Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#35751 Re: Liverpool FC
Pa vidis da odmara jesi ti ogranicen?
Nema nijednog startnog beka
Nema golmana
Nema postenog veznjaka
Kao sto rekoh razbit ce ih
Nema nijednog startnog beka
Nema golmana
Nema postenog veznjaka
Kao sto rekoh razbit ce ih
- no_sekirli
- Posts: 7003
- Joined: 02/10/2013 18:36
#35752 Re: Liverpool FC
Gerro, pristojno se ponasaj, nemoj da te prijavim.
Sram te bilo.
Ako nisu Alli, Eriksen, Son, Lucas i halfovi prvi sastav, onda stvarno... Jedino da Kane-a i Lamelu sa rehabilitacije dovede.
Sram te bilo.
Ako nisu Alli, Eriksen, Son, Lucas i halfovi prvi sastav, onda stvarno... Jedino da Kane-a i Lamelu sa rehabilitacije dovede.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43846
- Joined: 21/05/2012 22:46
#35753 Re: Liverpool FC
Ne odmara nikog već igra sa onim što ima na raspolaganju.
- SmokingMan
- Posts: 22522
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#35754 Re: Liverpool FC
jedini pomak u igri za Tott je što su do sada primili jedan gol,ali su se dobro morali konsolidovati pozadi. 
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#35755 Re: Liverpool FC
Lamela nije prva postava.no_sekirli wrote:Gerro, pristojno se ponasaj, nemoj da te prijavim.
Sram te bilo.
Ako nisu Alli, Eriksen, Son, Lucas i halfovi prvi sastav, onda stvarno... Jedino da Kane-a i Lamelu sa rehabilitacije dovede.
Nema Trippiera, Llorisa, Rosea itd
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#35756 Re: Liverpool FC
Steta, bio je City spreman danas za uzimanja.
- SmokingMan
- Posts: 22522
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#35757 Re: Liverpool FC
U Srijedu i definitvno pada odluka o prvaku.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#35758 Re: Liverpool FC
Ti si izgleda gledao neku drugu utakmicu, ovaj zadnji rat vodio sa B. Silvom i Sterlingom.Gerro wrote:Lamela nije prva postava.no_sekirli wrote:Gerro, pristojno se ponasaj, nemoj da te prijavim.
Sram te bilo.
Ako nisu Alli, Eriksen, Son, Lucas i halfovi prvi sastav, onda stvarno... Jedino da Kane-a i Lamelu sa rehabilitacije dovede.
Nema Trippiera, Llorisa, Rosea itd
- no_sekirli
- Posts: 7003
- Joined: 02/10/2013 18:36
#35759 Re: Liverpool FC
Na putu sam, pa nisam gledao tekmu. Gledam malo statistike, li-la izgleda.
Steta, idemo dalje.
Steta, idemo dalje.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43846
- Joined: 21/05/2012 22:46
#35760 Re: Liverpool FC
Ma ništa, odraditi svoje maksimalno do kraja svaku utakmicu pobijediti i ako bude, bude.
- no_sekirli
- Posts: 7003
- Joined: 02/10/2013 18:36
#35761 Re: Liverpool FC
Uzdaj se u se' i u svoje kljuseAmiĐa_Idriz wrote:Ma ništa, odraditi svoje maksimalno do kraja svaku utakmicu pobijediti i ako bude, bude.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#35762 Re: Liverpool FC
pa majstore ne kazem da je igracina, nego da je prva postava ispred Ben Daviesa ok jesi skonto sad ?Tomahawk11 wrote:Ti si izgleda gledao neku drugu utakmicu, ovaj zadnji rat vodio sa B. Silvom i Sterlingom.Gerro wrote:Lamela nije prva postava.no_sekirli wrote:Gerro, pristojno se ponasaj, nemoj da te prijavim.
Sram te bilo.
Ako nisu Alli, Eriksen, Son, Lucas i halfovi prvi sastav, onda stvarno... Jedino da Kane-a i Lamelu sa rehabilitacije dovede.
Nema Trippiera, Llorisa, Rosea itd
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43846
- Joined: 21/05/2012 22:46
#35763 Re: Liverpool FC
Sutra od prve opet izgleda Hendo - Fab - Nab.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43846
- Joined: 21/05/2012 22:46
#35765 Re: Liverpool FC
Zadnji izlet u Cardiff. Čitava ta sezona u jednoj utakmici
- King_Kenny
- Posts: 4850
- Joined: 03/01/2010 10:41
#35766 Re: Liverpool FC
I dnevnik Dežulović na taj dan:
Subota, 22. ožujka
Teško da za bijeg od hrvatske stvarnosti ima boljega dana od subote, i teško da za subotu ima boljega grada od Liverpoola.
Subota je dakle poslijepodne, Liverpool igra protiv Cardiff Cityja, a pub se zove White Star – podno glasovite Mathew Street, uličice na Merseysideu u kojoj su rođeni Beatlesi: sve je ovdje isto kao prije pola stoljeća, kad su se četiri čupavca prije svirki u nedalekom Cavern Clubu sastajala za ovim šankom. S nepoznatim, bučnim ljudima nazdravljam pintom piva za svaki gol – i hvatam sam sebe u neobičnom nekom, odnekud dobro poznatom raspoloženju.
Shvatio sam nakon šestog gola: bio je to čisti, nepatvoreni život. Subota poslijepodne, vani sipi sitna kiša, prljavi je pub pun veselih ljudi, stari televizor s ilegalno priključenim bliskoistočnim sportskim kanalom, utakmica i pivo – ništa Hrvati, ništa Srbi, ništa HDZ, ništa SDP, ništa Jugoslavija, UDBA, Vukovar, ćirilica, Oluja, rat, ustaše, četnici i domaći izdajnici: samo dobri stari život.
Znao sam da ga još negdje mora biti.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43846
- Joined: 21/05/2012 22:46
#35769 Re: Liverpool FC
Nadam se da je Gini na 6 a Hendo na 8, plz.
- King_Kenny
- Posts: 4850
- Joined: 03/01/2010 10:41
#35770 Re: Liverpool FC
Fabinho odmara. Ostali na terenu. 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43846
- Joined: 21/05/2012 22:46
#35771 Re: Liverpool FC
Mi na klupi imamo samo jednog defanzivca i to u vidu Gomeza koji se tek vratio nakon teške povrede.. 
- King_Kenny
- Posts: 4850
- Joined: 03/01/2010 10:41
#35772 Re: Liverpool FC
Bilo je utakmica kad nismo imali nijednog. 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43846
- Joined: 21/05/2012 22:46
#35773 Re: Liverpool FC
Da, sjećam se i toga kad je Moreno bio na klupi... 
- no_sekirli
- Posts: 7003
- Joined: 02/10/2013 18:36
#35775 Re: Liverpool FC
Imamo li se cemu nadati, poslije danasnjeg performansa Scumsa?


