Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#35751 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

Pa vidis da odmara jesi ti ogranicen?

Nema nijednog startnog beka
Nema golmana
Nema postenog veznjaka

Kao sto rekoh razbit ce ih
User avatar
no_sekirli
Posts: 7003
Joined: 02/10/2013 18:36

#35752 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Gerro, pristojno se ponasaj, nemoj da te prijavim.
Sram te bilo.

Ako nisu Alli, Eriksen, Son, Lucas i halfovi prvi sastav, onda stvarno... Jedino da Kane-a i Lamelu sa rehabilitacije dovede.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43846
Joined: 21/05/2012 22:46

#35753 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Ne odmara nikog već igra sa onim što ima na raspolaganju.
User avatar
SmokingMan
Posts: 22522
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#35754 Re: Liverpool FC

Post by SmokingMan »

jedini pomak u igri za Tott je što su do sada primili jedan gol,ali su se dobro morali konsolidovati pozadi. :D
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#35755 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

no_sekirli wrote:Gerro, pristojno se ponasaj, nemoj da te prijavim.
Sram te bilo.

Ako nisu Alli, Eriksen, Son, Lucas i halfovi prvi sastav, onda stvarno... Jedino da Kane-a i Lamelu sa rehabilitacije dovede.
Lamela nije prva postava.

Nema Trippiera, Llorisa, Rosea itd
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#35756 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Steta, bio je City spreman danas za uzimanja.
User avatar
SmokingMan
Posts: 22522
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#35757 Re: Liverpool FC

Post by SmokingMan »

U Srijedu i definitvno pada odluka o prvaku.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#35758 Re: Liverpool FC

Post by Tomahawk11 »

Gerro wrote:
no_sekirli wrote:Gerro, pristojno se ponasaj, nemoj da te prijavim.
Sram te bilo.

Ako nisu Alli, Eriksen, Son, Lucas i halfovi prvi sastav, onda stvarno... Jedino da Kane-a i Lamelu sa rehabilitacije dovede.
Lamela nije prva postava.

Nema Trippiera, Llorisa, Rosea itd
Ti si izgleda gledao neku drugu utakmicu, ovaj zadnji rat vodio sa B. Silvom i Sterlingom.
User avatar
no_sekirli
Posts: 7003
Joined: 02/10/2013 18:36

#35759 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Na putu sam, pa nisam gledao tekmu. Gledam malo statistike, li-la izgleda.
Steta, idemo dalje.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43846
Joined: 21/05/2012 22:46

#35760 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Ma ništa, odraditi svoje maksimalno do kraja svaku utakmicu pobijediti i ako bude, bude.
User avatar
no_sekirli
Posts: 7003
Joined: 02/10/2013 18:36

#35761 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

AmiĐa_Idriz wrote:Ma ništa, odraditi svoje maksimalno do kraja svaku utakmicu pobijediti i ako bude, bude.
Uzdaj se u se' i u svoje kljuse :thumbup:
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#35762 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

Tomahawk11 wrote:
Gerro wrote:
no_sekirli wrote:Gerro, pristojno se ponasaj, nemoj da te prijavim.
Sram te bilo.

Ako nisu Alli, Eriksen, Son, Lucas i halfovi prvi sastav, onda stvarno... Jedino da Kane-a i Lamelu sa rehabilitacije dovede.
Lamela nije prva postava.

Nema Trippiera, Llorisa, Rosea itd
Ti si izgleda gledao neku drugu utakmicu, ovaj zadnji rat vodio sa B. Silvom i Sterlingom.
pa majstore ne kazem da je igracina, nego da je prva postava ispred Ben Daviesa ok jesi skonto sad ?
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43846
Joined: 21/05/2012 22:46

#35763 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Sutra od prve opet izgleda Hendo - Fab - Nab.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43846
Joined: 21/05/2012 22:46

#35764 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Image

17:00. Jasno sve.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43846
Joined: 21/05/2012 22:46

#35765 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »



Zadnji izlet u Cardiff. Čitava ta sezona u jednoj utakmici :mrgreen: :skoljka:
User avatar
King_Kenny
Posts: 4850
Joined: 03/01/2010 10:41

#35766 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

I dnevnik Dežulović na taj dan:
Subota, 22. ožujka

Teško da za bijeg od hrvatske stvarnosti ima boljega dana od subote, i teško da za subotu ima boljega grada od Liverpoola.

Subota je dakle poslijepodne, Liverpool igra protiv Cardiff Cityja, a pub se zove White Star – podno glasovite Mathew Street, uličice na Merseysideu u kojoj su rođeni Beatlesi: sve je ovdje isto kao prije pola stoljeća, kad su se četiri čupavca prije svirki u nedalekom Cavern Clubu sastajala za ovim šankom. S nepoznatim, bučnim ljudima nazdravljam pintom piva za svaki gol – i hvatam sam sebe u neobičnom nekom, odnekud dobro poznatom raspoloženju.

Shvatio sam nakon šestog gola: bio je to čisti, nepatvoreni život. Subota poslijepodne, vani sipi sitna kiša, prljavi je pub pun veselih ljudi, stari televizor s ilegalno priključenim bliskoistočnim sportskim kanalom, utakmica i pivo – ništa Hrvati, ništa Srbi, ništa HDZ, ništa SDP, ništa Jugoslavija, UDBA, Vukovar, ćirilica, Oluja, rat, ustaše, četnici i domaći izdajnici: samo dobri stari život.

Znao sam da ga još negdje mora biti.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43846
Joined: 21/05/2012 22:46

#35767 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Image
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43846
Joined: 21/05/2012 22:46

#35768 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Image
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43846
Joined: 21/05/2012 22:46

#35769 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Nadam se da je Gini na 6 a Hendo na 8, plz.
User avatar
King_Kenny
Posts: 4850
Joined: 03/01/2010 10:41

#35770 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Fabinho odmara. Ostali na terenu. :thumbup:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43846
Joined: 21/05/2012 22:46

#35771 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Mi na klupi imamo samo jednog defanzivca i to u vidu Gomeza koji se tek vratio nakon teške povrede.. :D
User avatar
King_Kenny
Posts: 4850
Joined: 03/01/2010 10:41

#35772 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Bilo je utakmica kad nismo imali nijednog. :mrgreen:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43846
Joined: 21/05/2012 22:46

#35773 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Da, sjećam se i toga kad je Moreno bio na klupi... :D
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43846
Joined: 21/05/2012 22:46

#35774 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Idemo :bih: :izet:
User avatar
no_sekirli
Posts: 7003
Joined: 02/10/2013 18:36

#35775 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Imamo li se cemu nadati, poslije danasnjeg performansa Scumsa?
:run:
Post Reply