GRAS se raspada a Vlada ni mukajet
- FOČANSKI PROPISI
- Posts: 2510
- Joined: 11/04/2012 09:37
- Location: JELEČ-BEČ
#3576 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet
Gras nas handri,a mi ni mukajet.
- Cholina_Lokica
- Posts: 11119
- Joined: 20/10/2008 23:16
- Location: ...
#3577 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet
Svecano im jebem majku, zglob ni jedan mi ne radi dok sam dosla do posla 
-
bonkla
- Posts: 99
- Joined: 05/05/2012 15:38
#3578 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet
Tipkanje mora da je bolnoCholina_Lokica wrote:Svecano im jebem majku, zglob ni jedan mi ne radi dok sam dosla do posla
- Truba
- Posts: 93839
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#3579 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet
pretpostavljam da je tako i pitam sePitarrr82 wrote:micki125 wrote:Jutros gras nije vozio prema hrasnici i koloniji. tabanao sam 3,5km do ilidže iako sam platio mjesečnu kartu.
jebem im ma.mu svima.
Ne znam da je bilo gdje vozio izvan samog grada...
kako su djeca išla u školu, radnici na posao
-
bonkla
- Posts: 99
- Joined: 05/05/2012 15:38
#3580 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet
Nikako. Ja prvi ne bi otisao pjeske u skolu po ovom minusu, eh a posao je druga pricaBlack swan wrote: kako su djeca išla u školu, radnici na posao
- Cholina_Lokica
- Posts: 11119
- Joined: 20/10/2008 23:16
- Location: ...
#3581 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet
Vrlobonkla wrote:Tipkanje mora da je bolnoCholina_Lokica wrote:Svecano im jebem majku, zglob ni jedan mi ne radi dok sam dosla do posla
- Nisrin
- Posts: 5495
- Joined: 26/04/2009 15:40
- Location: Bistrik, RajvoSA
#3582 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet
Ja sam u SGu, padinski dio i za NE POVJEROVATI da je GRAS vozio, ali vidjet cemo dokle! Prognoziram da ce " se pokvariti kombi" do nekih 14-15h :S
Inace, jako su bezobrazni, covjek racuna na njih po ovim minusima i oni JEDNOSTAVNO ne dodju, da barem postave neku obavijest oni dispeceri da ljudi na minusima ne cekaju! Uredu kada su padavine, razumijemo svi da ne mogu ici prema brdima, ali sad kad je suho i cisto...:S
Inace, jako su bezobrazni, covjek racuna na njih po ovim minusima i oni JEDNOSTAVNO ne dodju, da barem postave neku obavijest oni dispeceri da ljudi na minusima ne cekaju! Uredu kada su padavine, razumijemo svi da ne mogu ici prema brdima, ali sad kad je suho i cisto...:S
-
lajkujMe
- Posts: 12944
- Joined: 06/04/2011 17:44
- Location: Na svom mocnom racunaru
#3583 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet
Molim sve prisutne kad udju u tramvaj da pogledaju da li ima negdje crni zenski novcanik ima unutra vrlo vaznih dokumenata.
Nazalost prije 30 minuta ukraden od nekog starijeg lika (slika njegova takodjer pozeljna).
Nazalost prije 30 minuta ukraden od nekog starijeg lika (slika njegova takodjer pozeljna).
- afannedim
- Posts: 4228
- Joined: 25/01/2011 09:26
- Location: Bašćaršija
#3584 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet
Do kada neće grijanje raditi u tramvajima ko pi.a sam se smrzao.
- Skyfox
- Posts: 7488
- Joined: 27/09/2003 00:00
- Location: Selo Strumfova
#3585 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet
ovo vrijeme grasovci namjerno koriste kao izgovor...
tihi bojkot...
- Truba
- Posts: 93839
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#3586 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet
ma ovo je atak na svačiji život ko mora dulje od 2.5 km pješačiti
- jazzer
- Posts: 7535
- Joined: 20/12/2004 14:44
#3587 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet
Je*i ga, radi ljeti grijanje, ne moze i zimi grijati za istu cijenu mjesecneafannedim wrote:Do kada neće grijanje raditi u tramvajima ko pi.a sam se smrzao.
- Truba
- Posts: 93839
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#3588 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet
grijanje je najmanji problem
prevoz radnika đaka i studenata je najbitniji pa makar se i smrzli
prevoz radnika đaka i studenata je najbitniji pa makar se i smrzli
- Logovan
- Posts: 102823
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3589 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet
A ti bi i grijanje aa?afannedim wrote:Do kada neće grijanje raditi u tramvajima ko pi.a sam se smrzao.
- FOČANSKI PROPISI
- Posts: 2510
- Joined: 11/04/2012 09:37
- Location: JELEČ-BEČ
#3590 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet
Otkad makoše Bimbu sve krenu naopako.
Što rek'o moj jaran Latić Nedžad:
"UDBE nema ,a boga se ne boje "
Što rek'o moj jaran Latić Nedžad:
"UDBE nema ,a boga se ne boje "
- Nisrin
- Posts: 5495
- Joined: 26/04/2009 15:40
- Location: Bistrik, RajvoSA
#3591 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet
Kako imamo pogan mentalitet "nek se samo ne puca" iliti u slucaju GRASa "NEK SAMO VOZE PA KAKO GOD"---dokle cemo stici sa takvim razmisljanjem! Uvijek uzimamo mrvice :S
- Truba
- Posts: 93839
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#3592 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet
kakvo ba grijanje
stiskavac jače grije od klime
odron
stiskavac jače grije od klime
odron
- Nisrin
- Posts: 5495
- Joined: 26/04/2009 15:40
- Location: Bistrik, RajvoSA
#3593 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet
Znam, nazalost, i sama cesto puta 2.5km tabanam u jednom pravcu jer se "bus OPET pokvario"...ali hajde inekako doci do grada, ujutro itd, ali vracati se PJESKE navece, po minusu, mraku sa stotinama gladnih cuka svuda okolo...micki125 wrote:uzimo ti ili ne tako ti je. jutros na -14 bio bi presretan da je naišao jedan smrdljivi autobus. žalosno ali istinito.Nisrin wrote:Kako imamo pogan mentalitet "nek se samo ne puca" iliti u slucaju GRASa "NEK SAMO VOZE PA KAKO GOD"---dokle cemo stici sa takvim razmisljanjem! Uvijek uzimamo mrvice :S
Zalosno je sto mi POJEDINCI ovisimo o GRAS-u...ali nemamo izbora!
- Truba
- Posts: 93839
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#3594 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet
ako nije tajna odakle tabanate i koliko vam treba
po meni sve do 3 kilometra je podnošljivo
a biciklom do 5-6
po meni sve do 3 kilometra je podnošljivo
a biciklom do 5-6
- Truba
- Posts: 93839
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#3595 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet
meni je veći problem kad se uznojim od hodanja
ljeti je i malo lakše jer ujutro nije vruće i lagano se ubučeš
ljeti je i malo lakše jer ujutro nije vruće i lagano se ubučeš
- Truba
- Posts: 93839
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#3596 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet
ma nije to znoj od napora fizičkog
prije će biti znoj od pitanja
ko sam, gdje idem, čemu se nadam
kako sam dospio do ovde
i tako to
prije će biti znoj od pitanja
ko sam, gdje idem, čemu se nadam
- FOČANSKI PROPISI
- Posts: 2510
- Joined: 11/04/2012 09:37
- Location: JELEČ-BEČ
#3597 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet
Black swan wrote:ma nije to znoj od napora fizičkog
prije će biti znoj od pitanja
ko sam, gdje idem, čemu se nadamkako sam dospio do ovde
i tako to
- Reglan
- Posts: 5012
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
#3598 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet
Vozim se danas busem,guzva i kreten kad krene otvori vrata i u voznji otvorena kad stane na stanicu zatvori i tako tri stanice.
dok nije stao na jednoj stanici i zatvorio vrata a covjek mu ebo i rod i porod,kad ovaj otvori.

dok nije stao na jednoj stanici i zatvorio vrata a covjek mu ebo i rod i porod,kad ovaj otvori.
- sheilak
- Posts: 17840
- Joined: 29/12/2006 21:44
- Location: kod njega
#3599 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet
jao, GRAS-a.
u dobroj su formi, nema šta. ne mogu oni nas patiti, koliko mi mozemo izdrzati
ali nije mi jasno nesto. nakon one najnovije, nerealizirane, prijetnje štrajkom, kako su samo bili u stanju voziti redovno?
bila sam iznenadjena i preplašena.
mislim ako su vec u takvom stanju da su maltene na samrti. jesu li im obecanja novog priliva novca dala neki cudni energy boost ili šta već? 
ali nije mi jasno nesto. nakon one najnovije, nerealizirane, prijetnje štrajkom, kako su samo bili u stanju voziti redovno?
- Kinaski
- Posts: 7634
- Joined: 08/05/2011 22:52
#3600 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet
Umjesto gradjani strajkuju, strajkuju grasovci .
P.S. U cilju sprjecavanja raspada grasa , mole se borci da vrate zlatne kasike da bi mogli gorivo da tocimo...
P.S. U cilju sprjecavanja raspada grasa , mole se borci da vrate zlatne kasike da bi mogli gorivo da tocimo...
