drugi_profil wrote:Samo morace neko malo pripaziti na Mevlida, jbg...
Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- ŠEHER_ABLA
- Posts: 121
- Joined: 21/06/2013 08:12
- Location: On coffe in Zenica
#3576 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
- garankich2013
- Posts: 325
- Joined: 22/05/2013 12:09
#3577 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
vidim ja neko ovdje mene ogovara hajd hebi to
Nego najbolje bi bilo da reprezentacija odigra u Banja Luci utakmicu protiv Amerike Dodick bi imo povod da navija za BiH
Nego najbolje bi bilo da reprezentacija odigra u Banja Luci utakmicu protiv Amerike Dodick bi imo povod da navija za BiH
- Logovan
- Posts: 102831
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3578 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
noiserr wrote:Najveci problem sa Kosevom je olimpiska staza jer su zbog nje navijaci udaljeni od terena, sto umanjuje domacu podrsku igracima.
Još jedna šuplja, može u isti koš sa onom rečenicom da je stadion uklet, nesretan...
-
salle_eh1986
- Posts: 4212
- Joined: 20/08/2009 23:08
#3579 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
ono kao bolju atmosferu napravi 12 nego 30 hiljada ljudi_terminaš_ wrote:noiserr wrote:Najveci problem sa Kosevom je olimpiska staza jer su zbog nje navijaci udaljeni od terena, sto umanjuje domacu podrsku igracima.![]()
![]()
Još jedna šuplja, može u isti koš sa onom rečenicom da je stadion uklet, nesretan...
ovu pricu samo mala djeca mogu popusiti...ako i oni
- Havatar
- Posts: 14696
- Joined: 20/06/2013 13:56
- Location: na hajr
#3580 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Sve zavisi od akustike ako je neki stadion akusticniji onda se bolje cuje navijanje a i daljina tribina igra vaznu ulogu tako je Bajern dok je igrao na Olimpijskom stadionu imao bolje rezultate na strani a kod kuce slabije zbog daljine terena od tribina i velike atletske staze a kad su presli na Alianz arenu nekoliko godina su bili bez poraza na svom teenu i domaci teren je postao ozbiljna prednost za njih.salle_eh1986 wrote:ono kao bolju atmosferu napravi 12 nego 30 hiljada ljudi_terminaš_ wrote:noiserr wrote:Najveci problem sa Kosevom je olimpiska staza jer su zbog nje navijaci udaljeni od terena, sto umanjuje domacu podrsku igracima.![]()
![]()
Još jedna šuplja, može u isti koš sa onom rečenicom da je stadion uklet, nesretan...
ovu pricu samo mala djeca mogu popusiti...ako i oni
-
Silent.Hunter
- Posts: 496
- Joined: 14/05/2011 10:12
- Location: Shitville
#3581 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Kapacitet Koševa:
Istok-7500
Sjever-5800
Jug-5200
Zapad-oko 12000-13000, prije je bilo 18000, ali su postavljene nove stolice, pa je treba biti odredjeni razmak izmedju njih
Istok-7500
Sjever-5800
Jug-5200
Zapad-oko 12000-13000, prije je bilo 18000, ali su postavljene nove stolice, pa je treba biti odredjeni razmak izmedju njih
Last edited by Silent.Hunter on 22/06/2013 01:15, edited 1 time in total.
-
salle_eh1986
- Posts: 4212
- Joined: 20/08/2009 23:08
#3582 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Akustika "postoji" na zapadnoj tribini dok je kod ostalih na istom kako kod Koseva. Sad koliko prima Zapad pa da moze nadoknaditi dupi (pa i vise od toga) kapacitet.
Druga prica bi bila da je BP 20hiljada pod krovom a ovamo 30 nenatkriveno.
I najjaca prica od svih mi je bila kao Francuzi se prepali nasih navijaca na BP, a oni treniraju na vecem stadionu
Druga prica bi bila da je BP 20hiljada pod krovom a ovamo 30 nenatkriveno.
I najjaca prica od svih mi je bila kao Francuzi se prepali nasih navijaca na BP, a oni treniraju na vecem stadionu
- DonVito
- Posts: 3333
- Joined: 24/10/2012 00:21
- Location: Nápoles
#3583 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Gdje toSilent.Hunter wrote:Istok-7500
Sjever-5800
Jug-5200
Zapad-oko 12000-13000, prije je bilo 18000, ali su postavljene nove stolice, pa je treba biti odredjeni razmak izmedju njih
-
Silent.Hunter
- Posts: 496
- Joined: 14/05/2011 10:12
- Location: Shitville
#3584 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
U KaknjuDonVito wrote:Gdje toSilent.Hunter wrote:Istok-7500
Sjever-5800
Jug-5200
Zapad-oko 12000-13000, prije je bilo 18000, ali su postavljene nove stolice, pa je treba biti odredjeni razmak izmedju njih
Koševo ba
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#3585 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Havatar wrote:Sve zavisi od akustike ako je neki stadion akusticniji onda se bolje cuje navijanje a i daljina tribina igra vaznu ulogu tako je Bajern dok je igrao na Olimpijskom stadionu imao bolje rezultate na strani a kod kuce slabije zbog daljine terena od tribina i velike atletske staze a kad su presli na Alianz arenu nekoliko godina su bili bez poraza na svom teenu i domaci teren je postao ozbiljna prednost za njih.salle_eh1986 wrote:ono kao bolju atmosferu napravi 12 nego 30 hiljada ljudi_terminaš_ wrote:![]()
![]()
Još jedna šuplja, može u isti koš sa onom rečenicom da je stadion uklet, nesretan...
ovu pricu samo mala djeca mogu popusiti...ako i oni
- Logovan
- Posts: 102831
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3586 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Ma bježi ba ovakve šuplje samo bošnje mogu pričati. Kad pročitam/čujem onakvu glupost bude me stid s kim sve moram dijeliti zrak.salle_eh1986 wrote:ono kao bolju atmosferu napravi 12 nego 30 hiljada ljudi_terminaš_ wrote:noiserr wrote:Najveci problem sa Kosevom je olimpiska staza jer su zbog nje navijaci udaljeni od terena, sto umanjuje domacu podrsku igracima.![]()
![]()
Još jedna šuplja, može u isti koš sa onom rečenicom da je stadion uklet, nesretan...
ovu pricu samo mala djeca mogu popusiti...ako i oni
Havatar@ Šta reče i ostade živ...
- Havatar
- Posts: 14696
- Joined: 20/06/2013 13:56
- Location: na hajr
#3587 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Ovo su sve opstepoznate stvari , nije slucajno da je uvijek slabo navijanje kad se igra u Sarajevu.
-
drugi_profil
- Posts: 1273
- Joined: 06/03/2013 19:29
#3588 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Ako imas 5000 ljudi koji navijaju cijelu tekmu, logicno je da ce napraviti bolju atmosferu na stadionu od 15.000 nego na onom od 35.000.
Na ovom prvom cine trecinu publike, a na drugom su samo grupica na jednoj tribini i to pod uslovom da su svi na okupu.
E sad da imas 20.000 koji navijaju i pjevaju, onda bi i Kosevo bilo ko grom.
Na ovom prvom cine trecinu publike, a na drugom su samo grupica na jednoj tribini i to pod uslovom da su svi na okupu.
E sad da imas 20.000 koji navijaju i pjevaju, onda bi i Kosevo bilo ko grom.
- KPNCTNJAH
- Posts: 12758
- Joined: 23/05/2008 00:42
#3589 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Vece su sanse da ce do karte doci oni koji bi navijali ako se igra na vecem stadionu, trenutno je najmanje navijaca na utakmicama reprezentacije. Ja iskreno nisam za to da se igra na Kosevu, ali bih volio da se igra na vecem stadionu jer je ono sramota. Nismo mi vise mala reprezentacija koja moze privuci samo 10-15 000 navijaca, pa na gostovanjima bude toliko nasih ljudi. Ako je moguce povecati kapacitet stadiona u Zenici, treba ubrzo poceti raditi na tome, ako ne onda renovirati Kosevo i nabaciti kakav krov da ne kukate kako je losa akustika.
kakav bi derbi bio kad bi postojao krov na AFH
kakav bi derbi bio kad bi postojao krov na AFH
-
Rob_Atl
- Posts: 6008
- Joined: 27/12/2010 06:09
- Location: Atlanta
#3590 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
http://espnfc.com/conversation?id=1481449&cc=5901
Eto vam malo komentara sta ameri misle o nama, vecinom pozitivni komentari ima par pacijenata ali nista strasno
Eto vam malo komentara sta ameri misle o nama, vecinom pozitivni komentari ima par pacijenata ali nista strasno
- ŠEHER_ABLA
- Posts: 121
- Joined: 21/06/2013 08:12
- Location: On coffe in Zenica
#3591 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Hocel Ameri imat svoje kamere na Koševu
- shake69
- Posts: 7601
- Joined: 18/06/2011 01:21
- Location: Soukbunar
#3592 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Imat ce svoje kuhare, cistacice, spremacice, ti bi jos i kamere!?ŠEHER_ABLA wrote:Hocel Ameri imat svoje kamere na Koševu
- ŠEHER_ABLA
- Posts: 121
- Joined: 21/06/2013 08:12
- Location: On coffe in Zenica
#3593 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Samo pitam .... Kad čujem onog kometatora ja mislim da se zove Zoran Šuko tražim odmah neki drugi kanal jer samo kad se sjetim utakmice protiv Latvije u Zenici i onog njegovog hladnokrvnog radovanja dođe mi da ne plaćam pretplatu.Jedino Igor Kristic se izdvaja kao svijetla tačka iz bht sport redakcije
- ŠEHER_ABLA
- Posts: 121
- Joined: 21/06/2013 08:12
- Location: On coffe in Zenica
#3594 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

nego reče da jedan dio tribine treba ostat prazan iz kog razloga ?
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#3595 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
A Velid i njegovo "nema golaaaaaaaa"ŠEHER_ABLA wrote:Samo pitam .... Kad čujem onog kometatora ja mislim da se zove Zoran Šuko tražim odmah neki drugi kanal jer samo kad se sjetim utakmice protiv Latvije u Zenici i onog njegovog hladnokrvnog radovanja dođe mi da ne plaćam pretplatu.Jedino Igor Kristic se izdvaja kao svijetla tačka iz bht sport redakcije
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#3596 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Kakve veze imaju njihove kamere sa tim Šukom.Mogu oni donijeti kakve god hoćeš,ali na BHT-u će ti komentarisati domaći komentator.Na tribini na kojoj su gostujući navijači treba ostaviti malo prostora sa zapada i istoka,ali ne vjerujem da će to biti potrebno,jer kao što i sam vidiš ima dovoljno prostora.To se radi u Zenici gdje je sve spojeno,i mora se ostaviti prostora.ŠEHER_ABLA wrote:Samo pitam .... Kad čujem onog kometatora ja mislim da se zove Zoran Šuko tražim odmah neki drugi kanal jer samo kad se sjetim utakmice protiv Latvije u Zenici i onog njegovog hladnokrvnog radovanja dođe mi da ne plaćam pretplatu.Jedino Igor Kristic se izdvaja kao svijetla tačka iz bht sport redakcije
- ŠEHER_ABLA
- Posts: 121
- Joined: 21/06/2013 08:12
- Location: On coffe in Zenica
#3597 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
mali_milojica wrote:A Velid i njegovo "nema golaaaaaaaa"ŠEHER_ABLA wrote:Samo pitam .... Kad čujem onog kometatora ja mislim da se zove Zoran Šuko tražim odmah neki drugi kanal jer samo kad se sjetim utakmice protiv Latvije u Zenici i onog njegovog hladnokrvnog radovanja dođe mi da ne plaćam pretplatu.Jedino Igor Kristic se izdvaja kao svijetla tačka iz bht sport redakcije
E njega sam zaboravio sorry
- SamoBosna
- Posts: 35
- Joined: 25/05/2013 08:41
#3598 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Marjan najbolji....
- Havatar
- Posts: 14696
- Joined: 20/06/2013 13:56
- Location: na hajr
#3599 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Baho i Sinan pa 50 mjesta prazno i onda niko 
- p206
- Posts: 8426
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#3600 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
pokrili su oni to davnoŠEHER_ABLA wrote:Hocel Ameri imat svoje kamere na Koševu

