Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...
Moderators: Charuga , Tomahawk11
groove
Posts: 4644 Joined: 13/10/2007 08:18
Post
by groove » 20/06/2016 18:37
paco ostaje u la ligi
nadao sam se da ce preuzeti malo jaci klub kao sevilla ili valencia.
njegov fudbal ima potencijala za vrh lige.
Tito_i_Partija
Posts: 12402 Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu
Post
by Tito_i_Partija » 20/06/2016 18:52
LSD wrote: Ma zezam se kume
Gajtan svileni ce ispasti flopina u Atleticu, to je valjda svima jasno ko dan.
Da budemo fer, vecina napadaca u Atleticu su flopine u zadnje vrijeme. Sto znaci da mozda nije samo problem u napadacima.
Al' zato ako si mesar po struci, sve su prilike da ces imat' jako uspjesnu karijeru u Atleticu.
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749 Joined: 14/08/2009 14:51
Post
by Tomahawk11 » 20/06/2016 21:11
Gledam onaj video sa SP u Francuskoj Argentina-Engleska, kakav je lopinas bio Cholo
Prvo se baci za penal, ludilo
a onda izvuce crveni za Beckhama
studeni76
Posts: 6781 Joined: 03/06/2009 14:12
Post
by studeni76 » 20/06/2016 21:35
groove wrote:
paco ostaje u la ligi
nadao sam se da ce preuzeti malo jaci klub kao sevilla ili valencia.
njegov fudbal ima potencijala za vrh lige.
Znaci ispadaju ovi slijedece sezone. jedini trener u ligi koji posalje momke na teren da igraju lopte, znaci nista taktika ovo-ono. i vecinom dobije po usima, al eto ljudi vole kamikaze
groove
Posts: 4644 Joined: 13/10/2007 08:18
Post
by groove » 20/06/2016 22:09
prognoza ti je vic, covjek je rayo drzao tri sezone u 1. ligi.
njegov fudbal ima i taktiku i smisao, potrudi se u narednoj sezoni da to prepoznas.
Šveđanin
Posts: 5649 Joined: 13/06/2013 00:19
Post
by Šveđanin » 12/08/2016 13:33
Od ove sezone spanska liga pocinje kaznjavati klubove koji na tribini stadiona okrenutoj prema kameri imaju manje od 75% gledalaca.
Sto se posjete tice: 2 giganta, solidni Atletico, Valensija i Bilbao, dobri Sevilja i Betis i onda nastaje rascjep.....
Romanista 101%
Posts: 8479 Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:
Post
by Romanista 101% » 18/08/2016 23:22
Šveđanin wrote: Od ove sezone spanska liga pocinje kaznjavati klubove koji na tribini stadiona okrenutoj prema kameri imaju manje od 75% gledalaca.
Sto se posjete tice: 2 giganta, solidni Atletico, Valensija i Bilbao, dobri Sevilja i Betis i onda nastaje rascjep.....
jel ovo stvarno ili neka zajebancija?
Romanista 101%
Posts: 8479 Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:
Post
by Romanista 101% » 20/08/2016 23:53
kakvi su ovo rezultati, izgleda da se ne igra odbrana
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749 Joined: 14/08/2009 14:51
Post
by Tomahawk11 » 22/08/2016 21:33
Sudija kreten sto sudi Celta - Leganes...prvo ponisti cist gol, Celti (linijski reagovao nakon 10 sec, covjek dao gol, a ofsajda uopste nije bilo
), a onda ne svira cist ofsajd kod gola Leganesa
Koshpa
Posts: 4931 Joined: 20/05/2007 19:59
Location: Sarajevo
Post
by Koshpa » 22/08/2016 23:09
Kako dobra tekma Valensija - Las palmas
House
Posts: 51327 Joined: 17/03/2010 15:36
Post
by House » 22/08/2016 23:44
Koshpa wrote: Kako dobra tekma Valensija - Las palmas
2:4 strašna utakmica
supercali
Posts: 23942 Joined: 06/07/2014 12:30
Post
by supercali » 23/08/2016 10:40
Oni ove godine ko da igraju vaterpolo sve rezultati neki 6:2 4:4 4:2 i sl
omar little
Posts: 17377 Joined: 14/03/2008 21:14
Post
by omar little » 27/08/2016 20:54
razgranao se ovaj celta vigo golman, sve im poskida. modric ce ga sanjat nocas
Distortion
Posts: 3208 Joined: 08/09/2007 19:56
Post
by Distortion » 27/08/2016 22:24
Jest se razgranao al pokloni dva gola Realu greskama pri ispucavanju lopte
lik tri put izbija loptu direktno u noge protivnickog igraca...
Reklo bi se pokloni Celta pobjedu Realu a imali su kljucnu kontru na 1:1 al nisu znali...
omar little
Posts: 17377 Joined: 14/03/2008 21:14
Post
by omar little » 27/08/2016 22:40
u vrijeme mog pisanja nije grijesio, u drugom poluvremenu kao da stade na ludi kamen sa pocetnickim greskama.
onaj mali senegalac treba po usima dobit u svlacionici za sjebavanje onakve kontre.
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749 Joined: 14/08/2009 14:51
Post
by Tomahawk11 » 28/08/2016 08:41
Neka, pomalo, tek je 2 kolo, sta ste se zadali
omar little
Posts: 17377 Joined: 14/03/2008 21:14
Post
by omar little » 28/08/2016 14:30
najnormalnije komentiram utakmicu, kakvo zadavanje?
studeni76
Posts: 6781 Joined: 03/06/2009 14:12
Post
by studeni76 » 28/08/2016 15:28
Kakva je situacija u Spaniji sa naknadnim kaznjavanjem? Hoce li Oblak biti kaznjen za onaj bezobrazluk i namjerno gazenje igraca Leganesa na zemlji!?
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749 Joined: 14/08/2009 14:51
Post
by Tomahawk11 » 28/08/2016 16:24
omar little wrote: najnormalnije komentiram utakmicu, kakvo zadavanje?
Pa ti bi tukla igraca Celte koji sjeba kontru
(
mada jeste zasluzio )
tzipiripi
Posts: 2470 Joined: 25/03/2011 09:01
Post
by tzipiripi » 28/08/2016 19:02
Slabo ko komentariše da je prvi gol Reala postignut iz ofsajda