Vic dana 2004/2005/.../2015/20XX
Moderator: Chloe
-
Zoya
- Posts: 23399
- Joined: 09/06/2008 14:54
#3576 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Nije vic ali eto...
- ryan
- Posts: 285
- Joined: 19/02/2009 20:23
#3577 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
nadam se da nije bio:
Vratio se Mujo sa safarija u Africi i hvali se Hasi:
-Ubio sam 9 lavova, 5 žirafa, 5 slonova i 4 nopliza.
-Koji ti je k.rac nopliz?
-Ma znaš, malo, crno, kad uperiš pušku u njega kaže: "NO PLIZ,NO PLIZ!!!"

Vratio se Mujo sa safarija u Africi i hvali se Hasi:
-Ubio sam 9 lavova, 5 žirafa, 5 slonova i 4 nopliza.
-Koji ti je k.rac nopliz?
-Ma znaš, malo, crno, kad uperiš pušku u njega kaže: "NO PLIZ,NO PLIZ!!!"
- Vitamin C
- Posts: 921
- Joined: 13/05/2009 09:50
- Location: Na prozoru, u ogledalu, pred vratima
#3578 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Idu dvije prašume ulicom i vide kualalumpura ispod slapa peršuna, kad će prva drugoj: ''Joj, vidi JFK na trokolici!''
- Train to Bombay
- Posts: 84
- Joined: 13/08/2009 15:58
#3579 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Vitamin C wrote:Idu dvije prašume ulicom i vide kualalumpura ispod slapa peršuna, kad će prva drugoj: ''Joj, vidi JFK na trokolici!''
Sjede dvije klackalice usred Sahare, piju vodu iz ćuturice i razmišljaju o guzicama i višnjevači.
- Denmark
- Posts: 1109
- Joined: 27/07/2009 12:56
- Location: Na drugom katu
#3581 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Dosao Hercegovac na more.
Odluci sina nauciti da pliva.
Baci ga u more, a mali potone.
Stavi mu rukavice, opet baci i mali potone.
Stavi mu jos i slauf, pokusa ponovo - opet potone.
Nema druge, jos i peraje - potone.
Gledala to stara nana sa obale pa rece: "Pa sinko SKINI MU LANCIC."
Dosao Crnogorac na Trg bana Jelacica i ugledao kip
i pita : "A ko je ono?"
"Pa ban Jelacic"
"Ma dobro to , a koja ga ono junacina jase?"
Odluci sina nauciti da pliva.
Baci ga u more, a mali potone.
Stavi mu rukavice, opet baci i mali potone.
Stavi mu jos i slauf, pokusa ponovo - opet potone.
Nema druge, jos i peraje - potone.
Gledala to stara nana sa obale pa rece: "Pa sinko SKINI MU LANCIC."
Dosao Crnogorac na Trg bana Jelacica i ugledao kip
i pita : "A ko je ono?"
"Pa ban Jelacic"
"Ma dobro to , a koja ga ono junacina jase?"
- pustopoljina
- Posts: 14049
- Joined: 19/05/2008 16:33
#3582 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
jes' ti njega prijavio moderatoru? 
- atko
- Posts: 6058
- Joined: 06/07/2006 14:51
#3583 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
U akciji gumica 2009 zagide mi i jedan vic .... al ponovicemo
Nose mujo i suljo TA pec na deseti sprat i kaze mujo sulji
-imam dobru i losu vijest
-daj dobru
-stigli smo na deseti sprat
-a losa
-fulili smo ulaz
Nose mujo i suljo TA pec na deseti sprat i kaze mujo sulji
-imam dobru i losu vijest
-daj dobru
-stigli smo na deseti sprat
-a losa
-fulili smo ulaz
-
simpozijum delirijum
- Posts: 2102
- Joined: 02/07/2008 07:45
- Location: USA
#3584 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
u ludnici pacijent vuce na kanapu cetkicu za zube , i prilazi mu doktor i pita ga;
"a jeli ?, jeli to tvoj ljubimac na uzici ?"
a pacijent odgovara ;
" ma nije doktore ! pa vidite da je ovo samo cetkica za zube , pobogu !"
doktor iznenadjen lucidnoscu pacijenta odmah mu da otpusnicu
a pacijent se okrene cetkici za zube i kaze
" ha ! Fifi , jesmo ga zajebali !"
"a jeli ?, jeli to tvoj ljubimac na uzici ?"
a pacijent odgovara ;
" ma nije doktore ! pa vidite da je ovo samo cetkica za zube , pobogu !"
doktor iznenadjen lucidnoscu pacijenta odmah mu da otpusnicu
a pacijent se okrene cetkici za zube i kaze
" ha ! Fifi , jesmo ga zajebali !"
-
simpozijum delirijum
- Posts: 2102
- Joined: 02/07/2008 07:45
- Location: USA
#3585 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
evo jedan americki vic ;
na obali Rio Grande susretnu se mexikanac i kauboj
kauboj izvuce pistolj i kaze mexikancu;
" skini gace i poseri se!"
mexikanac sta ce kud ce i posere se i kauboj mu tada kaze;
" e sada pojedi govno !"
i mexikanac pojede govno
prodje par dana opet se sretnu mexikanac i kauboj na obali Rio Gande i ovaj put mexikanac izvuce pistolj i kaze kauboju;
" skidaj gace ! i poseri se !"
kauboj to i uradi a mexikanac tada kaze
" e sada pojedi govno !"
i kauboj pojede govno
nakon par dana opet se sretnu isti kauboj i mexikanac
kauboj izvuce pistolj ali i mexikanac potegne pistolj !
"i sta sada ?"
pita kauboj
" a mexikanac odgovara ;
" e jebiga ! sada cemo rucati zajedno !"

na obali Rio Grande susretnu se mexikanac i kauboj
kauboj izvuce pistolj i kaze mexikancu;
" skini gace i poseri se!"
mexikanac sta ce kud ce i posere se i kauboj mu tada kaze;
" e sada pojedi govno !"
i mexikanac pojede govno
prodje par dana opet se sretnu mexikanac i kauboj na obali Rio Gande i ovaj put mexikanac izvuce pistolj i kaze kauboju;
" skidaj gace ! i poseri se !"
kauboj to i uradi a mexikanac tada kaze
" e sada pojedi govno !"
i kauboj pojede govno
nakon par dana opet se sretnu isti kauboj i mexikanac
kauboj izvuce pistolj ali i mexikanac potegne pistolj !
"i sta sada ?"
pita kauboj
" a mexikanac odgovara ;
" e jebiga ! sada cemo rucati zajedno !"
- Bullet Tooth Tony
- Posts: 21032
- Joined: 06/09/2007 12:15
- Location: Carsija at naJt
#3586 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
BIH - TURSKA : Zapad 40KM (kud ces veci vic)

-
duboka_misao
- Posts: 4333
- Joined: 30/08/2008 15:08
- Location: malta
#3587 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
reci raji da ne kupuje, na zapadu nista novoBeg_Babic wrote:BIH - TURSKA : Zapad 40KM (kud ces veci vic)![]()
![]()
- atko
- Posts: 6058
- Joined: 06/07/2006 14:51
#3588 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
jedan nako nije bas cemu ... al nije ni za baciti
Idu mujo i suljo i vid govno i mujo kaze sulji
-bi li ti pojo govno za milju eura
-hm .. ma milja je milja moze
Idu dalje
Konta suljo ... ma pricace raji ... obrukace me
konta mujo ... ode milja u pm ..
Opet govno pored puta
-Mujo a bi li ti za milju ...
-bi!
Idu dalje i kaze jedan drugom
-Jarane ja tebi ti meni milju i dodjo smo na isto a oba po govno pojedosmo
-haj ba vazno je da se lova obrce
Idu mujo i suljo i vid govno i mujo kaze sulji
-bi li ti pojo govno za milju eura
-hm .. ma milja je milja moze
Idu dalje
Konta suljo ... ma pricace raji ... obrukace me
konta mujo ... ode milja u pm ..
Opet govno pored puta
-Mujo a bi li ti za milju ...
-bi!
Idu dalje i kaze jedan drugom
-Jarane ja tebi ti meni milju i dodjo smo na isto a oba po govno pojedosmo
-haj ba vazno je da se lova obrce
- aNTropocentrio
- Posts: 1053
- Joined: 01/07/2006 12:05
- Location: zapadni krak Mliječnog puta
#3589 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Koji je naš najveći zaljev?
- Agda

- Agda
-
Zoya
- Posts: 23399
- Joined: 09/06/2008 14:54
#3590 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
aNTropocentrio wrote:Koji je naš najveći zaljev?
- Agda
Beg_Babic wrote:BIH - TURSKA : Zapad 40KM (kud ces veci vic)![]()
![]()
- atko
- Posts: 6058
- Joined: 06/07/2006 14:51
#3591 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Ima i varijanta kad mujo ispunajva ukrstenicuaNTropocentrio wrote:Koji je naš najveći zaljev?
- Agda
zaljev u turskoj 4 slova
agda
-
pupa hava
- Posts: 351
- Joined: 27/07/2009 19:14
- Location: havosfera
#3592 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Nije gladan...3 slova...
JEO

JEO
- atko
- Posts: 6058
- Joined: 06/07/2006 14:51
#3593 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
vidi sliku
vidiJo
vidiJo
-
ri0
- Posts: 314
- Joined: 25/10/2006 09:40
- Location: Rajvosa - Grbavica
- Contact:
#3594 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Hos' jos vec vic ? ja je prodajem za 60 KMBeg_Babic wrote:BIH - TURSKA : Zapad 40KM (kud ces veci vic)![]()
![]()
-
pupa hava
- Posts: 351
- Joined: 27/07/2009 19:14
- Location: havosfera
#3595 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
rjesenje za recesijuatko wrote:
Idu mujo i suljo i vid govno i mujo kaze sulji
-bi li ti pojo govno za milju eura
-hm .. ma milja je milja moze
Idu dalje
Konta suljo ... ma pricace raji ... obrukace me
konta mujo ... ode milja u pm ..
Opet govno pored puta
-Mujo a bi li ti za milju ...
-bi!
Idu dalje i kaze jedan drugom
-Jarane ja tebi ti meni milju i dodjo smo na isto a oba po govno pojedosmo
-haj ba vazno je da se lova obrce
- sirocco
- Posts: 661
- Joined: 03/06/2009 21:00
- Location: tu i tamo
#3596 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
zagidose i moji vicevi
Stoji debeli policajac ispred vrtica.
U tom dolazi uciteljica:
- izvinite, vi cekate dijete ?
- ne, to mi je od piva

Stoji debeli policajac ispred vrtica.
U tom dolazi uciteljica:
- izvinite, vi cekate dijete ?
- ne, to mi je od piva
- mondo bizarro
- Posts: 62826
- Joined: 16/07/2009 00:24
- Location: sa yossarianom na pianosi
-
Zoya
- Posts: 23399
- Joined: 09/06/2008 14:54
#3598 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
crni humor
Bosanac na samrti kaže sinu:
- "Je li ono mati peče baklavu? Donesi mi jednu."
Sin ode i vrati se bez baklave.
- "Ne da mater, kaže da je to sutra za dženazu."
Pita učiteljica djecu na satu:
- Što je to bijelo i ima dvije noge?
Marica odgovori isti tren: - Kokoš
- Točno Marice, a mogla je biti i guska! A što je to crno i ima 4 noge?
Mate će ko iz topa: - Pas!
- Točno Mate, a mogla je biti i mačka!
A na to će Ivica:
- Znate li vi učiteljice što je malo i tvrdo kad se stavi u usta, a veliko i smežurano kad se izvadi vani?
Učiteljica pocrveni i opali Ivici šamarčinu. Na to će Ivica:
- Točno, a mogla je biti i žvaka!
Bosanac na samrti kaže sinu:
- "Je li ono mati peče baklavu? Donesi mi jednu."
Sin ode i vrati se bez baklave.
- "Ne da mater, kaže da je to sutra za dženazu."
Pita učiteljica djecu na satu:
- Što je to bijelo i ima dvije noge?
Marica odgovori isti tren: - Kokoš
- Točno Marice, a mogla je biti i guska! A što je to crno i ima 4 noge?
Mate će ko iz topa: - Pas!
- Točno Mate, a mogla je biti i mačka!
A na to će Ivica:
- Znate li vi učiteljice što je malo i tvrdo kad se stavi u usta, a veliko i smežurano kad se izvadi vani?
Učiteljica pocrveni i opali Ivici šamarčinu. Na to će Ivica:
- Točno, a mogla je biti i žvaka!
- exliberal
- Posts: 1929
- Joined: 11/01/2008 04:44
#3599 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Izgubio sam vjeru u sebe, vjeru u ljubav, vjeru u svijet. Jedinu nadu našao sam u igli.
Sad heklam i super mi je.
Sad heklam i super mi je.
- exliberal
- Posts: 1929
- Joined: 11/01/2008 04:44
#3600 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Noc! Stopira cura pored autoputa, nitko da joj stane...
Proslo jedno 2,3 sata, kad stane neki ogromni kamion sa prikolicom ... ide u njenom pravcu
Vozac, mlad i ljubazan joj objasni kako na zalost nigdje nece moci stati na ovom dugackom putu, jer mora robu do jutra dovesti ...
Nema problema ...
Voze se oni tako, nekoliko sati ...
Gleda ona njega preko ramena, dobar, misica, sladak, muskarcina ...
On nju smekne u retovizoru, avion, lijepa, zgodna, sexy ...
Poslije jos dva sata kaze on - "gledam te, predivna si, tako sexy i pozeljna ..."
Ona ce njemu - "i ja tebe, muuskracinooo"
Kaze on - "ali ne mogu stati, zurim, bili mi ga popu..."
"samo reci, ljepotanu ..."
I krene ona ... On, kako se uzbudio pusti volan, uhvati je za usi, a kamion - onako bez vozaca - u provaliju ...
Dolazi vozac sebi, bio je u dubokoj nesvjesti, sve ga boli. Oko njega svjetla, sirene, hitna, policija, auti...
Pogleda u sake, kad ima sta vidjeti - USI!!!
Izbezumljen, pita prvog policajca - "jeste li vidjeli djevojku bez usiju?!?"
Aaam jesam, to je ona sa kur.. u ustima ...
Proslo jedno 2,3 sata, kad stane neki ogromni kamion sa prikolicom ... ide u njenom pravcu
Vozac, mlad i ljubazan joj objasni kako na zalost nigdje nece moci stati na ovom dugackom putu, jer mora robu do jutra dovesti ...
Nema problema ...
Voze se oni tako, nekoliko sati ...
Gleda ona njega preko ramena, dobar, misica, sladak, muskarcina ...
On nju smekne u retovizoru, avion, lijepa, zgodna, sexy ...
Poslije jos dva sata kaze on - "gledam te, predivna si, tako sexy i pozeljna ..."
Ona ce njemu - "i ja tebe, muuskracinooo"
Kaze on - "ali ne mogu stati, zurim, bili mi ga popu..."
"samo reci, ljepotanu ..."
I krene ona ... On, kako se uzbudio pusti volan, uhvati je za usi, a kamion - onako bez vozaca - u provaliju ...
Dolazi vozac sebi, bio je u dubokoj nesvjesti, sve ga boli. Oko njega svjetla, sirene, hitna, policija, auti...
Pogleda u sake, kad ima sta vidjeti - USI!!!
Izbezumljen, pita prvog policajca - "jeste li vidjeli djevojku bez usiju?!?"
Aaam jesam, to je ona sa kur.. u ustima ...
