What to wear???

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#3576 Re: What to wear???

Post by hadzinicasa »

Nadinka wrote:
thea wrote:Tesko da ces naci ovaj sako. prije 2-3 godine dizajnirao alexandar mcQueen, sako sa usivenim prslukom.
Izgleda fantasticno, jedino da ga narucis kod krojaca, oko 75Km, plus platno, postava.
Sako koji izgleda kao da ima usiven prsluk ovako je bio u kotonu u smeđoj boji. Ne znam dali ga imaju još uvijek, ja sam ga nekad stavljala u kombinacije.
koja smeđa boja? :)

p.s. nisam našla pantalone... :(
Rimljanka
Posts: 251
Joined: 28/07/2006 16:21
Location: Sarajevo

#3577 Re: What to wear???

Post by Rimljanka »

Ako bude neko narucivao sa sajta Doroti P. mogu li se i ja privaliti????
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#3578 Re: What to wear???

Post by ladyblue18 »

E vala ako ovo gore treba imati svaka zena u svom ormaru ja onda nisam zensko. :-)
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#3579 Re: What to wear???

Post by Cholina_Lokica »

ladyblue18 wrote:E vala ako ovo gore treba imati svaka zena u svom ormaru ja onda nisam zensko. :-)
Ista sam ti :D
User avatar
swirl
Posts: 1534
Joined: 15/01/2009 13:48
Location: Sarajevo

#3580 Re: What to wear???

Post by swirl »

Koliko se mogu sjetiti, sivih sakoa je bilo u Belissimi. Naravno ne ovakav kao sto nosi Kate Moss, ali ova boja. Pa eto.
*mima*

#3581 Re: What to wear???

Post by *mima* »

ladyblue18 wrote:E vala ako ovo gore treba imati svaka zena u svom ormaru ja onda nisam zensko. :-)
ti si modno onesvijestena
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#3582 Re: What to wear???

Post by Partizzanka »

ja sam onda modno komirana ... modna mumija :)
ja ne samo da ne bih ovo imala u ormaru, ja se ne bih druzila sa nekim ko se ovako oblaci
User avatar
bez_ideje
Posts: 4553
Joined: 27/01/2008 19:30

#3583 Re: What to wear???

Post by bez_ideje »

Partizzanka wrote:ja sam onda modno komirana ... modna mumija :)
ja ne samo da ne bih ovo imala u ormaru, ja se ne bih druzila sa nekim ko se ovako oblaci
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
Ja bi samo ovu Burberry-evu haljinu,valjda ce me primit u drustvo :mrgreen:
*mima*

#3584 Re: What to wear???

Post by *mima* »

ovo svi onesvjesteni....................osim thee....naravno
User avatar
Allenass
Posts: 1398
Joined: 20/04/2010 01:23

#3585 Re: What to wear???

Post by Allenass »

Image

Image

Gdje naći ovakav đubretarac, ima li ga negdje u Sarajevu? Zna li neko?
zamzija
Posts: 1715
Joined: 08/08/2008 15:43

#3586 Re: What to wear???

Post by zamzija »

Alenass mislim da imaš nešto slično u onoj staklenoj radnji u centru prekoputa slastičarne Egipat, u onoj gdje su pletene šarene stvari , pa pogledaj :)
User avatar
Allenass
Posts: 1398
Joined: 20/04/2010 01:23

#3587 Re: What to wear???

Post by Allenass »

zamzija wrote:Alenass mislim da imaš nešto slično u onoj staklenoj radnji u centru prekoputa slastičarne Egipat, u onoj gdje su pletene šarene stvari , pa pogledaj :)

E hvala ti, obradovala si me. :)
zamzija
Posts: 1715
Joined: 08/08/2008 15:43

#3588 Re: What to wear???

Post by zamzija »

Ali samo da znaš cijene su visoke :) Hajde ti prvo otiđi, pogledaj - pa onda zahvaljuj :D
I pogledaj još u Robotu u Tiffany - ju , nekad je bilo đubretaraca .
User avatar
Allenass
Posts: 1398
Joined: 20/04/2010 01:23

#3589 Re: What to wear???

Post by Allenass »

Cijena nije problem, jer znam da ću ga nositi dok od njega ne bude ništa :D.
Ok, pogledat' ću naravno. ;-)
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#3590 Re: What to wear???

Post by Nadinka »

Evo nove igre koju smo najavljivali
http://malezensketeme.com/post/17641

Iščekujem vaše reakcije i uučešće :)
♥ Julianna ♥
Posts: 8314
Joined: 19/06/2008 16:43
Location: U koži krokodila

#3591 Re: What to wear???

Post by ♥ Julianna ♥ »

Nadi, gledala sam Marelu :thumbup:
A ova boja korala mi je inace odlicna i bice sigurno hit ove godine. Pogotovo u kombinaciji sa bez :)
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#3592 Re: What to wear???

Post by Nadinka »

♥ Julianna ♥ wrote:Nadi, gledala sam Marelu :thumbup:
A ova boja korala mi je inace odlicna i bice sigurno hit ove godine. Pogotovo u kombinaciji sa bez :)
I meni, volim je, sreca imam haljinu od proslog ljeta :D kao i lak i ruz :)
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#3593 Re: What to wear???

Post by hadzinicasa »

našla sivi sako u Happenningu. Nije sa prslukom (imam zasebno prsluk), ali ima crne retalje na kragni i laktovima. Odličan.

cijena 60tak KM - sniženje
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#3594 Re: What to wear???

Post by Nadinka »

Eh evo novih kombinacija: http://malezensketeme.com/post/17501
User avatar
thea
Posts: 1166
Joined: 04/10/2011 23:05

#3595 Re: What to wear???

Post by thea »

II. Must have

Suknja neo-duzine

Image

Uploaded with ImageShack.us

Nakon suknje ultra duzine, midi suknja te asimetricne suknje, ponovo je dosao novi model srednje duzine, izmedu koljena i gleznja.
I ako ovakva vrsta suknje nije preporucljiva niskim zenama, sama duzina presijeca njihovu visinu pa se preporucuje samo visokim curicama, ako vec imate jako dobre proporcije tijela uz dobru stiklu svakako mozete sebi priustiti ovaj gust. Ponovo je u modi pretty woman.

Perfekcija protiv Veste Torero aleeee

Image

Uploaded with ImageShack.us

Vjecni atribut rokbilli izgleda. Ove sezone nose se kratki Torero sako, mozemo ih vrlo brzo pronaci u nasim omeljenim buticima,gotovo svim pastelnim bojama

Doubla velicina, via lutkice u izlogu


Image

Uploaded with ImageShack.us

Vec nekoliko sezona kreatori su fokusirani na zeninim ramenima, ovaj put doslo je do izmjene, sve je dopusteno, samo nek izgleda strukirano samo za vas.

Tehnicke izrade do naninog ispletenog dzempera

Image

Uploaded with ImageShack.us

Ova sezona najavljuje povratak zenu da se bavi vise sportom, ako naidete na cure koje nose lacoste dzemper uz neo-suknju, jedno je sigurna, u zdravom tijelu lezi zdrav duh. Sto vise pletiva, MISSONI boja to bolje docekujemo proljece.
Nista nam ne preostje nego zaviriti u nase ducane, etno dzemperi na prodaji na ulazu u BBI centar.

Donja Pidzama à la Katte Moss



Image

Uploaded with ImageShack.us

Kao da lebdimo, nakon sto smo ugsice pretvorili u hit obucu, vrijeme je doslo da se zena ljeti moze opustiti u svojim svilenim gacama. Sve je dopusteno, cvijetni, uni uzorci, uz dobar pamucni top idealno rijesenje za soping pez muke.
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#3596 Re: What to wear???

Post by Not My Idea »

ja nosim samo farmerke (i caksire). jesam li ja normalna :?
User avatar
wewa
Posts: 14767
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#3597 Re: What to wear???

Post by wewa »

Not My Idea wrote:ja nosim samo farmerke (i caksire). jesam li ja normalna :?
yes we are :D
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#3598 Re: What to wear???

Post by Not My Idea »

wewa wrote:
Not My Idea wrote:ja nosim samo farmerke (i caksire). jesam li ja normalna :?
yes we are :D
Image

:D
User avatar
wewa
Posts: 14767
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#3599 Re: What to wear???

Post by wewa »

btw, moram prijaviti upecan Kooi Knitware dzemper, mornarski - naprosto sam poludila za tom firmom

click for more http://www.kooi-knit.com/
User avatar
thea
Posts: 1166
Joined: 04/10/2011 23:05

#3600 Re: What to wear???

Post by thea »

wewa wrote:btw, moram prijaviti upecan Kooi Knitware dzemper, mornarski - naprosto sam poludila za tom firmom

click for more http://www.kooi-knit.com/
:thumbup: :bih:
Post Reply