Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#35801 Re: Zeničani
ja ba
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#35802 Re: Zeničani
LjudOvi, ajde ba na sake to riješite, 1:1, full contact. Kameni dzaba zube pravi gubitniku 
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#35803 Re: Zeničani
Cekam ga kod sata u 19:00
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#35804 Re: Zeničani
Treba li da zovem svog predCjednika da bude sudija?
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38002
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#35805 Re: Zeničani
Bezveze ste
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#35806 Re: Zeničani
Hahahahaha vidi Bajenotsure wrote:Tuga i žalost... ono kad te natjeraju pred kameru
firma, Srbi, jako fini ljudi![]()
![]()
https://www.facebook.com/Zenicablog/vid ... 222062511/
Da znaš kakva je ovo ikona
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83418
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#35807 Re: Zeničani
Da mi je neko rekao da ce mi faliti vremena kad je kameni bio prva violina politicke propagande na temi 
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#35808 Re: Zeničani
Ovo sa filterima u Mittalu, je l' to znači kraj crvenoj prašini po Tetovu, ili je to problem na drugom odjelu?
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#35809 Re: Zeničani
Da ne zivis u haramu, glasaj za hadziju Ramu_BataZiv_0809 wrote:Da mi je neko rekao da ce mi faliti vremena kad je kameni bio prva violina politicke propagande na temi
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83418
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#35810 Re: Zeničani
I ti kad se neceg dojebes ne popustas dok nas ne smoždiš. Haj vrati se na Ramajanu ziv bio.
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#35812 Re: Zeničani
Ma hajde, brzo ce izbori proci, samo godina dana 
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#35813 Re: Zeničani
Kada smo već kod izbornih slogana, neka nam kameni kaze kako je bio slogan Pivketa i Zutog na izborima tamo nekad 2006 ili 2007...sjednes pijes kahvu, a tamo na secercicu Pise "za zivot sladji i duzi, ti nas zaokruži"

-
belfy
- Posts: 9827
- Joined: 06/08/2007 09:00
#35814 Re: Zeničani
od kako su se svi zadali u politiku i plitke strasti tema je taman postala mjerilo onoga sto se u gradu desava. ista sasvim dobro opisuje stanje. ljudi ljudima preporuce brzo konkretno rjesenje za konkretan problem, dok za sve drugo se ima pljuvanja napretek. taman kako smo i navikli...
da je barem ostalo na pomaganju...
i, onako usput, hvala vam svima na promociji svih stranaka, jer ovdje za sve ima mjesta. zdrav vam i ziv bio onaj koji vas je naucio tako da radite. da nam jos dugo pisete po forumu i ukazujete ljudima na prave puteve (ili put).
jer, znamo da vam je najbitnije da ljudima bude bolje i da se borite za njihovu dobrobit stavljajuci svoju sa strane. sva ta borba za porodicu, komsije i sugradjane se jasno ogleda u svemu sto pisete i svi su vam zahvalni na tome, siguran sam. zivi i zdravi bili...
evo nes':
https://9gag.com/gag/abryrq8
da je barem ostalo na pomaganju...
i, onako usput, hvala vam svima na promociji svih stranaka, jer ovdje za sve ima mjesta. zdrav vam i ziv bio onaj koji vas je naucio tako da radite. da nam jos dugo pisete po forumu i ukazujete ljudima na prave puteve (ili put).
jer, znamo da vam je najbitnije da ljudima bude bolje i da se borite za njihovu dobrobit stavljajuci svoju sa strane. sva ta borba za porodicu, komsije i sugradjane se jasno ogleda u svemu sto pisete i svi su vam zahvalni na tome, siguran sam. zivi i zdravi bili...
evo nes':
https://9gag.com/gag/abryrq8
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#35815 Re: Zeničani
Nikad mi dijasporci nisu bili jasni, mjesto da se bave Merkolovkom, oni i dalje o nasoj politici...mi smo se makar ostali boriti za bolje sutra.
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#35816 Re: Zeničani
Meni se ljudi kunu da jest ali ja im ne vjerujem. Daj Bože.Casual's wrote:Ovo sa filterima u Mittalu, je l' to znači kraj crvenoj prašini po Tetovu, ili je to problem na drugom odjelu?
-
smartXL
- Posts: 2082
- Joined: 06/07/2013 23:05
#35817 Re: Zeničani
Koliko znam iz aglomeracije izlazi crvena prašina, iz čeličane svjetluckasta i crna...
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#35818 Re: Zeničani
Skoro da nema evropskog grada bez ekvestrijanske statue, a tebi Zagreb isključiva asocijacija.clio_dci120 wrote:Jesi to isao na sajam knjige u Zagreb, pa se malo nafurao?ExNihilo wrote:Ništa dok se ne napravi Kulin ban na konju u strogom centru. Sa mačem, bosanskom kraljevskom heraldikom i svim.![]()
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#35819 Re: Zeničani
Tačno se zna pojavom kojih forumaša je tema otišla u kurac._BataZiv_0809 wrote:Da mi je neko rekao da ce mi faliti vremena kad je kameni bio prva violina politicke propagande na temi
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83418
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#35820 Re: Zeničani
ExNihilo wrote:Skoro da nema evropskog grada bez ekvestrijanske statue, a tebi Zagreb isključiva asocijacija.clio_dci120 wrote:
Jesi to isao na sajam knjige u Zagreb, pa se malo nafurao?![]()
Promakao mi je ovaj biser
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#35821 Re: Zeničani
Prva koja mi je pala na pamet, a i najbliza. Ko kaže da mi je to isključiva asocijacija.
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38002
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#35822 Re: Zeničani
Trebalo bi dok se filteri ne zaprljaju a bude ih trebalo mijenjat a to je vec trošak.Jimmy McNulty wrote:Meni se ljudi kunu da jest ali ja im ne vjerujem. Daj Bože.Casual's wrote:Ovo sa filterima u Mittalu, je l' to znači kraj crvenoj prašini po Tetovu, ili je to problem na drugom odjelu?
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#35823 Re: Zeničani
Vidjećemo. I aglomeracija i čeličana bi trebali da budu do kraja godine.
-
skoronikako
- Posts: 1135
- Joined: 08/10/2018 12:09
#35824 Re: Zeničani
Kada se spomene filter, neki odmah pomisle na onaj filter kao kod usisivaca. Malo je to ipak kompleksnije.
Recimo da je na Celicani najveci problem bio kako prikupiti svu prasinu.
Recimo da je na Celicani najveci problem bio kako prikupiti svu prasinu.
-
moet-perignon
- Posts: 611
- Joined: 04/02/2015 13:32
#35825 Re: Zeničani
ExNihilo wrote:clio_dci120 wrote:ExNihilo wrote:Ništa dok se ne napravi Kulin ban na konju u strogom centru. Sa mačem, bosanskom kraljevskom heraldikom i svim.
Skoro da nema evropskog grada bez ekvestrijanske statue, a tebi Zagreb isključiva asocijacija.
Kako ti zamisljas Kulina bana? Kako bi po tvojoj zamisli trebalo da statua izgleda?
Mozda je urbani mit, ali valjda su jednom imali skicu Kulina bana u Husino vrijeme. Koncept Kulina bana je bio vise slican nekom vojskovodji i barabi, i
svi u toj kliki su bili odusevljeni, odmah su htjeli da se to realizira i stavi na pred kino 29. Novembar. U jednoj 3D prezentaciji one Titove ulice su stidljivo stavili Kulina bana na konju, kopljem i sve sto s jednom bitanogom dolazi.
