grada Zenice...ahahahahha
Jebem ti sudija majku.
Drustvo, narod u srzi pokvaren i sklon lopovluku i korupciji. Zato i ne cudi sto gore na jednoj od slika, Omer Skaljo ucestvuje u realizaciji Prostornog plana grada Zenice...ahahahahha
Jebem ti sudija majku.
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#35850 Re: Zeničani
Nema od zapošljavanja ništa do daljnjeg.
Raspotočje pod vodom, oprema (čelo) pod vodom komplet.
Vjerovatno će dio radnika na Staru jamu.
Situacija teška pravo.
A porezna traži svoje...što ja lično podržavam jer traže u moje ime...
Raspotočje pod vodom, oprema (čelo) pod vodom komplet.
Vjerovatno će dio radnika na Staru jamu.
Situacija teška pravo.
A porezna traži svoje...što ja lično podržavam jer traže u moje ime...
