Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
ŠEHER_ABLA
Posts: 121
Joined: 21/06/2013 08:12
Location: On coffe in Zenica

#3576 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by ŠEHER_ABLA »

drugi_profil wrote:Samo morace neko malo pripaziti na Mevlida, jbg...
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
garankich2013
Posts: 325
Joined: 22/05/2013 12:09

#3577 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by garankich2013 »

vidim ja neko ovdje mene ogovara hajd hebi to

Nego najbolje bi bilo da reprezentacija odigra u Banja Luci utakmicu protiv Amerike Dodick bi imo povod da navija za BiH
User avatar
Logovan
Posts: 102831
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3578 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Logovan »

noiserr wrote:Najveci problem sa Kosevom je olimpiska staza jer su zbog nje navijaci udaljeni od terena, sto umanjuje domacu podrsku igracima.
:skoljka: :run:
Još jedna šuplja, može u isti koš sa onom rečenicom da je stadion uklet, nesretan...
salle_eh1986
Posts: 4212
Joined: 20/08/2009 23:08

#3579 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by salle_eh1986 »

_terminaš_ wrote:
noiserr wrote:Najveci problem sa Kosevom je olimpiska staza jer su zbog nje navijaci udaljeni od terena, sto umanjuje domacu podrsku igracima.
:skoljka: :run:
Još jedna šuplja, može u isti koš sa onom rečenicom da je stadion uklet, nesretan...
ono kao bolju atmosferu napravi 12 nego 30 hiljada ljudi :D
ovu pricu samo mala djeca mogu popusiti...ako i oni
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#3580 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Havatar »

salle_eh1986 wrote:
_terminaš_ wrote:
noiserr wrote:Najveci problem sa Kosevom je olimpiska staza jer su zbog nje navijaci udaljeni od terena, sto umanjuje domacu podrsku igracima.
:skoljka: :run:
Još jedna šuplja, može u isti koš sa onom rečenicom da je stadion uklet, nesretan...
ono kao bolju atmosferu napravi 12 nego 30 hiljada ljudi :D
ovu pricu samo mala djeca mogu popusiti...ako i oni
Sve zavisi od akustike ako je neki stadion akusticniji onda se bolje cuje navijanje a i daljina tribina igra vaznu ulogu tako je Bajern dok je igrao na Olimpijskom stadionu imao bolje rezultate na strani a kod kuce slabije zbog daljine terena od tribina i velike atletske staze a kad su presli na Alianz arenu nekoliko godina su bili bez poraza na svom teenu i domaci teren je postao ozbiljna prednost za njih.
Silent.Hunter
Posts: 496
Joined: 14/05/2011 10:12
Location: Shitville

#3581 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Silent.Hunter »

Kapacitet Koševa:
Istok-7500
Sjever-5800
Jug-5200
Zapad-oko 12000-13000, prije je bilo 18000, ali su postavljene nove stolice, pa je treba biti odredjeni razmak izmedju njih
Last edited by Silent.Hunter on 22/06/2013 01:15, edited 1 time in total.
salle_eh1986
Posts: 4212
Joined: 20/08/2009 23:08

#3582 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by salle_eh1986 »

Akustika "postoji" na zapadnoj tribini dok je kod ostalih na istom kako kod Koseva. Sad koliko prima Zapad pa da moze nadoknaditi dupi (pa i vise od toga) kapacitet.
Druga prica bi bila da je BP 20hiljada pod krovom a ovamo 30 nenatkriveno.
I najjaca prica od svih mi je bila kao Francuzi se prepali nasih navijaca na BP, a oni treniraju na vecem stadionu :D
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#3583 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by DonVito »

Silent.Hunter wrote:Istok-7500
Sjever-5800
Jug-5200
Zapad-oko 12000-13000, prije je bilo 18000, ali su postavljene nove stolice, pa je treba biti odredjeni razmak izmedju njih
Gdje to :sinbad:
Silent.Hunter
Posts: 496
Joined: 14/05/2011 10:12
Location: Shitville

#3584 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Silent.Hunter »

DonVito wrote:
Silent.Hunter wrote:Istok-7500
Sjever-5800
Jug-5200
Zapad-oko 12000-13000, prije je bilo 18000, ali su postavljene nove stolice, pa je treba biti odredjeni razmak izmedju njih
Gdje to :sinbad:
U Kaknju :lol: :lol:
Koševo ba :bih:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3585 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Velkoski »

Havatar wrote:
salle_eh1986 wrote:
_terminaš_ wrote: :skoljka: :run:
Još jedna šuplja, može u isti koš sa onom rečenicom da je stadion uklet, nesretan...
ono kao bolju atmosferu napravi 12 nego 30 hiljada ljudi :D
ovu pricu samo mala djeca mogu popusiti...ako i oni
Sve zavisi od akustike ako je neki stadion akusticniji onda se bolje cuje navijanje a i daljina tribina igra vaznu ulogu tako je Bajern dok je igrao na Olimpijskom stadionu imao bolje rezultate na strani a kod kuce slabije zbog daljine terena od tribina i velike atletske staze a kad su presli na Alianz arenu nekoliko godina su bili bez poraza na svom teenu i domaci teren je postao ozbiljna prednost za njih.
:shock: :lol:
User avatar
Logovan
Posts: 102831
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3586 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Logovan »

salle_eh1986 wrote:
_terminaš_ wrote:
noiserr wrote:Najveci problem sa Kosevom je olimpiska staza jer su zbog nje navijaci udaljeni od terena, sto umanjuje domacu podrsku igracima.
:skoljka: :run:
Još jedna šuplja, može u isti koš sa onom rečenicom da je stadion uklet, nesretan...
ono kao bolju atmosferu napravi 12 nego 30 hiljada ljudi :D
ovu pricu samo mala djeca mogu popusiti...ako i oni
Ma bježi ba ovakve šuplje samo bošnje mogu pričati. Kad pročitam/čujem onakvu glupost bude me stid s kim sve moram dijeliti zrak.

Havatar@ Šta reče i ostade živ... :lol:
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#3587 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Havatar »

Ovo su sve opstepoznate stvari , nije slucajno da je uvijek slabo navijanje kad se igra u Sarajevu.
drugi_profil
Posts: 1273
Joined: 06/03/2013 19:29

#3588 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by drugi_profil »

Ako imas 5000 ljudi koji navijaju cijelu tekmu, logicno je da ce napraviti bolju atmosferu na stadionu od 15.000 nego na onom od 35.000.
Na ovom prvom cine trecinu publike, a na drugom su samo grupica na jednoj tribini i to pod uslovom da su svi na okupu.
E sad da imas 20.000 koji navijaju i pjevaju, onda bi i Kosevo bilo ko grom.
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#3589 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by KPNCTNJAH »

Vece su sanse da ce do karte doci oni koji bi navijali ako se igra na vecem stadionu, trenutno je najmanje navijaca na utakmicama reprezentacije. Ja iskreno nisam za to da se igra na Kosevu, ali bih volio da se igra na vecem stadionu jer je ono sramota. Nismo mi vise mala reprezentacija koja moze privuci samo 10-15 000 navijaca, pa na gostovanjima bude toliko nasih ljudi. Ako je moguce povecati kapacitet stadiona u Zenici, treba ubrzo poceti raditi na tome, ako ne onda renovirati Kosevo i nabaciti kakav krov da ne kukate kako je losa akustika.


kakav bi derbi bio kad bi postojao krov na AFH :oops:
Rob_Atl
Posts: 6008
Joined: 27/12/2010 06:09
Location: Atlanta

#3590 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Rob_Atl »

http://espnfc.com/conversation?id=1481449&cc=5901

Eto vam malo komentara sta ameri misle o nama, vecinom pozitivni komentari ima par pacijenata ali nista strasno :D
User avatar
ŠEHER_ABLA
Posts: 121
Joined: 21/06/2013 08:12
Location: On coffe in Zenica

#3591 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by ŠEHER_ABLA »

Hocel Ameri imat svoje kamere na Koševu
User avatar
shake69
Posts: 7601
Joined: 18/06/2011 01:21
Location: Soukbunar

#3592 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by shake69 »

ŠEHER_ABLA wrote:Hocel Ameri imat svoje kamere na Koševu
Imat ce svoje kuhare, cistacice, spremacice, ti bi jos i kamere!? :)
User avatar
ŠEHER_ABLA
Posts: 121
Joined: 21/06/2013 08:12
Location: On coffe in Zenica

#3593 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by ŠEHER_ABLA »

Samo pitam .... Kad čujem onog kometatora ja mislim da se zove Zoran Šuko tražim odmah neki drugi kanal jer samo kad se sjetim utakmice protiv Latvije u Zenici i onog njegovog hladnokrvnog radovanja dođe mi da ne plaćam pretplatu.Jedino Igor Kristic se izdvaja kao svijetla tačka iz bht sport redakcije
User avatar
ŠEHER_ABLA
Posts: 121
Joined: 21/06/2013 08:12
Location: On coffe in Zenica

#3594 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by ŠEHER_ABLA »

Image

nego reče da jedan dio tribine treba ostat prazan iz kog razloga ?
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#3595 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by mali_milojica »

ŠEHER_ABLA wrote:Samo pitam .... Kad čujem onog kometatora ja mislim da se zove Zoran Šuko tražim odmah neki drugi kanal jer samo kad se sjetim utakmice protiv Latvije u Zenici i onog njegovog hladnokrvnog radovanja dođe mi da ne plaćam pretplatu.Jedino Igor Kristic se izdvaja kao svijetla tačka iz bht sport redakcije
A Velid i njegovo "nema golaaaaaaaa"
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#3596 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by MOSALJOZE »

ŠEHER_ABLA wrote:Samo pitam .... Kad čujem onog kometatora ja mislim da se zove Zoran Šuko tražim odmah neki drugi kanal jer samo kad se sjetim utakmice protiv Latvije u Zenici i onog njegovog hladnokrvnog radovanja dođe mi da ne plaćam pretplatu.Jedino Igor Kristic se izdvaja kao svijetla tačka iz bht sport redakcije
Kakve veze imaju njihove kamere sa tim Šukom.Mogu oni donijeti kakve god hoćeš,ali na BHT-u će ti komentarisati domaći komentator.Na tribini na kojoj su gostujući navijači treba ostaviti malo prostora sa zapada i istoka,ali ne vjerujem da će to biti potrebno,jer kao što i sam vidiš ima dovoljno prostora.To se radi u Zenici gdje je sve spojeno,i mora se ostaviti prostora.
User avatar
ŠEHER_ABLA
Posts: 121
Joined: 21/06/2013 08:12
Location: On coffe in Zenica

#3597 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by ŠEHER_ABLA »

mali_milojica wrote:
ŠEHER_ABLA wrote:Samo pitam .... Kad čujem onog kometatora ja mislim da se zove Zoran Šuko tražim odmah neki drugi kanal jer samo kad se sjetim utakmice protiv Latvije u Zenici i onog njegovog hladnokrvnog radovanja dođe mi da ne plaćam pretplatu.Jedino Igor Kristic se izdvaja kao svijetla tačka iz bht sport redakcije
A Velid i njegovo "nema golaaaaaaaa"

E njega sam zaboravio sorry

User avatar
SamoBosna
Posts: 35
Joined: 25/05/2013 08:41

#3598 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by SamoBosna »

Marjan najbolji....
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#3599 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Havatar »

Baho i Sinan pa 50 mjesta prazno i onda niko :oops:
User avatar
p206
Posts: 8426
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#3600 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by p206 »

ŠEHER_ABLA wrote:Hocel Ameri imat svoje kamere na Koševu
pokrili su oni to davno

Image
Post Reply