FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
TheMule
Posts: 4046
Joined: 04/05/2009 03:34

#3576 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by TheMule »

Senad je legenda Sarajeva i veliki patriota
User avatar
hrastov žižak
Posts: 4942
Joined: 31/07/2012 02:00

#3577 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by hrastov žižak »

naravno da smo jadno društvo kad nam se "patriotizam" smatra za neke od najboljih ljudskih osobina.
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#3578 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by madner »

Patriotizam je u svakom drustvu koje je pravazislo feudalizam jedna od najboljih osobina.
theTruePath
Posts: 8483
Joined: 26/12/2009 15:23

#3579 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by theTruePath »

TheMule wrote:Senad je legenda Sarajeva i veliki patriota
vidis kako sandze valjaju inace :D
User avatar
Better Man
Posts: 18741
Joined: 01/10/2006 20:10

#3580 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Better Man »

luckylaka wrote:
Država wrote:Senad Hadžifejzović je megafon SDA. SDA je za njega tražila od Razvojne Banke na čijem čelu je Ramiz Džaferović kredit od 10 miliona KM i dotični to nije odobrio. Od tada na FACE TV-u možeš čuti samo najgore stvari o Džaferoviću. DakleN, Senad će u narednih godinu dana na svaki način pljuvati po SDP-u i hvaliti SDA, a krajnji cilj je kredit od 10 miliona KM za FACE TV.


Jednostavo brate... :sax:
De nas malo prosvijetli da i mi skontamo.Kakva je veza Senad-Sda-R.Dz.-Sdp ili se Dzafer javio direktno da objasni :D Inace nisam primjetio da Senad nesto plaho gotivi sda niti da pljuje sdp

Da je ovo pravna država, Ramiz Džaferović bi davnih dana završio na dugogodišnjoj robiji zajedno sa onim koji su ga postavili na poziciju direktora, a to je SDA sa Tihićem, na ćelu.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#3581 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Banksy »

madner wrote:Patriotizam je u svakom drustvu koje je pravazislo feudalizam jedna od najboljih osobina.
Nacionalizam je doktrina, ideologija, dogma javnog patriotizma. A patriotizam je privatni, pounutreni, intrisični nacionalizam. U tome je istost nacionalizma i patriotizma. Razlučuje ih samo forma predstavnosti, koja je ili javna ili privatna. Radi se o dva lica istog novčića. A novčićje inflatoran i devalviran i koruptivan, jer ga pokrivaju rezerve lažnog zlata pristrasnosti i mase, koje imaju prednost u odnosu na realan kvalitet i individualnu posebnost. Duh palanke sprovodi konverziju savršeno, bez ostatka. Patriotizam i nacionalizam ideološki su međuzavisni kao proizvodnja i potrošnja ekonomski, kao sadržina i tumačenje u hermeneutici, kao tekst i kontekst u čitanju, kao klasa i kultura u poretku, kao jutro i veče u danu... Podaništvo je akumulacija sredstava materijalne i mentalne prinude na služenje i pokornost zatečenom poretku. Patriotizam je najefikasniji i najobuhvatniji oblik podaništva prema poretku nacionalizma. I obrnuto: nacionalizam je najefikasniji i najobuhvatniji oblik patriotizma prema podaništvu.Tako je nacionalizam opravdan patriotizmom...
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#3582 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ladyblue18 »

Erzsebet wrote:Otkako je Katarina banovana, niko više ne hvali Senada. To dovoljno govori koliko je čovjek kvalitetan, ima jednu zaposlenu osobu da ga brani po internetu, dok većina ljudi o njemu misli najgore :D.
Kao sto ti rece laka, ne prozivaj ljude koji nisu u mogucnosti da ti odgovore.
I prestani sa pricom zbog koje si vec bivao banovan i zbog koje su i nekidan pali banovi na temi, narocito prestani sa uplitanjem politike i to sam striktno gore naglasila koliko god se ti pravio da to ne vidis.
Ako na ovoj temi nemas reci sta osim stvari koje konstantno pises ja cu ti onda preporuciti da ne pises nikako jer ocigledno ti ne odgovara.
Erzsebet wrote:
I mene su prozivali dok sam bio banovan, čak su umišljali da sam se ponovo registrovao, a to nikad nisam uradio...
Ma jok gdje bi ti.
User avatar
Erzsebet
Posts: 2157
Joined: 04/02/2009 18:31
Location: Amsterdam

#3583 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Erzsebet »

ladyblue18 wrote:
Erzsebet wrote:Otkako je Katarina banovana, niko više ne hvali Senada. To dovoljno govori koliko je čovjek kvalitetan, ima jednu zaposlenu osobu da ga brani po internetu, dok većina ljudi o njemu misli najgore :D.
Kao sto ti rece laka, ne prozivaj ljude koji nisu u mogucnosti da ti odgovore.
I prestani sa pricom zbog koje si vec bivao banovan i zbog koje su i nekidan pali banovi na temi, narocito prestani sa uplitanjem politike i to sam striktno gore naglasila koliko god se ti pravio da to ne vidis.
Ako na ovoj temi nemas reci sta osim stvari koje konstantno pises ja cu ti onda preporuciti da ne pises nikako jer ocigledno ti ne odgovara.
Erzsebet wrote:
I mene su prozivali dok sam bio banovan, čak su umišljali da sam se ponovo registrovao, a to nikad nisam uradio...
Ma jok gdje bi ti.
Ako misliš da novinarstvo ide bez politike, onda zaista ne znaš ništa ni o jednom ni o drugom. Okej, neću više ništa pisati na temi, hvalite Senada koliko god želite, svakako je on završio s popularnošću nakon utakmice u Litvaniji, i zadugo neće nazad. Ima ovih nekoliko likova što svršavaju na njega, ostali svakako gledaju druge TV kuće.
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#3584 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ladyblue18 »

Onda ne mogu da se nacudim cinjenici da po temama drugih televizija koje gledas ne pises, a politiku jos manje da spominjes na tim istim temama. :)
Ali vazno je da ovu televiziju ne pratis.
Srebrni
Posts: 265
Joined: 07/08/2012 20:02

#3585 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Srebrni »

ladyblue18 wrote:Onda ne mogu da se nacudim cinjenici da po temama drugih televizija koje gledas ne pises, a politiku jos manje da spominjes na tim istim temama. :)
Ali vazno je da ovu televiziju ne pratis.
I savršeno zna programsku šemu... da nije neki nezadovoljni bivši (ili sadašnji) radnik?! :)
User avatar
Erzsebet
Posts: 2157
Joined: 04/02/2009 18:31
Location: Amsterdam

#3586 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Erzsebet »

Srebrni wrote:
ladyblue18 wrote:Onda ne mogu da se nacudim cinjenici da po temama drugih televizija koje gledas ne pises, a politiku jos manje da spominjes na tim istim temama. :)
Ali vazno je da ovu televiziju ne pratis.
I savršeno zna programsku šemu... da nije neki nezadovoljni bivši (ili sadašnji) radnik?! :)
A gdje si ti to zaključio da ja savršeno znam programsku šemu? Kao što vidiš, uopšte ne živim u Sarajevu, pa i ne mogu biti bivši radnik te smećarske firme.
User avatar
luckylaka
Posts: 26228
Joined: 15/01/2010 06:28

#3587 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by luckylaka »

Senad je danas jos jednom dokazao zasto je najbolji u BiH i medju najboljima u regionu.Svaka cast Senadu za dovodjenje Gligorica u studio.Pun pogodak :thumbup:
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#3588 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by karanana »

spominjo je neke politicke i medijske napade na njega. na sta je mislio? jel na ovu temu?
User avatar
luckylaka
Posts: 26228
Joined: 15/01/2010 06:28

#3589 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by luckylaka »

karanana wrote:spominjo je neke politicke i medijske napade na njega. na sta je mislio? jel na ovu temu?
nesto kao neke politicke stranke okomile se na njega pa ce sledeci put o tome ako nastave vrsiti pritisak
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#3590 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by StupskaBitanga »

FaceTV poziva BHRT da zajedno rade SP u Brazilu
Slatki snovi moj Senade
User avatar
Edin H.
Posts: 53641
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#3591 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Edin H. »

karanana wrote:spominjo je neke politicke i medijske napade na njega. na sta je mislio? jel na ovu temu?
Jeste :D
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#3592 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by StupskaBitanga »

Čita se čita :D
User avatar
Lakat Jebić
Posts: 8040
Joined: 10/06/2008 15:47

#3593 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Lakat Jebić »

od danas na telemahu nemam face, jel do mene ili su ga ukinuli?
User avatar
Sabirni centar
Posts: 1522
Joined: 23/06/2012 16:02

#3594 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Sabirni centar »

Edin H. wrote:
karanana wrote:spominjo je neke politicke i medijske napade na njega. na sta je mislio? jel na ovu temu?
Jeste :D
Jeste, poručio onima što ga mrze i televiziju mu, da mogu samo da mu pljunu pod prozor. :izet: :D
User avatar
Better Man
Posts: 18741
Joined: 01/10/2006 20:10

#3595 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Better Man »

Lakat Jebić wrote:od danas na telemahu nemam face, jel do mene ili su ga ukinuli?
Evo provjerih i ima ga normalno na Telemachu.
User avatar
Edin H.
Posts: 53641
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#3596 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Edin H. »

Sabirni centar wrote:
Edin H. wrote:
karanana wrote:spominjo je neke politicke i medijske napade na njega. na sta je mislio? jel na ovu temu?
Jeste :D
Jeste, poručio onima što ga mrze i televiziju mu, da mogu samo da mu pljunu pod prozor. :izet: :D
Erzebet nije ocekivao ovakav Senadov (klizeci) udarac :D
Srebrni
Posts: 265
Joined: 07/08/2012 20:02

#3597 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Srebrni »

Erzsebet wrote:
Srebrni wrote:
ladyblue18 wrote:Onda ne mogu da se nacudim cinjenici da po temama drugih televizija koje gledas ne pises, a politiku jos manje da spominjes na tim istim temama. :)
Ali vazno je da ovu televiziju ne pratis.
I savršeno zna programsku šemu... da nije neki nezadovoljni bivši (ili sadašnji) radnik?! :)
A gdje si ti to zaključio da ja savršeno znam programsku šemu? Kao što vidiš, uopšte ne živim u Sarajevu, pa i ne mogu biti bivši radnik te smećarske firme.
Zaključio sam po tome što pljuješ ne samo po Senadu, već i po svim ljudima i emisijama te televizije. To dokazuje znanje programa. A za ovo drugo - šta ti znaš kakav je Senad? Šta bilo ko od nas zna? Naročito ako nisi u Sarajevu, ili BiH..
udrch
Posts: 8472
Joined: 14/10/2008 10:08

#3598 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by udrch »

da bi vaše mišljenje o ovom pitanju bilo ispravno morate razdvojiti Senada kao profesionalnog novinara i Senada kao čovjeka..
iako se ne slažem sa erszebetom skoro ni u čemu, osim kad je podrška Hofenhajmu bila u pitanju, on je u pravu kada kritikuje Senada kao čovjeka..samo što on sve to subjektivno doživljava, pa nipodaštava i njegovu novinarsku vrijednost..
kada bih želio da se bavim novinarstvom, bez ikakvog ustručavanja bih radio za ovog čovjeka džaba 6 mjeseci..
ali više od toga bi bilo kontraproduktivno i drugih 6 mjeseci ne bih radio ni za kakvu platu..
User avatar
Edin H.
Posts: 53641
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#3599 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Edin H. »

Dobar interview sa Brankom Lustigom.
User avatar
luckylaka
Posts: 26228
Joined: 15/01/2010 06:28

#3600 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by luckylaka »

Edin H. wrote:Dobar interview sa Brankom Lustigom.
Dobar vala i onaj u B.Luci sa Covom.Dobro su medzeda pricepili i juce i danas.Senad to smisljeno radi. :thumbup:
Locked