Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65972
- Joined: 03/08/2010 19:04
#35751 Re: Zeničani
ni u stacionaru ne radi ni jedan onkolog,logicno
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#35752 Re: Zeničani
Sta bi za Zenicatrans?
Evo, rijetkost, ali cu se sloziti sa Dofuovim potezom, i ja sam licno za prodaju i mislim da je to najbolje rjesenje.
Doduse, jesu radnici upravu kada se pozivaju na Celik i njegov reprogram (upravo zbog ovakvih situacija grad nije trebao ni Celik podrzati).
Ne kontam ih nikako, kradjom su dobrim dijelom unistili preduzece, godinama sindikat sutio dok se se dugovi gomilali i sada bi da gradjani placaju taj ceh. Sada, u vrijeme kada se i privatne prevoznicke firme nalaze pred kolapsom, te sa krajnjim naporima rjesavaju brojne probleme sa kojima se ova bransa susrece, najbolje je rjesenje prepustiti privatniku u ruke oblast javnog prevoza. Bas me zanima koliko bi potrosnja goriva bila kod privatnika u odnosu na Zenicatrans...
Jedina greska ove gradske uprave jeste nabavka onih troosovinaca, koji su skroz derentabilni, trebali su ici na opciju minibusa, kombija i slicno, za ova sela tipa Tetovo, Gradisce i sl. (koliko puta samo bus poluprazan ili prazan vozi). Nepotrebni su bili autobusi tolikih gabarita.
Ko god pruzi podrsku Zenicatransu, neprijatelj je ovoga grada...
Evo, rijetkost, ali cu se sloziti sa Dofuovim potezom, i ja sam licno za prodaju i mislim da je to najbolje rjesenje.
Doduse, jesu radnici upravu kada se pozivaju na Celik i njegov reprogram (upravo zbog ovakvih situacija grad nije trebao ni Celik podrzati).
Ne kontam ih nikako, kradjom su dobrim dijelom unistili preduzece, godinama sindikat sutio dok se se dugovi gomilali i sada bi da gradjani placaju taj ceh. Sada, u vrijeme kada se i privatne prevoznicke firme nalaze pred kolapsom, te sa krajnjim naporima rjesavaju brojne probleme sa kojima se ova bransa susrece, najbolje je rjesenje prepustiti privatniku u ruke oblast javnog prevoza. Bas me zanima koliko bi potrosnja goriva bila kod privatnika u odnosu na Zenicatrans...
Jedina greska ove gradske uprave jeste nabavka onih troosovinaca, koji su skroz derentabilni, trebali su ici na opciju minibusa, kombija i slicno, za ova sela tipa Tetovo, Gradisce i sl. (koliko puta samo bus poluprazan ili prazan vozi). Nepotrebni su bili autobusi tolikih gabarita.
Ko god pruzi podrsku Zenicatransu, neprijatelj je ovoga grada...
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#35753 Re: Zeničani
Čeliku je uzeo ono što je godinama bio izvor njihovog finansiranja (prostor ispod stadiona) i iz dijela tog prihoda placa se reprogram (ostalo ide na cvijece).
Greška ove gradske uprave je što su postavili nesposobne ljude. Izgubili Mittal i Prevent jer su im povecali cijene za 30%, a to im bile usputne linije.
Greška ove gradske uprave je što su postavili nesposobne ljude. Izgubili Mittal i Prevent jer su im povecali cijene za 30%, a to im bile usputne linije.
-
smartXL
- Posts: 2082
- Joined: 06/07/2013 23:05
#35754 Re: Zeničani
Naravno, sad se rješavaju dugovi, a dok je bilo pod upravom, gomilali su se, zar ne?Casual's wrote:Čeliku je uzeo ono što je godinama bio izvor njihovog finansiranja (prostor ispod stadiona) i iz dijela tog prihoda placa se reprogram (ostalo ide na cvijece).
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#35755 Re: Zeničani
Pa kako nije bilo love za placanje na vrijeme ako se reprogram moze isplacivat iz te cifre od poslovnih prostora? I jos navodno ostane za cvijece
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#35756 Re: Zeničani
Vjerujem zbog toga sto su blokirani racuni, i sto bi lova od kirija isla na neke druge dugove i ne bi mogla biti iskoristena za reprogram. Ovako je Grad kao garant preuzeo na sebe placanje reprograma, ali iz sredstava koje bi inace isle Celiku (a koje Celik realno ne bi ni vidio).Throttle wrote:Pa kako nije bilo love za placanje na vrijeme ako se reprogram moze isplacivat iz te cifre od poslovnih prostora? I jos navodno ostane za cvijece
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83418
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#35757 Re: Zeničani
Hoce jezik pravo. Dok je godinama ubirao prihod samostalno, nije se pekaru hljeb placao. Sad kad to neko drugi ubire, placa se, jos ostane i kusura
Kako pobogu 
A Zenicatrans hoce Celikov model, ali nece investitora. Bas bi se ljudi jebali a da im ne udje
A Zenicatrans hoce Celikov model, ali nece investitora. Bas bi se ljudi jebali a da im ne udje
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#35758 Re: Zeničani
Mislis na Celik? Cuj kako, pa lako_BataZiv_0809 wrote:Hoce jezik pravo. Dok je godinama ubirao prihod samostalno, nije se pekaru hljeb placao. Sad kad to neko drugi ubire, placa se, jos ostane i kusuraKako pobogu
![]()
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#35759 Re: Zeničani
Bozija pravda je da se ugasi Zenicatrans zbog radnika koji su ga pokrali i naplatili sve sa kamatama.
Svaki drugi autobus po gradu almijev tako da ce preuzeti sada ili za godinu samo je pitanje.
Veca je steta sto propade projekat led rasvjete da se osvijetli grad..
Svaki drugi autobus po gradu almijev tako da ce preuzeti sada ili za godinu samo je pitanje.
Veca je steta sto propade projekat led rasvjete da se osvijetli grad..
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#35760 Re: Zeničani
Racuni su blokirani zadnjih par godina a problemi su prisutni decenijama. Ako od kirija ima dovoljno da i preliva iz bokala, kako su godinama gomilani dugovi a nikog dupe nije zasvrbilo? Tu lezi problem a ne u finansiranju cvijeca i tim nekim nazovi viskovima. Prije nije bilo ni dovoljno za pokrivat osnovne obaveze a sad ima viska i opet je problemphillie wrote:Vjerujem zbog toga sto su blokirani racuni, i sto bi lova od kirija isla na neke druge dugove i ne bi mogla biti iskoristena za reprogram. Ovako je Grad kao garant preuzeo na sebe placanje reprograma, ali iz sredstava koje bi inace isle Celiku (a koje Celik realno ne bi ni vidio).Throttle wrote:Pa kako nije bilo love za placanje na vrijeme ako se reprogram moze isplacivat iz te cifre od poslovnih prostora? I jos navodno ostane za cvijece
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#35761 Re: Zeničani
Sta je bilo s rasvjetom, ne upratih
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#35762 Re: Zeničani
Ode trener Celika... Da li je otjeran ili je sam otisao, nebitno... Sad ide reset na fabricke postavke 
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#35763 Re: Zeničani
Zenicatrans svakako treba prodati...da nam se svima skinu s grbace
po mogucnosti ih udati Almiju pa da grad dobije odgovarajuceg prevoznika a radnici odgovarajuceg gazdu

po mogucnosti ih udati Almiju pa da grad dobije odgovarajuceg prevoznika a radnici odgovarajuceg gazdu
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83418
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#35764 Re: Zeničani
Treba neko javiti onoj teŠanjskoj seoskoj varalici sto oplođava firme da se još nije okušao u prevozničkoj branši 
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#35765 Re: Zeničani
Ko kaze da nije. Ima svoju savremenu spediciju, uz jedan od najmodernijih logističkih centara (citaj na bosanski skladište)._BataZiv_0809 wrote:Treba neko javiti onoj teŠanjskoj seoskoj varalici sto oplođava firme da se još nije okušao u prevozničkoj branši
Prosle godine neku donaciju trebao skladištiti, pa izmedju ostalog naletih na to da imaju svoj distributivni centar, ali mogu i drugi skladištiti po potrebi.
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#35766 Re: Zeničani
Pa iz tvog pitanja sam ti se odgovor daje. Zato sto se godinama krcmilo, uz aminovanje gradskih struktura koji su postavljali na celo kluba svoj ljude.Throttle wrote:Racuni su blokirani zadnjih par godina a problemi su prisutni decenijama. Ako od kirija ima dovoljno da i preliva iz bokala, kako su godinama gomilani dugovi a nikog dupe nije zasvrbilo? Tu lezi problem a ne u finansiranju cvijeca i tim nekim nazovi viskovima. Prije nije bilo ni dovoljno za pokrivat osnovne obaveze a sad ima viska i opet je problemphillie wrote:Vjerujem zbog toga sto su blokirani racuni, i sto bi lova od kirija isla na neke druge dugove i ne bi mogla biti iskoristena za reprogram. Ovako je Grad kao garant preuzeo na sebe placanje reprograma, ali iz sredstava koje bi inace isle Celiku (a koje Celik realno ne bi ni vidio).Throttle wrote:Pa kako nije bilo love za placanje na vrijeme ako se reprogram moze isplacivat iz te cifre od poslovnih prostora? I jos navodno ostane za cvijece
Al, cekaj, ti mislis da ovo sto oni uzmu od kirija moze biti za funkcionisanje kluba???? Ma kakvi lave. To ide za reprogram koji je cini mi se oko 20.000 mjesecno. Tekuci troskovi su mnogo veci.
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83418
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#35768 Re: Zeničani
Joj lave znamo i mi za carsijazenica nije to spansko selo 
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#35769 Re: Zeničani
Ja, i?
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83418
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#35770 Re: Zeničani
Nista samo nastavi, dobro je znati odakle vjetrovi pusu.
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#35771 Re: Zeničani
Oke hvala
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#35772 Re: Zeničani
Cesual je dobar momak....
Al mi nije jasno zašto si (ako si) na toj strani...stvarno ti ne treba to.
Al mi nije jasno zašto si (ako si) na toj strani...stvarno ti ne treba to.
- Ja_Ja
- Posts: 2829
- Joined: 07/03/2006 06:59
- Location: tamo daleko...
#35773 Re: Zeničani
Biti na strani bilo koga tokom ovog zaglupljivanja naroda je blasfemija epskih proporcija. Jos je malo jace od godine dana do lokalnih izbora, bilo bi fino vidjeti progresivnu stranu Zenice ako je uopste ima.
Ove fb stranice su samo odraz koliki smo mi odron od ljudi, pa se hvatamo na ove stvari, a jos gore je sto one postaju normala...standard jebo te!
Ove fb stranice su samo odraz koliki smo mi odron od ljudi, pa se hvatamo na ove stvari, a jos gore je sto one postaju normala...standard jebo te!
-
smartXL
- Posts: 2082
- Joined: 06/07/2013 23:05
#35774 Re: Zeničani
Pa on ti je jedan od admina čaršije. Pogledaj vrijeme objave tamo i ovamo, samo minutu razlike_BataZiv_0809 wrote:Joj lave znamo i mi za carsijazenica nije to spansko selo
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83418
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#35775 Re: Zeničani
Aaaaa, viđu vraga, fakatsmartXL wrote: Pa on ti je jedan od admina čaršije. Pogledaj vrijeme objave tamo i ovamo, samo minutu razlike

