I ? To bi kao moglo nju sprijeciti da govori sta misli ? Sjecam se kad je bila ona frka sa malim Antom koji se bojao da bi mu neko na istocnoj strani Mostara mogao prepoznati hrvatstvo na licu, dan ili dva poslije, Martina se sa djetetom u rukama fotografise na Starom mostu. Salje poruku. Sta mislis kako su na to gledali oni koji su Anti isprali mozak, a medju koje se Martina vratila nakon tog fotografisanja na mostu ? Ti si mozda hrabar, kao sto su mozda hrabri i ovi ostali koji komentarisu s visoka. Kod nje nema mozda.spreca wrote:Komsic joj je sef....ako nece slusati njega onda koga ce?...onje postavio a moze je i odazvati...Skijaš wrote:
Ne vjerujem da bi ona razumjela vasu diskusiju. Ta neka debata o tom hoce li uvazavati ocekivanja bilo mase, bilo Komsica, je smijesna. To je zena orkan i jedino u sto mozemo biti sigurni je da ce i reci ono sta joj je na umu.
Demokratska fronta Željko Komšić
- Skijaš
- Posts: 13882
- Joined: 15/06/2011 09:56
- Location: na terenu
#35776 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#35777 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Ja neznam za tebe jesil hrabar ili nisi ali eto ti za mene znas da jesam......ti bi trebao da Ambasadori sprovode politiku zemlje iz koje dolaze i nemogu imati svoja misljenje koje se razlikuje od stava drzave a s obzirom da smo drzava kakva jesmo onda ambasadori sprovode politiku onoga ko ih je naznacio na to mjesto ili ce biti prijevremeno smjenjeni....sto se tice nje nemam nista protiv cak mi je drago da je bas nju postavio na mjesto ambasadorice....Skijaš wrote:
I ? To bi kao moglo nju sprijeciti da govori sta misli ? Sjecam se kad je bila ona frka sa malim Antom koji se bojao da bi mu neko na istocnoj strani Mostara mogao prepoznati hrvatstvo na licu, dan ili dva poslije, Martina se sa djetetom u rukama fotografise na Starom mostu. Salje poruku. Sta mislis kako su na to gledali oni koji su Anti isprali mozak, a medju koje se Martina vratila nakon tog fotografisanja na mostu ? Ti si mozda hrabar, kao sto su mozda hrabri i ovi ostali koji komentarisu s visoka. Kod nje nema mozda.
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#35778 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
samo što mi ne pričamo o prepadanju nego o kupovini.
- bunk
- Posts: 8774
- Joined: 16/07/2016 19:58
#35779 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Dunovićeva reakcija je oštra i jasna.
- Ne razumijemo potrebu gospodina Magazinovića da dijeli savjete nama u Demokratskoj fronti u pogledu toga kako ćemo se ponašati. U trenutku kada se država Bosna i Hercegovina suočava sa najozbiljnijim sigurnosnim prijetnjama, te kada postoje ozbiljne indicije o umiješanosti obavještajnih službi u izazivanje destabilizacije BiH, iz redova SDP-a oštrica kritike se usmjerava prema DF-u i predsjedniku Komšiću. Izgleda da se u SDP-u više plaše DF-ovog učešća u vlasti nego što su zabrinuti aktivnostima koje mogu dovesti do ozbiljnog ugrožavanja države Bosne i Hercegovine. Mi u DF-u duboko smo razočarani takvim pristupom, koji možda i ponajbolje objašnjava neke od temeljnih razlika među nama. Nije nam samo jasno kako se onda isti, ili slični u Bh. bloku, mogu nadati podršci građana - kazao je Dunović.
-
kluz franjo
- Posts: 6362
- Joined: 26/06/2009 01:37
#35780 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Ako je tačno da Bakir i Željko čekaju Čovićev blagoslov, onda mi je čitavo ovo "mrcvarenje" DF-a malo jasnije.Vidal89 wrote:Ceka se blagoslov HDZa koji ne moze smisliti DF, zato su danas postavili uslove a to su opet min financija i min pravde. Ako to dobiju onda HDZ nema nista protiv DF u koaliciji.kluz franjo wrote:Sasvim je legitimno da se politički stavovi i argumentacija stranačkih vrhova SDA i DF poklapaju skoro u potpunosti.
Samim tim je sasvim razumljivo i legitimno da i članstvo, simpatizeri i glasači ove dvije stranke uglavnom zajednički podržavaju te političke stavove i argumentaciju.
Neko se može sa tim slagati ili ne slagati, ali tu po meni nema ništa sporno.
Meni je samo nejasno, zašto se još ne ulazi u to savezništvo?
Pa da onda zajedničkim snagama krenu u realizaciju političke agende o kojoj postoji toliko međusobne saglasnosti.
Evo već pet mjeseci od izbora.
Vrh DF-a je više puta javno stao iza stajališta SDA, a kontinuinirano kritikovao stajališta SDP-a i NS-a.
A još uvijek su (valjda) sa SDP-om i NS-om, a nisu (valjda) sa SDA.
Ili je vrh političke mudrosti:
"Predsjedništvo DF-a 5 mjeseci poslije izbora zaključilo da radna grupa treba da izradi zaključke!"
Šta se čeka? U čemE je problem?
Hvala
- bunk
- Posts: 8774
- Joined: 16/07/2016 19:58
#35781 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Klasicni spin.
-
kluz franjo
- Posts: 6362
- Joined: 26/06/2009 01:37
#35782 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Ako je netačna špekulacija ili klasični spin, onda i dalje ostaje nejasno zašto DF još uvijek čeka.
U čemE je problem?
U čemE je problem?
- bunk
- Posts: 8774
- Joined: 16/07/2016 19:58
#35783 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Pitanje svih pitanja je ko je pokrenuo ideju nazvanu BH blok i zasto.
Kad to ispliva sve ostalo sto komentarisemo bice razjasnjeno.
Kao i svako i ja imam teoriju ..
Kad to ispliva sve ostalo sto komentarisemo bice razjasnjeno.
Kao i svako i ja imam teoriju ..
-
izvrsni direktor
- Posts: 14737
- Joined: 20/12/2018 16:11
- Vozim: Premium
#35784 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Pa to vec svako zna. Pedja je srpski trojanski konj, ubacen kako bi rasturio bosnjacko biracko tijelo. S pala dosao.bunk wrote:Pitanje svih pitanja je ko je pokrenuo ideju nazvanu BH blok i zasto.
Kad to ispliva sve ostalo sto komentarisemo bice razjasnjeno.
Kao i svako i ja imam teoriju ..
Jel tako bakiroljubac
-
criticos
- Posts: 646
- Joined: 15/01/2018 16:00
#35785 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Tko ne zna, DF je pri kraju popune dogovorenih pripadajućih ministarstava i institucija na državnoj i federalnoj razini. Kada završe, objaviće da idu spašavati državu a samo čekaju prigodan moment.
- bunk
- Posts: 8774
- Joined: 16/07/2016 19:58
#35786 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Sta je ovo u pm , padobranski ulet ko 44-te na Drvarizvrsni direktor wrote:Pa to vec svako zna. Pedja je srpski trojanski konj, ubacen kako bi rasturio bosnjacko biracko tijelo. S pala dosao.bunk wrote:Pitanje svih pitanja je ko je pokrenuo ideju nazvanu BH blok i zasto.
Kad to ispliva sve ostalo sto komentarisemo bice razjasnjeno.
Kao i svako i ja imam teoriju ..
Jel tako bakiroljubac
- Roccohljup
- Posts: 6995
- Joined: 19/02/2014 18:04
#35787 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
kako ono kazu za one sto rade istu glupost kao prije a ocekuju drugi rezultat.....criticos wrote:Tko ne zna, DF je pri kraju popune dogovorenih pripadajućih ministarstava i institucija na državnoj i federalnoj razini. Kada završe, objaviće da idu spašavati državu a samo čekaju prigodan moment.
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#35788 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
ne očekuju oni drugi rezultat nego uhljebljenje i pinku. za one koji odlučuju to je ustvari isti rezultat...
-
izvrsni direktor
- Posts: 14737
- Joined: 20/12/2018 16:11
- Vozim: Premium
#35789 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Da ocekuju drugaciji rezultat ne bi ni usli sa sda u koaliciju.Roccohljup wrote:kako ono kazu za one sto rade istu glupost kao prije a ocekuju drugi rezultat.....criticos wrote:Tko ne zna, DF je pri kraju popune dogovorenih pripadajućih ministarstava i institucija na državnoj i federalnoj razini. Kada završe, objaviće da idu spašavati državu a samo čekaju prigodan moment.![]()
![]()
Uhljebljenje, kradja novca, namjesteni tendwri, udio u kriminalu...do novih izbora. A onda ce opet se nadati da ce il oni il sda opet dobro proci, ponovo u koaliciju gdje se moze...
- nemampojma0
- Posts: 1913
- Joined: 27/11/2013 19:57
- Location: Bosna ponosna
#35790 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Razumijem da se ovdje stvari uglavnom posmatraju navijacki, al majku mu ima li igdje ikakva granica ili dodirna tacka svih bosanski orijentisanih partija odnosno nas koji smo glasali za te partije? Je li Izborni zakon ili ulazak u NATO od strateskog interesa svih nas koji smo za ocuvanje BiH?
Ako neko ne vidi ili namjerno zmiri na neke stvari, sto se ostali povode za tim i papagajski ponavljaju neke izmisljene price?
Ovi politicki kepeci iz Sdp, masici, cengici, magazinovici, puni egoizma i samodovoljnosti mogu uticati na misljenje samo onih najzagrizenijih navijaca kojima je uprostavanje politickih odnosa i podijela na crno-bijelo jedini nacin na koji "shvataju" politiku i drzavu.
Oni opasniji po drzavu iz Sbb/Pda i NS mogu kreirati misljenje samo uskog kruga istih takvih.
Ali sta je s ostalim, jel imate snage suocit se sa stvarnoscu i ozbiljnoscu situacije u kojoj smo se nasli, jel mozete izaci iz sablona i razmisliti? Pustite vise stranke, one su samo instrument, vazna je drzava. Vidite da se pravi nova diferencijacija po tome ko je spreman da se suprotstavi realnim opasnostima po drzavu i po tome ko ne vidi ili namjerno podrzava tu opasnost.
Ulazak DF u vlast i pravljenje strateske saradnje sa Sda po pitanju Izbornog zakona i NATO puta je dovoljno samo po sebi, taman da sve ostalo zanemarimo. A itekako ima jos mnogo pitanja i podrucja na kojim se mora imati stabilan plan i realizacija istog.
Jedina normalna ideologija u ovakvim okolnostima je BiH, sve drugo je sporedne naravi.
Ako neko ne vidi ili namjerno zmiri na neke stvari, sto se ostali povode za tim i papagajski ponavljaju neke izmisljene price?
Ovi politicki kepeci iz Sdp, masici, cengici, magazinovici, puni egoizma i samodovoljnosti mogu uticati na misljenje samo onih najzagrizenijih navijaca kojima je uprostavanje politickih odnosa i podijela na crno-bijelo jedini nacin na koji "shvataju" politiku i drzavu.
Oni opasniji po drzavu iz Sbb/Pda i NS mogu kreirati misljenje samo uskog kruga istih takvih.
Ali sta je s ostalim, jel imate snage suocit se sa stvarnoscu i ozbiljnoscu situacije u kojoj smo se nasli, jel mozete izaci iz sablona i razmisliti? Pustite vise stranke, one su samo instrument, vazna je drzava. Vidite da se pravi nova diferencijacija po tome ko je spreman da se suprotstavi realnim opasnostima po drzavu i po tome ko ne vidi ili namjerno podrzava tu opasnost.
Ulazak DF u vlast i pravljenje strateske saradnje sa Sda po pitanju Izbornog zakona i NATO puta je dovoljno samo po sebi, taman da sve ostalo zanemarimo. A itekako ima jos mnogo pitanja i podrucja na kojim se mora imati stabilan plan i realizacija istog.
Jedina normalna ideologija u ovakvim okolnostima je BiH, sve drugo je sporedne naravi.
- Roccohljup
- Posts: 6995
- Joined: 19/02/2014 18:04
#35791 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
jarane, gledajuci dosadašnje predstave (od rata pa naovamo) jedina zajednička tačka im je fotelja, tj. želja za istom.......nemampojma0 wrote:Razumijem da se ovdje stvari uglavnom posmatraju navijacki, al majku mu ima li igdje ikakva granica ili dodirna tacka svih bosanski orijentisanih partija odnosno nas koji smo glasali za te partije? Je li Izborni zakon ili ulazak u NATO od strateskog interesa svih nas koji smo za ocuvanje BiH?
Ako neko ne vidi ili namjerno zmiri na neke stvari, sto se ostali povode za tim i papagajski ponavljaju neke izmisljene price?
Ovi politicki kepeci iz Sdp, masici, cengici, magazinovici, puni egoizma i samodovoljnosti mogu uticati na misljenje samo onih najzagrizenijih navijaca kojima je uprostavanje politickih odnosa i podijela na crno-bijelo jedini nacin na koji "shvataju" politiku i drzavu.
Oni opasniji po drzavu iz Sbb/Pda i NS mogu kreirati misljenje samo uskog kruga istih takvih.
Ali sta je s ostalim, jel imate snage suocit se sa stvarnoscu i ozbiljnoscu situacije u kojoj smo se nasli, jel mozete izaci iz sablona i razmisliti? Pustite vise stranke, one su samo instrument, vazna je drzava. Vidite da se pravi nova diferencijacija po tome ko je spreman da se suprotstavi realnim opasnostima po drzavu i po tome ko ne vidi ili namjerno podrzava tu opasnost.
Ulazak DF u vlast i pravljenje strateske saradnje sa Sda po pitanju Izbornog zakona i NATO puta je dovoljno samo po sebi, taman da sve ostalo zanemarimo. A itekako ima jos mnogo pitanja i podrucja na kojim se mora imati stabilan plan i realizacija istog.
Jedina normalna ideologija u ovakvim okolnostima je BiH, sve drugo je sporedne naravi.
- drug_profi
- Posts: 65420
- Joined: 16/07/2012 16:00
#35792 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Ako se mozda desi da sljedece izbore SDA bude jos losija, treba imati u vidu da se vlast koja bude formirana od sdrugih stanaka ne pravi sa strankama koje sada budu usle u vlast sa SDA.izvrsni direktor wrote:Da ocekuju drugaciji rezultat ne bi ni usli sa sda u koaliciju.Roccohljup wrote:kako ono kazu za one sto rade istu glupost kao prije a ocekuju drugi rezultat.....criticos wrote:Tko ne zna, DF je pri kraju popune dogovorenih pripadajućih ministarstava i institucija na državnoj i federalnoj razini. Kada završe, objaviće da idu spašavati državu a samo čekaju prigodan moment.![]()
![]()
Uhljebljenje, kradja novca, namjesteni tendwri, udio u kriminalu...do novih izbora. A onda ce opet se nadati da ce il oni il sda opet dobro proci, ponovo u koaliciju gdje se moze...
Sasvim jasno je da im je jedini cilj fotelja, guzovača i talovi.
- drug_profi
- Posts: 65420
- Joined: 16/07/2012 16:00
#35793 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Jadan ne bio kad ces shvatiti kako funkcionise zakonodavna vlast?nemampojma0 wrote:Razumijem da se ovdje stvari uglavnom posmatraju navijacki, al majku mu ima li igdje ikakva granica ili dodirna tacka svih bosanski orijentisanih partija odnosno nas koji smo glasali za te partije? Je li Izborni zakon ili ulazak u NATO od strateskog interesa svih nas koji smo za ocuvanje BiH?
Ako neko ne vidi ili namjerno zmiri na neke stvari, sto se ostali povode za tim i papagajski ponavljaju neke izmisljene price?
Ovi politicki kepeci iz Sdp, masici, cengici, magazinovici, puni egoizma i samodovoljnosti mogu uticati na misljenje samo onih najzagrizenijih navijaca kojima je uprostavanje politickih odnosa i podijela na crno-bijelo jedini nacin na koji "shvataju" politiku i drzavu.
Oni opasniji po drzavu iz Sbb/Pda i NS mogu kreirati misljenje samo uskog kruga istih takvih.
Ali sta je s ostalim, jel imate snage suocit se sa stvarnoscu i ozbiljnoscu situacije u kojoj smo se nasli, jel mozete izaci iz sablona i razmisliti? Pustite vise stranke, one su samo instrument, vazna je drzava. Vidite da se pravi nova diferencijacija po tome ko je spreman da se suprotstavi realnim opasnostima po drzavu i po tome ko ne vidi ili namjerno podrzava tu opasnost.
Ulazak DF u vlast i pravljenje strateske saradnje sa Sda po pitanju Izbornog zakona i NATO puta je dovoljno samo po sebi, taman da sve ostalo zanemarimo. A itekako ima jos mnogo pitanja i podrucja na kojim se mora imati stabilan plan i realizacija istog.
Jedina normalna ideologija u ovakvim okolnostima je BiH, sve drugo je sporedne naravi.
Nema nikakve veze sa tim sto si nabrojao ko je sve zgrabio fotelju.
Zakoni se donose u parlamentu. Tamo se i popravljaju, koriguju, dopisuju i brisu.
Tamo se odlucuje.
Vlada i ministarstva su samo operativni/izvrsni organ koji provodi volju parlamenta, tj. mogu raditi samo ono sto je parlament odobrio.
Tako da nikakve veze nema ko je zgrabio koje ministarstvo u vladi.
Svaki probosanski, prodrzavni prijedlog ili akt ce uvijek biti podrzan u parlamentu glasovima BH bloka.
Za razliku od SDA koja nece da podrzi probosanskog kandidata za DN jer nije u koaliciji sa njima. Radije ce pogurati SNSD i HDZ prijedloge.
Gdje su domovi naroda postali mjesto gdje su i HDZ i SNSD suvereni kontrolori veta na sve sto ide u korist BH.
I ko je to omogućio?
Pa koliko tupavi vi morate biti da stalno ponavljate jednu te istu glupost da je koalicija sa SDA kljucna za spas drzave?!
Ali hajte shvatite da tu glupost mozete samo djeci i neobrazovanima podmetati.
Uostalom ti si sebe obiljezio samim svojim nickom, a dokazujes se sa svakim svojim postom.
-
saale
- Posts: 1440
- Joined: 08/07/2008 13:39
#35794 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
U te fotelje neko mora zasjest, smješsn argument, da nije te iste "djavolje SDA", OPET BI TI ZASJELI SNSD I HDZ!!! Jel moguće da neki ljudi još nisu svjesni političke stvarnosti,Roccohljup wrote:jarane, gledajuci dosadašnje predstave (od rata pa naovamo) jedina zajednička tačka im je fotelja, tj. želja za istom.......nemampojma0 wrote:Razumijem da se ovdje stvari uglavnom posmatraju navijacki, al majku mu ima li igdje ikakva granica ili dodirna tacka svih bosanski orijentisanih partija odnosno nas koji smo glasali za te partije? Je li Izborni zakon ili ulazak u NATO od strateskog interesa svih nas koji smo za ocuvanje BiH?
Ako neko ne vidi ili namjerno zmiri na neke stvari, sto se ostali povode za tim i papagajski ponavljaju neke izmisljene price?
Ovi politicki kepeci iz Sdp, masici, cengici, magazinovici, puni egoizma i samodovoljnosti mogu uticati na misljenje samo onih najzagrizenijih navijaca kojima je uprostavanje politickih odnosa i podijela na crno-bijelo jedini nacin na koji "shvataju" politiku i drzavu.
Oni opasniji po drzavu iz Sbb/Pda i NS mogu kreirati misljenje samo uskog kruga istih takvih.
Ali sta je s ostalim, jel imate snage suocit se sa stvarnoscu i ozbiljnoscu situacije u kojoj smo se nasli, jel mozete izaci iz sablona i razmisliti? Pustite vise stranke, one su samo instrument, vazna je drzava. Vidite da se pravi nova diferencijacija po tome ko je spreman da se suprotstavi realnim opasnostima po drzavu i po tome ko ne vidi ili namjerno podrzava tu opasnost.
Ulazak DF u vlast i pravljenje strateske saradnje sa Sda po pitanju Izbornog zakona i NATO puta je dovoljno samo po sebi, taman da sve ostalo zanemarimo. A itekako ima jos mnogo pitanja i podrucja na kojim se mora imati stabilan plan i realizacija istog.
Jedina normalna ideologija u ovakvim okolnostima je BiH, sve drugo je sporedne naravi.![]()
![]()
- Roccohljup
- Posts: 6995
- Joined: 19/02/2014 18:04
#35795 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Koje stvarnosti? zar nije stvarnost i realnost da su i jedni i drugi (i desni i lijevi, i nacionalisti i komunjare, i papci i građani, itd.) na sve spremni samo da uđu u vlast i stave šape na budžete i JP, to jest da zasjednu u te fotelje? Da redovno popljuju i zaborave sva obećanja o brizi za narod, državu, sa kim hoće a sa kim neće u vlast, itd.?
- nemampojma0
- Posts: 1913
- Joined: 27/11/2013 19:57
- Location: Bosna ponosna
#35796 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Ponovo se ponasas kao ranije. Pripazi na jezicinu i kako se obracas! Rado bih saslusao uzivo da mi objasnis to i da mi kazes to sto pises, ali ti nemas petlje za to. Nemoj da se desi da te moram traziti, posljednji put sam te upozorio . Nikog ne vrijedjam, iznosim svoje misljenje. A postove mozes zaobici ili diskutovati pristojno.drug_profi wrote:Jadan ne bio kad ces shvatiti kako funkcionise zakonodavna vlast?nemampojma0 wrote:Razumijem da se ovdje stvari uglavnom posmatraju navijacki, al majku mu ima li igdje ikakva granica ili dodirna tacka svih bosanski orijentisanih partija odnosno nas koji smo glasali za te partije? Je li Izborni zakon ili ulazak u NATO od strateskog interesa svih nas koji smo za ocuvanje BiH?
Ako neko ne vidi ili namjerno zmiri na neke stvari, sto se ostali povode za tim i papagajski ponavljaju neke izmisljene price?
Ovi politicki kepeci iz Sdp, masici, cengici, magazinovici, puni egoizma i samodovoljnosti mogu uticati na misljenje samo onih najzagrizenijih navijaca kojima je uprostavanje politickih odnosa i podijela na crno-bijelo jedini nacin na koji "shvataju" politiku i drzavu.
Oni opasniji po drzavu iz Sbb/Pda i NS mogu kreirati misljenje samo uskog kruga istih takvih.
Ali sta je s ostalim, jel imate snage suocit se sa stvarnoscu i ozbiljnoscu situacije u kojoj smo se nasli, jel mozete izaci iz sablona i razmisliti? Pustite vise stranke, one su samo instrument, vazna je drzava. Vidite da se pravi nova diferencijacija po tome ko je spreman da se suprotstavi realnim opasnostima po drzavu i po tome ko ne vidi ili namjerno podrzava tu opasnost.
Ulazak DF u vlast i pravljenje strateske saradnje sa Sda po pitanju Izbornog zakona i NATO puta je dovoljno samo po sebi, taman da sve ostalo zanemarimo. A itekako ima jos mnogo pitanja i podrucja na kojim se mora imati stabilan plan i realizacija istog.
Jedina normalna ideologija u ovakvim okolnostima je BiH, sve drugo je sporedne naravi.
Nema nikakve veze sa tim sto si nabrojao ko je sve zgrabio fotelju.
Zakoni se donose u parlamentu. Tamo se i popravljaju, koriguju, dopisuju i brisu.
Tamo se odlucuje.
Vlada i ministarstva su samo operativni/izvrsni organ koji provodi volju parlamenta, tj. mogu raditi samo ono sto je parlament odobrio.
Tako da nikakve veze nema ko je zgrabio koje ministarstvo u vladi.
Svaki probosanski, prodrzavni prijedlog ili akt ce uvijek biti podrzan u parlamentu glasovima BH bloka.
Za razliku od SDA koja nece da podrzi probosanskog kandidata za DN jer nije u koaliciji sa njima. Radije ce pogurati SNSD i HDZ prijedloge.
Gdje su domovi naroda postali mjesto gdje su i HDZ i SNSD suvereni kontrolori veta na sve sto ide u korist BH.
I ko je to omogućio?
Pa koliko tupavi vi morate biti da stalno ponavljate jednu te istu glupost da je koalicija sa SDA kljucna za spas drzave?!
Ali hajte shvatite da tu glupost mozete samo djeci i neobrazovanima podmetati.
Uostalom ti si sebe obiljezio samim svojim nickom, a dokazujes se sa svakim svojim postom.
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#35797 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Ovo se počelo ovdje upučivati ozbiljne prijetnje. Jeste li vi normalni... ljudi, ovo je samo vlast... pa nije milion maraka...
- nemampojma0
- Posts: 1913
- Joined: 27/11/2013 19:57
- Location: Bosna ponosna
#35798 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Druze ovo nema veze ni s vlascu ni sa strankama. Covjek je postao lican i nema mjeru. I nije mu prvi put, opominjao sam ga jednom i skrenuo mu paznju na uvrede i uvazio je. Sad je ponovo poceo, a razlog me ne zanima. Vise necu ni da trpim to, nit da upozoravam, dovoljno je bilo i jednog i drugog.kmirsad wrote:Ovo se počelo ovdje upučivati ozbiljne prijetnje. Jeste li vi normalni... ljudi, ovo je samo vlast... pa nije milion maraka...
I da, ne prijetim mu, samo bih volio da mi uzivo sve to ponovi, pa ako treba potrudicu se i da ga nadjem i da ga saslusam
-
putokaz1
- Posts: 12974
- Joined: 31/05/2014 23:56
#35800 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Hoće DF u vlast il neće....
