GRAS se raspada a Vlada ni mukajet

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
FOČANSKI PROPISI
Posts: 2510
Joined: 11/04/2012 09:37
Location: JELEČ-BEČ

#3576 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet

Post by FOČANSKI PROPISI »

Gras nas handri,a mi ni mukajet.
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#3577 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet

Post by Cholina_Lokica »

Svecano im jebem majku, zglob ni jedan mi ne radi dok sam dosla do posla :x
bonkla
Posts: 99
Joined: 05/05/2012 15:38

#3578 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet

Post by bonkla »

Cholina_Lokica wrote:Svecano im jebem majku, zglob ni jedan mi ne radi dok sam dosla do posla :x
Tipkanje mora da je bolno :D
User avatar
Truba
Posts: 93839
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#3579 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet

Post by Truba »

Pitarrr82 wrote:
micki125 wrote:Jutros gras nije vozio prema hrasnici i koloniji. tabanao sam 3,5km do ilidže iako sam platio mjesečnu kartu.
jebem im ma.mu svima.

Ne znam da je bilo gdje vozio izvan samog grada...
pretpostavljam da je tako i pitam se

kako su djeca išla u školu, radnici na posao :cry:
bonkla
Posts: 99
Joined: 05/05/2012 15:38

#3580 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet

Post by bonkla »

Black swan wrote: kako su djeca išla u školu, radnici na posao :cry:
Nikako. Ja prvi ne bi otisao pjeske u skolu po ovom minusu, eh a posao je druga prica :-)
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#3581 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet

Post by Cholina_Lokica »

bonkla wrote:
Cholina_Lokica wrote:Svecano im jebem majku, zglob ni jedan mi ne radi dok sam dosla do posla :x
Tipkanje mora da je bolno :D
Vrlo :x
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#3582 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet

Post by Nisrin »

Ja sam u SGu, padinski dio i za NE POVJEROVATI da je GRAS vozio, ali vidjet cemo dokle! Prognoziram da ce " se pokvariti kombi" do nekih 14-15h :S

Inace, jako su bezobrazni, covjek racuna na njih po ovim minusima i oni JEDNOSTAVNO ne dodju, da barem postave neku obavijest oni dispeceri da ljudi na minusima ne cekaju! Uredu kada su padavine, razumijemo svi da ne mogu ici prema brdima, ali sad kad je suho i cisto...:S
lajkujMe
Posts: 12944
Joined: 06/04/2011 17:44
Location: Na svom mocnom racunaru

#3583 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet

Post by lajkujMe »

Molim sve prisutne kad udju u tramvaj da pogledaju da li ima negdje crni zenski novcanik ima unutra vrlo vaznih dokumenata.

Nazalost prije 30 minuta ukraden od nekog starijeg lika (slika njegova takodjer pozeljna).
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#3584 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet

Post by afannedim »

Do kada neće grijanje raditi u tramvajima ko pi.a sam se smrzao.
User avatar
Skyfox
Posts: 7488
Joined: 27/09/2003 00:00
Location: Selo Strumfova

#3585 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet

Post by Skyfox »

ovo vrijeme grasovci namjerno koriste kao izgovor... :roll: tihi bojkot...
User avatar
Truba
Posts: 93839
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#3586 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet

Post by Truba »

ma ovo je atak na svačiji život ko mora dulje od 2.5 km pješačiti
User avatar
jazzer
Posts: 7535
Joined: 20/12/2004 14:44

#3587 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet

Post by jazzer »

afannedim wrote:Do kada neće grijanje raditi u tramvajima ko pi.a sam se smrzao.
Je*i ga, radi ljeti grijanje, ne moze i zimi grijati za istu cijenu mjesecne :-D
User avatar
Truba
Posts: 93839
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#3588 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet

Post by Truba »

grijanje je najmanji problem

prevoz radnika đaka i studenata je najbitniji pa makar se i smrzli
User avatar
Logovan
Posts: 102823
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3589 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet

Post by Logovan »

afannedim wrote:Do kada neće grijanje raditi u tramvajima ko pi.a sam se smrzao.
A ti bi i grijanje aa? :D Ne možeš imati i jare i pare, budi sretan što uopšte imamo kakav takav prevoz. :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
FOČANSKI PROPISI
Posts: 2510
Joined: 11/04/2012 09:37
Location: JELEČ-BEČ

#3590 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet

Post by FOČANSKI PROPISI »

Otkad makoše Bimbu sve krenu naopako.

Što rek'o moj jaran Latić Nedžad:
"UDBE nema ,a boga se ne boje "
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#3591 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet

Post by Nisrin »

Kako imamo pogan mentalitet "nek se samo ne puca" iliti u slucaju GRASa "NEK SAMO VOZE PA KAKO GOD"---dokle cemo stici sa takvim razmisljanjem! Uvijek uzimamo mrvice :S
User avatar
Truba
Posts: 93839
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#3592 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet

Post by Truba »

kakvo ba grijanje
stiskavac jače grije od klime :lol: :lol: :lol:

odron
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#3593 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet

Post by Nisrin »

micki125 wrote:
Nisrin wrote:Kako imamo pogan mentalitet "nek se samo ne puca" iliti u slucaju GRASa "NEK SAMO VOZE PA KAKO GOD"---dokle cemo stici sa takvim razmisljanjem! Uvijek uzimamo mrvice :S
uzimo ti ili ne tako ti je. jutros na -14 bio bi presretan da je naišao jedan smrdljivi autobus. žalosno ali istinito.
Znam, nazalost, i sama cesto puta 2.5km tabanam u jednom pravcu jer se "bus OPET pokvario"...ali hajde inekako doci do grada, ujutro itd, ali vracati se PJESKE navece, po minusu, mraku sa stotinama gladnih cuka svuda okolo...

Zalosno je sto mi POJEDINCI ovisimo o GRAS-u...ali nemamo izbora!
User avatar
Truba
Posts: 93839
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#3594 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet

Post by Truba »

ako nije tajna odakle tabanate i koliko vam treba
po meni sve do 3 kilometra je podnošljivo
a biciklom do 5-6
User avatar
Truba
Posts: 93839
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#3595 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet

Post by Truba »

meni je veći problem kad se uznojim od hodanja
ljeti je i malo lakše jer ujutro nije vruće i lagano se ubučeš :roll:
User avatar
Truba
Posts: 93839
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#3596 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet

Post by Truba »

ma nije to znoj od napora fizičkog
prije će biti znoj od pitanja
ko sam, gdje idem, čemu se nadam :D kako sam dospio do ovde :D i tako to
User avatar
FOČANSKI PROPISI
Posts: 2510
Joined: 11/04/2012 09:37
Location: JELEČ-BEČ

#3597 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet

Post by FOČANSKI PROPISI »

Black swan wrote:ma nije to znoj od napora fizičkog
prije će biti znoj od pitanja
ko sam, gdje idem, čemu se nadam :D kako sam dospio do ovde :D i tako to
:thumbup: :thumbup:
User avatar
Reglan
Posts: 5012
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#3598 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet

Post by Reglan »

Vozim se danas busem,guzva i kreten kad krene otvori vrata i u voznji otvorena kad stane na stanicu zatvori i tako tri stanice. :lol: :lol: :lol:

dok nije stao na jednoj stanici i zatvorio vrata a covjek mu ebo i rod i porod,kad ovaj otvori. :lol: :lol:
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#3599 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet

Post by sheilak »

jao, GRAS-a. :lol: u dobroj su formi, nema šta. ne mogu oni nas patiti, koliko mi mozemo izdrzati :wink:

ali nije mi jasno nesto. nakon one najnovije, nerealizirane, prijetnje štrajkom, kako su samo bili u stanju voziti redovno? :? bila sam iznenadjena i preplašena. :D mislim ako su vec u takvom stanju da su maltene na samrti. jesu li im obecanja novog priliva novca dala neki cudni energy boost ili šta već? :?
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#3600 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet

Post by Kinaski »

Umjesto gradjani strajkuju, strajkuju grasovci .

P.S. U cilju sprjecavanja raspada grasa , mole se borci da vrate zlatne kasike da bi mogli gorivo da tocimo...
Post Reply